cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-4%Sleva
Nivea Men Sensitive sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Men Sensitive sprchový gel, 500 ml
Kód: 2204136
Kód dod.: 797072
EAN: 9005800286570
 
124.90 Kč
129.90 Kč
249.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Soustřeďte se na péči, která je určena přesně pro vás. Zvolte šetrné složení s obsahem bambusového mléka, které jemně čistí a zároveň zklidňuje.
Indulona Original ochranný krém na ruce, 75 ml
Indulona®
Indulona Original ochranný krém na ruce, 75 ml
Kód: 2309550
Kód dod.: 820033
EAN: 8592297009702
100%
49.90 Kč
665.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Indulona Original je regenerační, ochranný a promašťující krém na ruce určený pro každodenní péči o vysušenou a popraskanou pokožku. Pokožce dodává pružnost, pevnost, přirozenou vláčnost a obnovuje bariérové funkce kůže.
Indulona krém na ruce Zklidňující zázrak, 50 ml
Indulona®
Indulona krém na ruce Zklidňující zázrak, 50 ml
Kód: 2400434
Kód dod.: 820029
EAN: 8592297010104
100%
49.90 Kč
998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Indulona krém na ruce zklidňující zázrak byl speciálně vyvinutý tak, aby poskytl okamžitý komfort suchým rukám. Efektivně hydratuje a zklidňuje pokožku a poskytuje jí dlouhotrvající ochranu.
-5%Sleva
Nivea Intensive Care krém na ruce, 100 ml
Nivea®
Nivea Intensive Care krém na ruce, 100 ml
Kód: 2504896
Kód dod.: 820120
EAN: 42417774
 
104.90 Kč
109.90 Kč
1 049Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sametově hebký dotek máte na dosah ruky! Dopřejte pokožce svých rukou výjimečnou péči a intenzivní výživu po celých 24 hodin. Vyzkoušejte - NIVEA Krém na ruce Intensive Care.
Glysolid krém na ruce Classica, tuba 100 ml
Glysolid
Glysolid krém na ruce Classica, tuba 100 ml
Kód: 2501942
Kód dod.: 794675
EAN: 8720181399411
 
74.90 Kč
749Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Glysolid krém na ruce Classica z itálie je bohatý pečující balzám na ruce se zvláčňujícími oleji a 38% glycerinu pro okamžitý pocit hebkosti a hydratace, když jsou vaše ruce suché a unavené.
-7%Sleva
Nivea Soothing Care zklidňující krém na ruce, 100 ml
Nivea®
Nivea Soothing Care zklidňující krém na ruce, 100 ml
Kód: 2504971
Kód dod.: 820119
EAN: 9005800398815
 
69.90 Kč
74.90 Kč
932Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ruce jsou vaší vizitkou. Pečujte o ně! Zklidňující složení s aloe vera dlouhodobě pečuje o suché ruce, zanechává je hebké a připravené k pohlazení: NIVEA Zklidňující krém na ruce.
-9%Sleva
Kalyp D-panthenol krém na ruce, 100 ml
Kalyp
Kalyp D-panthenol krém na ruce, 100 ml
Kód: 2505276
Kód dod.: 820141
EAN: 8595011909180
 
19.90 Kč
21.90 Kč
199Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemný krém na ruce s delikátní vůní. Je určen pro denní ošetření namáhané pokožky rukou.
Kalyp D-panthenol krém na ruce, 100 ml
Kalyp
Kalyp D-panthenol krém na ruce, 100 ml
Kód: 2506106
Kód dod.: 820141
EAN: 8595011909180
 
22 Kč
220Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemný krém na ruce s delikátní vůní. Je určen pro denní ošetření namáhané pokožky rukou.
Regina Placenta jelení lůj s placentou 3,1 g
Detecha® Regina®
Regina Placenta jelení lůj s placentou 3,1 g
Kód: 14659
Kód dod.: 823552
EAN: 8595002305618
80%
36.90 Kč
7 380Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Regenerační a pokožku zvláčňující přípravek sloužící k ochraně rtů před nepříznivými povětrnostními vlivy. Aktivní složkou jsou placentární extrakt a lanolín, které rty regenerují a zvláčňují.
Helle S.O.S. balzám na rty, 3,7 g
Helle®
Helle S.O.S. balzám na rty, 3,7 g
Kód: 2108795
Kód dod.: 823614
EAN: 8594006004077
 
27.90 Kč
6 975Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ochranný balzám na rty s kakaovým máslem na popraskané rty i k prevenci.
AKCE
-20%Sleva
Labello Watermelon Shine tónovací balzám na rty, 4,8 g
Labello®
Labello Watermelon Shine tónovací balzám na rty, 4,8 g
Kód: 2401256
Kód dod.: 823534
EAN: 9005800363035
 
59.90 Kč
74.90 Kč
11 980Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Milujete vůni melounů a léto si bez nich ani nedovedete představit? Pak budete milovat i tónovací balzám Labello! Jeho barevné pigmenty propůjčí vašim rtům jemné zbarvení a oslnivý lesk.
Essence Juicy Bomb balzám na rty 03 Time To Pitaya 2,5g
Essence
Essence Juicy Bomb balzám na rty 03 Time To Pitaya 2,5g
Kód: 2405668
 
