cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-13%Sleva
Solo Ethanol pro krby, palivo do biokrbů, 1 l
Solo
Solo Ethanol pro krby, palivo do biokrbů, 1 l
Kód: 2506392
Kód dod.: 460440
EAN: 8595025709004
 
117 Kč
135 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Palivo pro biokrby a fondue,
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, mahagon, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, mahagon, 250 g
Kód: 2504865
Kód dod.: 511246
EAN: 8591235075564
 
59.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, teak, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, teak, 250 g
Kód: 2504861
Kód dod.: 511242
EAN: 8591235075380
 
59.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
Indulona Profi Original ochranný krém, 100 g
Indulona®
Indulona Profi Original ochranný krém, 100 g
Kód: 92806
Kód dod.: 820073
EAN: 8586017550629
99%
44.90 Kč
449Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Každodenní ošetření namáhané pokožky a ochrana před dráždivými látkami. Udržuje přirozenou ochrannou vrstvu na kůži, dodává pružnost a pevnost, neobsahuje konzervační látky ani jiné alergeny, 47 % složení tvoří přírodní vazelína.
-5%Sleva
Artdeco Metallic Eye Liner long lasting dlouhotrvající metalická oční linka 33 Metallic Universe 1 g
Artdeco
Artdeco Metallic Eye Liner long lasting dlouhotrvající metalická oční linka 33 Metallic Universe 1 g
Kód: 2509055
Kód dod.: 224.33
EAN: 4052136305357
 
245 Kč
259 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Metalická dlouhotrvající linka na oči Artdeco Metallic Long-Lasting v odstínu 33 Metallic Universe v
-20%Sleva
Nivea Expertní duální sérum proti vráskám a denní krém Q10 Anti-Wrinkle Expert 30ml + 50ml
Nivea®
Nivea Expertní duální sérum proti vráskám a denní krém Q10 Anti-Wrinkle Expert 30ml + 50ml
Kód: 2507883
Kód dod.: 822886
EAN: 9005800381367
 
509.90 Kč
641 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte své pleti kompletní péči proti vráskám s výkonnou kombinací NIVEA Q10 Anti-Wrinkle Expert. Toto účinné duo působí v dokonalé synergii, aby viditelně redukovalo vrásky, zlepšilo pevnost pleti a dodalo jí mladistvý vzhled.
Air Wick Essential Oils Blue Eucalyptus & Cedarwood - Eukapyltus a cedrové dřevo elektrický osvěžovač vzduchu náhradní náplň 19 ml
Air Wick®
Air Wick Essential Oils Blue Eucalyptus & Cedarwood - Eukapyltus a cedrové dřevo elektrický osvěžovač vzduchu náhradní náplň 19 ml
Kód: 2502276
Kód dod.: 731899
EAN: 5999109545916
 
89.90 Kč
4 731.58Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vdechněte svěžest a uklidňující vůni do svého domova s náhradní náplní Air Wick Essential Oils Blue Eucalyptus & Cedarwood.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1999 černá, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1999 černá, 375 ml
Kód: 2500229
Kód dod.: 190983
EAN: 8595073020632
 
157 Kč
418.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 8440 červenohnědá, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 8440 červenohnědá, 750 ml
Kód: 2500642
Kód dod.: 197089
EAN: 8595073021493
 
279 Kč
372Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
-9%Sleva
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 8440 červenohnědá, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 8440 červenohnědá, 4 l
Kód: 2503811
Kód dod.: 205085
EAN: 8595073021509
 
1 359 Kč
1 489 Kč
339.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1999 černá, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1999 černá, 600 ml
Kód: 2503843
Kód dod.: 190989
EAN: 8595073013689
 
229 Kč
381.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Glade osvěžovač vzduchu Automatický Warm Apple Pie, 269 ml
Glade by brise®
Glade osvěžovač vzduchu Automatický Warm Apple Pie, 269 ml
Kód: 2309487
Kód dod.: 725069
EAN: 5000204413793
 
249.90 Kč
929Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Automatický osvěžovač vzduchu Glade s dlouhotrvající vůní jablečného moštu. Elegantní doplněk vašeho interiéru.
-5%Sleva
Uniflex latexový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, v tubě, 300 g
Uniflex®
Uniflex latexový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, v tubě, 300 g
Kód: 2504870
Kód dod.: 511352
EAN: 8591235075779
 
