cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-7%Sleva
Artdeco Gorgeous Volume Mascara řasenka 1 Deep Black 10 ml
Artdeco
Artdeco Gorgeous Volume Mascara řasenka 1 Deep Black 10 ml
Kód: 2501051
Kód dod.: 2122.1
EAN: 4052136286236
 
436 Kč
469 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte svým řasám plný objem bez kompromisů. Řasenka Artdeco Gorgeous Volume v odstínu 1 Deep Blac
-7%Sleva
Essence Longlasting dlouhotrvající tužka na oči 35 Sparkling Brown 0,28 g
Essence
Essence Longlasting dlouhotrvající tužka na oči 35 Sparkling Brown 0,28 g
Kód: 2106206
 
EAN: 4059729337238
 
40 Kč
43 Kč
40Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S tužkou na oči essence Longlasting jednoduše dodáte svému líčení nový rozměr! Jemná gelová textura
Essence Call me Queen! objemová a prodlužující řasenka Black 11,5 ml
Essence
Essence Call me Queen! objemová a prodlužující řasenka Black 11,5 ml
Kód: 2401272
 
EAN: 4059729441973
 
97 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Řasenka call me Queen od značky essence zajistí vašim řasám výrazný objem i efekt prodloužení. Díky
Artdeco Mineral Eye Styler tužka na oči 91 Mineral aubergine 0,4 g
Artdeco
Artdeco Mineral Eye Styler tužka na oči 91 Mineral aubergine 0,4 g
Kód: 2601074
Kód dod.: 336.91
EAN: 4052136261905
 
273 Kč
273Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Oční linka ARTDECO Mineral Eye Styler v elegantním odstínu Aubergine 91 spojuje precizní nanášení, d
Essence tužka na obočí Micro Precise 08 Black Brown, 0,05 g
Essence
Essence tužka na obočí Micro Precise 08 Black Brown, 0,05 g
Kód: 2601725
Kód dod.: ES583345
EAN: 4059729583345
 
58 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S tužkou na obočí Micro Precise 08 Black Brown od značky essence snadno docílíte přirozeně plného a
Essence tužka na obočí Micro Precise 05 Warm Brown, 0,05 g
Essence
Essence tužka na obočí Micro Precise 05 Warm Brown, 0,05 g
Kód: 2601722
Kód dod.: ES583314
EAN: 4059729583314
 
58 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S tužkou na obočí Micro Precise 05 Warm Brown od značky essence hravě dosáhnete precizně vykreslenéh
AKCE
-3%Sleva
Vidol čistící prostředek na okna, 500 ml
Vidol
Vidol čistící prostředek na okna, 500 ml
Kód: 2602778
Kód dod.: 712276
EAN: 8585003912670
 
34 Kč
34.90 Kč
68Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vidol čisticí prostředek na okna zajišťuje čistotu skleněných ploch bez šmouh a dodává jim zářivý lesk.
AKCE
-14%Sleva
Jelen prací gel Na vlnu a merino, 30 praní, 1,35 l
Jelen®
Jelen prací gel Na vlnu a merino, 30 praní, 1,35 l
Kód: 1902841
Kód dod.: 100255008
EAN: 8592613550086
 
149.90 Kč
174.90 Kč
5Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eko prací gel na vlnu i merino, založen na bázi lněného mýdla, změkčuje prádlo a nezanáší textilní vlákna
-7%Sleva
Essence What a Tint! lesk na rty a tvářenka 01 Kiss From a Rose 4,9 ml
Essence
Essence What a Tint! lesk na rty a tvářenka 01 Kiss From a Rose 4,9 ml
Kód: 2307348
 
EAN: 4059729382412
 
80 Kč
86 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční lesk na rty a tvářenka WHAT A TINT! od Essence představuje všestranný přípravek, kterým
-30%Sleva
Essence Stay bold, it’s Gold nálepky na nehty 88 kusů
Essence
Essence Stay bold, it’s Gold nálepky na nehty 88 kusů
Kód: 2307372
 
EAN: 4059729422224
 
29.90 Kč
43 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Samolepky na nehty essence Stay bold, it’s Gold pozvednou vzhled vaší manikúry na zcela novou úroveň
-2%Sleva
Nivea Essentials OF 20 denní BB krém světlý odstín, 50 ml
Nivea®
Nivea Essentials OF 20 denní BB krém světlý odstín, 50 ml
Kód: 2504643
Kód dod.: 822538
EAN: 9005800396934
 
219.90 Kč
224.90 Kč
4 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dokonalá pleť během chvilky! Vsaďte na složení s minerály a provitamínem B5 a zdůrazněte přirozený tón pleti - NIVEA Denní BB krém OF 20 – světlý odstín.
-1%Sleva
Ceresit CS25 sanitární silikon, manhattan, 280 ml
Henkel Ceresit
Ceresit CS25 sanitární silikon, manhattan, 280 ml
Kód: 2507948
Kód dod.: 519435
EAN: 8691451080424
 
236 Kč
239 Kč
842.86Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen pro vyplnění dilatačních a spojovacích spár mezi keramickými obklady a dlažbou v rozích nebo ve styku stěn, podlah a k usazování zařizovacích předmětů v sanitární oblasti.
Distyk univerzální silikon, transparetní, 310 ml
Distyk®
Distyk univerzální silikon, transparetní, 310 ml
Kód: 2503568
Kód dod.: 519021
EAN: 8595100110381
 
