cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
L'oreal Paris Préférence barva na vlasy, intenzivní měděná 7.4
L'Oréal Paris
L'oreal Paris Préférence barva na vlasy, intenzivní měděná 7.4
Kód: 53451
Kód dod.: A3918200
EAN: 3600521434734
 
224.90 Kč
3 748.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bohatá zářivá permanentní barva na vlasy, které nebledne až po dobu 8 týdnů.
Garnier Color Naturals barva na vlasy, ostružinová červená 3.61
Garnier
Garnier Color Naturals barva na vlasy, ostružinová červená 3.61
Kód: 1901152
Kód dod.: 870178
EAN: 3600542213769
 
104.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyživující barva na vlasy s dvojí ochranou pro vyživené vlasy a sytou barvu.
L'oreal Paris Préférence barva na vlasy, světlý kaštan 6.35
L'Oréal Paris
L'oreal Paris Préférence barva na vlasy, světlý kaštan 6.35
Kód: 12756
Kód dod.: 870633
EAN: 3600010014898
 
224.90 Kč
3 748.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bohatá zářivá permanentní barva na vlasy, které nebledne až po dobu 8 týdnů.
Garnier Color Naturals barva na vlasy, přirozená blond 7
Garnier
Garnier Color Naturals barva na vlasy, přirozená blond 7
Kód: 2500199
Kód dod.: 870142
EAN: 3600542601504
 
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyživující barva na vlasy s dvojí ochranou pro vyživené vlasy a sytou barvu.
Schwarzkopf Palette Deluxe barva na vlasy, čokoládová 3-65 (750)
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Deluxe barva na vlasy, čokoládová 3-65 (750)
Kód: 2506100
Kód dod.: 870083
EAN: 3838824176932
 
149.90 Kč
2 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Permanentní olejová pečující barva na vlasy nabízí luxusní sytý a dlouhotrvající barevný výsledek a dokonalé krytí šedin.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 1003 signální žlutá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 1003 signální žlutá, 400 ml
Kód: 2503609
Kód dod.: 107010
EAN: 4009506091037
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 9005 černý mat, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 9005 černý mat, 400 ml
Kód: 2501667
Kód dod.: 107007
EAN: 4009506099972
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Černý mat ral 9005 univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 6001 zelená smaragdová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 6001 zelená smaragdová, 400 ml
Kód: 2501887
Kód dod.: 107036
EAN: 4009506096018
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 3020 dopravní červená, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 3020 dopravní červená, 400 ml
Kód: 2501885
Kód dod.: 107024
EAN: 4009506093208
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 1016 žluť sírová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 1016 žluť sírová, 400 ml
Kód: 2501883
Kód dod.: 107056
EAN: 4009506091167
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 7016 šedá antracit, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 7016 šedá antracit, 400 ml
Kód: 2501890
Kód dod.: 107069
EAN: 8592884012573
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 1015 slonová kost, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 1015 slonová kost, 400 ml
Kód: 2503465
Kód dod.: 107009
EAN: 4009506091150
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 5015 nebeská modrá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 5015 nebeská modrá, 400 ml
Kód: 2503552
Kód dod.: 107061
EAN: 4009506095158
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 5002 námořní modrá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 5002 námořní modrá, 400 ml
Kód: 2503471
Kód dod.: 107025
EAN: 4009506095028
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 6029 zelená máta, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 6029 zelená máta, 400 ml
Kód: 2503554
Kód dod.: 107065
EAN: 4009506096292
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 1028 žlutá melounová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 1028 žlutá melounová, 400 ml
Kód: 2503467
Kód dod.: 107013
EAN: 4009506091280
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
AKCE
-7%Sleva
REMAL Color malířská barva na zeď 590 zelené jablko, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color malířská barva na zeď 590 zelené jablko, 5 + 1 kg
Kód: 2505256
Kód dod.: 401151
EAN: 8591235091458
 
395 Kč
423 Kč
65.83Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelná natónovaná malířská barva s příjemnou vůní v atraktivních odstínech.
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0261 středně hnědá, 800 g
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0261 středně hnědá, 800 g
Kód: 2503350
Kód dod.: 431804
EAN: 8591235028904
 
96.90 Kč
121.13Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0281 tmavě hnědá, 800 g
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0281 tmavě hnědá, 800 g
Kód: 2503353
Kód dod.: 431812
EAN: 8591235028928
 
94.90 Kč
118.63Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0847 tmavě červená, 800 g
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0847 tmavě červená, 800 g
Kód: 2503359
Kód dod.: 431836
EAN: 8591235028829
 
125 Kč
156.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0731 cihlová červeň, 800 g
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0731 cihlová červeň, 800 g
Kód: 2503357
Kód dod.: 431832
EAN: 8591235028805
 
99.90 Kč
124.88Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
Garnier Color Naturals barva na vlasy, teplý jantar 6.41
Garnier
Garnier Color Naturals barva na vlasy, teplý jantar 6.41
Kód: 2402608
Kód dod.: 870144
EAN: 3600542601566
 
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyživující barva na vlasy s dvojí ochranou pro vyživené vlasy a sytou barvu.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 7035 šedá světlá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 7035 šedá světlá, 400 ml
Kód: 2501891
Kód dod.: 107048
EAN: 4009506097350
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 5017 modrá dopravní, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 5017 modrá dopravní, 400 ml
Kód: 2501886
Kód dod.: 107062
EAN: 4009506095172
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.