cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Detecha Izoban barva na beton, RAL 1023 žlutá, 2 kg
Detecha® Izoban
Detecha Izoban barva na beton, RAL 1023 žlutá, 2 kg
Kód: 2502708
Kód dod.: 301351
EAN: 8595002323032
 
575 Kč
287.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na beton. 100% voděodolná, odolává olejům, roztokům solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobě motorové naftě. Mechanicky odolná. Snáší trvalé tepelné zatížení do +50 °C.
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0464 modrá, 3,5 kg
Bisil
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0464 modrá, 3,5 kg
Kód: 2502684
Kód dod.: 242925
EAN: 8590518347350
 
1 739 Kč
1 740 Kč
496.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Email se zvýšenou odolností vůči UV záření ,který je určen k vodotěsným nátěrům, stěn vodních nádrží, silážních jímek a plaveckých bazénů, též pro povrchovou úpravu ocelových konstrukcí a eternitových střech.
AKCE
-15%Sleva
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0454 tmavě modrá, 3,5 kg
Bisil
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0454 tmavě modrá, 3,5 kg
Kód: 2502686
Kód dod.: 242929
EAN: 8590518327352
 
1 473 Kč
1 739 Kč
420.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Email se zvýšenou odolností vůči UV záření ,který je určen k vodotěsným nátěrům, stěn vodních nádrží, silážních jímek a plaveckých bazénů, též pro povrchovou úpravu ocelových konstrukcí a eternitových střech.
AKCE
-17%Sleva
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0530 tmavě zelený, 700 g
Bisil
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0530 tmavě zelený, 700 g
Kód: 2502687
Kód dod.: 242939
EAN: 8590518320070
 
316 Kč
379 Kč
451.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Email se zvýšenou odolností vůči UV záření ,který je určen k vodotěsným nátěrům, stěn vodních nádrží, silážních jímek a plaveckých bazénů, též pro povrchovou úpravu ocelových konstrukcí a eternitových střech.
Sanakryl Top hydroizolační barva na střechy, šedý, 25 kg
Sanakryl
Sanakryl Top hydroizolační barva na střechy, šedý, 25 kg
Kód: 2503076
Kód dod.: 355422
EAN: 8590892112032
 
4 249 Kč
169.96Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
hydroizolační stěrková hmota pro ochranu, opravy a sanace plochých střech z asfaltových pásů a střešní izolační PUR pěny.
Detecha Izoban barva na beton, RAL 9004 černá, 5 kg
Detecha® Izoban
Detecha Izoban barva na beton, RAL 9004 černá, 5 kg
Kód: 2505162
Kód dod.: 301364
EAN: 8595002320871
 
1 065 Kč
213Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na beton. 100% voděodolná, odolává olejům, roztokům solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobě motorové naftě. Mechanicky odolná. Snáší trvalé tepelné zatížení do +50 °C.
AKCE
-10%Sleva
Detecha Izoban barva na beton, RAL 1023 žlutá, 800 ml
Detecha® Izoban
Detecha Izoban barva na beton, RAL 1023 žlutá, 800 ml
Kód: 2502709
Kód dod.: 301354
EAN: 8595002322929
 
273 Kč
305 Kč
341.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na beton. 100% voděodolná, odolává olejům, roztokům solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobě motorové naftě. Mechanicky odolná. Snáší trvalé tepelné zatížení do +50 °C.
AKCE
-16%Sleva
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0199 černý, 700 g
Bisil
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0199 černý, 700 g
Kód: 2503056
Kód dod.: 242962
EAN: 8590518343079
 
318 Kč
379 Kč
454.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Email se svýšenou odolností vůči UV záření je určen k vodotěsným nátěrům stěn vodních nádrží, silážních jímek a plaveckých bazénů, též pro povrchovou úpravu ocelových konstr. a eternitových střech.
AKCE
-16%Sleva
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0101 šedá, 700 g
Bisil
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0101 šedá, 700 g
Kód: 2502681
Kód dod.: 242916
EAN: 8590518342072
 
