cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Vaseline Deo sprej Men Active Dry, 250 ml
Vaseline®
Vaseline Deo sprej Men Active Dry, 250 ml
Kód: 2501594
Kód dod.: 834952
EAN: 8886467000805
 
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Buďte svěží po celý den s Vaseline.
AKCE
-12%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, palisandr, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, palisandr, 3,5 kg
Kód: 2503598
Kód dod.: 302116
EAN: 8595002320000
 
1 169 Kč
1 325 Kč
334Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
Alex Čistič extra lesk 2v1 na dřevo, 750 ml
Alex®
Alex Čistič extra lesk 2v1 na dřevo, 750 ml
Kód: 1905876
Kód dod.: 42181044
EAN: 8411660180414
 
89.90 Kč
119.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinně čistí všechny typy dřevěných lakovaných a dýhovaných voskovaných podlah, parket a prken.
Domestos WC čistič 24h Citrus Fresh, 750 ml
Domestos
Domestos WC čistič 24h Citrus Fresh, 750 ml
Kód: 01983
Kód dod.: 717096
EAN: 5996037079780
98%
49.90 Kč
66.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý čisticí a dezinfekční přípravek je určený k čištění a dezinfekci silně znečištěných míst a zejména tam, kde se mohou vyskytovat bakterie nebo plísně.
Domestos WC čistič 24h Pink Fresh, 750 ml
Domestos
Domestos WC čistič 24h Pink Fresh, 750 ml
Kód: 31596
Kód dod.: 717098
EAN: 5996358010714
98%
49.90 Kč
66.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý čisticí a dezinfekční přípravek je určený k čištění a dezinfekci silně znečištěných míst a zejména tam, kde se mohou vyskytovat bakterie nebo plísně.
Gillette voda po holení Series Arctic Ice, 100 ml
Gillette®
Gillette voda po holení Series Arctic Ice, 100 ml
Kód: 09605
Kód dod.: 843184
EAN: 7702018620180
 
239.90 Kč
2 399Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gillette Series Arctic Ice voda po holení s vitamínem E má regenerační a hydratační účinky. Její jedinečné složení vytvoří neviditelnou ochrannou vrstvu, která pokožce poskytne celodenní ochranu.
AKCE
-14%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, teak, 700 g
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, teak, 700 g
Kód: 2504522
Kód dod.: 302090
EAN: 8595002324039
 
279 Kč
325 Kč
398.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
Glade svíčka vonná Warm Apple Pie, 112 g
Glade by brise®
Glade svíčka vonná Warm Apple Pie, 112 g
Kód: 2406813
 
EAN: 5000204414844
 
149.90 Kč
1 338.39Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Objevte krásnou vánoční vůni červeného jablka a skořice, která přinese relaxační a klidnou atmosféru do každého domova. Obsahuje esenciální oleje, které vytvoří v každé domácnosti jedinečnou atmosféru odpočinku a uvolnění.
AKCE
-12%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, dub, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, dub, 3,5 kg
Kód: 2503616
Kód dod.: 302130
EAN: 8595002322738
 
1 169 Kč
1 325 Kč
334Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
-5%Sleva
Uniflex latexový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, 800 g
Uniflex®
Uniflex latexový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, 800 g
Kód: 2504495
Kód dod.: 511350
EAN: 8591235056945
 
105 Kč
110 Kč
131.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se k vyrovnávání drobných nerovností a prasklin sten (omítek, zdiva, panelu, dřevotřísek, dřeva, sádrokartonu apod.) a spárování statických prasklin jak v interiérech, tak i v exteriérech. Tmel se aplikuje špachtlí nebo stěrkou.
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, jantar, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, jantar, 3,5 kg
Kód: 2502718
Kód dod.: 302105
EAN: 8595002319318
 
1 209 Kč
345.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
-24%Sleva
Swiffer vlhčené utěrky na podlahu Citrus Fresh, 48 ks
Swiffer
Swiffer vlhčené utěrky na podlahu Citrus Fresh, 48 ks
Kód: 2601062
Kód dod.: 588421
EAN: 8006530163071
 
