cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-3%Sleva
SOFTdent PROclinic zubní kartáček, měkký, balení 3 ks
SOFTdent®
SOFTdent PROclinic zubní kartáček, měkký, balení 3 ks
Kód: 2504886
Kód dod.: 895192
EAN: 8594027314346
 
124.90 Kč
129 Kč
41.63Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra měkký kartáček s technologií spirálového vlákna. Díky ergonomickému držadlu v kombinaci s malou hlavou se kartáček dostane i do problémových míst v dutině ústní.
Atlantic mezizubní kartáček 1,0 mm, 5 ks
Atlantic®
Atlantic mezizubní kartáček 1,0 mm, 5 ks
Kód: 2300636
Kód dod.: 896542
EAN: 8594035002082
100%
49.90 Kč
9.98Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mezizubní kartáček důkladně vyčistí malé a obtížně přístupné mezizubní prostory. Pomáhá při prevenci zánětů dásní.
-2%Sleva
Atlantic UltraPik mezizubní kartáček 0,8 mm, 5 ks
Atlantic®
Atlantic UltraPik mezizubní kartáček 0,8 mm, 5 ks
Kód: 2302573
Kód dod.: 896537
EAN: 8594035001429
 
59.90 Kč
61 Kč
9.98Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mezizubní kartáček důkladně vyčistí malé a obtížně přístupné mezizubní prostory. Pomáhá při prevenci zánětů dásní. Jeho použití se obzvláště doporučeje po chirurgickém ošetření dásní.
DentalPro mezizubní kartáček zahnutý 1,2 mm modrý, 10 kusů
Dental PRO
DentalPro mezizubní kartáček zahnutý 1,2 mm modrý, 10 kusů
Kód: 2603313
Kód dod.: 896564
EAN: 4973227306049
 
94.90 Kč
9.49Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
DentalPro mezizubní kartáčky jsou praktickou pomůckou pro každodenní čištění mezizubních prostor, kam se běžný zubní kartáček nedostane.
Colgate Total Pro Gum Health zubní nit mátová, 50 m
Colgate®
Colgate Total Pro Gum Health zubní nit mátová, 50 m
Kód: 2600110
Kód dod.: 790123
EAN: 59036388
 
69.90 Kč
70 Kč
1.4Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Colgate zubní nit Total Pro Gum Health pomáhá odstranit zbytky jídla a zubní plak z mezizubních prostor. Jemná mátová příchuť zanechává v ústech pocit svěžesti po každém použití.
Elmex voskovaná zubní nit s mentolem 50 m
Elmex®
Elmex voskovaná zubní nit s mentolem 50 m
Kód: 2600086
Kód dod.: 790093
EAN: 8714789900100
 
119.90 Kč
2.4Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elmex zubní nit voskovaná s mentolem pomáhá účinně čistit mezizubní prostory a odstranit zubní plak. Díky voskované úpravě se nit snadno zavádí mezi zuby.
AKCE
Spokar XML mezizubní kartáčky, velikost 0,5 mm, 6 ks
Spokar®
Spokar XML mezizubní kartáčky, velikost 0,5 mm, 6 ks
Kód: 2210330
Kód dod.: 896472
EAN: 8593534342330
 
104.90 Kč
17.48Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kartáčky SPOKAR XML jsou určeny pro důkladné mezizubní čištění a prevenci proti paradentóze. Navrhl je přední český designér Petr Novague.
-2%Sleva
Atlantic UltraPik mezizubní kartáček 0,4 mm, 6 ks
Atlantic®
Atlantic UltraPik mezizubní kartáček 0,4 mm, 6 ks
Kód: 2302571
Kód dod.: 896535
EAN: 8594035001405
100%
59.90 Kč
61 Kč
9.98Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pomáhá při prevenci zánětů dásní. Jeho použití se obzvláště doporučeje po chirurgickém ošetření dásní.
AKCE
Parodontax mezizubní kartáčky rovné vel. 2 (0,5 mm), 6 ks
Parodontax®
Parodontax mezizubní kartáčky rovné vel. 2 (0,5 mm), 6 ks
Kód: 2601453
Kód dod.: 896544
EAN: 5054563265371
 
115 Kč
19.17Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parodontax mezizubní kartáčky velikosti 2 jsou vhodné pro čištění mezizubních prostor.
Roberto Cavalli Signature Verde Assoluto parfémovaná voda pro muže i ženy 75 ml
Roberto Cavalli
Roberto Cavalli Signature Verde Assoluto parfémovaná voda pro muže i ženy 75 ml
Kód: 2602001
Kód dod.: 14912
EAN: 8056860214660
 
1 589 Kč
21 186.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově-dřevitá pižmová vůně byla uvedena na trh v roce 2025 Poznejte luxusní parfémovanou vodu R
Gillette Fusion, náhradní hlavice, balení 4 kusy
Gillette®
Gillette Fusion, náhradní hlavice, balení 4 kusy
Kód: 47902
Kód dod.: 882002
EAN: 7702018866984
100%
369.90 Kč
92.48Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní hlavice pro pánský holicí strojek Gillette Fusion a jeho břity dají nový rozměr tomu, co od holení očekáváte. Je navržený tak, aby vám poskytoval optimální výkon z obou stran svých unikátních břitů.
Gillette Mach3 náhradní hlavice, 5 ks
Gillette®
Gillette Mach3 náhradní hlavice, 5 ks
Kód: 2105562
Kód dod.: 882010
EAN: 7702018552313
 
299.90 Kč
59.98Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní hlavice pro holicí strojek Gillette Mach3.
DentalPro mezizubní kartáček rovný 1,5 mm zelený, 10 kusů
Dental PRO
DentalPro mezizubní kartáček rovný 1,5 mm zelený, 10 kusů
Kód: 2603306
Kód dod.: 896558
EAN: 4973227345024
 
