cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Soudal tmel na dřevo, bílý, 250 g
Soudal
Soudal tmel na dřevo, bílý, 250 g
Kód: 2503633
Kód dod.: 511170
EAN: 8595152112111
 
43.90 Kč
175.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tmel na dřevo je vhodný pro vyrovnávání dřevěných, dřevotřískových, cemento-třískových a ostatních savých podkladů.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 9-16 chladná popelavá velmi světlá blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 9-16 chladná popelavá velmi světlá blond 60 ml
Kód: 2507884
Kód dod.: 870703
EAN: 9000101745306
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Permanentní barva na vlasy Schwarzkopf Creme Supreme 9-16 dodává vlasům elegantní, chladný popelavý odstín velmi světlé blond.
LAVON čistič na podlahy Blue Fresh, 5 l
Lavon
LAVON čistič na podlahy Blue Fresh, 5 l
Kód: 2501564
Kód dod.: 702190
EAN: 8594187142698
 
149.90 Kč
29.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný a šetrný čistič s příjemnou svěží vůní letních květů pro každodenní úklid. Vhodný na všechny druhy podlah a omyvatelných povrchů: dlažby, obklady, lino, vinyl, laminát, dřevo, marmoleum, mramor. Zanechává povrchy lesklé a zářivě čisté.
Vaseline Deo Sprej Active Fresh, 250 ml
Vaseline®
Vaseline Deo Sprej Active Fresh, 250 ml
Kód: 2501591
Kód dod.: 834950
EAN: 8886467000782
 
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Buďte svěží po celý den s Vaseline.
Borotalco Men Deo roll-on Fresh, 50 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Men Deo roll-on Fresh, 50 ml
Kód: 2508676
Kód dod.: 835605
EAN: 80987659
 
94.90 Kč
1 898Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Borotalco Oceanic Woods roll-on – mužský deodorant s technologií Microtalco pro suchý a svěží pocit. Bezalkoholové složení je šetrné k pokožce a ideální i pro každodenní použití po sprše, sportu nebo během náročného dne.
Uniflex PES-TMEL dřevo, tmel na dřevo, světlé dřevo, 500 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL dřevo, tmel na dřevo, světlé dřevo, 500 g
Kód: 2504769
Kód dod.: 512247
EAN: 8591235072754
 
236 Kč
472Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tmel či lepidlo určené na tmelení středních a větších nerovností, vynikající přilnavost na většině povrchů, především na kov, ocel, kámen, beton, dřevo atd., přetíratelný, pro vnitřní i venkovní použití.​
Uniflex PES-TMEL dřevo, tmel na dřevo, světlé dřevo, 200 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL dřevo, tmel na dřevo, světlé dřevo, 200 g
Kód: 2504768
Kód dod.: 512245
EAN: 8591235072747
 
165 Kč
825Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tmel či lepidlo určené na tmelení středních a větších nerovností, vynikající přilnavost na většině povrchů, především na kov, ocel, kámen, beton, dřevo atd., přetíratelný, pro vnitřní i venkovní použití.​
Uniflex PES-TMEL dřevo, tmel na dřevo, bílý, 200 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL dřevo, tmel na dřevo, bílý, 200 g
Kód: 2504553
Kód dod.: 512240
EAN: 8591235062861
 
172 Kč
860Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tmel či lepidlo určené na tmelení středních a větších nerovností, vynikající přilnavost na většině povrchů, především na kov, ocel, kámen, beton, dřevo atd., přetíratelný, pro vnitřní i venkovní použití.​
-5%Sleva
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, třešeň, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, třešeň, 250 g
Kód: 2504866
Kód dod.: 511247
EAN: 8591235075625
 
59.90 Kč
62.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, borovice, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, borovice, 250 g
Kód: 2504860
Kód dod.: 511241
EAN: 8591235075328
 
59.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
Dove Men+Care antiperspirant Extra Fresh, 150 ml
Dove®
Dove Men+Care antiperspirant Extra Fresh, 150 ml
Kód: 58874
Kód dod.: 835064
EAN: 8720181570452
 
59.90 Kč
399.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tento deodorant ve spreji s jiskřivou dřevitou vůní Vám garantuje celodenní svěžest.
Fa Coconut Milk sprchový krém, 250 ml
Henkel Fa
Fa Coconut Milk sprchový krém, 250 ml
Kód: 93445
Kód dod.: 795611
EAN: 9000101009859
 