339.90 Kč
449.90 Kč
7.08Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Swiffer vlhčené utěrky na podlahu Citrus Fresh pomáhají odstranit nečistoty a prach a zanechávají svěží vůni.
Indulona Profi Original ochranný krém, 100 g
Indulona®
Indulona Profi Original ochranný krém, 100 g
Kód: 92806
Kód dod.: 820073
EAN: 8586017550629
99%
44.90 Kč
449Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Každodenní ošetření namáhané pokožky a ochrana před dráždivými látkami. Udržuje přirozenou ochrannou vrstvu na kůži, dodává pružnost a pevnost, neobsahuje konzervační látky ani jiné alergeny, 47 % složení tvoří přírodní vazelína.
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, mahagon, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, mahagon, 250 g
Kód: 2504865
Kód dod.: 511246
EAN: 8591235075564
 
59.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, ořech, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, ořech, 250 g
Kód: 2504869
Kód dod.: 511250
EAN: 8591235075748
 
59.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
AKCE
-13%Sleva
Solo Ethanol pro krby, palivo do biokrbů, 1 l
Solo
Solo Ethanol pro krby, palivo do biokrbů, 1 l
Kód: 2506392
Kód dod.: 460440
EAN: 8595025709004
 
117 Kč
135 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Palivo pro biokrby a fondue,
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, bílý, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, bílý, 250 g
Kód: 2504859
Kód dod.: 511240
EAN: 8591235075267
 
59.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce jemný krémovitý tmel k opravám prasklin, kazů, rýh ve dřevě, dřevotřískách a dřevovláknitých deskách.
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, teak, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, teak, 250 g
Kód: 2504861
Kód dod.: 511242
EAN: 8591235075380
 
59.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
Dove Men+Care antiperspirant Extra Fresh, 150 ml
Dove®
Dove Men+Care antiperspirant Extra Fresh, 150 ml
Kód: 58874
Kód dod.: 835064
EAN: 8720181570452
 
59.90 Kč
399.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tento deodorant ve spreji s jiskřivou dřevitou vůní Vám garantuje celodenní svěžest.
Fa Coconut Milk sprchový krém, 250 ml
Henkel Fa
Fa Coconut Milk sprchový krém, 250 ml
Kód: 93445
Kód dod.: 795611
EAN: 9000101009859
 
49.90 Kč
199.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový krém s přírodním extraktem z kokosu povzbuzuje vaše smysly a zanechává vaši pleť chráněnou před vysušením. Vůči pokožce pH neutrální. Dermatologicky testovaná snášenlivost s pokožkou.
LAVON čistič na podlahy Blue Fresh, 5 l
Lavon
LAVON čistič na podlahy Blue Fresh, 5 l
Kód: 2501564
Kód dod.: 702190
EAN: 8594187142698
 
149.90 Kč
29.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný a šetrný čistič s příjemnou svěží vůní letních květů pro každodenní úklid. Vhodný na všechny druhy podlah a omyvatelných povrchů: dlažby, obklady, lino, vinyl, laminát, dřevo, marmoleum, mramor. Zanechává povrchy lesklé a zářivě čisté.
Vaseline Deo Sprej Active Fresh, 250 ml
Vaseline®
Vaseline Deo Sprej Active Fresh, 250 ml
Kód: 2501591
Kód dod.: 834950
EAN: 8886467000782
 
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Buďte svěží po celý den s Vaseline.
Lanza Fresh & Clean White prací prášek na bílé prádlo 90 dávek 5,85 kg
Lanza
Lanza Fresh & Clean White prací prášek na bílé prádlo 90 dávek 5,85 kg
Kód: 1900001
Kód dod.: 1950-74
EAN: 5999109522238
93%
369.90 Kč
4.11Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nová Lanza Fresh & Clean díky svému složení skvěle vypere vaše bílé prádlo a zanechá ho příjemně provoněné. Navíc pomáhá zabraňovat zašednutí bílé barvy, takže vaše oblečení bude vypadat déle jako nové.
Borotalco Men Deo roll-on Fresh, 50 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Men Deo roll-on Fresh, 50 ml
Kód: 2508676
Kód dod.: 835605
EAN: 80987659
 
94.90 Kč
1 898Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Borotalco Oceanic Woods roll-on – mužský deodorant s technologií Microtalco pro suchý a svěží pocit. Bezalkoholové složení je šetrné k pokožce a ideální i pro každodenní použití po sprše, sportu nebo během náročného dne.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.