cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-7%Sleva
LA RIVE EXTREME STORY toaletní voda 75 ml + deodorant sprej 150 ml, dárková sada pro muže + Sprchový gel La Rive 2v1 Minie 250 ml NAVÍC
La Rive
LA RIVE EXTREME STORY toaletní voda 75 ml + deodorant sprej 150 ml, dárková sada pro muže + Sprchový gel La Rive 2v1 Minie 250 ml NAVÍC
Kód: 2600841
 
EAN: 5901832063773
 
299 Kč
319.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vůně, která zvýrazní vaši mužnou sílu a touhu po nových zážitcích. Dárková sada LA RIVE EXTREME STO
AKCE
-5%Sleva
Gliss regenerační expres balzám Supreme Length pro dlouhé vlasy, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss regenerační expres balzám Supreme Length pro dlouhé vlasy, 200 ml
Kód: 2505022
Kód dod.: 855270
EAN: 9000101201376
 
157 Kč
164.90 Kč
785Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Receptura Gliss Kur s Keratin sérem regeneruje již vzniklá poškození, posiluje buněčnou strukturu a tím zabraňuje možnému poškození.
Regina Princezna jelení lůj, žvýkačkové aroma, 4,5 g
Detecha® Regina®
Regina Princezna jelení lůj, žvýkačkové aroma, 4,5 g
Kód: 101100
Kód dod.: 823548
EAN: 8595002326866
70%
39.90 Kč
7 980Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jelení lůj určený k péči a ochraně rtů, Tradiční pomáda na rty pro holčičky a teenagery „princezny". Lehce tónuje a krásně voní jako Bubble gum (žvýkačkové aroma).
Gliss noční elixír obnovující 100ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss noční elixír obnovující 100ml
Kód: 2507020
Kód dod.: 855283
EAN: 9000101702286
 
204.90 Kč
2 049Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gliss obnovující noční elixír se systémem Haptiq + iontovým komplexem pro poškozené a roztřepené konečky.
Gliss noční elixír Liquid Silk Shine Booster 100ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss noční elixír Liquid Silk Shine Booster 100ml
Kód: 2506727
Kód dod.: 855298
EAN: 9000101738261
 
204.90 Kč
2 049Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lehký leave‑in sérum ve spreji, určené pro matné, lámavé a suché vlasy, které potřebují regeneraci, hladkost a krásný lesk. Díky inovativnímu systému HaptIQ vytváří mikrovazby, které strukturu vlasů posilují a vyhlazují.
Gliss noční elixír na vlasy Overnight Moisture 100ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss noční elixír na vlasy Overnight Moisture 100ml
Kód: 2600446
Kód dod.: 855285
EAN: 9000101702224
 
204.90 Kč
2 049Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gliss hydratační noční elixír se systémem Haptiq + hyaluronovým komplexem pro normální až suché vlasy.
Radox Men Feel Recovered 2v1 sprchový gel a šampon pro muže 450 ml
Radox
Radox Men Feel Recovered 2v1 sprchový gel a šampon pro muže 450 ml
Kód: 2601335
Kód dod.: 795448
EAN: 8720181587658
 
54.90 Kč
122Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Radox Feel Recovered je sprchový gel pro muže s funkcí 2 v 1 (sprchový gel + šampon), který promění každodenní hygienu v osvěžující a povzbudivý rituál.
AKCE
-4%Sleva
Radox Feel Invigorated 2v1 sprchový gel a šampon pro muže 400 ml
Radox
Radox Feel Invigorated 2v1 sprchový gel a šampon pro muže 400 ml
Kód: 2601337
Kód dod.: 795450
EAN: 8720181587634
 
44.90 Kč
46.90 Kč
99.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Radox Feel Invigorated 2v1 je praktický sprchový gel a šampon v jednom, určený pro muže, kteří chtějí rychlou a jednoduchou péči o tělo i vlasy. Nabízí osvěžující sprchový zážitek díky kombinaci minerálů a bylin, které se aktivují při kontaktu s tepl
Mitia for Men Black Jade sprchový gel, 400 ml
Tomil® Mitia
Mitia for Men Black Jade sprchový gel, 400 ml
Kód: 51783
Kód dod.: 8669
EAN: 8595025811813
100%
39.90 Kč
99.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pánský sprchový gel obsahuje speciální „cool complex“ s chladivými účinky a díky svěží vůni a bohaté pěně se sprchování stává skutečným požitkem.
Nivea Men Energy sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Energy sprchový gel, 250 ml
Kód: 16339
Kód dod.: 797060
EAN: 4005808127610
100%
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Můžete použít na péči o tělo, vlasy i tvář. Zanechá dlouhotrvající pocit svěžesti. Po každém sprchování pocítíte příliv nové energie. Osvěžující a povzbuzující vůně.
AKCE
-13%Sleva
Mitia for Men Ice Challenge sprchový gel, 400 ml
Tomil® Mitia
Mitia for Men Ice Challenge sprchový gel, 400 ml
Kód: 97807
Kód dod.: 6326
EAN: 8595025827760
100%
34.90 Kč
39.90 Kč
87.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Obsahuje speciální „cool complex“ s chladivými účinky a díky svěží vůni a bohaté pěně se sprchování stává skutečným požitkem.
AKCE
-4%Sleva
Nivea Men Active clean sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Men Active clean sprchový gel, 500 ml
Kód: 2204131
Kód dod.: 795115
EAN: 9005800243306
 
