cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
Nivea Volume & Hold, lak na vlasy, 250 ml
Nivea®
Nivea Volume & Hold, lak na vlasy, 250 ml
Kód: 13230
Kód dod.: 860130
EAN: 9005800223957
100%
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte vlasům pořádný objem! Se správným lakem snadno vytvoříte nadýchaný účes hodný hollywoodské hvězdy. Fixaci bez slepení a vysušení vám zajistí: NIVEA Lak na vlasy Volume & Hold.
Wellaflex lak na vlasy Extra extra strong (4), 250 ml
Wella®
Wellaflex lak na vlasy Extra extra strong (4), 250 ml
Kód: 13154
Kód dod.: 860536
EAN: 4056800114061
 
89.90 Kč
359.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Wellaflex lak na vlasy Extra Strong vaše vlasy zpevní až po dobu 24 hodin, zachovává jejich hebkost, nevysušuje je a lze jej velmi snadno vyčesat.
Wellaflex lak na vlasy Ultra Strong (5), 250 ml
Wella®
Wellaflex lak na vlasy Ultra Strong (5), 250 ml
Kód: 13172
Kód dod.: 860533
EAN: 4056800114047
 
89.90 Kč
359.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak na vlasy Wella Wellaflex Flexible Ultra Strong zafixuje váš účes po dlouhou dobu a zajistí tak maximální kontrolu nad vašimi vlasy.
BARLET BÁZE AKRYLÁT PLUS BP C 1 KG
BARLET
BARLET BÁZE AKRYLÁT PLUS BP C 1 KG
Kód: 2505987
Kód dod.: 416160
EAN: 8591235089684
 
220 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
got2b Glued 4 Brows & Edges gel na obočí a baby vlásky 2v1,16 ml
Henkel Schwarzkopf Got2b™
got2b Glued 4 Brows & Edges gel na obočí a baby vlásky 2v1,16 ml
Kód: 2507357
Kód dod.: 981446
EAN: 9000101733358
 
184.90 Kč
11 556.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rychleschnoucí transparentní gel 2v1 pro úpravu obočí a krátkých vlásků.
Biopol Laksil Mat univerzální bezbarvý lak pod vodu, 700 g
Biopol Paints
Biopol Laksil Mat univerzální bezbarvý lak pod vodu, 700 g
Kód: 2503167
Kód dod.: 243286
EAN: 8590518333070
 
472 Kč
674.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen k vodotěsným nátěrům stěn vodních nádrží, silážních jímek a plaveckých bazénů, pro povrchovou úpravu ocelových konstr. a eternitových střech.
Renolast asfaltohliníková barva na střechu, 16 kg
Renolast
Renolast asfaltohliníková barva na střechu, 16 kg
Kód: 2503319
Kód dod.: 301120
EAN: 8585000101527
 
4 500 Kč
281.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se jako reflexní izolační nátěrová látka na povrchovou úpravu střešní krytiny na bázi bitumenů a plechu, na nátěry zdiva, betonu, dřeva a některých plastických látek, kde se kromě izolačního a konzervačního účinku požaduje i odrážení sluneční
REMAL EXPERT báze A - NOVÁ 10 KG
REMAL EXPERT báze A - NOVÁ 10 KG
Kód: 2503542
Kód dod.: M30534
EAN: 8591235033175
 
973.10 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
-8%Sleva
REMAL EXPERT báze C - NOVÁ 10 KG
REMAL EXPERT báze C - NOVÁ 10 KG
Kód: 2505110
Kód dod.: M30544
EAN: 8591235085778
 
721.20 Kč
787.60 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
-4%Sleva
REMAL EXPERT báze C - NOVÁ 5 KG
REMAL EXPERT báze C - NOVÁ 5 KG
Kód: 2505099
Kód dod.: M30550
EAN: 8591235085761
 
