cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Soudal náhradní aplikátor na kartuše, 5 ks
Soudal
Soudal náhradní aplikátor na kartuše, 5 ks
Kód: 2502931
Kód dod.: 519987
EAN: 5411183012479
 
44.90 Kč
45 Kč
8.98Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní aplikátor na kartuše 310ml pro výměnu nebo přizpůsobení v případě tmelení rozdílně širokých spár. Seříznutím aplikační špičky lze upravit průměr výtlačného otvoru.
-3%Sleva
Lazurol akrylátový tmel na dřevo v tubě, buk, 320 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo v tubě, buk, 320 g
Kód: 2504889
Kód dod.: 511199
EAN: 8591235076493
 
89.90 Kč
92.90 Kč
280.94Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
Ceresit CS25 sanitární silikon, antracit, 280 ml
Henkel Ceresit
Ceresit CS25 sanitární silikon, antracit, 280 ml
Kód: 2507958
Kód dod.: 519442
EAN: 8691451080882
 
265 Kč
946.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen pro vyplnění dilatačních a spojovacích spár mezi keramickými obklady a dlažbou v rozích nebo ve styku stěn, podlah a k usazování zařizovacích předmětů v sanitární oblasti.
Uniflex PES-TMEL jemný tmel na kov, ocel, kámen, beton a dřevo, 200 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL jemný tmel na kov, ocel, kámen, beton a dřevo, 200 g
Kód: 2504547
Kód dod.: 512210
EAN: 8591235062687
 
139 Kč
695Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
UNIFLEX, tmel či lepidlo určené na tmelení středních a větších nerovností, vynikající přilnavost na většině povrchů, především na kov, ocel, kámen, beton, dřevo atd., přetíratelný, pro vnitřní i venkovní použití.​
Profil montážní pěna, trubičková, 750 ml
Soudal
Profil montážní pěna, trubičková, 750 ml
Kód: 2503062
Kód dod.: 516907
EAN: 5411183033351
 
145 Kč
193.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Celoroční jednosložková rozpínavá montážní pěna připravena k okamžitému použití prostřednictvím trubičkového aplikátoru.
Polykar Vlákno dvousložkový tmel pro kov a sklolaminát, 150 g
Polykar
Polykar Vlákno dvousložkový tmel pro kov a sklolaminát, 150 g
Kód: 2503072
Kód dod.: 512340
EAN: 8594007010640
 
155 Kč
1 033.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tmel s vysokým obsahem skelného vlákna (6 mm), umožňující vytvořit velmi pevnou, skelnými vlákny svázanou vrstvu tmelu, kterou lze podle potřeby brousit.
Jubin Akrilin disperzní akrylátový tmel na dřevo, smrk, 750 g
Jub
Jubin Akrilin disperzní akrylátový tmel na dřevo, smrk, 750 g
Kód: 2502884
Kód dod.: 511181
EAN: 3831000204016
 
93.90 Kč
125.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určený pro kvalitní opravy povrchových vad (prasklin, škrábanců, prohlubní a rýh) masivního dřeva, dýhovaných nebo nedýhovaných dřevotřískových desek, apod. před jejich konečnou povrchovou úpravou.
Het akrylový tmel na sádrokarton, zdivo a omítky, 800 g
Het
Het akrylový tmel na sádrokarton, zdivo a omítky, 800 g
Kód: 2503218
Kód dod.: 511273
EAN: 8594002535056
 
129 Kč
161.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K plošnému vyrovnání stěn (omítek, zdiva, panelů, sádrokartonu apod.) v interiérech. Tmel se nedoporučuje ke spárování.
Stachema Eprosin T-30 epoxidový tmel na opravy karoserií + tvrdidlo, 900 g
Stachema
Stachema Eprosin T-30 epoxidový tmel na opravy karoserií + tvrdidlo, 900 g
Kód: 2502902
Kód dod.: 512653
EAN: 8594024090922
 
309 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K opravě zkorodovaných prahů automobilů se zachováním pevnosti. K zatmelování a lepení kovů, betonu, keramiky, skla, sklolaminátů, polystyrenu, dřeva, dřevovláknitých desek, v modelářství apod.
Ceresit CS25 sanitární silikon, silver, 280 ml
Henkel Ceresit
Ceresit CS25 sanitární silikon, silver, 280 ml
Kód: 2506883
Kód dod.: 519437
EAN: 8691451080875
 
265 Kč
946.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen pro vyplnění dilatačních a spojovacích spár mezi keramickými obklady a dlažbou v rozích nebo ve styku stěn, podlah a k usazování zařizovacích předmětů v sanitární oblasti.
Lukopren S 6410 akvaristický tmel, transparentní, 25 ml
Lukopren
Lukopren S 6410 akvaristický tmel, transparentní, 25 ml
Kód: 2503040
Kód dod.: 518310
EAN: 8594019561963
 
86.90 Kč
3 476Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysokomodulový kyselý typ, vykazuje vysokou pevnost spoje. Určen k pružnému lepení materiálů sklo-sklo, keramika, smalt.
AKCE
-11%Sleva
Ceys Total Tech univerzální lepidlo a tmel, transparentní, 290 ml
Ceyc
Ceys Total Tech univerzální lepidlo a tmel, transparentní, 290 ml
Kód: 2505142
Kód dod.: 502982
EAN: 8411519772265
 
