cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
DentalPro mezizubní kartáček rovný 1,5 mm zelený, 10 kusů
Dental PRO
DentalPro mezizubní kartáček rovný 1,5 mm zelený, 10 kusů
Kód: 2603306
Kód dod.: 896558
EAN: 4973227345024
 
94.90 Kč
9.49Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
DentalPro mezizubní kartáčky 1,5 mm jsou určeny pro důkladné čištění širších mezizubních prostor, kde se mohou usazovat zbytky jídla a zubní plak.
DentalPro mezizubní kartáček rovný 0,7 mm bílý, 10 kusů
Dental PRO
DentalPro mezizubní kartáček rovný 0,7 mm bílý, 10 kusů
Kód: 2603301
Kód dod.: 896554
EAN: 4973227345246
 
94.90 Kč
9.49Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
DentalPro mezizubní kartáčky 0,7 mm jsou určeny pro účinné čištění mezizubních prostor, kam se běžný zubní kartáček nedostane.
DentalPro mezizubní kartáček rovný 1,0 mm oranžový, 10 kusů
Dental PRO
DentalPro mezizubní kartáček rovný 1,0 mm oranžový, 10 kusů
Kód: 2603303
Kód dod.: 896556
EAN: 4973227345147
 
94.90 Kč
9.49Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
DentalPro mezizubní kartáčky 1,0 mm jsou určeny pro účinné čištění mezizubních prostor, kam se běžný zubní kartáček nedostane.
-9%Sleva
Kalyp Měsíček krém na ruce, 100 ml
Kalyp
Kalyp Měsíček krém na ruce, 100 ml
Kód: 2504989
Kód dod.: 820128
EAN: 8594001426713
 
19.90 Kč
21.90 Kč
199Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemný krém na ruce s delikátní květinovou vůní. Je určen pro denní ošetření namáhané pokožky rukou. Obsahuje výtažek z měsíčku lékařského.
Roberto Cavalli Signature Verde Assoluto parfémovaná voda pro muže i ženy 30 ml
Roberto Cavalli
Roberto Cavalli Signature Verde Assoluto parfémovaná voda pro muže i ženy 30 ml
Kód: 2602000
Kód dod.: 14911
EAN: 8056860214691
 
960 Kč
32 000Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově-dřevitá pižmová vůně byla uvedena na trh v roce 2025 Poznejte luxusní parfémovou vodu Rob
Spokar XML mezizubní kartáčky, velikost 0,7 mm, 6 ks
Spokar®
Spokar XML mezizubní kartáčky, velikost 0,7 mm, 6 ks
Kód: 2210332
Kód dod.: 896476
EAN: 8593534342354
100%
129 Kč
21.5Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kartáčky SPOKAR XML jsou určeny pro důkladné mezizubní čištění a prevenci proti paradentóze. Navrhl je přední český designér Petr Novague.
Atlantic mezizubní kartáček 0,6 mm, 5 ks
Atlantic®
Atlantic mezizubní kartáček 0,6 mm, 5 ks
Kód: 2300634
Kód dod.: 896540
EAN: 8594035002068
 
49.90 Kč
9.98Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mezizubní kartáček důkladně vyčistí malé a obtížně přístupné mezizubní prostory. Pomáhá při prevenci zánětů dásní.
Atlantic mezizubní kartáček 0,4 mm, 5 ks
Atlantic®
Atlantic mezizubní kartáček 0,4 mm, 5 ks
Kód: 2300633
Kód dod.: 896539
EAN: 8594035002020
 
49.90 Kč
9.98Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mezizubní kartáček důkladně vyčistí malé a obtížně přístupné mezizubní prostory. Pomáhá při prevenci zánětů dásní.
Atlantic mezizubní kartáček 0,8 mm, 5 ks
Atlantic®
Atlantic mezizubní kartáček 0,8 mm, 5 ks
Kód: 2300635
Kód dod.: 896541
EAN: 8594035002075
 
49.90 Kč
9.98Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mezizubní kartáček důkladně vyčistí malé a obtížně přístupné mezizubní prostory. Pomáhá při prevenci zánětů dásní.
Taft Aloe Boost hydratační sprej na vlasy, 150 ml
Henkel Taft®
Taft Aloe Boost hydratační sprej na vlasy, 150 ml
Kód: 2601150
Kód dod.: 855315
EAN: 9000101775624
 
164.90 Kč
165 Kč
1 099.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Taft Aloe Boost hydratační sprej dodává vlasům hydrataci, svěžest a usnadňuje jejich úpravu.
AKCE
Parodontax mezizubní kartáčky rovné vel. 0 (0,4 mm), 6 ks
Parodontax®
Parodontax mezizubní kartáčky rovné vel. 0 (0,4 mm), 6 ks
Kód: 2601452
Kód dod.: 896543
EAN: 5054563264855
 
115 Kč
19.17Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parodontax mezizubní kartáčky velikosti 0 jsou určeny pro čištění mezizubních prostor.
DentalPro mezizubní kartáček rovný 0,6 mm růžový, 10 kusů
Dental PRO
DentalPro mezizubní kartáček rovný 0,6 mm růžový, 10 kusů
Kód: 2603300
Kód dod.: 896553
EAN: 4973227310152
 
94.90 Kč
9.49Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
DentalPro mezizubní kartáčky 0,6 mm jsou praktickou pomůckou pro každodenní čištění mezizubních prostor, kam se běžný zubní kartáček obtížně dostává.
DentalPro mezizubní kartáček rovný 0,8 mm žluté, 10 kusů
Dental PRO
DentalPro mezizubní kartáček rovný 0,8 mm žluté, 10 kusů
Kód: 2603302
Kód dod.: 896555
EAN: 4973227345048
 