49.90 Kč
199.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový krém s přírodním extraktem z kokosu povzbuzuje vaše smysly a zanechává vaši pleť chráněnou před vysušením. Vůči pokožce pH neutrální. Dermatologicky testovaná snášenlivost s pokožkou.
Lanza Fresh & Clean White prací prášek na bílé prádlo 90 dávek 5,85 kg
Lanza
Lanza Fresh & Clean White prací prášek na bílé prádlo 90 dávek 5,85 kg
Kód: 1900001
Kód dod.: 1950-74
EAN: 5999109522238
93%
369.90 Kč
4.11Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nová Lanza Fresh & Clean díky svému složení skvěle vypere vaše bílé prádlo a zanechá ho příjemně provoněné. Navíc pomáhá zabraňovat zašednutí bílé barvy, takže vaše oblečení bude vypadat déle jako nové.
Lanza Fresh & Clean Color prací prášek na barevné prádlo 90 dávek 5,85 kg
Lanza
Lanza Fresh & Clean Color prací prášek na barevné prádlo 90 dávek 5,85 kg
Kód: 2500928
Kód dod.: 759234
EAN: 5999109522245
 
369.90 Kč
4.11Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lanza Fresh & Clean Color – zachovejte zářivé barvy a dokonale čisté prádlo s každým praním!
LAVON čistič na podlahy Blue Fresh, 1 l
Lavon
LAVON čistič na podlahy Blue Fresh, 1 l
Kód: 2501705
Kód dod.: 702188
EAN: 8594187141547
 
44.90 Kč
44.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný a šetrný čistič s příjemnou svěží vůní letních květů pro každodenní úklid. Vhodný na všechny druhy podlah a omyvatelných povrchů: dlažby, obklady, lino, vinyl, laminát, dřevo, marmoleum, mramor. Zanechává povrchy lesklé a zářivě čisté.
-5%Sleva
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, jilm, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, jilm, 250 g
Kód: 2504864
Kód dod.: 511245
EAN: 8591235075533
 
59.90 Kč
62.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
Uniflex PES-TMEL dřevo, tmel na dřevo, bílý, 500 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL dřevo, tmel na dřevo, bílý, 500 g
Kód: 2504554
Kód dod.: 512242
EAN: 8591235062892
 
250 Kč
500Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tmel či lepidlo určené na tmelení středních a větších nerovností, vynikající přilnavost na většině povrchů, především na kov, ocel, kámen, beton, dřevo atd., přetíratelný, pro vnitřní i venkovní použití.​
Indulona Profi SOS ochranný krém, 100 g
Indulona®
Indulona Profi SOS ochranný krém, 100 g
Kód: 97832
Kód dod.: 820074
EAN: 8588006397109
100%
44.90 Kč
449Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Každodenní ošetření lehce porušené pokožky a její ochrana před mikroby. Omezuje riziko vzniku infekcí, pomáhá chránit před mikroby, má zklidňující účinky, podporuje regeneraci, navrací vitalitu.
got2b suchý šampon Extra Fresh, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Got2b™
got2b suchý šampon Extra Fresh, 200 ml
Kód: 1704292
 
EAN: 9000101043211
 
184.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Got2b suchý šampon Extra Fresh - okamžitá svěžest. Cheat day pro vaše vlasy! Got2b Extra Fresh suchý šampon čistí a osvěžuje vlasy během chvilky mezi mytími.
-7%Sleva
RYOR Koenzym Q10 oční krém, 30 ml
Ryor
RYOR Koenzym Q10 oční krém, 30 ml
Kód: 08791
Kód dod.: 822662
EAN: 8594007977141
100%
139.90 Kč
149.90 Kč
4 663.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální přípravek pro ošetření očního okolí s obsahem avokádového, jojobového oleje a koenzymu Q10.
Rexona Men antiperspirant Cobal Dry, 150 ml
Rexona®
Rexona Men antiperspirant Cobal Dry, 150 ml
Kód: 15265
Kód dod.: 837025
EAN: 4000388669000
90%
69.90 Kč
466Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Povzbuzující mátová vůně s pižmem. Ochrana proti pocení s technologií Motionsense čím více jsi v pohybu, tím lépe funguje. Působí až 48 hodin. Bez obsahu alkoholu.
Dove Men+Care sprchový gel Extra Fresh, 250 mll
Dove®
Dove Men+Care sprchový gel Extra Fresh, 250 mll
Kód: 58867
Kód dod.: 797355
EAN: 8720181313431
95%
64.90 Kč
259.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dove Men+Care Extra Fresh chladivá svěžest a hydratace pro moderního muže.
AKCE
-10%Sleva
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0655 tmavě okrová, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0655 tmavě okrová, 700 g
Kód: 2504007
Kód dod.: 356002
EAN: 8592474019012
 
299 Kč
333 Kč
427.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lesklá univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton. Nejčastější úpravy dveří, zárubní, zábradlí, obkladů, zahradního nábytku, plechových střech apod.
AKCE
-10%Sleva
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0840 červeno hnědá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0840 červeno hnědá, 700 g
Kód: 2503995
Kód dod.: 355910
EAN: 8592474019364
 
259 Kč
289 Kč
370Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Matná univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.