cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Uniflex PES-TMEL UNI univerzální tmel, 500 g
Uniflex PES-TMEL UNI univerzální tmel, 500 g
Kód: 2504545
Kód dod.: 512202
EAN: 8591235062625
 
194 Kč
388Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Uniflex tmel uni je dvousložkový univerzální polyesterový tmel určený pro tmelení větších i menších nerovností. Používá se především na kov, ocel, kámen, beton a dřevo.
Ceresit CS25 sanitární silikon, šedý, 280 ml
Henkel Ceresit
Ceresit CS25 sanitární silikon, šedý, 280 ml
Kód: 2507944
Kód dod.: 519432
EAN: 8691451080431
 
265 Kč
946.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen pro vyplnění dilatačních a spojovacích spár mezi keramickými obklady a dlažbou v rozích nebo ve styku stěn, podlah a k usazování zařizovacích předmětů v sanitární oblasti.
Soudal náhradní aplikační trubičky k montážním pěnám, 5 ks
Soudal
Soudal náhradní aplikační trubičky k montážním pěnám, 5 ks
Kód: 2502932
Kód dod.: 519988
EAN: 5411183012493
 
35.90 Kč
36 Kč
7.18Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní aplikační trubičky k polyuretanovým pěnám.
-5%Sleva
Uniflex štukový akrylový tmel, tuba, 300 g
Uniflex®
Uniflex štukový akrylový tmel, tuba, 300 g
Kód: 2504858
Kód dod.: 511361
EAN: 8591235075236
 
91.90 Kč
96.90 Kč
306.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na většinu povrchů na kov, ocel, kámen, beton, dřevo atd., přetíratelný, pro vnitřní i venkovní použití.
Ceys SellaFlex polyuretanový tmel pro pohyblivé spáry, šedý, 310 ml
Ceys®
Ceys SellaFlex polyuretanový tmel pro pohyblivé spáry, šedý, 310 ml
Kód: 2506932
Kód dod.: 503110
EAN: 8411519211023
 
179 Kč
577.42Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Těsní a lepí praskliny a velmi pohyblivé spáry. Polyuretanový tmel se středním modulem a schopností jak utěsnit trhliny a velmi pohyblivé spáry, tak přilepit všechny druhy materiálů.
AKCE
PATTEX Sanitární silikon Premium, transparentní, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Sanitární silikon Premium, transparentní, 280 ml
Kód: 2602675
Kód dod.: 518983
EAN: 9000101165234
 
145 Kč
517.86Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex sanitární silikon Premium transparentní nabízí dlouhodobou ochranu proti plísním a vysokou odolnost ve vlhkém prostředí.
PATTEX Univerzální silikon, transparentní, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Univerzální silikon, transparentní, 280 ml
Kód: 2602671
Kód dod.: 518975
EAN: 9000101164893
 
129 Kč
460.71Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex univerzální silikon transparentní je pružný silikonový tmel pro univerzální použití v interiéru i exteriéru.
-12%Sleva
PATTEX Sanitární silikon Premium, manhattan, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Sanitární silikon Premium, manhattan, 280 ml
Kód: 2602676
Kód dod.: 518985
EAN: 9000101165197
 
128 Kč
145 Kč
457.14Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex sanitární silikon Premium Manhattan je pružný silikonový tmel pro sanitární oblasti s vysokou odolností proti vlhkosti a plísním.
Končící produkty
-58%Sleva
Abella Kleště na řasy Lux 11 cm 1 kus
AbellA®
Abella Kleště na řasy Lux 11 cm 1 kus
Kód: 31657
Kód dod.: 0100261
EAN: 8590786102613
73%
8.30 Kč
19.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kleštičky určené k natočení a dotvarování řas. S tímto nástrojem bezstarostně a bezpečně vytvoříte k
Uniflex olejový sklenářský tmel, přetíratelný, 500 g
Uniflex®
Uniflex olejový sklenářský tmel, přetíratelný, 500 g
Kód: 2500048
Kód dod.: 515111
EAN: 8591235075915
 
46.90 Kč
93.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sklenářský tmel pro opravu drobných nerovností, zasychá do 24 hodin a je přetíratelný po 14 dnech. K utěsnění, upevňování tabulkových skel do dřevěných a kovových rámů.
Mako Iniciátor pasta k PE tmelu, tužidlo, červená, 40 g
Mako color
Mako Iniciátor pasta k PE tmelu, tužidlo, červená, 40 g
Kód: 2504659
Kód dod.: 512023
EAN: 8592884002352
 
61.90 Kč
62 Kč
1 547.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
DBPO pasta - červená PE iniciátor - tužidlo do polyesterových tmelů. Reakční iniciátor pro vytvrzení polyesterových tmelů. Tužidlo do polyesterových tmelů, tužidlo do akrylových plničů, tužidlo do klarlaku, tužidlo do akrylových barev.
Soudal Cox vytlačovací skeletová pistole na kartuše, rámová
Soudal
Soudal Cox vytlačovací skeletová pistole na kartuše, rámová
Kód: 2503390
Kód dod.: 519962
EAN: 8595152105540
 