124.90 Kč
129.90 Kč
249.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel na tělo, tvář a vlasy s mužnou vůní a bohatou pěnou, určený pro všechny muže, kteří chtějí maximální čistotu a pocit oživené pokožky.
Indulona olivová krém na ruce, 75 ml
Indulona®
Indulona olivová krém na ruce, 75 ml
Kód: 2309549
Kód dod.: 820036
EAN: 8592297009696
100%
49.90 Kč
665.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hydratační ochranný krém je obohacený olivovým olejem, který chrání pokožku před vysoušením. Olivový olej je zdrojem vitamínů A a E, napomáhá obnově kožních buněk, zvyšuje elasticitu pokožky a tím zpomaluje proces stárnutí.
Indulona krém na ruce Obnovující zázrak, 50 ml
Indulona®
Indulona krém na ruce Obnovující zázrak, 50 ml
Kód: 2401462
Kód dod.: 820028
EAN: 8592297010098
90%
49.90 Kč
998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Indulona krém na ruce obnovující zázrak byl speciálně vyvinutý tak, aby efektivně hydratoval pokožku, chránil ji před vysušováním a posiloval ji před vnějšími vlivy. Uzamyká v pokožce vlhkost a poskytuje jí dlouhotrvající ochranu.
Glysolid krém na ruce Classica, 200 ml
Glysolid
Glysolid krém na ruce Classica, 200 ml
Kód: 2501941
Kód dod.: 794677
EAN: 59097167
 
109.90 Kč
549.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Glysolid krém na ruce Classica z itálie je bohatý pečující balzám na ruce se zvláčňujícími oleji a 38% glycerinu pro okamžitý pocit hebkosti a hydratace, když jsou vaše ruce suché a unavené.
Montblanc Explorer sprchový gel pro muže 150 ml
Mont Blanc
Montblanc Explorer sprchový gel pro muže 150 ml
Kód: 2502087
Kód dod.: 11874
EAN: 3386460101073
 
524 Kč
3 493.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dřevitě aromatická vůně uvedena na trh v únoru 2019. Při vývoji této výjimečné vůně si parfuméři vy
-7%Sleva
Nivea Moisture Care hydratační krém na ruce, 75 ml
Nivea®
Nivea Moisture Care hydratační krém na ruce, 75 ml
Kód: 2505101
Kód dod.: 820157
EAN: 9005800398730
 
69.90 Kč
74.90 Kč
932Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte i opravdu suchým rukám intenzívní péči. Díky olivovému oleji budou opět hebké a jemné. Pro ruce příjemné na dotek a pěkné na pohled: NIVEA Hydratační krém na ruce.
AKCE
-16%Sleva
BIO BIONE Cannabis Balzám na ruce 200 ml
BC Bione Cosmetics
BIO BIONE Cannabis Balzám na ruce 200 ml
Kód: 2504667
Kód dod.: 820311
EAN: 8595061605339
 
62.90 Kč
74.90 Kč
314.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
BIO BIONE Cannabis Balzám na ruce je výživný a hydratační balzám s konopným olejem.
Indulona Měsíčková krém na ruce 30 ml
Indulona®
Indulona Měsíčková krém na ruce 30 ml
Kód: 2509134
Kód dod.: 820025
EAN: 8592297013440
 
39.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Indulona měsíčková je tradiční krém na ruce určený ke každodenní péči o suchou a hrubou pokožku rukou. Je speciálně vyvinut tak, aby pokožku uklidnil, zjemnil a podpořil její regeneraci.
Garnier Body Intensive Care regenerační krém na ruce, 75 ml
Garnier
Garnier Body Intensive Care regenerační krém na ruce, 75 ml
Kód: 39297
Kód dod.: C3884001
EAN: 3600542561396
100%
104.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Silný regenerační účinek. Alantoin ošetřuje popraskanou pokožku. Glycerin chrání ruce neviditelným filmem. Ochranná filtrační složka zabraňuje předčasnému stárnutí pokožky na rukou.
Indulona Profi Měsíčková krém na ruce, 100 g
Indulona®
Indulona Profi Měsíčková krém na ruce, 100 g
Kód: 92807
Kód dod.: 820072
EAN: 8586017550636
94%
44.90 Kč
449Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Každodenní ošetření podrážděné a suché pokožky a její ochrana při práci. Pomáhá při regeneraci, okamžitě zklidňuje, má protizánětlivé účinky a urychluje hojení drobných ran, obsahuje výtažek z měsíčku lékařského.
Indulona Profi Olivová hydratační ochranný krém, 100 g
Indulona®
Indulona Profi Olivová hydratační ochranný krém, 100 g
Kód: 97833
Kód dod.: 820075
EAN: 8588006397116
93%
44.90 Kč
449Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Každodenní ošetření vysušené a unavené pokožky a její ochrana při práci. Zajišťuje intenzivní hydrataci, pokožku regeneruje, zvyšuje elasticitu, vhodná do automobilového průmyslu – neobsahuje silikony, obsahuje olivový olej.
-27%Sleva
Labello balzám na rty Over Night Care 4,8g
Labello®
Labello balzám na rty Over Night Care 4,8g
Kód: 2507881
Kód dod.: 823587
EAN: 4006000005737
 
94.90 Kč
129.90 Kč
18 980Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Značkový balzám na rty Labello na noc.
Labello Caring Beauty Nude barevný balzám na rty, 4,8 g
Labello®
Labello Caring Beauty Nude barevný balzám na rty, 4,8 g
Kód: 2505619
Kód dod.: 823574
EAN: 9005800366234
 
94.90 Kč
18 980Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barevný balzám na rty kombinuje jemnou tělovou barvu a dlouhodobou hydrataci.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.