cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 4400 modř světlá, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 4400 modř světlá, 750 ml
Kód: 2500628
Kód dod.: 192850
EAN: 8595073020847
 
279 Kč
372Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2880 kaštanově hnědá, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2880 kaštanově hnědá, 750 ml
Kód: 2500626
Kód dod.: 191611
EAN: 8595073020779
 
279 Kč
372Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5700 vagónová zeleň, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5700 vagónová zeleň, 750 ml
Kód: 2500634
Kód dod.: 194771
EAN: 8595073021141
 
279 Kč
372Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5080 zeleň hrášková, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5080 zeleň hrášková, 750 ml
Kód: 2500630
Kód dod.: 193309
EAN: 8595073020946
 
312 Kč
416Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6700 světle okrová, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6700 světle okrová, 750 ml
Kód: 2500639
Kód dod.: 195889
EAN: 8595073021370
 
312 Kč
416Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 7551 oranžová, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 7551 oranžová, 750 ml
Kód: 2500640
Kód dod.: 196324
EAN: 8595073021400
 
402 Kč
536Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Prix Wc osvěžovač fresh, závěs do WC, 40 g
Styl Prix
Prix Wc osvěžovač fresh, závěs do WC, 40 g
Kód: 02652
Kód dod.: 719080
EAN: 8595000911668
96%
24.90 Kč
622.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistící a dezodorační přípravek pro WC-mísy a sanitární zařízení se svěží vůní.
AKCE
-14%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, teak, 700 g
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, teak, 700 g
Kód: 2504522
Kód dod.: 302090
EAN: 8595002324039
 
279 Kč
325 Kč
398.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, jantar, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, jantar, 3,5 kg
Kód: 2502718
Kód dod.: 302105
EAN: 8595002319318
 
1 209 Kč
345.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
Domestos WC čistič 24h Citrus Fresh, 750 ml
Domestos
Domestos WC čistič 24h Citrus Fresh, 750 ml
Kód: 01983
Kód dod.: 717096
EAN: 5996037079780
98%
49.90 Kč
66.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý čisticí a dezinfekční přípravek je určený k čištění a dezinfekci silně znečištěných míst a zejména tam, kde se mohou vyskytovat bakterie nebo plísně.
Domestos WC čistič 24h Pink Fresh, 750 ml
Domestos
Domestos WC čistič 24h Pink Fresh, 750 ml
Kód: 31596
Kód dod.: 717098
EAN: 5996358010714
98%
49.90 Kč
66.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý čisticí a dezinfekční přípravek je určený k čištění a dezinfekci silně znečištěných míst a zejména tam, kde se mohou vyskytovat bakterie nebo plísně.
AKCE
-12%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, dub, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, dub, 3,5 kg
Kód: 2503616
Kód dod.: 302130
EAN: 8595002322738
 
1 169 Kč
1 325 Kč
334Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
-5%Sleva
Uniflex latexový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, 800 g
Uniflex®
Uniflex latexový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, 800 g
Kód: 2504495
Kód dod.: 511350
EAN: 8591235056945
 
105 Kč
110 Kč
131.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se k vyrovnávání drobných nerovností a prasklin sten (omítek, zdiva, panelu, dřevotřísek, dřeva, sádrokartonu apod.) a spárování statických prasklin jak v interiérech, tak i v exteriérech. Tmel se aplikuje špachtlí nebo stěrkou.
-24%Sleva
Swiffer vlhčené utěrky na podlahu Citrus Fresh, 48 ks
Swiffer
Swiffer vlhčené utěrky na podlahu Citrus Fresh, 48 ks
Kód: 2601062
Kód dod.: 588421
EAN: 8006530163071
 
339.90 Kč
449.90 Kč
7.08Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Swiffer vlhčené utěrky na podlahu Citrus Fresh pomáhají odstranit nečistoty a prach a zanechávají svěží vůni.
Alex Čistič extra lesk 2v1 na dřevo, 750 ml
Alex®
Alex Čistič extra lesk 2v1 na dřevo, 750 ml
Kód: 1905876
Kód dod.: 702081
EAN: 8411660180414
 
89.90 Kč
119.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinně čistí všechny typy dřevěných lakovaných a dýhovaných voskovaných podlah, parket a prken.
Glade svíčka vonná Warm Apple Pie, 112 g
Glade by brise®
Glade svíčka vonná Warm Apple Pie, 112 g
Kód: 2406813
Kód dod.: 773136
EAN: 5000204414844
 
149.90 Kč
1 338.39Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Objevte krásnou vánoční vůni červeného jablka a skořice, která přinese relaxační a klidnou atmosféru do každého domova. Obsahuje esenciální oleje, které vytvoří v každé domácnosti jedinečnou atmosféru odpočinku a uvolnění.
AKCE
-10%Sleva
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0230 středně hnědá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0230 středně hnědá, 700 g
Kód: 2500193
Kód dod.: 355825
EAN: 8592474019197
 
259 Kč
289 Kč
370Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Matná univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton.
AKCE
-10%Sleva
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0110 světle šedá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0110 světle šedá, 700 g
Kód: 2500187
Kód dod.: 355934
EAN: 8592474018909
 
269 Kč
299 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lesklá univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton. Nejčastější úpravy dveří, zárubní, zábradlí, obkladů, zahradního nábytku, plechových střech apod.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 8850 tmavá červeň višňová, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 8850 tmavá červeň višňová, 750 ml
Kód: 2503952
Kód dod.: 197206
EAN: 8595073025477
 
402 Kč
536Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6400 tmavá chromová žluť, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6400 tmavá chromová žluť, 750 ml
Kód: 2503902
Kód dod.: 195659
EAN: 8595073021318
 
402 Kč
536Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
truckZdarma
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1000 bílá, 9 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1000 bílá, 9 l
Kód: 2503807
Kód dod.: 198135
EAN: 8595073020502
 
3 255 Kč
361.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1000 bílá, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1000 bílá, 375 ml
Kód: 2500227
Kód dod.: 190115
EAN: 8595073020472
 
177 Kč
472Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, mahagon, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, mahagon, 250 g
Kód: 2504865
Kód dod.: 511246
EAN: 8591235075564
 
59.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, bílý, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, bílý, 250 g
Kód: 2504859
Kód dod.: 511240
EAN: 8591235075267
 
59.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce jemný krémovitý tmel k opravám prasklin, kazů, rýh ve dřevě, dřevotřískách a dřevovláknitých deskách.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.