cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Uniflex štukový akrylový tmel, 1,6 kg
Uniflex®
Uniflex štukový akrylový tmel, 1,6 kg
Kód: 2504497
Kód dod.: 511360
EAN: 8591235059564
 
190 Kč
118.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na většinu povrchů na kov, ocel, kámen, beton, dřevo atd., přetíratelný, pro vnitřní použití.
Profil montážní pěna, pistolová, 750 ml
Soudal
Profil montážní pěna, pistolová, 750 ml
Kód: 2503212
Kód dod.: 516909
EAN: 5411183033368
 
155 Kč
206.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Montážní pěna pistolová je vysoce kvalitní jednosložková rozpínavá polyuretanová pěna určena k profesionální aplikaci pomocí pistole. Obsahuje hnací médium bez CFC – nepoškozuje ozonovou vrstvu.
Den Braven RL trubičková montážní pěna, 500+250 ml
Den Braven
Den Braven RL trubičková montážní pěna, 500+250 ml
Kód: 2505396
Kód dod.: 516953
EAN: 8595100159199
 
159 Kč
212Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vhodná pro montáže dveřních zárubní a okenních rámů, vyplňování dutin, montážních prostorů mezi panely, zděnými příčkami, stropem a podlahou.
Ceresit CS25 sanitární silikon, chocolate, 280 ml
Henkel Ceresit
Ceresit CS25 sanitární silikon, chocolate, 280 ml
Kód: 2507956
Kód dod.: 519441
EAN: 8691451080868
 
265 Kč
946.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen pro vyplnění dilatačních a spojovacích spár mezi keramickými obklady a dlažbou v rozích nebo ve styku stěn, podlah a k usazování zařizovacích předmětů v sanitární oblasti.
Uniflex olejový sklenářský tmel, přetíratelný, 2 kg
Uniflex®
Uniflex olejový sklenářský tmel, přetíratelný, 2 kg
Kód: 2504872
Kód dod.: 515128
EAN: 8591235075861
 
146 Kč
73Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sklenářský tmel pro opravu drobných nerovností, zasychá do 24 hodin a je přetíratelný po 14 dnech. K utěsnění, upevňování tabulkových skel do dřevěných a kovových rámů.
Soudal univerzální silikon, černý, 280 ml
Soudal
Soudal univerzální silikon, černý, 280 ml
Kód: 2502917
Kód dod.: 519114
EAN: 5411183008090
 
135 Kč
482.14Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Černý trvale pružný, stálobarevný tmel s dlouhodobou životností a odolností vůči UV záření. Pro stavební a konstrukční spáry v interiéru i exteriéru, sanitární aplikace apod.
Uniflex PES-TMEL UNI univerzální tmel, 200 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL UNI univerzální tmel, 200 g
Kód: 2504544
Kód dod.: 512200
EAN: 8591235062595
 
139 Kč
695Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Uniflex tmel uni je dvousložkový univerzální polyesterový tmel určený pro tmelení větších i menších nerovností. Používá se především na kov, ocel, kámen, beton a dřevo.
Soudal klempířský tmel polyuretanový, šedý, 310 ml
Soudal
Soudal klempířský tmel polyuretanový, šedý, 310 ml
Kód: 2503436
Kód dod.: 519174
EAN: 5411183040885
 
185 Kč
660.71Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Polyuretanový tmel použití na veškeré těsnění a lepení dilatačních a vibračních spojů ve stavebnictví a strojírenství, těsnění a lepení kovových konstrukcí, dilatační spáry průmyslových podlah...
AKCE
-11%Sleva
Ceys Aguastop hydroizolační tmel šedý, 300 ml
Ceys®
Ceys Aguastop hydroizolační tmel šedý, 300 ml
Kód: 2601418
Kód dod.: 502968
EAN: 8411519928068
 
168 Kč
189 Kč
560Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
AGUA STOP S OKAMŽITÝM ÚČINKEM je hydroizolační tmel, který vyřeší problémy s filtracemi a prosakováním vody způsobenými vznikem prasklin trhlin a otvorů.
Ceys Stop Plísni sanitární silikon, transparentní, 280 ml
Ceys®
Ceys Stop Plísni sanitární silikon, transparentní, 280 ml
Kód: 2601417
Kód dod.: 503086
EAN: 8411519755466
 
165 Kč
589.29Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čisté spáry natrvalo. Špičkový silikon pro koupelny a kuchyně, unikátní díky kombinaci dvou jedinečných vlastností.
Elegance Exotic pěna do koupele, 2 l
Elegance
Elegance Exotic pěna do koupele, 2 l
Kód: 80093
Kód dod.: 805009
EAN: 5997514343424
98%
59.90 Kč
29.95Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní pěna do koupele s příjemnou exotickou vůní.
Končící produkty
Artdeco Blusher pudrová tvářenka 48 Carmine Red Blush 5 g
Artdeco
Artdeco Blusher pudrová tvářenka 48 Carmine Red Blush 5 g
Kód: 87439
Kód dod.: 330.48
EAN: 4019674330487
 
