cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Astrid multivitaminová tyčinka na rty 4,7 g
Astrid
Astrid multivitaminová tyčinka na rty 4,7 g
Kód: 1704276
Kód dod.: 8571023331
EAN: 8592297002451
100%
44.90 Kč
8 980Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je určená pro každodenní péči o rty a jejich ochranu před nepříznivými vlivy vnějšího prostředí. Obsahuje vitaminy C, E, F a další účinné přírodní látky, které zvyšují pružnost pokožky rtů a tím zabraňují jejich případnému popraskání.
Helle Jahoda balzám na rty, 3,7 g
Helle®
Helle Jahoda balzám na rty, 3,7 g
Kód: 32396
Kód dod.: H 201103
EAN: 8594006000888
 
27.90 Kč
6 975Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ochranný balzám na rty s jahodovou příchutí. Díky účinné kombinaci UVA a UVB filtrů chrání rty před škodlivými vlivy UV záření.
Helle Med balzám na rty, 3,7 g
Helle®
Helle Med balzám na rty, 3,7 g
Kód: 29893
Kód dod.: H 201104
EAN: 8594006000871
100%
27.90 Kč
6 975Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ochranný balzám na rty s medovou příchutí. Díky účinné kombinaci UVA a UVB filtrů chrání rty před škodlivými vlivy UV záření.
Helle Klasika balzám na rty, 3,7 g
Helle®
Helle Klasika balzám na rty, 3,7 g
Kód: 29894
Kód dod.: H 201101
EAN: 8594006000895
100%
27.90 Kč
6 975Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ochranný balzám na rty bez příchuti. Díky účinné kombinaci UVA a UVB filtrů chrání rty před škodlivými vlivy UV záření.
-17%Sleva
Labello Glowy Lips balzám na rty Berry OF30+, 10 ml
Labello®
Labello Glowy Lips balzám na rty Berry OF30+, 10 ml
Kód: 2508836
Kód dod.: 823630
EAN: 9005800391854
 
169.90 Kč
204.90 Kč
16 990Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Labello Glowy Lips Berry je tónovací balzám na rty, který kombinuje intenzivní hydrataci s jemným barevným nádechem a lesklým finišem.
Essence péče na rty Super Peptide 05 Holomazing!, 10 ml
Essence
Essence péče na rty Super Peptide 05 Holomazing!, 10 ml
Kód: 2601845
Kód dod.: ES593061
EAN: 4059729593061
 
87 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pečující lesk na rty The Super Peptide Glossy Lip Treatment 05 Holomazing! od značky essence poskytn
Essence glycerinová péče na rty GLOWcerin 01 Glow For It, 12 g
Essence
Essence glycerinová péče na rty GLOWcerin 01 Glow For It, 12 g
Kód: 2601851
Kód dod.: ES585240
EAN: 4059729585240
 
97 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte svým rtům skvělou péči v odstínu 01 Glow For It. Mléčně průsvitný, jemný balzám propůjčí rt
Authentic Airmen Ice Clove sprchový gel & šampon, 400 ml
Tomil® Authentic toya® Aroma
Authentic Airmen Ice Clove sprchový gel & šampon, 400 ml
Kód: 2007211
Kód dod.: 6745
EAN: 8595025834553
100%
54.90 Kč
137.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel a šampón 2 v 1 s autentickou chladivě ledovou vůní čerstvě mletého hřebíčku ve směsi koření zaručeně povzbudí a osvěží.
Authentic Airmen Wild Leaf sprchový gel & šampon, 400 ml
Tomil® Authentic toya® Aroma
Authentic Airmen Wild Leaf sprchový gel & šampon, 400 ml
Kód: 2007213
Kód dod.: 6747
EAN: 8595025834577
100%
54.90 Kč
137.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel a šampón 2 v 1 s autentickou vůní listů divokého himalájského dřeva je specifickou výraznou, ale zároveň zklidňující vůni pro opravdové muže.
AXE sprchový gel Africa, 250 ml
Axe®
AXE sprchový gel Africa, 250 ml
Kód: 2104569
Kód dod.: 797080
EAN: 8710447279793
 
54.90 Kč
219.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pánský sprchový gel AXE AFRICA s citrusovo jantarovým aroma zanechává pokožku svěží a vláčnou. S hřejivou, náruživou a kořeněnou vůní plnou tajemství.
AKCE
-13%Sleva
Mitia for Men Speed Energy sprchový gel, 400 ml
Tomil® Mitia
Mitia for Men Speed Energy sprchový gel, 400 ml
Kód: 97806
Kód dod.: 6325
EAN: 8595025827753
 
34.90 Kč
39.90 Kč
87.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Obsahuje speciální „cool complex“ s chladivými účinky a díky svěží vůni a bohaté pěně se sprchování stává skutečným požitkem.
AKCE
-20%Sleva
Labello Original balzám na rty, 4,8 g
Labello®
Labello Original balzám na rty, 4,8 g
Kód: 1707460
Kód dod.: 823520
EAN: 9005800362861
 
59.90 Kč
74.90 Kč
11 980Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si to nejlepší v péči o rty. Pečující složení s bambuckým máslem a panthenolem se postará o intenzivní péči a ochranu.
Blistex Medplus balzám na rty, 4,25 g
Blistex®
Blistex Medplus balzám na rty, 4,25 g
Kód: 1906873
 
