cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-5%Sleva
Milit Cleaner sklo a okna 750 ml
Milit
Milit Cleaner sklo a okna 750 ml
Kód: 2508288
Kód dod.: 700564
EAN: 8594221200407
 
38 Kč
39.90 Kč
50.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Milit Cleaner Sklo a okna je čisticí prostředek navržený speciálně pro efektivní údržbu skleněných ploch v domácnosti.
Felce Azzurra čistič na okna a lesklé povrchy Casa Vetri, 750 ml
Felce Azzurra
Felce Azzurra čistič na okna a lesklé povrchy Casa Vetri, 750 ml
Kód: 2505699
Kód dod.: 785710
EAN: 8001280001741
 
74.90 Kč
99.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinně odstraní nečistoty, nezanechává šmouhy a zanechá krásnou vůni typickou pro Felce Azzurra. Složení respektuje životní prostředí, protože obsahuje originální přírodní složky. Dermatologicky testováno. Dovoz Itálie.
Essence tužka na obočí Micro Precise 01 Cool Blonde, 0,05 g
Essence
Essence tužka na obočí Micro Precise 01 Cool Blonde, 0,05 g
Kód: 2601718
Kód dod.: ES583277
EAN: 4059729583277
 
58 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dosáhněte bezchybného vzhledu svého obočí díky precizní tužce Micro Precise v odstínu 01 Cool Blonde
Essence tužka na obočí Micro Precise 02 Taupe, 0,05 g
Essence
Essence tužka na obočí Micro Precise 02 Taupe, 0,05 g
Kód: 2601719
Kód dod.: ES583284
EAN: 4059729583284
 
58 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přesná tužka na obočí Micro Precise 02 Taupe – pro perfektně tvarované a přirozeně husté obočí. S t
-9%Sleva
Nivea Men Sensitive pěna na holení, 200 ml
Nivea®
Nivea Men Sensitive pěna na holení, 200 ml
Kód: 09272
Kód dod.: 880041
EAN: 4005808310715
 
99.90 Kč
109.90 Kč
499.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Heřmánek, vitamin E a extrakt z hamamelisu se postarají o zklidnění oholené tváře. Hamamelis tlumí pocit pálení a svědění, pomáhá uzavírat a hojit rány a má protizánětlivé účinky.
Alpa Windsor pěna na holení, 200 ml
ALPA® Windsor®
Alpa Windsor pěna na holení, 200 ml
Kód: 53749
Kód dod.: 05791
EAN: 8594001778522
100%
54.90 Kč
274.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pěna na holení s obsahem aloe vera.
Sensodyne zubní nit expandující, 30 m
Sensodyne
Sensodyne zubní nit expandující, 30 m
Kód: 33110
Kód dod.: 899020
EAN: 5000347084065
 
100 Kč
3.33Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemně voskovaná stlačená vlákna jsou uzpůsobena ke snadnému zavedení do mezizubních prostor, kde dochází k expanzi jejich objemu, a tím k důkladnému vyčištění.
Elegance Exotic pěna do koupele, 2 l
Elegance
Elegance Exotic pěna do koupele, 2 l
Kód: 80093
Kód dod.: 805009
EAN: 5997514343424
98%
59.90 Kč
29.95Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní pěna do koupele s příjemnou exotickou vůní.
Končící produkty
Artdeco Blusher pudrová tvářenka 48 Carmine Red Blush 5 g
Artdeco
Artdeco Blusher pudrová tvářenka 48 Carmine Red Blush 5 g
Kód: 87439
Kód dod.: 330.48
EAN: 4019674330487
 
273 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte svému líčení svěží a zdravý nádech, vytvářejte si libovolné barevné kombinace pomocí našeho
-7%Sleva
Naturalis pěnivá koupel - Ginseng Energy 1000 ml
Naturalis
Naturalis pěnivá koupel - Ginseng Energy 1000 ml
Kód: 2508870
Kód dod.: 805012
EAN: 8596048012539
90%
64.90 Kč
69.90 Kč
64.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Naturalis pěna do koupele Ginseng Energy osvěžující pěna s ženšenem, která jemně čistí pokožku a dodává pocit energie.
AKCE
-9%Sleva
Nivea Men pěna na holení Sensitive Recovery, 200 ml
Nivea®
Nivea Men pěna na holení Sensitive Recovery, 200 ml
Kód: 1800229
Kód dod.: 880037
EAN: 9005800294759
 
99.90 Kč
109.90 Kč
499.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Složení s dvojnásobným obsahem zklidňujících přírodních extraktů a zcela bez alkoholu je dokonale šetrné k pleti při holení.
Končící produkty
-3%Sleva
Essence Foundation make-up v tyčince 280 10 g
Essence
Essence Foundation make-up v tyčince 280 10 g
Kód: 2500429
 
EAN: 4059729517715
 
29 Kč
29.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vytvořte si dokonalý základ líčení s make-upem Foundation značky essence. Praktické provedení v tyči
Končící produkty
-3%Sleva
Essence Skin tint hydratační make-up 140 30 ml
Essence
Essence Skin tint hydratační make-up 140 30 ml
Kód: 2500434
 