410.40 Kč
428.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
REMAL EXPERT báze A - NOVÁ 3 KG
REMAL EXPERT báze A - NOVÁ 3 KG
Kód: 2506037
Kód dod.: M30556
EAN: 8591235033564
 
367.20 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
BAKRYLEX BÁZE MAT B 0,7 KG
BAKRYLEX BÁZE MAT B 0,7 KG
Kód: 2503232
Kód dod.: 353708
EAN: 8591235010145
 
239 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
DENAS UNI.LESK BÁZE A BÍLÁ 0,7 KG
DENAS UNI.LESK BÁZE A BÍLÁ 0,7 KG
Kód: 2506172
Kód dod.: 356026
EAN: 8592474097041
 
361 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
BARLET BÁZE SILIKON B 10KG
BARLET BÁZE SILIKON B 10KG
Kód: 2505062
Kód dod.: 416088
EAN: 8591235085518
 
2 023.10 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
-7%Sleva
TELPOX S 200 S2360 BÁZE 6 KG
TELPOX S 200 S2360 BÁZE 6 KG
Kód: 2504465
Kód dod.: 217740
EAN: 8591235056372
 
2 896.80 Kč
3 124.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
DENAS 2V1 BÁZE A BÍLÁ 0,7 KG
DENAS 2V1 BÁZE A BÍLÁ 0,7 KG
Kód: 2505329
Kód dod.: 354159
EAN: 8592474096952
 
386.50 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
BARLET BÁZE SILIKON B 5KG
BARLET BÁZE SILIKON B 5KG
Kód: 2505063
Kód dod.: 416084
EAN: 8591235085495
 
1 033.60 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
LAZUROL AQUA DEKOR BÁZE 4 KG
LAZUROL AQUA DEKOR BÁZE 4 KG
Kód: 2506217
Kód dod.: 388308
EAN: 8591235092783
 
1 913.80 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
DENAS 2V1 BÁZE C TRANSPARENTNÍ 0,7KG
DENAS 2V1 BÁZE C TRANSPARENTNÍ 0,7KG
Kód: 2506190
Kód dod.: 354165
EAN: 8592474097010
 
365.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
DENAS UNI.LESK BÁZE A BÍLÁ 4 KG
DENAS UNI.LESK BÁZE A BÍLÁ 4 KG
Kód: 2506118
Kód dod.: 356032
EAN: 8592474097058
 
1 728.40 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
DENAS UNI.MAT BÁZE A BÍLÁ 0,7 KG
DENAS UNI.MAT BÁZE A BÍLÁ 0,7 KG
Kód: 2505319
Kód dod.: 356040
EAN: 8592474097133
 
361 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
LAZUROL AQUA COLOR BÁZE A 2,5 KG
LAZUROL AQUA COLOR BÁZE A 2,5 KG
Kód: 2505107
Kód dod.: 353833
EAN: 8591235086157
 
1 152.30 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
AKCE
REMAL Fasáda akrylátová fasádní barva bílá 15 kg
REMAL
REMAL Fasáda akrylátová fasádní barva bílá 15 kg
Kód: 2501346
Kód dod.: 416205
EAN: 8591235036336
 
1 249 Kč
83.27Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je omyvatelná, prodyšná, výborně kryjící a odolává povětrnostním vlivům. Používá se pro nátěry vápenocementových omítek, zdiva, betonových panelů, panelů z lehčených hmot, břízolitu, dřevotřísky apod.
REMAL Fasáda akrylátová fasádní barva bílá 7,5 kg
REMAL
REMAL Fasáda akrylátová fasádní barva bílá 7,5 kg
Kód: 2503602
Kód dod.: 416202
EAN: 8591235036329
 
745 Kč
99.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je omyvatelná, prodyšná, výborně kryjící a odolává povětrnostním vlivům. Používá se pro nátěry vápenocementových omítek, zdiva, betonových panelů, panelů z lehčených hmot, břízolitu, dřevotřísky apod.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.