320 Kč
379 Kč
457.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Email se zvýšenou odolností vůči UV záření ,který je určen k vodotěsným nátěrům, stěn vodních nádrží, silážních jímek a plaveckých bazénů, též pro povrchovou úpravu ocelových konstrukcí a eternitových střech.
truckZdarma
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0464 modrá, 8 kg
Bisil
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0464 modrá, 8 kg
Kód: 2503120
Kód dod.: 242926
EAN: 8590518347800
 
3 899 Kč
487.38Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Email se svýšenou odolností vůči UV záření je určen k vodotěsným nátěrům stěn vodních nádrží, silážních jímek a plaveckých bazénů, též pro povrchovou úpravu ocelových konstr. a eternitových střech.
L'oreal Paris Préférence barva na vlasy, zlatorůžová 8.23
L'Oréal Paris
L'oreal Paris Préférence barva na vlasy, zlatorůžová 8.23
Kód: 1804691
Kód dod.: 870626
EAN: 3600523577705
100%
224.90 Kč
4 685.42Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bohatá zářivá permanentní barva na vlasy, které nebledne až po dobu 8 týdnů.
Syoss Blond barva na vlasy, 12-59 Chladná Platinová Blond
Henkel Syoss
Syoss Blond barva na vlasy, 12-59 Chladná Platinová Blond
Kód: 1806667
Kód dod.: 870246
EAN: 9000101210521
 
149.90 Kč
2 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyzkoušejte barvy profesionální kvality, které byly vyvinuty a testovány ve spolupráci s kadeřníky a koloristy, se kterými jednoduše získáte i doma perfektní barevný výsledek jako ze salonu!
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 2004 čistě oranžová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 2004 čistě oranžová, 400 ml
Kód: 2501664
Kód dod.: 107059
EAN: 4009506092041
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 8017 hnědá čokoládová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 8017 hnědá čokoládová, 400 ml
Kód: 2501892
Kód dod.: 107045
EAN: 4009506098173
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 9005 černý lesk, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 9005 černý lesk, 400 ml
Kód: 2501893
Kód dod.: 107005
EAN: 4009506099057
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Černý lesk ral 9005 univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 6005 zelená mechová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 6005 zelená mechová, 400 ml
Kód: 2501888
Kód dod.: 107035
EAN: 4009506096056
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 1021 žlutá hořčičná, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 1021 žlutá hořčičná, 400 ml
Kód: 2503466
Kód dod.: 107011
EAN: 4009506091211
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 3000 ohnivá červená, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 3000 ohnivá červená, 400 ml
Kód: 2503468
Kód dod.: 107017
EAN: 4009506093000
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 3001 signální červená, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 3001 signální červená, 400 ml
Kód: 2503469
Kód dod.: 107019
EAN: 4009506093017
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 7031 šedomodrá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 7031 šedomodrá, 400 ml
Kód: 2503556
Kód dod.: 107067
EAN: 4009506097312
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 6018 zelenožlutá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 6018 zelenožlutá, 400 ml
Kód: 2501889
Kód dod.: 107037
EAN: 4009506096186
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
Garnier Color Naturals barva na vlasy, čokoládová 6.34
Garnier
Garnier Color Naturals barva na vlasy, čokoládová 6.34
Kód: 2402607
Kód dod.: 870146
EAN: 3600542601535
 
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyživující barva na vlasy s dvojí ochranou pro vyživené vlasy a sytou barvu.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 2008 oranžová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 2008 oranžová, 400 ml
Kód: 2501884
Kód dod.: 107015
EAN: 4009506092089
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 7001 stříbrnošedá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 7001 stříbrnošedá, 400 ml
Kód: 2503474
Kód dod.: 107039
EAN: 4009506097015
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.