cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-12%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, teak, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, teak, 3,5 kg
Kód: 2504521
Kód dod.: 302092
EAN: 8595002324046
 
1 169 Kč
1 325 Kč
334Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
AKCE
-12%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, ořech, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, ořech, 3,5 kg
Kód: 2503614
Kód dod.: 302123
EAN: 8595002322691
 
1 169 Kč
1 325 Kč
334Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
Vaseline Deo sprej Men Active Dry, 250 ml
Vaseline®
Vaseline Deo sprej Men Active Dry, 250 ml
Kód: 2501594
Kód dod.: 834952
EAN: 8886467000805
 
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Buďte svěží po celý den s Vaseline.
AKCE
-12%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, palisandr, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, palisandr, 3,5 kg
Kód: 2503598
Kód dod.: 302116
EAN: 8595002320000
 
1 169 Kč
1 325 Kč
334Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
-1%Sleva
Bilak A 0000 lesk disperzní lak na dřevo, transparentní, 0,7 kg
Bilak
Bilak A 0000 lesk disperzní lak na dřevo, transparentní, 0,7 kg
Kód: 2503361
Kód dod.: 183920
EAN: 8590518311078
 
192 Kč
193 Kč
274.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní vodou ředitelný transparentní lak s širokým uživatelským zaměřením. Využívá se jak k lazurovacím nátěrům, tak k vytváření souvislých ochranných povlaků...
Fa Cream & Oil Cacao sprchový krém, 250 ml
Henkel Fa
Fa Cream & Oil Cacao sprchový krém, 250 ml
Kód: 55336
Kód dod.: 795583
EAN: 9000100504287
 
49.90 Kč
199.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Objevte intenzivní péči díky sprchovému krému Fa Cream & Oil kakaové máslo s kokosovým olejem. Bohatý sprchový krém pečuje o vaši pokožku, chrání před vysušením a zanechává pocit jemné a hebké pokožky. Vůči pokožce pH neutrální.
Regina Líčidlo na řasy náhradní náplň s nástavcem 5,8 g, černé.
Detecha® Regina®
Regina Líčidlo na řasy náhradní náplň s nástavcem 5,8 g, černé.
Kód: 14396
Kód dod.: 831001
EAN: 8595002302556
90%
44.90 Kč
7 483.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Líčidlo s obsahem vitamínu E a včelího vosku. Náhradní černá náplň do řasenky. Nástavec pro plnění do jakéhokoliv pouzdra přiložen.
Pronto Wood Classic sprej proti prachu na dřevo, 300 ml
Pronto®
Pronto Wood Classic sprej proti prachu na dřevo, 300 ml
Kód: 2505222
Kód dod.: 708006
EAN: 5000204922547
 
124.90 Kč
416.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dokonale odstraňuje prach, šmouhy a otisky. Obsahuje antistatické složky. Určený na dřevěné povrchy.
Bilak A 0002 mat disperzní lak na dřevo, transparentní, 0,7 kg
Biopol Paints
Bilak A 0002 mat disperzní lak na dřevo, transparentní, 0,7 kg
Kód: 2503362
Kód dod.: 183924
EAN: 8590518313072
 
199 Kč
284.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní vodou ředitelný transparentní lak s širokým uživatelským zaměřením. Využívá se jak k lazurovacím nátěrům, tak k vytváření souvislých ochranných povlaků...
Jubin Akrilin disperzní akrylátový tmel na dřevo, bílý, 750 g
Jub
Jubin Akrilin disperzní akrylátový tmel na dřevo, bílý, 750 g
Kód: 2502881
Kód dod.: 511178
EAN: 3831000200698
 
93.90 Kč
125.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tmel na dřevo pro opravy povrchových vad masivního dřeva, dýhovaných nebo nedýhovaných dřevotřískových desek, apod. před jejich konečnou povrchovou úpravou.
Lazurol S1002 mat, lak na kov a dřevo, bezbarvý, 750 ml
Lazurol
Lazurol S1002 mat, lak na kov a dřevo, bezbarvý, 750 ml
Kód: 2503820
Kód dod.: 243117
EAN: 8595073020199
 
289 Kč
385.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním transparentním nátěrům dřeva, dřevovláknitých desek a kovů, např. dřevěných obložení stěn a stropů, kovových doplňků, dřevěných a kovových zábradlí v interiérech a exteriérech.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 8440 červenohnědá, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 8440 červenohnědá, 600 ml
Kód: 2503856
Kód dod.: 197085
EAN: 8595073013986
 
229 Kč
381.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 8440 červenohnědá, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 8440 červenohnědá, 375 ml
Kód: 2503810
Kód dod.: 197078
EAN: 8595073021486
 
175 Kč
466.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1999 černá, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1999 černá, 750 ml
Kód: 2500622
Kód dod.: 190993
EAN: 8595073020649
 
279 Kč
372Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 9110 hliník, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 9110 hliník, 600 ml
Kód: 2503857
Kód dod.: 197282
EAN: 8595073014006
 
292 Kč
486.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 8191 tmavá červeň rumělka, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 8191 tmavá červeň rumělka, 600 ml
Kód: 2503855
Kód dod.: 196826
EAN: 8595073013962
 
332 Kč
553.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1000 bílá, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1000 bílá, 750 ml
Kód: 2500617
Kód dod.: 190131
EAN: 8595073020489
 
312 Kč
416Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
-6%Sleva
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 8140 červeň rumělka světlá, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 8140 červeň rumělka světlá, 4 l
Kód: 2503926
Kód dod.: 204641
EAN: 8595073021448
 
1 849 Kč
1 969 Kč
462.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5014 zeleň pastelová světlá, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5014 zeleň pastelová světlá, 750 ml
Kód: 2503870
Kód dod.: 193185
EAN: 8595073020915
 
312 Kč
416Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
-7%Sleva
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1550 antracit RAL 7016, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1550 antracit RAL 7016, 4 l
Kód: 2505905
Kód dod.: 198742
EAN: 8591235096439
 
1 229 Kč
1 319 Kč
307.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
-5%Sleva
Uniflex latexový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, 400 g
Uniflex®
Uniflex latexový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, 400 g
Kód: 2504494
Kód dod.: 511348
EAN: 8591235056914
 
60.90 Kč
63.90 Kč
152.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se k vyrovnávání drobných nerovností a prasklin sten (omítek, zdiva, panelu, dřevotřísek, dřeva, sádrokartonu apod.) a spárování statických prasklin jak v interiérech, tak i v exteriérech. Tmel se aplikuje špachtlí nebo stěrkou.
Domestos WC čistič 24h Pine Fresh, 750 ml
Domestos
Domestos WC čistič 24h Pine Fresh, 750 ml
Kód: 01993
Kód dod.: 717094
EAN: 5996037079797
96%
49.90 Kč
66.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý čisticí a dezinfekční přípravek je určený k čištění a dezinfekci silně znečištěných míst a zejména tam, kde se mohou vyskytovat bakterie nebo plísně.
-2%Sleva
BALTECH Dr. Trubka čistič odpadů a potrubí, 450 g
BALtech
BALTECH Dr. Trubka čistič odpadů a potrubí, 450 g
Kód: 2501661
Kód dod.: 625951
EAN: 8591235076738
 
44.90 Kč
46 Kč
99.78Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Velmi silný čistič potrubí a odpadů pro každou domácnost a díky své síle také pro průmyslové použití.
AKCE
-12%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, třešeň, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, třešeň, 3,5 kg
Kód: 2504524
Kód dod.: 302086
EAN: 8595002324121
 
1 269 Kč
1 445 Kč
362.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.