94.90 Kč
9.49Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
DentalPro mezizubní kartáčky 1,5 mm jsou určeny pro důkladné čištění širších mezizubních prostor, kde se mohou usazovat zbytky jídla a zubní plak.
DentalPro mezizubní kartáček rovný 0,7 mm bílý, 10 kusů
Dental PRO
DentalPro mezizubní kartáček rovný 0,7 mm bílý, 10 kusů
Kód: 2603301
Kód dod.: 896554
EAN: 4973227345246
 
94.90 Kč
9.49Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
DentalPro mezizubní kartáčky 0,7 mm jsou určeny pro účinné čištění mezizubních prostor, kam se běžný zubní kartáček nedostane.
DentalPro mezizubní kartáček rovný 1,0 mm oranžový, 10 kusů
Dental PRO
DentalPro mezizubní kartáček rovný 1,0 mm oranžový, 10 kusů
Kód: 2603303
Kód dod.: 896556
EAN: 4973227345147
 
94.90 Kč
9.49Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
DentalPro mezizubní kartáčky 1,0 mm jsou určeny pro účinné čištění mezizubních prostor, kam se běžný zubní kartáček nedostane.
-10%Sleva
SOFTdent zahnuté mezizubní kartáčky M 0,6 mm, 6 ks
SOFTdent®
SOFTdent zahnuté mezizubní kartáčky M 0,6 mm, 6 ks
Kód: 2504746
Kód dod.: 896519
EAN: 8594027315312
 
74.90 Kč
82.90 Kč
12.48Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální upravený drátek k zamezení poškození zubní skloviny. Odolný proti lámání, pružné držadlo, jemné zabroušené štětinky vhodné i pro citlivé dásně.
Jordan 3v1 dentální párátka s nití v boxu 50 ks
Jordan
Jordan 3v1 dentální párátka s nití v boxu 50 ks
Kód: 2507674
Kód dod.: 895250
EAN: 7046110079812
 
74.90 Kč
1.5Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Praktická dentální párátka s napnutou zubní nití pro pohodlné a účinné čištění mezizubních prostorů.
AKCE
Spokar XML mezizubní kartáčky, sada velikostí 0,4 – 0,8 mm, 5 ks
Spokar®
Spokar XML mezizubní kartáčky, sada velikostí 0,4 – 0,8 mm, 5 ks
Kód: 2210334
Kód dod.: 896480
EAN: 8593534342309
 
79.90 Kč
15.98Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kartáčky SPOKAR XML jsou určeny pro důkladné mezizubní čištění a prevenci proti paradentóze. Navrhl je přední český designér Petr Novague.
AKCE
-17%Sleva
BIO BIONE KERATIN + KOFEIN Bezoplachový kondicionér 260 ml
BC Bione Cosmetics
BIO BIONE KERATIN + KOFEIN Bezoplachový kondicionér 260 ml
Kód: 2508563
Kód dod.: 855652
EAN: 8595061610616
 
74.90 Kč
89.90 Kč
288.08Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bezoplachový kondicionér KERATIN + KOFEIN ve spreji okamžitě uhladí a posílí namáhané vlasy, usnadní rozčesávání a dodá jim pružnost i lesk bez zatížení.
Roberto Cavalli Signature Verde Assoluto parfémovaná voda pro muže i ženy 30 ml
Roberto Cavalli
Roberto Cavalli Signature Verde Assoluto parfémovaná voda pro muže i ženy 30 ml
Kód: 2602000
Kód dod.: 14911
EAN: 8056860214691
 
960 Kč
32 000Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově-dřevitá pižmová vůně byla uvedena na trh v roce 2025 Poznejte luxusní parfémovou vodu Rob
Gliss regenerační elixír Night Elixir 100ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss regenerační elixír Night Elixir 100ml
Kód: 2505786
Kód dod.: 855282
EAN: 5410091767334
 
204.90 Kč
2 049Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Obnovte své vlasy přes noc – lehké sérum Gliss s extraktem z černých perel a systémem HAPTIQ regeneruje silně poškozené vlasy, posiluje jejich strukturu.
DentalPro mezizubní kartáček zahnutý 1,5 mm zelený, 10 kusů
Dental PRO
DentalPro mezizubní kartáček zahnutý 1,5 mm zelený, 10 kusů
Kód: 2603314
Kód dod.: 896565
EAN: 4973227315454
 
94.90 Kč
9.49Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
DentalPro mezizubní kartáčky jsou praktickou pomůckou pro každodenní čištění mezizubních prostor, kam se běžný zubní kartáček nedostane.
DentalPro mezizubní kartáček rovný 1,9 mm fialový, 10 kusů
Dental PRO
DentalPro mezizubní kartáček rovný 1,9 mm fialový, 10 kusů
Kód: 2603307
Kód dod.: 896559
EAN: 4973227844664
 
94.90 Kč
9.49Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
DentalPro mezizubní kartáčky 1,9 mm jsou určeny pro důkladné čištění širších mezizubních prostor, kde se mohou hromadit zbytky jídla a zubní plak.
DentalPro mezizubní kartáček zahnutý 0,6 mm růžový, 10 kusů
Dental PRO
DentalPro mezizubní kartáček zahnutý 0,6 mm růžový, 10 kusů
Kód: 2603309
Kód dod.: 896560
EAN: 4973227312439
 
94.90 Kč
9.49Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
DentalPro mezizubní kartáčky 0,6 mm jsou určeny pro šetrné a účinné čištění mezizubních prostor, kam se běžný zubní kartáček nedostane.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.