cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-3%Sleva
Vidol čistící prostředek na okna, 500 ml
Vidol
Vidol čistící prostředek na okna, 500 ml
Kód: 2602778
Kód dod.: 712276
EAN: 8585003912670
 
34 Kč
34.90 Kč
68Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vidol čisticí prostředek na okna zajišťuje čistotu skleněných ploch bez šmouh a dodává jim zářivý lesk.
AKCE
-9%Sleva
Nivea Men pěna na holení Sensitive Recovery, 200 ml
Nivea®
Nivea Men pěna na holení Sensitive Recovery, 200 ml
Kód: 1800229
Kód dod.: 880037
EAN: 9005800294759
 
99.90 Kč
109.90 Kč
499.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Složení s dvojnásobným obsahem zklidňujících přírodních extraktů a zcela bez alkoholu je dokonale šetrné k pleti při holení.
Naturalis relaxační lázeň – Golden Argan 1000 ml
Naturalis
Naturalis relaxační lázeň – Golden Argan 1000 ml
Kód: 2508219
Kód dod.: 805016
EAN: 8596048012492
100%
64.90 Kč
64.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Naturalis relaxační lázeň Golden Argan je přípravek do koupele s arganovým olejem, který vyživuje pokožku, zanechává ji hebkou a přináší pocit luxusní relaxace.
Končící produkty
-3%Sleva
Essence Foundation make-up v tyčince 280 10 g
Essence
Essence Foundation make-up v tyčince 280 10 g
Kód: 2500429
 
EAN: 4059729517715
 
29 Kč
29.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vytvořte si dokonalý základ líčení s make-upem Foundation značky essence. Praktické provedení v tyči
Končící produkty
-3%Sleva
Essence Skin tint hydratační make-up 140 30 ml
Essence
Essence Skin tint hydratační make-up 140 30 ml
Kód: 2500434
 
EAN: 4059729466143
 
29 Kč
29.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zdokonalte svou pleť a poskytněte jí ochranu s hydratačním make-upem Skin tint od značky essence. Te
Colgate Total Pro Gum Health zubní nit mátová, 50 m
Colgate®
Colgate Total Pro Gum Health zubní nit mátová, 50 m
Kód: 2600110
Kód dod.: 790123
EAN: 59036388
 
69.90 Kč
70 Kč
1.4Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Colgate zubní nit Total Pro Gum Health pomáhá odstranit zbytky jídla a zubní plak z mezizubních prostor. Jemná mátová příchuť zanechává v ústech pocit svěžesti po každém použití.
Elmex voskovaná zubní nit s mentolem 50 m
Elmex®
Elmex voskovaná zubní nit s mentolem 50 m
Kód: 2600086
Kód dod.: 790093
EAN: 8714789900100
 
119.90 Kč
2.4Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elmex zubní nit voskovaná s mentolem pomáhá účinně čistit mezizubní prostory a odstranit zubní plak. Díky voskované úpravě se nit snadno zavádí mezi zuby.
Naturalis relaxační lázeň – Lavender Magic 1000 ml
Naturalis
Naturalis relaxační lázeň – Lavender Magic 1000 ml
Kód: 2508867
Kód dod.: 805015
EAN: 8596048012508
90%
64.90 Kč
64.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Naturalis relaxační lázeň Lavender Magic je přípravek do koupele s vůní levandule, který zklidňuje tělo i mysl a navozuje dokonalou relaxaci.
Ceresit CS25 sanitární silikon, transparentní, 280 ml
Henkel Ceresit
Ceresit CS25 sanitární silikon, transparentní, 280 ml
Kód: 63076
Kód dod.: 16300
EAN: 8691451080400
100%
265 Kč
946.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen pro vyplnění dilatačních a spojovacích spár mezi keramickými obklady a dlažbou v rozích nebo ve styku stěn, podlah a k usazování zařizovacích předmětů v sanitární oblasti.
Ceys Kov oprava defektu syntetický kov, tmel, 40 ml + 40 g
Ceys®
Ceys Kov oprava defektu syntetický kov, tmel, 40 ml + 40 g
Kód: 2503189
Kód dod.: 502938
EAN: 8411519131048
 
265 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sváří za studena (hliník, měď), utěsňuje, spojuje a vyplňuje trhliny. Působí také jako ochranný film proti korozi. Je odolný kyselinám, detergentům a minerálům. Ani časem se nedrolí.
Het Ditmel S stěrkový tmel, 7 kg
Het
Het Ditmel S stěrkový tmel, 7 kg
Kód: 2503334
Kód dod.: 517112
EAN: 8594002535575
 
305 Kč
43.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Stěrkový tmel pro plošné nanášení v interiérech k velkoplošnému vyrovnávání stěn (omítek, zdiva, panelů, sádrokartonu apod.) v interiérech.
Het akrylový tmel na sádrokarton, zdivo a omítky, 1,6 kg
Het
Het akrylový tmel na sádrokarton, zdivo a omítky, 1,6 kg
Kód: 2503219
Kód dod.: 511275
EAN: 8594002535063
 
