cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0651 žlutá, 800 g
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0651 žlutá, 800 g
Kód: 2503355
Kód dod.: 431824
EAN: 8591235028843
 
101 Kč
126.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0191 šedá, 800 g
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0191 šedá, 800 g
Kód: 2503349
Kód dod.: 431800
EAN: 8591235028980
 
93.90 Kč
117.38Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
Auto-K Racing žáruvzdorná barva 650 °C, stříbrná, 400 ml
Auto-K
Auto-K Racing žáruvzdorná barva 650 °C, stříbrná, 400 ml
Kód: 2503583
Kód dod.: 103299
EAN: 4015962156135
 
279 Kč
697.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Žáruvzdorná barva do 650 °C, pro opravy topných těles, výfuků, kamen, komínů, výfuková potrubí, oblast motoru, grily atd...
AKCE
-7%Sleva
REMAL Color malířská barva na zeď 790 oranžová, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color malířská barva na zeď 790 oranžová, 5 + 1 kg
Kód: 2505257
Kód dod.: 401143
EAN: 8591235091465
 
395 Kč
423 Kč
65.83Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelná natónovaná malířská barva s příjemnou vůní v atraktivních odstínech.
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0651 žlutá, 4 kg
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0651 žlutá, 4 kg
Kód: 2503356
Kód dod.: 431826
EAN: 8591235028850
 
335 Kč
83.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0452 modrá, 800 g
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0452 modrá, 800 g
Kód: 2503354
Kód dod.: 431816
EAN: 8591235028942
 
419 Kč
523.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
Garnier Color Naturals barva na vlasy, přirozená zlatohnědá 4.3
Garnier
Garnier Color Naturals barva na vlasy, přirozená zlatohnědá 4.3
Kód: 2402604
Kód dod.: 870177
EAN: 3600542601528
 
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyživující barva na vlasy s dvojí ochranou pro vyživené vlasy a sytou barvu.
Garnier Color Naturals barva na vlasy, tmavá blond 6
Garnier
Garnier Color Naturals barva na vlasy, tmavá blond 6
Kód: 2500198
Kód dod.: 870147
EAN: 3600542601542
 
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyživující barva na vlasy s dvojí ochranou pro vyživené vlasy a sytou barvu.
AKCE
-11%Sleva
Het Fasadin fasádní barva s jemným zrnem, bílá, 15 + 3 kg
Het
Het Fasadin fasádní barva s jemným zrnem, bílá, 15 + 3 kg
Kód: 2503166
Kód dod.: 415512
EAN: 8594002534226
 
1 667 Kč
1 875 Kč
92.61Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fasádní barva k venkovním nátěrům vápenných, vápenocementových a břízolitových omítek, omítek s akrylátovým pojivem, zdiva, k dekoračním nátěrům svislých betonových konstrukcí apod.
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0551 zelená, 800 g
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0551 zelená, 800 g
Kód: 62959
 
EAN: 8591235028867
 
178 Kč
222.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
AKCE
-7%Sleva
REMAL Color malířská barva na zeď 190 tmavě šedá, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color malířská barva na zeď 190 tmavě šedá, 5 + 1 kg
Kód: 2505254
Kód dod.: 401167
EAN: 8591235091472
 
395 Kč
423 Kč
65.83Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelná natónovaná malířská barva s příjemnou vůní v atraktivních odstínech.
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 110 holubí šedá, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 110 holubí šedá, 3,2 kg
Kód: 2504772
Kód dod.: 401503
EAN: 8591235072792
 
545 Kč
170.31Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Omyvatelná barva na zeď se sametově matným vzhledem, výbornou kryvostí a otěruvzdorností. Omyvatelná barva k malování stěn i stropů v interiéru na štukové, sádrokartonové a jiné podklady.
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 210 kávově hnědá, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 210 kávově hnědá, 3,2 kg
Kód: 2504774
Kód dod.: 401515
EAN: 8591235072853
 
545 Kč
170.31Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Omyvatelná barva na zeď se sametově matným vzhledem, výbornou kryvostí a otěruvzdorností. Omyvatelná barva k malování stěn i stropů v interiéru na štukové, sádrokartonové a jiné podklady.
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 540 smaragdově zelená, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 540 smaragdově zelená, 3,2 kg
Kód: 2504784
Kód dod.: 401575
EAN: 8591235072990
 
545 Kč
170.31Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Omyvatelná barva na zeď se sametově matným vzhledem, výbornou kryvostí a otěruvzdorností. Omyvatelná barva k malování stěn i stropů v interiéru na štukové, sádrokartonové a jiné podklady.
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 310 levandulově fialová, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 310 levandulově fialová, 3,2 kg
Kód: 2504777
Kód dod.: 401533
EAN: 8591235072891
 
