cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-6%Sleva
Betex S2131 2v1 základní i vrchní barva na beton 0110 šedá, 800 g
Betex
Betex S2131 2v1 základní i vrchní barva na beton 0110 šedá, 800 g
Kód: 2504680
Kód dod.: 301301
EAN: 8591235039467
 
225 Kč
239 Kč
281.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K matných nátěrů pro vnitřní i venkovní použití, např. podlahy sklepů, garáží, teras, balkónů, zídky, sloupky apod. Výrobek má vysokou odlonost vůči povětrnosti.
AKCE
-7%Sleva
REMAL Color malířská barva na zeď 730 meruňka, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color malířská barva na zeď 730 meruňka, 5 + 1 kg
Kód: 2505049
Kód dod.: 401343
EAN: 8591235083125
 
395 Kč
423 Kč
65.83Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelná natónovaná malířská barva s příjemnou vůní v atraktivních odstínech.
Primacol Decorative Moonlight dekorativní barva s efektem měsíční záře, zlatá, 1 l
Primacol
Primacol Decorative Moonlight dekorativní barva s efektem měsíční záře, zlatá, 1 l
Kód: 2506203
Kód dod.: 404107
EAN: 5906725257635
 
995 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moonlight je dekorativní interiérová vrchní barva, která se po osvětlení mění tisícem lesklých částeček v odstínech zlata (zlatý základ) nebo stříbra (stříbrný základ).
BAKRYLEX LAK UNIVERZÁL V1302 LESK 2,5  KG
Bakrylex
BAKRYLEX LAK UNIVERZÁL V1302 LESK 2,5 KG
Kód: 2601663
Kód dod.: 388161
EAN: 8591235106220
 
827 Kč
330.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
AKCE
-7%Sleva
REMAL Color malířská barva na zeď 790 oranžová, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color malířská barva na zeď 790 oranžová, 5 + 1 kg
Kód: 2505257
Kód dod.: 401143
EAN: 8591235091465
 
395 Kč
423 Kč
65.83Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelná natónovaná malířská barva s příjemnou vůní v atraktivních odstínech.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 1001 béžová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 1001 béžová, 400 ml
Kód: 2503550
Kód dod.: 107053
EAN: 4009506091013
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká.
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0651 žlutá, 4 kg
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0651 žlutá, 4 kg
Kód: 2503356
Kód dod.: 431826
EAN: 8591235028850
 
335 Kč
83.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0452 modrá, 800 g
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0452 modrá, 800 g
Kód: 2503354
Kód dod.: 431816
EAN: 8591235028942
 
419 Kč
523.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
SIGNOCRYL T barva na vodorovné dopravní značení vozovek S2856, 0620 žlutá, 4 l
Signocryl
SIGNOCRYL T barva na vodorovné dopravní značení vozovek S2856, 0620 žlutá, 4 l
Kód: 2504613
Kód dod.: 187026
EAN: 8591235068054
 
2 005 Kč
501.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výrobek se nanáší v jedné vrstvě vzduchovým i tlakovým bezvzduchovým nanášecím zařízením, případně jinou vhodnou nanášecí technikou s možností použití maskovací šablony.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 9010 bílá mat, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 9010 bílá mat, 400 ml
Kód: 2501895
Kód dod.: 107003
EAN: 4009506099965
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bílá mat ral 9010 univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
Linteo Baby dětské vatové tyčinky, 65 ks
Linteo®
Linteo Baby dětské vatové tyčinky, 65 ks
Kód: 2505712
Kód dod.: 904051
EAN: 8595686302316
 
29.90 Kč
0.46Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vatové tyčinky Linteo Baby jsou speciálně navrženy pro dětská ouška. Díky pevnému návinu jsou i pro nejmenší děti bezpečná. Jedno balení obsahuje 65 ks vatových tyčinek, které jsou uložené v praktickém boxu.
AKCE
-17%Sleva
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0530 tmavě zelený, 700 g
Bisil
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0530 tmavě zelený, 700 g
Kód: 2502687
Kód dod.: 242939
EAN: 8590518320070
 
316 Kč
379 Kč
451.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Email se zvýšenou odolností vůči UV záření ,který je určen k vodotěsným nátěrům, stěn vodních nádrží, silážních jímek a plaveckých bazénů, též pro povrchovou úpravu ocelových konstrukcí a eternitových střech.
AKCE
-15%Sleva
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0454 tmavě modrá, 3,5 kg
Bisil
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0454 tmavě modrá, 3,5 kg
Kód: 2502686
Kód dod.: 242929
EAN: 8590518327352
 
1 473 Kč
1 739 Kč
420.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Email se zvýšenou odolností vůči UV záření ,který je určen k vodotěsným nátěrům, stěn vodních nádrží, silážních jímek a plaveckých bazénů, též pro povrchovou úpravu ocelových konstrukcí a eternitových střech.
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0454 tmavě modrá, 700 g
Bisil
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0454 tmavě modrá, 700 g
Kód: 2502685
Kód dod.: 242928
EAN: 8590518327079
 
379 Kč
541.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Email se zvýšenou odolností vůči UV záření ,který je určen k vodotěsným nátěrům, stěn vodních nádrží, silážních jímek a plaveckých bazénů, též pro povrchovou úpravu ocelových konstrukcí a eternitových střech.
Garnier Color Naturals barva na vlasy, velmi světlá blond 9.1
Garnier
Garnier Color Naturals barva na vlasy, velmi světlá blond 9.1
Kód: 1802875
Kód dod.: 870139
EAN: 3600540176622
 
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyživující barva na vlasy s dvojí ochranou pro vyživené vlasy a sytou barvu.
Garnier Color Naturals barva na vlasy, přirozená popelavá blond 7.1
Garnier
Garnier Color Naturals barva na vlasy, přirozená popelavá blond 7.1
Kód: 2500200
Kód dod.: 870143
EAN: 3600542601511
 
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyživující barva na vlasy s dvojí ochranou pro vyživené vlasy a sytou barvu.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 2004 čistě oranžová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 2004 čistě oranžová, 400 ml
Kód: 2501664
Kód dod.: 107059
EAN: 4009506092041
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 8017 hnědá čokoládová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 8017 hnědá čokoládová, 400 ml
Kód: 2501892
Kód dod.: 107045
EAN: 4009506098173
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 9005 černý lesk, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 9005 černý lesk, 400 ml
Kód: 2501893
Kód dod.: 107005
EAN: 4009506099057
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Černý lesk ral 9005 univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 6005 zelená mechová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 6005 zelená mechová, 400 ml
Kód: 2501888
Kód dod.: 107035
EAN: 4009506096056
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 3000 ohnivá červená, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 3000 ohnivá červená, 400 ml
Kód: 2503468
Kód dod.: 107017
EAN: 4009506093000
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 3001 signální červená, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 3001 signální červená, 400 ml
Kód: 2503469
Kód dod.: 107019
EAN: 4009506093017
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 1021 žlutá hořčičná, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 1021 žlutá hořčičná, 400 ml
Kód: 2503466
Kód dod.: 107011
EAN: 4009506091211
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 1003 signální žlutá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 1003 signální žlutá, 400 ml
Kód: 2503609
Kód dod.: 107010
EAN: 4009506091037
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.