129 Kč
460.71Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odolný vůči UV záření, vodě a teplotám od -30 °C až do + 120 °C. Výborná přilnavost k mnoha porézním a neporézním materiálům.
Polykar Nový Rapid univerzální dvousložkový tmel, 500 g
Polykar
Polykar Nový Rapid univerzální dvousložkový tmel, 500 g
Kód: 2502888
Kód dod.: 512302
EAN: 8594007010510
 
295 Kč
590Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro tmelení středních a větších nerovností. Určený pro běžný podklad včetně litiny, hliníku, zinku a sklolaminátu. Dobře aplikovatelný a lehce brousitelný, bez pórů, použitelný i na vyrovnávání nerovností dřeva (tvrdší druhy), laminátu, betonu apod.
Stachema Eprosin T-30 epoxidový tmel na opravy karoserií + tvrdidlo, 400 g
Stachema
Stachema Eprosin T-30 epoxidový tmel na opravy karoserií + tvrdidlo, 400 g
Kód: 2502901
Kód dod.: 512651
EAN: 8594024090939
 
215 Kč
216 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K opravě zkorodovaných prahů automobilů se zachováním pevnosti. K zatmelování a lepení kovů, betonu, keramiky, skla, sklolaminátů, polystyrenu, dřeva, dřevovláknitých desek, v modelářství apod.
PATTEX Kamnářský tmel, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Kamnářský tmel, 280 ml
Kód: 2506366
Kód dod.: 503154
EAN: 9000101150933
 
162 Kč
578.57Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
PATTEX Kamnářský tmel je jednosložkový tmel na anorganické bázi s tepelnou odolností až do 1 200°C (krátkodobě 1 500°C). Je určený na tmelení a opravy prasklin u kamen, bojlerů, krbů, trub, komínů, pecí, varných kotlů, výfukových rour a grilů.
Soudal náhradní aplikátor na kartuše, 5 ks
Soudal
Soudal náhradní aplikátor na kartuše, 5 ks
Kód: 2502931
Kód dod.: 519987
EAN: 5411183012479
 
44.90 Kč
45 Kč
8.98Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní aplikátor na kartuše 310ml pro výměnu nebo přizpůsobení v případě tmelení rozdílně širokých spár. Seříznutím aplikační špičky lze upravit průměr výtlačného otvoru.
Profil montážní pěna, trubičková, 500 ml
Soudal
Profil montážní pěna, trubičková, 500 ml
Kód: 2503061
Kód dod.: 516905
EAN: 5411183033344
 
129 Kč
258Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Celoroční jednosložková rozpínavá montážní pěna připravena k okamžitému použití prostřednictvím trubičkového aplikátoru.
Jub Jubolin Classic vyrovnávací tmel na zdivo, 3 kg
Jub
Jub Jubolin Classic vyrovnávací tmel na zdivo, 3 kg
Kód: 2502908
Kód dod.: 517110
EAN: 3831000206355
 
126 Kč
42Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pastovitý stěrkový tmel určený pro jemné vyrovnávání vnitřních stěnových a stropních povrchů.
Den Braven protipožární pěna pistolová 750 ml
Den Braven
Den Braven protipožární pěna pistolová 750 ml
Kód: 2508818
Kód dod.: 516950
EAN: 8595100140456
 
275 Kč
333.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Den Braven protipožární pěna pistolová 750 ml je vysoce účinný těsnicí materiál určený k ochraně stavebních konstrukcí proti šíření ohně a kouře.
AKCE
-7%Sleva
PATTEX WHITETEQ - pistolová PU pěna 750 ml
Henkel Pattex®
PATTEX WHITETEQ - pistolová PU pěna 750 ml
Kód: 2508732
Kód dod.: 516823
EAN: 9000101158755
 
188 Kč
203 Kč
250.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
PATTEX WHITETEQ je PU pěna s charakteristickou ledově bílou barvu, vynikající strukturou až 10krát vyšší odolnost vůči UV záření.
Jubin Akrilin disperzní akrylátový tmel na dřevo, buk, 750 g
Jub
Jubin Akrilin disperzní akrylátový tmel na dřevo, buk, 750 g
Kód: 2502882
Kód dod.: 511179
EAN: 3831000204023
 
93.90 Kč
125.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určený pro kvalitní opravy povrchových vad (prasklin, škrábanců, prohlubní a rýh) masivního dřeva, dýhovaných nebo nedýhovaných dřevotřískových desek, apod. před jejich konečnou povrchovou úpravou.
Polykar Dřevo dvousložkový tmel na dřevo, brousitelný, 500 g
Polykar
Polykar Dřevo dvousložkový tmel na dřevo, brousitelný, 500 g
Kód: 2502898
Kód dod.: 512352
EAN: 8594007010817
 
359 Kč
718Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální tmel s vysokým obsahem dřevní moučky pro tmelení masivu, dřevotřísky, laťovky a veškerých výrobků ze dřeva. Pružný, houževnatý a objemově stálý (pracuje se dřevem), nepropadá se.
Pattex FT 101 lepící tmel šedý 280ml
Henkel Pattex®
Pattex FT 101 lepící tmel šedý 280ml
Kód: 2506359
Kód dod.: 501890
EAN: 9000101151817
 
212 Kč
757.14Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
PATTEX FT 101 je víceúčelový, elastický lepicí tmel určený pro použití v interiéru i exteriéru, založený na technologii Flextec. Vhodný pro lepení a tmelení všech druhů spár.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.