cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0452 modrá, 800 g
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0452 modrá, 800 g
Kód: 2503354
Kód dod.: 431816
EAN: 8591235028942
 
419 Kč
523.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
Linteo Baby dětské vatové tyčinky, 65 ks
Linteo®
Linteo Baby dětské vatové tyčinky, 65 ks
Kód: 2505712
Kód dod.: 904051
EAN: 8595686302316
 
29.90 Kč
0.46Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vatové tyčinky Linteo Baby jsou speciálně navrženy pro dětská ouška. Díky pevnému návinu jsou i pro nejmenší děti bezpečná. Jedno balení obsahuje 65 ks vatových tyčinek, které jsou uložené v praktickém boxu.
Garnier Color Naturals barva na vlasy, přirozená zlatohnědá 4.3
Garnier
Garnier Color Naturals barva na vlasy, přirozená zlatohnědá 4.3
Kód: 2402604
Kód dod.: 870177
EAN: 3600542601528
 
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyživující barva na vlasy s dvojí ochranou pro vyživené vlasy a sytou barvu.
Garnier Color Naturals barva na vlasy, tmavá blond 6
Garnier
Garnier Color Naturals barva na vlasy, tmavá blond 6
Kód: 2500198
Kód dod.: 870147
EAN: 3600542601542
 
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyživující barva na vlasy s dvojí ochranou pro vyživené vlasy a sytou barvu.
AKCE
-11%Sleva
Het Fasadin fasádní barva s jemným zrnem, bílá, 15 + 3 kg
Het
Het Fasadin fasádní barva s jemným zrnem, bílá, 15 + 3 kg
Kód: 2503166
Kód dod.: 415512
EAN: 8594002534226
 
1 667 Kč
1 875 Kč
92.61Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fasádní barva k venkovním nátěrům vápenných, vápenocementových a břízolitových omítek, omítek s akrylátovým pojivem, zdiva, k dekoračním nátěrům svislých betonových konstrukcí apod.
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0551 zelená, 800 g
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0551 zelená, 800 g
Kód: 62959
Kód dod.: 431820
EAN: 8591235028867
 
178 Kč
222.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
AKCE
-7%Sleva
REMAL Color malířská barva na zeď 190 tmavě šedá, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color malířská barva na zeď 190 tmavě šedá, 5 + 1 kg
Kód: 2505254
Kód dod.: 401167
EAN: 8591235091472
 
395 Kč
423 Kč
65.83Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelná natónovaná malířská barva s příjemnou vůní v atraktivních odstínech.
Garnier Color Naturals barva na vlasy, velmi světlá blond 9.1
Garnier
Garnier Color Naturals barva na vlasy, velmi světlá blond 9.1
Kód: 1802875
Kód dod.: 870139
EAN: 3600540176622
 
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyživující barva na vlasy s dvojí ochranou pro vyživené vlasy a sytou barvu.
Garnier Color Naturals barva na vlasy, přirozená popelavá blond 7.1
Garnier
Garnier Color Naturals barva na vlasy, přirozená popelavá blond 7.1
Kód: 2500200
Kód dod.: 870143
EAN: 3600542601511
 
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyživující barva na vlasy s dvojí ochranou pro vyživené vlasy a sytou barvu.
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 110 holubí šedá, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 110 holubí šedá, 3,2 kg
Kód: 2504772
Kód dod.: 401503
EAN: 8591235072792
 
545 Kč
170.31Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Omyvatelná barva na zeď se sametově matným vzhledem, výbornou kryvostí a otěruvzdorností. Omyvatelná barva k malování stěn i stropů v interiéru na štukové, sádrokartonové a jiné podklady.
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 540 smaragdově zelená, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 540 smaragdově zelená, 3,2 kg
Kód: 2504784
Kód dod.: 401575
EAN: 8591235072990
 
