cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-6%Sleva
Essence Kajal tužka na oči 08 Teddy 1 g
Essence
Essence Kajal tužka na oči 08 Teddy 1 g
Kód: 58568
Kód dod.: ES270459
EAN: 4250035270459
 
29 Kč
31 Kč
29 000Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Značka essence přichází na toto jaro s kajalovou tužkou, jež dodá výraznou dávku barvy a lesku. Mode
-7%Sleva
Koh-i-noor tužka konturovací, černá, balení 12 ks
Koh-i-Noor
Koh-i-noor tužka konturovací, černá, balení 12 ks
Kód: 14512
Kód dod.: 830004
EAN: 8593539004301
84%
14.90 Kč
16 Kč
14 900Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Klasická konturovací tužka Kohinoor ještě z dob našich babiček.
-3%Sleva
Essence Kajal Pencil kajalová tužka na oči 30 Classic Blue 1 g
Essence
Essence Kajal Pencil kajalová tužka na oči 30 Classic Blue 1 g
Kód: 2101429
 
EAN: 4059729307583
 
29 Kč
29.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kajalová tužka essence zajistí dlouhotrvající perfektní líčení i uhrančivý pohled! Zásluhou jemné, k
Artdeco Volume Sensation Mascara řasenka pro větší objem řas 01 Black 15 ml
Artdeco
Artdeco Volume Sensation Mascara řasenka pro větší objem řas 01 Black 15 ml
Kód: 2103159
Kód dod.: 2074.1
EAN: 4052136007466
 
464 Kč
30 933.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Řasenka Volume Sensation Mascara disponuje mimořádně velkým kartáčkem, jenž řasám propůjčuje nepřehl
AKCE
iO Splendo čistič na tvrdé povrchy Univerzální, 750 ml
Io
iO Splendo čistič na tvrdé povrchy Univerzální, 750 ml
Kód: 2307035
Kód dod.: 700498
EAN: 8056646091799
100%
42.90 Kč
57.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čisticí prostředek IO SPLENDO UNIVERZÁL s alkoholem na okna, zrcadla, lustry, kachličky, plasty, laminátový nábytek je váš nezbytný pomocník při úklidu oken a skleněných povrchů. Vyčistí špínu a dodá žádoucí lesk beze šmouh. Vhodný i na LCD a LED.
Essence Super Peptide lesk na rty 01 Peptacular 10 ml
Essence
Essence Super Peptide lesk na rty 01 Peptacular 10 ml
Kód: 2405742
 
EAN: 4059729490667
 
77 Kč
7 700Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lesk na rty The Super Peptide od essence zajistí vašim rtům okamžitou dávku hydratace. Potěší mléčno
-9%Sleva
Artdeco Soft Eye Liner Waterproof tužka na oči 48 Midnight 1,2 g
Artdeco
Artdeco Soft Eye Liner Waterproof tužka na oči 48 Midnight 1,2 g
Kód: 2500550
Kód dod.: 221.48
EAN: 4052136276053
 
218 Kč
239 Kč
218 000Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hledáte-li precizní, voděodolné linky s dlouhou výdrží, je tužka na oči Soft Eye Liner Waterproof od
AKCE
-5%Sleva
Milit Cleaner sklo a okna 750 ml
Milit
Milit Cleaner sklo a okna 750 ml
Kód: 2508288
Kód dod.: 700564
EAN: 8594221200407
 
38 Kč
39.90 Kč
50.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Milit Cleaner Sklo a okna je čisticí prostředek navržený speciálně pro efektivní údržbu skleněných ploch v domácnosti.
Felce Azzurra čistič na okna a lesklé povrchy Casa Vetri, 750 ml
Felce Azzurra
Felce Azzurra čistič na okna a lesklé povrchy Casa Vetri, 750 ml
Kód: 2505699
Kód dod.: 785710
EAN: 8001280001741
 
74.90 Kč
99.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinně odstraní nečistoty, nezanechává šmouhy a zanechá krásnou vůni typickou pro Felce Azzurra. Složení respektuje životní prostředí, protože obsahuje originální přírodní složky. Dermatologicky testováno. Dovoz Itálie.
Essence tužka na obočí Micro Precise 01 Cool Blonde, 0,05 g
Essence
Essence tužka na obočí Micro Precise 01 Cool Blonde, 0,05 g
Kód: 2601718
Kód dod.: ES583277
EAN: 4059729583277
 
58 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dosáhněte bezchybného vzhledu svého obočí díky precizní tužce Micro Precise v odstínu 01 Cool Blonde
Essence tužka na obočí Micro Precise 02 Taupe, 0,05 g
Essence
Essence tužka na obočí Micro Precise 02 Taupe, 0,05 g
Kód: 2601719
Kód dod.: ES583284
EAN: 4059729583284
 
58 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přesná tužka na obočí Micro Precise 02 Taupe – pro perfektně tvarované a přirozeně husté obočí. S t
Linteo vlhčené ubrousky úklidové univerzální, 40 ks
Linteo®
Linteo vlhčené ubrousky úklidové univerzální, 40 ks
Kód: 92085
Kód dod.: 915036
EAN: 8594008878348
90%
34.90 Kč
0.87Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vlhčené ubrousky Linteo s antibakteriální přísadou jsou vhodné pro všestranné použití v domácnosti. Dodáváme je v balení 40 kusů.
Ceresit CS25 sanitární silikon, šedý, 280 ml
Henkel Ceresit
Ceresit CS25 sanitární silikon, šedý, 280 ml
Kód: 2507944
Kód dod.: 519432
EAN: 8691451080431
 
