cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-9%Sleva
Artdeco Soft Eye Liner Waterproof tužka na oči 48 Midnight 1,2 g
Artdeco
Artdeco Soft Eye Liner Waterproof tužka na oči 48 Midnight 1,2 g
Kód: 2500550
Kód dod.: 221.48
EAN: 4052136276053
 
218 Kč
239 Kč
218 000Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hledáte-li precizní, voděodolné linky s dlouhou výdrží, je tužka na oči Soft Eye Liner Waterproof od
AKCE
-5%Sleva
Milit Cleaner sklo a okna 750 ml
Milit
Milit Cleaner sklo a okna 750 ml
Kód: 2508288
Kód dod.: 700564
EAN: 8594221200407
 
38 Kč
39.90 Kč
50.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Milit Cleaner Sklo a okna je čisticí prostředek navržený speciálně pro efektivní údržbu skleněných ploch v domácnosti.
Felce Azzurra čistič na okna a lesklé povrchy Casa Vetri, 750 ml
Felce Azzurra
Felce Azzurra čistič na okna a lesklé povrchy Casa Vetri, 750 ml
Kód: 2505699
Kód dod.: 785710
EAN: 8001280001741
 
74.90 Kč
99.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinně odstraní nečistoty, nezanechává šmouhy a zanechá krásnou vůni typickou pro Felce Azzurra. Složení respektuje životní prostředí, protože obsahuje originální přírodní složky. Dermatologicky testováno. Dovoz Itálie.
Essence tužka na obočí Micro Precise 01 Cool Blonde, 0,05 g
Essence
Essence tužka na obočí Micro Precise 01 Cool Blonde, 0,05 g
Kód: 2601718
Kód dod.: ES583277
EAN: 4059729583277
 
58 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dosáhněte bezchybného vzhledu svého obočí díky precizní tužce Micro Precise v odstínu 01 Cool Blonde
Essence tužka na obočí Micro Precise 02 Taupe, 0,05 g
Essence
Essence tužka na obočí Micro Precise 02 Taupe, 0,05 g
Kód: 2601719
Kód dod.: ES583284
EAN: 4059729583284
 
58 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přesná tužka na obočí Micro Precise 02 Taupe – pro perfektně tvarované a přirozeně husté obočí. S t
Essence pero na obočí microblading 04 Dark Brown, 0,6 ml
Essence
Essence pero na obočí microblading 04 Dark Brown, 0,6 ml
Kód: 2601744
Kód dod.: ES516558
EAN: 4059729516558
 
77 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte perfektně tvarované a přirozeně husté obočí s tužkou na obočí essence microblading 04 Dark
Ceresit CS25 sanitární silikon, transparentní, 280 ml
Henkel Ceresit
Ceresit CS25 sanitární silikon, transparentní, 280 ml
Kód: 63076
Kód dod.: 16300
EAN: 8691451080400
100%
265 Kč
946.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen pro vyplnění dilatačních a spojovacích spár mezi keramickými obklady a dlažbou v rozích nebo ve styku stěn, podlah a k usazování zařizovacích předmětů v sanitární oblasti.
Ceys Kov oprava defektu syntetický kov, tmel, 40 ml + 40 g
Ceys®
Ceys Kov oprava defektu syntetický kov, tmel, 40 ml + 40 g
Kód: 2503189
Kód dod.: 502938
EAN: 8411519131048
 
265 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sváří za studena (hliník, měď), utěsňuje, spojuje a vyplňuje trhliny. Působí také jako ochranný film proti korozi. Je odolný kyselinám, detergentům a minerálům. Ani časem se nedrolí.
Het Ditmel S stěrkový tmel, 7 kg
Het
Het Ditmel S stěrkový tmel, 7 kg
Kód: 2503334
Kód dod.: 517112
EAN: 8594002535575
 
305 Kč
43.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Stěrkový tmel pro plošné nanášení v interiérech k velkoplošnému vyrovnávání stěn (omítek, zdiva, panelů, sádrokartonu apod.) v interiérech.
Het akrylový tmel na sádrokarton, zdivo a omítky, 1,6 kg
Het
Het akrylový tmel na sádrokarton, zdivo a omítky, 1,6 kg
Kód: 2503219
Kód dod.: 511275
EAN: 8594002535063
 
211 Kč
131.88Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K plošnému vyrovnání stěn (omítek, zdiva, panelů, sádrokartonu apod.) v interiérech. Tmel se nedoporučuje ke spárování.
Uniflex štukový akrylový tmel, 800 g
Uniflex®
Uniflex štukový akrylový tmel, 800 g
Kód: 2504502
Kód dod.: 511358
EAN: 8591235057003
 
106 Kč
132.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na většinu povrchů na kov, ocel, kámen, beton, dřevo atd., přetíratelný, pro vnitřní i venkovní použití.
-3%Sleva
Lazurol akrylátový tmel na dřevo v tubě, ořech, 320 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo v tubě, ořech, 320 g
Kód: 2504890
Kód dod.: 511202
EAN: 8591235076523
 
89.90 Kč
92.90 Kč
280.94Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
PATTEX Náhradní aplikační špičky na kartuše, 5 ks
Henkel Pattex®
PATTEX Náhradní aplikační špičky na kartuše, 5 ks
Kód: 2506488
Kód dod.: 519983
EAN: 4015000421805
 
