cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-6%Sleva
Essence Kajal tužka na oči 08 Teddy 1 g
Essence
Essence Kajal tužka na oči 08 Teddy 1 g
Kód: 58568
Kód dod.: ES270459
EAN: 4250035270459
 
29 Kč
31 Kč
29 000Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Značka essence přichází na toto jaro s kajalovou tužkou, jež dodá výraznou dávku barvy a lesku. Mode
-7%Sleva
Koh-i-noor tužka konturovací, černá, balení 12 ks
Koh-i-Noor
Koh-i-noor tužka konturovací, černá, balení 12 ks
Kód: 14512
Kód dod.: 830004
EAN: 8593539004301
84%
14.90 Kč
16 Kč
14 900Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Klasická konturovací tužka Kohinoor ještě z dob našich babiček.
-3%Sleva
Essence Kajal Pencil kajalová tužka na oči 30 Classic Blue 1 g
Essence
Essence Kajal Pencil kajalová tužka na oči 30 Classic Blue 1 g
Kód: 2101429
 
EAN: 4059729307583
 
29 Kč
29.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kajalová tužka essence zajistí dlouhotrvající perfektní líčení i uhrančivý pohled! Zásluhou jemné, k
Artdeco Volume Sensation Mascara řasenka pro větší objem řas 01 Black 15 ml
Artdeco
Artdeco Volume Sensation Mascara řasenka pro větší objem řas 01 Black 15 ml
Kód: 2103159
Kód dod.: 2074.1
EAN: 4052136007466
 
464 Kč
30 933.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Řasenka Volume Sensation Mascara disponuje mimořádně velkým kartáčkem, jenž řasám propůjčuje nepřehl
Essence Without Limits objemová a prodlužující řasenka 02 Brown 13 ml
Essence
Essence Without Limits objemová a prodlužující řasenka 02 Brown 13 ml
Kód: 2306907
 
EAN: 4059729421425
 
97 Kč
7 461.54Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Inovativní a flexibilní elastomerový kartáček hnědé řasenky lash WITHOUT LIMITS EXTREME LENGTHENING
Essence Super Peptide lesk na rty 01 Peptacular 10 ml
Essence
Essence Super Peptide lesk na rty 01 Peptacular 10 ml
Kód: 2405742
 
EAN: 4059729490667
 
77 Kč
7 700Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lesk na rty The Super Peptide od essence zajistí vašim rtům okamžitou dávku hydratace. Potěší mléčno
-9%Sleva
Artdeco Soft Eye Liner Waterproof tužka na oči 48 Midnight 1,2 g
Artdeco
Artdeco Soft Eye Liner Waterproof tužka na oči 48 Midnight 1,2 g
Kód: 2500550
Kód dod.: 221.48
EAN: 4052136276053
 
218 Kč
239 Kč
218 000Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hledáte-li precizní, voděodolné linky s dlouhou výdrží, je tužka na oči Soft Eye Liner Waterproof od
Essence tužka na obočí Micro Precise 01 Cool Blonde, 0,05 g
Essence
Essence tužka na obočí Micro Precise 01 Cool Blonde, 0,05 g
Kód: 2601718
Kód dod.: ES583277
EAN: 4059729583277
 
58 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dosáhněte bezchybného vzhledu svého obočí díky precizní tužce Micro Precise v odstínu 01 Cool Blonde
Essence tužka na obočí Micro Precise 02 Taupe, 0,05 g
Essence
Essence tužka na obočí Micro Precise 02 Taupe, 0,05 g
Kód: 2601719
Kód dod.: ES583284
EAN: 4059729583284
 
58 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přesná tužka na obočí Micro Precise 02 Taupe – pro perfektně tvarované a přirozeně husté obočí. S t
Felce Azzurra čistič na okna a lesklé povrchy Casa Vetri, 750 ml
Felce Azzurra
Felce Azzurra čistič na okna a lesklé povrchy Casa Vetri, 750 ml
Kód: 2505699
Kód dod.: 785710
EAN: 8001280001741
 
74.90 Kč
99.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinně odstraní nečistoty, nezanechává šmouhy a zanechá krásnou vůni typickou pro Felce Azzurra. Složení respektuje životní prostředí, protože obsahuje originální přírodní složky. Dermatologicky testováno. Dovoz Itálie.
AKCE
-5%Sleva
Milit Cleaner sklo a okna 750 ml
Milit
Milit Cleaner sklo a okna 750 ml
Kód: 2508288
Kód dod.: 700564
EAN: 8594221200407
 
38 Kč
39.90 Kč
50.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Milit Cleaner Sklo a okna je čisticí prostředek navržený speciálně pro efektivní údržbu skleněných ploch v domácnosti.
Elegance Exotic pěna do koupele, 2 l
Elegance
Elegance Exotic pěna do koupele, 2 l
Kód: 80093
Kód dod.: 805009
EAN: 5997514343424
98%
59.90 Kč
29.95Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní pěna do koupele s příjemnou exotickou vůní.
Končící produkty
Artdeco Blusher pudrová tvářenka 48 Carmine Red Blush 5 g
Artdeco
Artdeco Blusher pudrová tvářenka 48 Carmine Red Blush 5 g
Kód: 87439
Kód dod.: 330.48
EAN: 4019674330487
 