265 Kč
946.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen pro vyplnění dilatačních a spojovacích spár mezi keramickými obklady a dlažbou v rozích nebo ve styku stěn, podlah a k usazování zařizovacích předmětů v sanitární oblasti.
Soudal náhradní aplikační trubičky k montážním pěnám, 5 ks
Soudal
Soudal náhradní aplikační trubičky k montážním pěnám, 5 ks
Kód: 2502932
Kód dod.: 519988
EAN: 5411183012493
 
35.90 Kč
36 Kč
7.18Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní aplikační trubičky k polyuretanovým pěnám.
-5%Sleva
Uniflex štukový akrylový tmel, tuba, 300 g
Uniflex®
Uniflex štukový akrylový tmel, tuba, 300 g
Kód: 2504858
Kód dod.: 511361
EAN: 8591235075236
 
91.90 Kč
96.90 Kč
306.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na většinu povrchů na kov, ocel, kámen, beton, dřevo atd., přetíratelný, pro vnitřní i venkovní použití.
Uniflex PES-TMEL jemný tmel na kov, ocel, kámen, beton a dřevo, 2 kg
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL jemný tmel na kov, ocel, kámen, beton a dřevo, 2 kg
Kód: 2504549
Kód dod.: 512214
EAN: 8591235062748
 
499 Kč
249.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
UNIFLEX, tmel či lepidlo určené na tmelení středních a větších nerovností, vynikající přilnavost na většině povrchů, především na kov, ocel, kámen, beton, dřevo atd., přetíratelný, pro vnitřní i venkovní použití.​
PATTEX PU lepidlo 6v1 - trubička, 750 ml
Henkel Pattex®
PATTEX PU lepidlo 6v1 - trubička, 750 ml
Kód: 2506375
Kód dod.: 501880
EAN: 9000101134377
 
217 Kč
289.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
PATTEX PU lepidlo 6v1 je univerzální jednosložkové lepidlo pro lepení izolací, sádrokartonu, parapetů, panelů i zdiva, které vytvrzuje vlhkostí.
Soudal montážní pěna nízkoexpanzní trubičková, 750 ml
Soudal
Soudal montážní pěna nízkoexpanzní trubičková, 750 ml
Kód: 2507380
Kód dod.: 516926
EAN: 5411183182189
 
169 Kč
225.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nízkoexpanzní montážní pěna na bázi polyuretanu se zvýšenou vydatností až 45 litrů z dózy 750 ml. Vyznačuje se velmi dobrými tepelně a zvukově izolačními schopnostmi.
Polykar Super dvousložkový polyesterový plnící tmel, 200 g
Polykar
Polykar Super dvousložkový polyesterový plnící tmel, 200 g
Kód: 2503503
Kód dod.: 512310
EAN: 8594007010282
 
205 Kč
1 025Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro tmelení středně velkých nerovností. Pro běžný podklad včetně litiny, hliníku, zinku a sklolaminátu. Výborně brousitelný, dobře aplikovatelný, bez pórů, použitelný i na vyrovnávání nerovností dřeva (tvrdší druhy), laminátu, betonu atd.
Uniflex akrylátový švédský tmel 400 g
Uniflex®
Uniflex akrylátový švédský tmel 400 g
Kód: 2508707
Kód dod.: 511336
EAN: 8591235100815
 
66.90 Kč
167.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Profesionální řešení pro dokonalé spáry.
-5%Sleva
Uniflex tmel na sádrokarton brousitelný, 1,6 kg
Uniflex®
Uniflex tmel na sádrokarton brousitelný, 1,6 kg
Kód: 2504503
Kód dod.: 511364
EAN: 8591235059809
 
92.90 Kč
97.90 Kč
58.06Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Brousitelný jednosložkový tmel pro vyplnění spár mezi deskami sádrokartonu. Tmel je vhodný jen pro interiér. Tmel se aplikuje špachtlí nebo nerezovým hladítkem.
Polykar Super dvousložkový polyesterový plnící tmel, 2 kg
Polykar
Polykar Super dvousložkový polyesterový plnící tmel, 2 kg
Kód: 2502891
Kód dod.: 512316
EAN: 8594007010220
 
819 Kč
409.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro tmelení středně velkých nerovností. Pro běžný podklad včetně litiny, hliníku, zinku a sklolaminátu. Výborně brousitelný, dobře aplikovatelný, bez pórů, použitelný i na vyrovnávání nerovností dřeva (tvrdší druhy), laminátu, betonu atd.
Uniflex šlehaný tmel, 500 ml
Uniflex®
Uniflex šlehaný tmel, 500 ml
Kód: 2504500
Kód dod.: 511368
EAN: 8591235057096
 
166 Kč
332Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šlehaný superlehký tmel, který v mnoha případech nahrazuje sádru. Vhodný pro interiér. Je přetíratelný, nestéká, nepraská, nesmršťuje se. Velmi dobře se uhlazuje a je brousitelný. Odolává působení vody a má velmi dobrou přilnavost k podkladu.
Epolex 1200/324 epoxidová pryskyřice + Epolex P11 tužidlo, 1 kg
Epolex
Epolex 1200/324 epoxidová pryskyřice + Epolex P11 tužidlo, 1 kg
Kód: 2504845
Kód dod.: 502719
EAN: 8591235074840
 
595 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K přípravě lepících kompozic, stěrkových hmot a tmelu. K lepení kovu, skla, keramiky, porcelánu, dřeva, betonu apod. Před aplikací nesmí být kompozice zřeďována přídavkem jakéhokoliv ředidla nebo rozpouštědla! Obsahuje epoxidovou pryskyřici.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.