41.90 Kč
8.38Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sada náhradních aplikačních špiček je praktickým doplňkem pro každého, kdo pravidelně pracuje s tmelicími nebo lepicími materiály v kartuších.
-3%Sleva
Lazurol akrylátový tmel na dřevo v tubě, smrk, 320 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo v tubě, smrk, 320 g
Kód: 2504887
Kód dod.: 511193
EAN: 8591235076431
 
89.90 Kč
92.90 Kč
280.94Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
Uniflex PES-TMEL dřevo, tmel na dřevo, světlé dřevo, 500 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL dřevo, tmel na dřevo, světlé dřevo, 500 g
Kód: 2504769
Kód dod.: 512247
EAN: 8591235072754
 
236 Kč
472Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tmel či lepidlo určené na tmelení středních a větších nerovností, vynikající přilnavost na většině povrchů, především na kov, ocel, kámen, beton, dřevo atd., přetíratelný, pro vnitřní i venkovní použití.​
Uniflex akrylátový švédský tmel 800 g
Uniflex®
Uniflex akrylátový švédský tmel 800 g
Kód: 2507872
Kód dod.: 511337
EAN: 8591235100846
 
118 Kč
147.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Profesionální řešení pro dokonalé spáry.
Lukopren N 1522 univerzální kaučuk pasta 1 kg + katalyzátor N, 30 g + pipeta
Lukopren
Lukopren N 1522 univerzální kaučuk pasta 1 kg + katalyzátor N, 30 g + pipeta
Kód: 2502909
Kód dod.: 518010
EAN: 8594019560249
 
929 Kč
930 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Slouží k výrobě forem, do nichž lze odlévat syntetické pryskyřice, sádru, vosk, beton. Dále se používá k výrobě rozebíratelných těsnění a přírubových těsnění, k zalévání v elektrotechnice apod.
Den Braven Maxi trubičková nízkoexpanzní montážní pěna, 500 ml
Den Braven
Den Braven Maxi trubičková nízkoexpanzní montážní pěna, 500 ml
Kód: 2504397
Kód dod.: 516947
EAN: 8595100127884
 
172 Kč
344Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro vyplňování spár při montáži okenních rámů a dveřních zárubní, izolace potrubních systémů a k utěsňování průchodů ve stěnách. Výplně dřevěných obkladů stěn, izolace a zateplování střešních konstrukcí.
Polykar Vlákno dvousložkový tmel pro kov a sklolaminát, 500 g
Polykar
Polykar Vlákno dvousložkový tmel pro kov a sklolaminát, 500 g
Kód: 2502897
Kód dod.: 512342
EAN: 8594007010619
 
329 Kč
658Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tmel s vysokým obsahem skelného vlákna (6 mm), umožňující vytvořit velmi pevnou, skelnými vlákny svázanou vrstvu tmelu, kterou lze podle potřeby brousit.
PATTEX GreenQ - trubičková EKO pěna, 500 ml
Henkel Pattex®
PATTEX GreenQ - trubičková EKO pěna, 500 ml
Kód: 2507603
Kód dod.: 516883
EAN: 9000101134209
 
127 Kč
254Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
PATTEX GreenQ je ekologická trubičková PU pěna z recyklovaných materiálů s nízkou post-expanzí, výbornou tepelnou izolací a vysokou přilnavostí ke stavebním podkladům.
Epolex 350 g/m² laminovací skelná tkanina, 2 m²
Epolex
Epolex 350 g/m² laminovací skelná tkanina, 2 m²
Kód: 2504852
Kód dod.: 502756
EAN: 8591235075021
 
214 Kč
107Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Epolex laminovací skelná tkanina se používá ve spojení s pryskyřicí EPOLEX k opravám laminátových předmětů. Skelné tkaniny se spolu s polyesterovými pryskyřicemi používají pro laminování.
-9%Sleva
Uniflex olejový sklenářský tmel, přetíratelný, 6 kg
Uniflex®
Uniflex olejový sklenářský tmel, přetíratelný, 6 kg
Kód: 2504873
Kód dod.: 515133
EAN: 8591235075892
 
352 Kč
385 Kč
58.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sklenářský tmel pro opravu drobných nerovností, zasychá do 24 hodin a je přetíratelný po 14 dnech. K utěsnění, upevňování tabulkových skel do dřevěných a kovových rámů.
AKCE
-5%Sleva
Uniflex akrylátový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, 800 g
Uniflex®
Uniflex akrylátový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, 800 g
Kód: 2500647
Kód dod.: 511342
EAN: 8591235056853
 
99.90 Kč
105 Kč
124.88Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K drobným opravám zdiva, sádrokartónu a dřeva v interiéru i exteriéru. Tmelení středních a větších nerovností.
AKCE
-5%Sleva
Uniflex akrylátový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, 400 g
Uniflex®
Uniflex akrylátový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, 400 g
Kód: 2500646
Kód dod.: 511340
EAN: 8591235056822
 
57.90 Kč
60.90 Kč
144.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K drobným opravám zdiva, sádrokartónu a dřeva v interiéru i exteriéru. Tmelení středních a větších nerovností.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.