319 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pistole rámová COX je vysoce kvalitní skeletová pistole určená pro profesionály i kutily. Vhodná pro všechny typy výrobků v balení do 310 ml.
Ceresit TS 61 trubičková PU montážní pěna, 500 ml
Henkel Ceresit
Ceresit TS 61 trubičková PU montážní pěna, 500 ml
Kód: 2505429
Kód dod.: 516802
EAN: 4740008200106
 
155 Kč
310Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednosložková trubičková polyuretanová pěna Ceresit TS 61 pro montáž okenních a dveřních rámů, vyplňování dutin, utěsňování otvorů ve střešních konstrukcích a dalších.
-5%Sleva
Uniflex latexový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, v tubě, 300 g
Uniflex®
Uniflex latexový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, v tubě, 300 g
Kód: 2504870
Kód dod.: 511352
EAN: 8591235075779
 
89.90 Kč
94.90 Kč
299.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se k vyrovnávání drobných nerovností a prasklin sten (omítek, zdiva, panelu, dřevotřísek, dřeva, sádrokartonu apod.) a spárování statických prasklin jak v interiérech, tak i v exteriérech. Tmel se aplikuje špachtlí nebo stěrkou.
PATTEX Sklo a akvária, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Sklo a akvária, 280 ml
Kód: 2506368
Kód dod.: 519318
EAN: 9000101146851
 
169 Kč
603.57Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex Sklo a akvária je vodotěsný silikonový tmel pro pevné a elastické spoje skla, ideální pro stavbu a opravy akvárií i dalších skleněných konstrukcí.
Ceys Neutrální silikon, transparentní, 280 ml
Ceys®
Ceys Neutrální silikon, transparentní, 280 ml
Kód: 2505663
Kód dod.: 503094
EAN: 8411135505292
 
152 Kč
542.86Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce kvalitní a trvanlivý neutrální transparentní silikon, který těsní všechny druhy materiálů včetně stavebních materiálů pro interiér i exteriér již po 2 hodinách.
Pattex Směšovač k chemické kotvě 5 ks
Henkel Pattex®
Pattex Směšovač k chemické kotvě 5 ks
Kód: 2506873
Kód dod.: 519979
EAN: 4006863863000
 
123 Kč
24.6Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Směšovače jsou speciálně navržené plasticové trysky pro použití s chemickými kotvami Pattex.
Max Color plnič základový antikorozní, béžová, 400 ml
Mako color
Max Color plnič základový antikorozní, béžová, 400 ml
Kód: 2503673
Kód dod.: 100107
EAN: 4029534642438
 
232 Kč
580Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na všechny podklady předpřipravené max color základem (auto řada) při opravných lakovacích pracích,poskytne vynikající výsledek při použití následných nástřiků na bázi umělých pryskyřic, akrylových laků nebo dvouvrstvých metalických laků.
Profil montážní pěna, nízkoexpanzní, trubičková, 750 ml
Soudal
Profil montážní pěna, nízkoexpanzní, trubičková, 750 ml
Kód: 2504838
Kód dod.: 516910
EAN: 5411183137479
 
169 Kč
225.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nízkoexpanzní trubičková montážní pěna splňuje nejnáročnější požadavky maximální výtěžnosti a malé expanze, kvalitní a pravidelné struktury, flexibilním použitím, vysokým útlumem hluku a pohlcováním vibrací, výborná přilnavost.
-5%Sleva
Uniflex akrylátový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, tuba, 300 g
Uniflex®
Uniflex akrylátový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, tuba, 300 g
Kód: 2504857
Kód dod.: 511345
EAN: 8591235075205
 
89.90 Kč
94.90 Kč
299.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K drobným opravám zdiva, sádrokartónu a dřeva v interiéru i exteriéru. Tmelení středních a větších nerovností.
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, dub, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, dub, 250 g
Kód: 2504863
Kód dod.: 511244
EAN: 8591235075472
 
59.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
-9%Sleva
Ceys Super Epoxi Kov epoxidový tmel na kov, 47 g
Ceys®
Ceys Super Epoxi Kov epoxidový tmel na kov, 47 g
Kód: 2503195
Kód dod.: 502956
EAN: 8411519360226
 
209 Kč
229 Kč
4 446.81Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra odolný, snadno tvarovatelný, speciálně určený pro spojování, těsnění, výplně a obnovu všech typů kovů (železo, ocel, měď, mosaz, bronz, hliník a všechny typy slitin).
Mako míchadlo na tmely a stěrky, 5 kg, 60 mm
Mako color
Mako míchadlo na tmely a stěrky, 5 kg, 60 mm
Kód: 2503394
Kód dod.: 568094
EAN: 4002168829666
 
139 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mako color míchadlo na barvu, tmely a stěrky, pro míchací práce. Vhodné na 5 kg. Šířka 60 mm.
Soudal Gasket Seal tmel na motory do 285 °C, červený, 310 ml
Soudal
Soudal Gasket Seal tmel na motory do 285 °C, červený, 310 ml
Kód: 2502927
Kód dod.: 519215
EAN: 5411183041905
 
245 Kč
790.32Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Těsnění většiny částí motorů (mimo svodů výfuků a těsnění hlav válců), těsnění spojů čerpadel, kompresorů a topných zařízení, vhodný i pro těsnění často rozebíraných spojů.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.