273 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte svému líčení svěží a zdravý nádech, vytvářejte si libovolné barevné kombinace pomocí našeho
-9%Sleva
Nivea Men Sensitive pěna na holení, 200 ml
Nivea®
Nivea Men Sensitive pěna na holení, 200 ml
Kód: 09272
Kód dod.: 880041
EAN: 4005808310715
 
99.90 Kč
109.90 Kč
499.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Heřmánek, vitamin E a extrakt z hamamelisu se postarají o zklidnění oholené tváře. Hamamelis tlumí pocit pálení a svědění, pomáhá uzavírat a hojit rány a má protizánětlivé účinky.
Alpa Windsor pěna na holení, 200 ml
ALPA® Windsor®
Alpa Windsor pěna na holení, 200 ml
Kód: 53749
Kód dod.: 880080
EAN: 8594001778522
100%
54.90 Kč
274.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pěna na holení s obsahem aloe vera.
Sensodyne zubní nit expandující, 30 m
Sensodyne
Sensodyne zubní nit expandující, 30 m
Kód: 33110
Kód dod.: 899020
EAN: 5000347084065
 
100 Kč
3.33Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemně voskovaná stlačená vlákna jsou uzpůsobena ke snadnému zavedení do mezizubních prostor, kde dochází k expanzi jejich objemu, a tím k důkladnému vyčištění.
-7%Sleva
Naturalis pěnivá koupel - Ginseng Energy 1000 ml
Naturalis
Naturalis pěnivá koupel - Ginseng Energy 1000 ml
Kód: 2508870
Kód dod.: 805012
EAN: 8596048012539
90%
64.90 Kč
69.90 Kč
64.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Naturalis pěna do koupele Ginseng Energy osvěžující pěna s ženšenem, která jemně čistí pokožku a dodává pocit energie.
Končící produkty
Artdeco Blusher pudrová tvářenka 44 Red Orange Blush 5 g
Artdeco
Artdeco Blusher pudrová tvářenka 44 Red Orange Blush 5 g
Kód: 87438
Kód dod.: 330.44
EAN: 4019674330449
 
273 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte svému líčení zdravě vypadající barvu na tvářích a sestavte si vlastní kombinaci odstínů přes
-60%Sleva
Essence Camouflage + Matte korektor 210, 8 ml
Essence
Essence Camouflage + Matte korektor 210, 8 ml
Kód: 2502432
Kód dod.: ES518040
EAN: 4059729518040
 
29.90 Kč
75 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Korektor Camouflage + Matte 210 od Essence spojuje tekutou, lehkou konzistenci s vysokým krytím a př
Gillette Sensitive pěna na holení, 300 ml
Gillette®
Gillette Sensitive pěna na holení, 300 ml
Kód: 09340
Kód dod.: 880159
EAN: 7702018617234
99%
79.90 Kč
399.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Díky své krémové konzistenci se snadno roztírá po pokožce. Pěna na holení Gillette Sensitive zanechává pokožku obličeje svěží, hydratovanou a dá jí potřebnou ochranu.
Spokar dentální nit voskovaná, 50 metrů
Spokar®
Spokar dentální nit voskovaná, 50 metrů
Kód: 56288
Kód dod.: 896520
EAN: 8593534341623
 
59.90 Kč
1.2Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Spokar dentální nit voskovaná pro čištění mezizubních prostorů. Zabraňuje vzniku zubního povlaku, který způsobuje zaněty a onemocnění dásní. Délka 50 metrů. Dentální nit má voskovaný povrch.
Elegance Atlantic pěna do koupele, 2 l
Elegance
Elegance Atlantic pěna do koupele, 2 l
Kód: 80094
Kód dod.: 805010
EAN: 5997514344421
100%
59.90 Kč
29.95Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní pěna do koupele s příjemnou exotickou vůní atlantiku. Český výrobek.
Elegance Lesní pěna do koupele, 2 l
Elegance
Elegance Lesní pěna do koupele, 2 l
Kód: 80095
Kód dod.: 805008
EAN: 8594045541809
88%
59.90 Kč
29.95Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní pěna do koupele s příjemnou lesní vůní.
Essence Lashes To Impress umělé řasy 03 Half Lashes 1 pár
Essence
Essence Lashes To Impress umělé řasy 03 Half Lashes 1 pár
Kód: 88741
Kód dod.: ES543061
EAN: 4250947543061
 
68 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nové umělé řasy nanes k vnějšímu koutku oka. Poloviční řasy ti dodají přirozený efekt kočičích očí a
Sidolux Professional čistič na ploché obrazovky, 200 ml
LAKMA Sidolux
Sidolux Professional čistič na ploché obrazovky, 200 ml
Kód: 92008
Kód dod.: 705315
EAN: 5902986201462
 
84.90 Kč
424.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dokonale čistí ploché obrazovky, monitory, laptopy, palmtopy, netbooky, smartphony, touchpady, obrazovky přístrojů GPS, skenery a jiné skleněné povrchy
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.