EAN: 8594044643177
100%
84.90 Kč
21 225Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balzám na rty Blistex Medplus je určený pro intenzivní léčbu a regeneraci velmi suchých, popraskaných a podrážděných rtů.
Blistex hydratační balzám na rty, 3,7 g
Blistex®
Blistex hydratační balzám na rty, 3,7 g
Kód: 2104859
Kód dod.: 823483
EAN: 8594044643726
100%
94.90 Kč
23 725Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hydratační balzám na rty Blistex poskytuje okamžitou a dlouhotrvající hydrataci suchým a podrážděným rtům.
-27%Sleva
Labello balzám na rty Over Night Care 4,8g
Labello®
Labello balzám na rty Over Night Care 4,8g
Kód: 2507881
Kód dod.: 823587
EAN: 4006000005737
 
94.90 Kč
129.90 Kč
18 980Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Značkový balzám na rty Labello na noc.
Labello Caring Beauty Nude barevný balzám na rty, 4,8 g
Labello®
Labello Caring Beauty Nude barevný balzám na rty, 4,8 g
Kód: 2505619
Kód dod.: 823574
EAN: 9005800366234
 
94.90 Kč
18 980Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barevný balzám na rty kombinuje jemnou tělovou barvu a dlouhodobou hydrataci.
Essence balzám na rty Juicy Bomb 07 Caramelt My Heart 2,5 g
Essence
Essence balzám na rty Juicy Bomb 07 Caramelt My Heart 2,5 g
Kód: 2601924
Kód dod.: ES585035
EAN: 4059729585035
 
68 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte šťavnatě lesklé a lákavě provoněné rty díky balzámu na rty JUICY BOMB 07 Caramelt My Heart.
AKCE
Green Pharmacy Balzám na rty Pro intenzivní úlevu, 3,6 g
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Balzám na rty Pro intenzivní úlevu, 3,6 g
Kód: 2602353
Kód dod.: 824003
EAN: 8588006036992
 
30 Kč
7 500Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Green Pharmacy Pro intenzivní úlevu je vyživující balzám na rty s rostlinnými oleji a SPF 10, který pomáhá obnovit hebkost a chránit suché a popraskané rty.
Adidas Pure Game 3v1 sprchový gel na tělo, vlasy a pleť pro muže 250 ml
Adidas®
Adidas Pure Game 3v1 sprchový gel na tělo, vlasy a pleť pro muže 250 ml
Kód: 2300958
Kód dod.: 905655
EAN: 3616304247637
 
49.90 Kč
199.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Adidas Pure Game 3v1 sprchový gel s chladivým mentolem šetrně čistí tělo, vlasy i pleť a zanechává dlouhotrvající svěží vůni dřevin a koření.
Adidas Ice Dive 3v1 sprchový gel na tělo, vlasy a pleť pro muže 250 ml
Adidas®
Adidas Ice Dive 3v1 sprchový gel na tělo, vlasy a pleť pro muže 250 ml
Kód: 2300956
Kód dod.: 905654
EAN: 3616304240461
 
49.90 Kč
199.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Adidas Ice Dive 3v1 sprchový gel s chladivým mentolem přináší intenzivní svěžest a šetrně čistí tělo, vlasy i pleť v jediném kroku.
Indulona SOS Ochranná krém na ruce, 75 ml
Indulona®
Indulona SOS Ochranná krém na ruce, 75 ml
Kód: 2307984
Kód dod.: 820035
EAN: 8592297009672
 
49.90 Kč
665.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Indulona SOS je hydratační a regenerační krém s účinně chrání pokožku ruk před poškozením vnějšími vlivy. Krém podporuje regeneraci suché a popraskané pokožky a přináší ji okamžitou úlevu.
Indulona Měsíčková nechtíková krém na ruce, 75 ml
Indulona®
Indulona Měsíčková nechtíková krém na ruce, 75 ml
Kód: 2309548
Kód dod.: 820034
EAN: 8592297009689
 
49.90 Kč
665.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Indulona Měsíčková je regeneračně – hydratační krém se zvláčňujícím efektem pro normální a citlivou pokožku obohacený výtažkem z měsíčku lékařského a glycerinem pokožku zvláčňuje, zjemňuje a vyhlazuje.
Indulona krém na ruce pro muže, 75 ml
Indulona®
Indulona krém na ruce pro muže, 75 ml
Kód: 2400433
Kód dod.: 820037
EAN: 8592297009665
 
49.90 Kč
665.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Indulona krém na ruce pro muže s rychlým vstřebáváním s obsahem olivového oleje. Namáhané pokožce dodává intenzivní hydrataci, regeneraci a ochranu. Dobře se vstřebává a přináší okamžitou úlevu od pocitu suchých rukou.
Indulona Profi Original ochranný krém, 100 g
Indulona®
Indulona Profi Original ochranný krém, 100 g
Kód: 92806
Kód dod.: 820073
EAN: 8586017550629
99%
44.90 Kč
449Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Každodenní ošetření namáhané pokožky a ochrana před dráždivými látkami. Udržuje přirozenou ochrannou vrstvu na kůži, dodává pružnost a pevnost, neobsahuje konzervační látky ani jiné alergeny, 47 % složení tvoří přírodní vazelína.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.