545 Kč
170.31Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Omyvatelná barva na zeď se sametově matným vzhledem, výbornou kryvostí a otěruvzdorností. Omyvatelná barva k malování stěn i stropů v interiéru na štukové, sádrokartonové a jiné podklady.
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 310 levandulově fialová, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 310 levandulově fialová, 3,2 kg
Kód: 2504777
Kód dod.: 401533
EAN: 8591235072891
 
545 Kč
170.31Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Omyvatelná barva na zeď se sametově matným vzhledem, výbornou kryvostí a otěruvzdorností. Omyvatelná barva k malování stěn i stropů v interiéru na štukové, sádrokartonové a jiné podklady.
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 210 kávově hnědá, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 210 kávově hnědá, 3,2 kg
Kód: 2504774
Kód dod.: 401515
EAN: 8591235072853
 
545 Kč
170.31Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Omyvatelná barva na zeď se sametově matným vzhledem, výbornou kryvostí a otěruvzdorností. Omyvatelná barva k malování stěn i stropů v interiéru na štukové, sádrokartonové a jiné podklady.
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0454 tmavě modrá, 700 g
Bisil
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0454 tmavě modrá, 700 g
Kód: 2502685
Kód dod.: 242928
EAN: 8590518327079
 
379 Kč
541.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Email se zvýšenou odolností vůči UV záření ,který je určen k vodotěsným nátěrům, stěn vodních nádrží, silážních jímek a plaveckých bazénů, též pro povrchovou úpravu ocelových konstrukcí a eternitových střech.
REMAL Fasáda akrylátová fasádní barva bílá 1 kg
REMAL
REMAL Fasáda akrylátová fasádní barva bílá 1 kg
Kód: 2503603
Kód dod.: 416199
EAN: 8591235036985
 
132 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je omyvatelná, prodyšná, výborně kryjící a odolává povětrnostním vlivům. Používá se pro nátěry vápenocementových omítek, zdiva, betonových panelů, panelů z lehčených hmot, břízolitu, dřevotřísky apod.
REMAL Fasáda akrylátová fasádní barva bílá 4 kg
REMAL
REMAL Fasáda akrylátová fasádní barva bílá 4 kg
Kód: 2504604
Kód dod.: 416201
EAN: 8591235066159
 
449 Kč
112.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je omyvatelná, prodyšná, výborně kryjící a odolává povětrnostním vlivům. Používá se pro nátěry vápenocementových omítek, zdiva, betonových panelů, panelů z lehčených hmot, břízolitu, dřevotřísky apod.
REMAL Vinyl bílý mat omyvatelná barva na zeď 1 kg
REMAL
REMAL Vinyl bílý mat omyvatelná barva na zeď 1 kg
Kód: 2505363
Kód dod.: 401623
EAN: 8591235090291
100%
169 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiový bílý malířský nátěr se sametově matným vzhledem, výbornou kryvostí a otěruvzdorností. Povrch je šetrně omyvatelný. Nátěr je určen k malování stěn i stropů v interiéru na štukové, sádrokartonové a jiné podklady.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 9005 černý mat, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 9005 černý mat, 400 ml
Kód: 2501667
Kód dod.: 107007
EAN: 4009506099972
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Černý mat ral 9005 univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 6001 zelená smaragdová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 6001 zelená smaragdová, 400 ml
Kód: 2501887
Kód dod.: 107036
EAN: 4009506096018
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 3020 dopravní červená, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 3020 dopravní červená, 400 ml
Kód: 2501885
Kód dod.: 107024
EAN: 4009506093208
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 1016 žluť sírová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 1016 žluť sírová, 400 ml
Kód: 2501883
Kód dod.: 107056
EAN: 4009506091167
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 7016 šedá antracit, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 7016 šedá antracit, 400 ml
Kód: 2501890
Kód dod.: 107069
EAN: 8592884012573
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 1003 signální žlutá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 1003 signální žlutá, 400 ml
Kód: 2503609
Kód dod.: 107010
EAN: 4009506091037
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 1028 žlutá melounová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 1028 žlutá melounová, 400 ml
Kód: 2503467
Kód dod.: 107013
EAN: 4009506091280
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.