545 Kč
170.31Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Omyvatelná barva na zeď se sametově matným vzhledem, výbornou kryvostí a otěruvzdorností. Omyvatelná barva k malování stěn i stropů v interiéru na štukové, sádrokartonové a jiné podklady.
Syoss Oleo Intense barvy na vlasy, 9-10 zářivě plavý 50 ml
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense barvy na vlasy, 9-10 zářivě plavý 50 ml
Kód: 72918
Kód dod.: 870352
EAN: 9000100814379
 
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Oleo Intense je permanentní barva na vlasy bez amoniaku, která využívá technologii s pečujícími oleji pro intenzivní, dlouhotrvající barevný výsledek.
AKCE
-1%Sleva
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 8/0 světlá blond, 110 ml
Wella®
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 8/0 světlá blond, 110 ml
Kód: 12515
Kód dod.: 860576
EAN: 4056800895342
100%
64 Kč
64.90 Kč
1 280Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
100% intenzivní barva zvenku a zdravé a silné vlasy zevnitř. Hluboce vyživující kúra uzavírá vlasovou kutikulu pro optimální lesk a hebkost. Hydratační kúra s atraktivní květinovou vůní - bohaté bílé květy na dřevitém podkladu, vytváří hladký povrch
AKCE
-1%Sleva
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 4/0 středně hnědá, 110 ml
Wella®
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 4/0 středně hnědá, 110 ml
Kód: 12491
Kód dod.: 860575
EAN: 4056800895229
100%
64 Kč
64.90 Kč
1 280Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
100% intenzivní barva zvenku a zdravé a silné vlasy zevnitř. Hluboce vyživující kúra uzavírá vlasovou kutikulu pro optimální lesk a hebkost. Hydratační kúra s atraktivní květinovou vůní - bohaté bílé květy na dřevitém podkladu, vytváří hladký povrch
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín tmavá ledová mahagonová 4,15
Garnier
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín tmavá ledová mahagonová 4,15
Kód: 63946
Kód dod.: 870167
EAN: 3600541091740
 
104.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivně pečující barva na vlasy obsahující přírodní olivový olej, který proniká hluboko do struktury vlasů, a tak během barvení zároveň o vlasy pečuje. Závěrečná péče je také obohacená o olivový olej, který poskytuje vlasům ochranu i po nabarvení.
AKCE
-1%Sleva
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 6/45 Red Passion, 110 ml
Wella®
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 6/45 Red Passion, 110 ml
Kód: 2301706
 
EAN: 4064666715117
90%
64 Kč
64.90 Kč
1 280Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
100% intenzivní barva zvenku a zdravé a silné vlasy zevnitř. Hluboce vyživující kúra uzavírá vlasovou kutikulu pro optimální lesk a hebkost. Hydratační kúra s atraktivní květinovou vůní - bohaté bílé květy na dřevitém podkladu, vytváří hladký povrch
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme barva na vlasy, Světlý Popelavě Plavý 8-21
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme barva na vlasy, Světlý Popelavě Plavý 8-21
Kód: 2304929
Kód dod.: 869980
EAN: 9000101677607
 
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Složení s vysoce intenzivními pigmenty proniká hluboko do vlasů a ukotvuje v nich barvu pro ochranu proti vyblednutí. Výsledkem je tak dlouhotrvající intenzita barvy po několik týdnů a 100% krytí šedin.
AKCE
-1%Sleva
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 7/17 studená čokoláda, 110 ml
Wella®
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 7/17 studená čokoláda, 110 ml
Kód: 2301707
Kód dod.: 860572
EAN: 4064666715162
 
64 Kč
64.90 Kč
1 280Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
100% intenzivní barva zvenku a zdravé a silné vlasy zevnitř. Hluboce vyživující kúra uzavírá vlasovou kutikulu pro optimální lesk a hebkost. Hydratační kúra s atraktivní květinovou vůní - bohaté bílé květy na dřevitém podkladu, vytváří hladký povrch
Palette Color Shampoo barva na vlasy 4-0 Tmavě hnědá, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Palette Color Shampoo barva na vlasy 4-0 Tmavě hnědá, 50 ml
Kód: 2600023
Kód dod.: 875027
EAN: 9000101735017
 
104.90 Kč
2 098Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šetrná polopermanentní barva na vlasy s pečující formulí bez amoniaku, která vašim vlasům dodá intenzivní odstín a krásný lesk – a zároveň je během barvení ošetří.
REMAL Fasáda akrylátová fasádní barva bílá 1 kg
REMAL
REMAL Fasáda akrylátová fasádní barva bílá 1 kg
Kód: 2503603
Kód dod.: 416199
EAN: 8591235036985
 
132 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je omyvatelná, prodyšná, výborně kryjící a odolává povětrnostním vlivům. Používá se pro nátěry vápenocementových omítek, zdiva, betonových panelů, panelů z lehčených hmot, břízolitu, dřevotřísky apod.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.