EAN: 4059729466143
 
29 Kč
29.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zdokonalte svou pleť a poskytněte jí ochranu s hydratačním make-upem Skin tint od značky essence. Te
Naturalis relaxační lázeň – Golden Argan 1000 ml
Naturalis
Naturalis relaxační lázeň – Golden Argan 1000 ml
Kód: 2508219
Kód dod.: 805016
EAN: 8596048012492
100%
64.90 Kč
64.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Naturalis relaxační lázeň Golden Argan je přípravek do koupele s arganovým olejem, který vyživuje pokožku, zanechává ji hebkou a přináší pocit luxusní relaxace.
Naturalis relaxační lázeň – Lavender Magic 1000 ml
Naturalis
Naturalis relaxační lázeň – Lavender Magic 1000 ml
Kód: 2508867
Kód dod.: 805015
EAN: 8596048012508
90%
64.90 Kč
64.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Naturalis relaxační lázeň Lavender Magic je přípravek do koupele s vůní levandule, který zklidňuje tělo i mysl a navozuje dokonalou relaxaci.
Colgate Total Pro Gum Health zubní nit mátová, 50 m
Colgate®
Colgate Total Pro Gum Health zubní nit mátová, 50 m
Kód: 2600110
Kód dod.: 790123
EAN: 59036388
 
69.90 Kč
70 Kč
1.4Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Colgate zubní nit Total Pro Gum Health pomáhá odstranit zbytky jídla a zubní plak z mezizubních prostor. Jemná mátová příchuť zanechává v ústech pocit svěžesti po každém použití.
Elmex voskovaná zubní nit s mentolem 50 m
Elmex®
Elmex voskovaná zubní nit s mentolem 50 m
Kód: 2600086
Kód dod.: 790093
EAN: 8714789900100
 
119.90 Kč
2.4Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elmex zubní nit voskovaná s mentolem pomáhá účinně čistit mezizubní prostory a odstranit zubní plak. Díky voskované úpravě se nit snadno zavádí mezi zuby.
Končící produkty
-58%Sleva
Abella Kleště na řasy Lux 11 cm 1 kus
AbellA®
Abella Kleště na řasy Lux 11 cm 1 kus
Kód: 31657
Kód dod.: 0100261
EAN: 8590786102613
73%
8.30 Kč
19.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kleštičky určené k natočení a dotvarování řas. S tímto nástrojem bezstarostně a bezpečně vytvoříte k
Mako míchadlo na tmely a stěrky, 5 kg, 60 mm
Mako color
Mako míchadlo na tmely a stěrky, 5 kg, 60 mm
Kód: 2503394
Kód dod.: 568094
EAN: 4002168829666
 
139 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mako color míchadlo na barvu, tmely a stěrky, pro míchací práce. Vhodné na 5 kg. Šířka 60 mm.
Soudal Gasket Seal tmel na motory do 285 °C, červený, 310 ml
Soudal
Soudal Gasket Seal tmel na motory do 285 °C, červený, 310 ml
Kód: 2502927
Kód dod.: 519215
EAN: 5411183041905
 
245 Kč
790.32Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Těsnění většiny částí motorů (mimo svodů výfuků a těsnění hlav válců), těsnění spojů čerpadel, kompresorů a topných zařízení, vhodný i pro těsnění často rozebíraných spojů.
Profil montážní pěna, nízkoexpanzní, trubičková, 750 ml
Soudal
Profil montážní pěna, nízkoexpanzní, trubičková, 750 ml
Kód: 2504838
Kód dod.: 516910
EAN: 5411183137479
 
169 Kč
225.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nízkoexpanzní trubičková montážní pěna splňuje nejnáročnější požadavky maximální výtěžnosti a malé expanze, kvalitní a pravidelné struktury, flexibilním použitím, vysokým útlumem hluku a pohlcováním vibrací, výborná přilnavost.
-5%Sleva
Uniflex akrylátový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, tuba, 300 g
Uniflex®
Uniflex akrylátový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, tuba, 300 g
Kód: 2504857
Kód dod.: 511345
EAN: 8591235075205
 
89.90 Kč
94.90 Kč
299.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K drobným opravám zdiva, sádrokartónu a dřeva v interiéru i exteriéru. Tmelení středních a větších nerovností.
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, dub, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, dub, 250 g
Kód: 2504863
Kód dod.: 511244
EAN: 8591235075472
 
59.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
-9%Sleva
Ceys Super Epoxi Kov epoxidový tmel na kov, 47 g
Ceys®
Ceys Super Epoxi Kov epoxidový tmel na kov, 47 g
Kód: 2503195
Kód dod.: 502956
EAN: 8411519360226
 
209 Kč
229 Kč
4 446.81Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra odolný, snadno tvarovatelný, speciálně určený pro spojování, těsnění, výplně a obnovu všech typů kovů (železo, ocel, měď, mosaz, bronz, hliník a všechny typy slitin).
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.