273 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte svému líčení svěží a zdravý nádech, vytvářejte si libovolné barevné kombinace pomocí našeho
-9%Sleva
Nivea Men Sensitive pěna na holení, 200 ml
Nivea®
Nivea Men Sensitive pěna na holení, 200 ml
Kód: 09272
Kód dod.: 880041
EAN: 4005808310715
 
99.90 Kč
109.90 Kč
499.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Heřmánek, vitamin E a extrakt z hamamelisu se postarají o zklidnění oholené tváře. Hamamelis tlumí pocit pálení a svědění, pomáhá uzavírat a hojit rány a má protizánětlivé účinky.
Alpa Windsor pěna na holení, 200 ml
ALPA® Windsor®
Alpa Windsor pěna na holení, 200 ml
Kód: 53749
Kód dod.: 880080
EAN: 8594001778522
100%
54.90 Kč
274.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pěna na holení s obsahem aloe vera.
Sensodyne zubní nit expandující, 30 m
Sensodyne
Sensodyne zubní nit expandující, 30 m
Kód: 33110
Kód dod.: 899020
EAN: 5000347084065
 
100 Kč
3.33Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemně voskovaná stlačená vlákna jsou uzpůsobena ke snadnému zavedení do mezizubních prostor, kde dochází k expanzi jejich objemu, a tím k důkladnému vyčištění.
-7%Sleva
Naturalis pěnivá koupel - Ginseng Energy 1000 ml
Naturalis
Naturalis pěnivá koupel - Ginseng Energy 1000 ml
Kód: 2508870
Kód dod.: 805012
EAN: 8596048012539
90%
64.90 Kč
69.90 Kč
64.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Naturalis pěna do koupele Ginseng Energy osvěžující pěna s ženšenem, která jemně čistí pokožku a dodává pocit energie.
Linteo vlhčené ubrousky úklidové univerzální, 40 ks
Linteo®
Linteo vlhčené ubrousky úklidové univerzální, 40 ks
Kód: 92085
Kód dod.: 915036
EAN: 8594008878348
90%
34.90 Kč
0.87Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vlhčené ubrousky Linteo s antibakteriální přísadou jsou vhodné pro všestranné použití v domácnosti. Dodáváme je v balení 40 kusů.
Polykar Super dvousložkový polyesterový plnící tmel, 2 kg
Polykar
Polykar Super dvousložkový polyesterový plnící tmel, 2 kg
Kód: 2502891
Kód dod.: 512316
EAN: 8594007010220
 
819 Kč
409.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro tmelení středně velkých nerovností. Pro běžný podklad včetně litiny, hliníku, zinku a sklolaminátu. Výborně brousitelný, dobře aplikovatelný, bez pórů, použitelný i na vyrovnávání nerovností dřeva (tvrdší druhy), laminátu, betonu atd.
Uniflex šlehaný tmel, 500 ml
Uniflex®
Uniflex šlehaný tmel, 500 ml
Kód: 2504500
Kód dod.: 511368
EAN: 8591235057096
 
166 Kč
332Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šlehaný superlehký tmel, který v mnoha případech nahrazuje sádru. Vhodný pro interiér. Je přetíratelný, nestéká, nepraská, nesmršťuje se. Velmi dobře se uhlazuje a je brousitelný. Odolává působení vody a má velmi dobrou přilnavost k podkladu.
Epolex profi systém laminovací souprava, 400 g
Epolex
Epolex profi systém laminovací souprava, 400 g
Kód: 2504850
Kód dod.: 502758
EAN: 8591235074970
 
284 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se k opravám laminátových předmětů (lodí, sportovních potřeb, kapotáží, autodílů apod..). Složení a charakteristika výrobku: Roztok nenasycený polyesterových pryskyřic ve styrenu.
Profil montážní pěna, nízkoexpanzní, pistolová, 750 ml
Soudal
Profil montážní pěna, nízkoexpanzní, pistolová, 750 ml
Kód: 2504569
Kód dod.: 516911
EAN: 5411183114609
 
189 Kč
252Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vhodná pro montáž a utěsňování rámů oken a dveří, instalace a izolace koupacích van a vaniček sprchových koutů, vyplňování a utěsňování spár a prostupů ve stěnách, vyplňování spár mezi tepelně izolačními deskami nebo střešními prvky.
Uniflex PES-TMEL UNI univerzální tmel, 500 g
Uniflex PES-TMEL UNI univerzální tmel, 500 g
Kód: 2504545
Kód dod.: 512202
EAN: 8591235062625
 
194 Kč
388Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Uniflex tmel uni je dvousložkový univerzální polyesterový tmel určený pro tmelení větších i menších nerovností. Používá se především na kov, ocel, kámen, beton a dřevo.
Uniflex akrylátový švédský tmel 1,6 Kg
Uniflex®
Uniflex akrylátový švédský tmel 1,6 Kg
Kód: 2508709
Kód dod.: 511338
EAN: 8591235100877
 
214 Kč
133.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Profesionální řešení pro dokonalé spáry.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.