94.90 Kč
9.49Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
DentalPro mezizubní kartáčky 0,8 mm jsou určeny pro důkladné čištění mezizubních prostor, kam se běžný zubní kartáček nedostane.
DentalPro mezizubní kartáček zahnutý 0,8 mm žlutý, 10 kusů
Dental PRO
DentalPro mezizubní kartáček zahnutý 0,8 mm žlutý, 10 kusů
Kód: 2603311
Kód dod.: 896562
EAN: 4973227306025
 
94.90 Kč
9.49Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
DentalPro mezizubní kartáčky 0,8 mm jsou určeny pro účinné čištění mezizubních prostor, kam se běžný zubní kartáček obtížně dostává.
Sensodyne zubní nit expandující, 30 m
Sensodyne
Sensodyne zubní nit expandující, 30 m
Kód: 33110
Kód dod.: 899020
EAN: 5000347084065
 
100 Kč
3.33Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemně voskovaná stlačená vlákna jsou uzpůsobena ke snadnému zavedení do mezizubních prostor, kde dochází k expanzi jejich objemu, a tím k důkladnému vyčištění.
Spokar XML mezizubní kartáčky, velikost 0,6 mm, 6 ks
Spokar®
Spokar XML mezizubní kartáčky, velikost 0,6 mm, 6 ks
Kód: 2210331
Kód dod.: 896474
EAN: 8593534342347
 
129 Kč
21.5Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kartáčky SPOKAR XML jsou určeny pro důkladné mezizubní čištění a prevenci proti paradentóze. Navrhl je přední český designér Petr Novague.
Spokar XML mezizubní kartáčky, velikost 0,4 mm, 6 ks
Spokar®
Spokar XML mezizubní kartáčky, velikost 0,4 mm, 6 ks
Kód: 2210329
Kód dod.: 896470
EAN: 8593534342323
 
129 Kč
21.5Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kartáčky SPOKAR XML jsou určeny pro důkladné mezizubní čištění a prevenci proti paradentóze. Navrhl je přední český designér Petr Novague.
-2%Sleva
Atlantic UltraPik mezizubní kartáček 0,6 mm, 6 ks
Atlantic®
Atlantic UltraPik mezizubní kartáček 0,6 mm, 6 ks
Kód: 2302572
Kód dod.: 896536
EAN: 8594035001412
 
59.90 Kč
61 Kč
9.98Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mezizubní kartáček důkladně vyčistí malé a obtížně přístupné mezizubní prostory. Pomáhá při prevenci zánětů dásní. Jeho použití se obzvláště doporučeje po chirurgickém ošetření dásní.
DentalPro mezizubní kartáček zahnutý 1,5 mm zelený, 10 kusů
Dental PRO
DentalPro mezizubní kartáček zahnutý 1,5 mm zelený, 10 kusů
Kód: 2603314
Kód dod.: 896565
EAN: 4973227315454
 
94.90 Kč
9.49Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
DentalPro mezizubní kartáčky jsou praktickou pomůckou pro každodenní čištění mezizubních prostor, kam se běžný zubní kartáček nedostane.
DentalPro mezizubní kartáček rovný 1,9 mm fialový, 10 kusů
Dental PRO
DentalPro mezizubní kartáček rovný 1,9 mm fialový, 10 kusů
Kód: 2603307
Kód dod.: 896559
EAN: 4973227844664
 
94.90 Kč
9.49Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
DentalPro mezizubní kartáčky 1,9 mm jsou určeny pro důkladné čištění širších mezizubních prostor, kde se mohou hromadit zbytky jídla a zubní plak.
DentalPro mezizubní kartáček zahnutý 0,6 mm růžový, 10 kusů
Dental PRO
DentalPro mezizubní kartáček zahnutý 0,6 mm růžový, 10 kusů
Kód: 2603309
Kód dod.: 896560
EAN: 4973227312439
 
94.90 Kč
9.49Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
DentalPro mezizubní kartáčky 0,6 mm jsou určeny pro šetrné a účinné čištění mezizubních prostor, kam se běžný zubní kartáček nedostane.
Regina Perníček jelení lůj, s příchutí perníčku, 4,8 g
Detecha® Regina®
Regina Perníček jelení lůj, s příchutí perníčku, 4,8 g
Kód: 1709506
Kód dod.: 823559
EAN: 8595002318984
100%
39.90 Kč
7 980Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Značka Jelení lůj přináší na trh novinku - pomádu na rty s příchutí perníčku. Je určena všem, kdo milují vůni a chuť tradičního českého perníčku.
Astra Superior Platinum, žiletky, balení 5 ks
Astra®
Astra Superior Platinum, žiletky, balení 5 ks
Kód: 19937
Kód dod.: 882305
EAN: 7702018007240
98%
19.90 Kč
3.98Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Astra Superior Platinum jsou oboustranné náhradní žiletky, které si udržují svou oblibu již po mnoho let a jsou vhodné pro všechny klasické strojky na holení.
Astra Superior Stainless, žiletky, balení 5 ks
Astra®
Astra Superior Stainless, žiletky, balení 5 ks
Kód: 19935
Kód dod.: 882307
EAN: 3014260264024
89%
19.90 Kč
3.98Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Astra Superior Stainless jsou oboustranné náhradní žiletky, které si udržují svou oblibu již po mnoho let a jsou vhodné pro všechny klasické strojky na holení.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.