EAN: 4059729490506
 
-
22 666.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balzám Juicy Bomb Glossy Butter od značky essence dodá vašim rtům zářivý lesk. Tento zkosený balzám
Astrid Pomáda růžová balzám na rty, 3g
Astrid
Astrid Pomáda růžová balzám na rty, 3g
Kód: 1700847
Kód dod.: 823505
EAN: 85958791
97%
29.90 Kč
9 966.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balzám na rty s vitaminem E, růžová.
Blistex ochranný balzám na rty s agáve, 3,7 g
Blistex®
Blistex ochranný balzám na rty s agáve, 3,7 g
Kód: 2500293
Kód dod.: 823486
EAN: 8594044644617
 
94.90 Kč
23 725Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ochranný balzám na rty Blistex s agáve nabízí šetrnou a účinnou péči pro suché a podrážděné rty.
Helle Višeň balzám na rty, 3,7 g
Helle®
Helle Višeň balzám na rty, 3,7 g
Kód: 2505647
Kód dod.: 823615
EAN: 8594006000857
 
27.90 Kč
6 975Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ochranný balzám na rty s višňovou příchutí. Díky účinné kombinaci UVA a UVB filtrů chrání rty před škodlivými vlivy UV záření.
-4%Sleva
Labello Original balzám na rty, 2 × 4,8 g
Labello®
Labello Original balzám na rty, 2 × 4,8 g
Kód: 2504654
Kód dod.: 823532
EAN: 9005800362878
 
119.90 Kč
124.90 Kč
11 990Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si to nejlepší v péči o rty. Pečující složení s bambuckým máslem a panthenolem se postará o intenzivní péči a ochranu. Balení 2 ks.
-8%Sleva
Labello balzám na rty a tváře Caring Beauty Lip & Cheek Red OF 30
Labello®
Labello balzám na rty a tváře Caring Beauty Lip & Cheek Red OF 30
Kód: 2601044
Kód dod.: 823575
EAN: 6001051006137
 
119.90 Kč
129.90 Kč
23 980Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krémové složení balzámu na rty a tváře dodá intenzivní barvu bez vysoušení a poskytuje 24h hydrataci. Pomáhá chránit před ztrátou kolagenu díky sluneční ochraně s OF 30.
Green Pharmacy Balzám na rty Brusinka 3,6g
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Balzám na rty Brusinka 3,6g
Kód: 2602351
Kód dod.: 824001
EAN: 8588006036985
 
30 Kč
7 500Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Green Pharmacy Brusinka je vyživující balzám na rty s brusinkovými extrakty, jojobovým olejem a SPF 10, který pomáhá udržet rty hebké, hydratované a chráněné po celý den.
AKCE
Green Pharmacy Aloe Vera a Limetka hydratační balzám na rty, 3,6 g
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Aloe Vera a Limetka hydratační balzám na rty, 3,6 g
Kód: 2602350
Kód dod.: 824000
EAN: 8588006036961
 
30 Kč
7 500Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Green Pharmacy Aloe Vera a Limetka je hydratační balzám na rty s aloe vera, který pomáhá udržet rty jemné, vláčné a chráněné před vysušováním.
Syoss Texture Clay texturující hlína, 100 ml
Henkel Syoss
Syoss Texture Clay texturující hlína, 100 ml
Kód: 2507066
Kód dod.: 855509
EAN: 54022829
 
154.90 Kč
1 549Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Modelovací hlína pro úžasně rozcuchané účesy s texturou s extra silnou fixací.
Alpa Pedik deo zásyp na nohy, 100 g
ALPA® Pedik
Alpa Pedik deo zásyp na nohy, 100 g
Kód: 10631
Kód dod.: 823020
EAN: 8594001770052
 
39.90 Kč
399Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Deo zásyp na nohy s obsahem účinných látek pohlcující pachy.
Astrid Peo antiperspirant deo sprej na nohy, 150 ml
Astrid Peo
Astrid Peo antiperspirant deo sprej na nohy, 150 ml
Kód: 1704017
Kód dod.: 837993
EAN: 8592297014706
 
79.90 Kč
532.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ochrana proti pocení a nepříjemnému zápachu, osvěžující a chladivý efekt, svěží vůně. Lehký rychleschnoucí sprej je určený k cílené péči o pokožku nohou.
Astrid Peo Deodorant sprej na nohy, 150 ml
Astrid Peo
Astrid Peo Deodorant sprej na nohy, 150 ml
Kód: 1704324
Kód dod.: 837994
EAN: 8592297002642
 
79.90 Kč
532.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lehký rychleschnoucí deo spray se svěží vůní je určený k cílené péči o pokožku nohou. Kombinace účinných látek poskytuje dlouhotrvající ochranu před vznikem nežádoucího pachu působí též preventivně proti tvorbě plísní.
AKCE
-10%Sleva
Titania Foot Care gelová vložka na přední část chodidel, 1 pár
TITANIA®
Titania Foot Care gelová vložka na přední část chodidel, 1 pár
Kód: 2600438
Kód dod.: 966576
EAN: 4008576362382
 
61 Kč
68 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gelové vložky Titania Foot Care jsou navrženy pro maximální pohodlí a ochranu přední části chodidla při chůzi i stání.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.