219 Kč
245 Kč
755.17Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ceys Total Tech lepí, tmelí a opravuje jakýkoliv materiál v interiéru i exteriéru, dokonce i pod vodou.
Max Color stříkací tmel ve spreji šedý, 150 ml
Mako color
Max Color stříkací tmel ve spreji šedý, 150 ml
Kód: 2504584
Kód dod.: 100117
EAN: 4015962109841
 
135 Kč
900Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Max color stříkací tmel sprej na všechny podklady jako je staré lakování, hliník, železo, ocel atd. Vhodný jako ideální prostředek mezi polyesterovým tmelem a konečnou barvou.
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, teak, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, teak, 250 g
Kód: 2504861
Kód dod.: 511242
EAN: 8591235075380
 
59.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
Soudal CG-ECO2 vytlačovací ruční pistole na kartuše, rámová
Soudal
Soudal CG-ECO2 vytlačovací ruční pistole na kartuše, rámová
Kód: 2505019
Kód dod.: 519948
EAN: 5902869460375
 
109 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro aplikaci vytlačování tmelů nebo lepidel z kartuší. Okamžitá použitelnost, jednoduchá obsluha.
PATTEX Sanitární silikon, transparentní, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Sanitární silikon, transparentní, 280 ml
Kód: 2602673
Kód dod.: 518962
EAN: 9000101164855
 
129 Kč
460.71Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex sanitární silikon transparentní je silikonový tmel do koupelen a kuchyní s vysokou odolností proti vlhkosti a plísním.
-7%Sleva
Koh-i-noor tužka konturovací, hnědá, balení 12 ks
Koh-i-Noor
Koh-i-noor tužka konturovací, hnědá, balení 12 ks
Kód: 14514
Kód dod.: 830003
EAN: 8593539004318
96%
14.90 Kč
16 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Klasická konturovací tužka Kohinoor ještě z dob našich babiček.
-7%Sleva
Essence Long Lasting tužka na oči 01 Black Fever 0,28 g
Essence
Essence Long Lasting tužka na oči 01 Black Fever 0,28 g
Kód: 59495
Kód dod.: ES246942
EAN: 4250035246942
100%
40 Kč
43 Kč
40Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Skutečný klenot mezi tužkami na oči: inovativní otočný mechanismus se postará o mimořádně přesné nan
Hlubna stromový balzám k ošetření stromů po řezu, 150 g
Hlubna - Stromový balzám
Hlubna stromový balzám k ošetření stromů po řezu, 150 g
Kód: 03464
Kód dod.: 690310
EAN: 8594003010064
100%
64.90 Kč
432.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Stromový balzám je účinný přípravek na ochranu rostlin a k ošetření kůry stromů. Balzám používejte k ošetření ran stromů a keřů po řezu, poškození při ohryzu zvěří atd.
Essence All Eyes On Me voděodolná řasenka odstín černá 8 ml
Essence
Essence All Eyes On Me voděodolná řasenka odstín černá 8 ml
Kód: 70396
Kód dod.: ES742053
EAN: 4250587742053
60%
53 Kč
6 625Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Spolehlivý spojenec: voděodolná varianta populární řasenky All Eyes On Me se zkrátka nerozmaže. Tato
Artdeco Mineral Eye Styler minerální tužka na oči 54 Mineral Dark Grey 0,4 g
Artdeco
Artdeco Mineral Eye Styler minerální tužka na oči 54 Mineral Dark Grey 0,4 g
Kód: 87055
Kód dod.: 336.54
EAN: 4052136001396
 
273 Kč
68 250Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Skvělá volba pro oči náchylné k podráždění a citlivost, precizní tužka pro dlouhotrvající a bezchybn
Essence Superlast 24h voděodolná tužka na obočí 30 Dark Brown 0,31 g
Essence
Essence Superlast 24h voděodolná tužka na obočí 30 Dark Brown 0,31 g
Kód: 1706569
Kód dod.: ES262049
EAN: 4251232262049
 
54 Kč
54Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krémová a otočná tužka na obočí zvýrazní tvé obočí. S integrovaným ořezávátkem a silikonovým kartáčk
Essence Eyebrow Designer tužka na obočí 02 Dark Brown 1 g
Essence
Essence Eyebrow Designer tužka na obočí 02 Dark Brown 1 g
Kód: 58588
Kód dod.: ES200593
EAN: 4250035200593
95%
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro perfektně upravené obočí! Tužka na obočí je vybavena také praktickým kartáčkem pro přesný stylin
-7%Sleva
Essence Long Lasting tužka na oči dlouhotrvající 09, 0,28 g
Essence
Essence Long Lasting tužka na oči dlouhotrvající 09, 0,28 g
Kód: 59498
Kód dod.: ES414734
EAN: 4250338414734
100%
40 Kč
43 Kč
40Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tento výrobek se řadí k tužkám s mimořádně dlouhotrvajícím účinkem. Jde o automatickou tužku, se kte
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.