211 Kč
131.88Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K plošnému vyrovnání stěn (omítek, zdiva, panelů, sádrokartonu apod.) v interiérech. Tmel se nedoporučuje ke spárování.
Uniflex štukový akrylový tmel, 800 g
Uniflex®
Uniflex štukový akrylový tmel, 800 g
Kód: 2504502
Kód dod.: 511358
EAN: 8591235057003
 
106 Kč
132.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na většinu povrchů na kov, ocel, kámen, beton, dřevo atd., přetíratelný, pro vnitřní i venkovní použití.
-3%Sleva
Lazurol akrylátový tmel na dřevo v tubě, ořech, 320 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo v tubě, ořech, 320 g
Kód: 2504890
Kód dod.: 511202
EAN: 8591235076523
 
89.90 Kč
92.90 Kč
280.94Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
PATTEX Náhradní aplikační špičky na kartuše, 5 ks
Henkel Pattex®
PATTEX Náhradní aplikační špičky na kartuše, 5 ks
Kód: 2506488
Kód dod.: 519983
EAN: 4015000421805
 
41.90 Kč
8.38Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sada náhradních aplikačních špiček je praktickým doplňkem pro každého, kdo pravidelně pracuje s tmelicími nebo lepicími materiály v kartuších.
-3%Sleva
Lazurol akrylátový tmel na dřevo v tubě, smrk, 320 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo v tubě, smrk, 320 g
Kód: 2504887
Kód dod.: 511193
EAN: 8591235076431
 
89.90 Kč
92.90 Kč
280.94Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
AKCE
Uniflex PES-TMEL dřevo, tmel na dřevo, světlé dřevo, 500 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL dřevo, tmel na dřevo, světlé dřevo, 500 g
Kód: 2504769
Kód dod.: 512247
EAN: 8591235072754
 
229 Kč
458Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tmel či lepidlo určené na tmelení středních a větších nerovností, vynikající přilnavost na většině povrchů, především na kov, ocel, kámen, beton, dřevo atd., přetíratelný, pro vnitřní i venkovní použití.​
Lukopren S 9780 tepelně odolný tmel do 250 °C, slonová kost, 310 ml
Lukopren
Lukopren S 9780 tepelně odolný tmel do 250 °C, slonová kost, 310 ml
Kód: 2502910
Kód dod.: 518205
EAN: 8594019561789
 
322 Kč
1 038.71Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Neutrální silikonový tmel s tepelnou odolností 250 °C (krátkodobě až 300 °C). Tmel pro strojírenství, autoopravárenství a stavebnictví.
Končící produkty
-12%Sleva
Catrice Gel Affair lak na nehty 012 Easy Peasy Lemon Squeezy 10,5 ml
Catrice
Catrice Gel Affair lak na nehty 012 Easy Peasy Lemon Squeezy 10,5 ml
Kód: 2500117
 
EAN: 4059729516213
 
25.40 Kč
29 Kč
2 309.09Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte perfektně upravené nehty díky gelovému laku na nehty Gel Affair od značky Catrice, se který
Uniflex akrylátový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, 800 g
Uniflex®
Uniflex akrylátový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, 800 g
Kód: 2500647
Kód dod.: 511342
EAN: 8591235056853
 
105 Kč
131.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K drobným opravám zdiva, sádrokartónu a dřeva v interiéru i exteriéru. Tmelení středních a větších nerovností.
Uniflex akrylátový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, 400 g
Uniflex®
Uniflex akrylátový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, 400 g
Kód: 2500646
Kód dod.: 511340
EAN: 8591235056822
 
60.90 Kč
152.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K drobným opravám zdiva, sádrokartónu a dřeva v interiéru i exteriéru. Tmelení středních a větších nerovností.
Uniflex akrylátový švédský tmel 800 g
Uniflex®
Uniflex akrylátový švédský tmel 800 g
Kód: 2507872
Kód dod.: 511337
EAN: 8591235100846
 
118 Kč
147.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Profesionální řešení pro dokonalé spáry.
Lukopren N 1522 univerzální kaučuk pasta 1 kg + katalyzátor N, 30 g + pipeta
Lukopren
Lukopren N 1522 univerzální kaučuk pasta 1 kg + katalyzátor N, 30 g + pipeta
Kód: 2502909
Kód dod.: 518010
EAN: 8594019560249
 
929 Kč
930 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Slouží k výrobě forem, do nichž lze odlévat syntetické pryskyřice, sádru, vosk, beton. Dále se používá k výrobě rozebíratelných těsnění a přírubových těsnění, k zalévání v elektrotechnice apod.
Den Braven Maxi trubičková nízkoexpanzní montážní pěna, 500 ml
Den Braven
Den Braven Maxi trubičková nízkoexpanzní montážní pěna, 500 ml
Kód: 2504397
Kód dod.: 516947
EAN: 8595100127884
 
172 Kč
344Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro vyplňování spár při montáži okenních rámů a dveřních zárubní, izolace potrubních systémů a k utěsňování průchodů ve stěnách. Výplně dřevěných obkladů stěn, izolace a zateplování střešních konstrukcí.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.