89.90 Kč
94.90 Kč
299.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se k vyrovnávání drobných nerovností a prasklin sten (omítek, zdiva, panelu, dřevotřísek, dřeva, sádrokartonu apod.) a spárování statických prasklin jak v interiérech, tak i v exteriérech. Tmel se aplikuje špachtlí nebo stěrkou.
Jubin Akrilin disperzní akrylátový tmel na dřevo, dub, 750 g
Jub
Jubin Akrilin disperzní akrylátový tmel na dřevo, dub, 750 g
Kód: 2502883
Kód dod.: 511180
EAN: 3831000204030
 
93.90 Kč
125.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určený pro kvalitní opravy povrchových vad (prasklin, škrábanců, prohlubní a rýh) masivního dřeva, dýhovaných nebo nedýhovaných dřevotřískových desek, apod. před jejich konečnou povrchovou úpravou.
AKCE
-5%Sleva
Soudal kamnářský tmel do 1500 °C, černý, 280 ml
Soudal
Soudal kamnářský tmel do 1500 °C, černý, 280 ml
Kód: 2502924
Kód dod.: 519170
EAN: 5411183005693
 
109 Kč
115 Kč
1 362.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odolává vysokým teplotám až do 1500 °C. Neobsahuje rozpouštědla ani azbest. Zcela vytvrzující tmel pro spoje a těsnění míst vystavených působení velmi vysokých teplot.
Signal zubní pasta Family Care Herbal Fresh, 75 ml
Signal
Signal zubní pasta Family Care Herbal Fresh, 75 ml
Kód: 14041
Kód dod.: 885012
EAN: 5900300056002
98%
29.90 Kč
398.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Obsahuje bohatou směs přírodních výtažků, mezi kterými jsou máta, šalvěj, myrha a eukalyptus, známé pro jejich osvěžující vlastnosti.
AKCE
-13%Sleva
Sanytol dezinfekční univerzální čistič ve spreji s vůní grepu, 500 ml
Sanytol
Sanytol dezinfekční univerzální čistič ve spreji s vůní grepu, 500 ml
Kód: 71043
Kód dod.: 700591
EAN: 3045206312066
100%
77.90 Kč
89.90 Kč
155.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný pro WC, odpadkové koše, nádoby na domovní odpad, zvířecí záchody, mikrovlnné trouby, pracovní plochy, ledničky, textil, koberce, rohože, atd.
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0240 tmavě hnědá, 0,3 kg
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0240 tmavě hnědá, 0,3 kg
Kód: 2505466
Kód dod.: 355953
EAN: 8592474101250
 
161 Kč
536.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lesklá univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton. Nejčastější úpravy dveří, zárubní, zábradlí, obkladů, zahradního nábytku, plechových střech apod.
AKCE
-10%Sleva
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0413 modrá blankytná, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0413 modrá blankytná, 700 g
Kód: 2504720
Kód dod.: 355843
EAN: 8592474072772
 
299 Kč
333 Kč
427.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Matná univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton.
AKCE
-10%Sleva
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0230 středně hnědá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0230 středně hnědá, 700 g
Kód: 2503999
Kód dod.: 355950
EAN: 8592474018824
 
269 Kč
299 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lesklá univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton. Nejčastější úpravy dveří, zárubní, zábradlí, obkladů, zahradního nábytku, plechových střech apod.
AKCE
-9%Sleva
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0823 růžová světlá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0823 růžová světlá, 700 g
Kód: 2504721
Kód dod.: 355908
EAN: 8592474072789
 
339 Kč
373 Kč
484.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Matná univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton.
AKCE
-10%Sleva
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0815 červená, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0815 červená, 700 g
Kód: 2504010
Kód dod.: 356014
EAN: 8592474018664
 
299 Kč
333 Kč
427.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lesklá univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton. Nejčastější úpravy dveří, zárubní, zábradlí, obkladů, zahradního nábytku, plechových střech apod.
AKCE
-10%Sleva
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0660 okrová, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0660 okrová, 700 g
Kód: 2504008
Kód dod.: 356006
EAN: 8592474018770
 
299 Kč
333 Kč
427.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lesklá univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton. Nejčastější úpravy dveří, zárubní, zábradlí, obkladů, zahradního nábytku, plechových střech apod.
AKCE
-9%Sleva
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0911 stříbrná, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0911 stříbrná, 700 g
Kód: 2503996
Kód dod.: 355915
EAN: 8592474019418
 
339 Kč
373 Kč
484.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Matná univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.