cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-5%Sleva
Milit Cleaner sklo a okna 750 ml
Milit
Milit Cleaner sklo a okna 750 ml
Kód: 2508288
Kód dod.: 700564
EAN: 8594221200407
 
38 Kč
39.90 Kč
50.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Milit Cleaner Sklo a okna je čisticí prostředek navržený speciálně pro efektivní údržbu skleněných ploch v domácnosti.
Felce Azzurra čistič na okna a lesklé povrchy Casa Vetri, 750 ml
Felce Azzurra
Felce Azzurra čistič na okna a lesklé povrchy Casa Vetri, 750 ml
Kód: 2505699
Kód dod.: 785710
EAN: 8001280001741
 
74.90 Kč
99.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinně odstraní nečistoty, nezanechává šmouhy a zanechá krásnou vůni typickou pro Felce Azzurra. Složení respektuje životní prostředí, protože obsahuje originální přírodní složky. Dermatologicky testováno. Dovoz Itálie.
Essence tužka na obočí Micro Precise 01 Cool Blonde, 0,05 g
Essence
Essence tužka na obočí Micro Precise 01 Cool Blonde, 0,05 g
Kód: 2601718
Kód dod.: ES583277
EAN: 4059729583277
 
58 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dosáhněte bezchybného vzhledu svého obočí díky precizní tužce Micro Precise v odstínu 01 Cool Blonde
Essence tužka na obočí Micro Precise 02 Taupe, 0,05 g
Essence
Essence tužka na obočí Micro Precise 02 Taupe, 0,05 g
Kód: 2601719
Kód dod.: ES583284
EAN: 4059729583284
 
58 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přesná tužka na obočí Micro Precise 02 Taupe – pro perfektně tvarované a přirozeně husté obočí. S t
Essence pero na obočí microblading 04 Dark Brown, 0,6 ml
Essence
Essence pero na obočí microblading 04 Dark Brown, 0,6 ml
Kód: 2601744
Kód dod.: ES516558
EAN: 4059729516558
 
77 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte perfektně tvarované a přirozeně husté obočí s tužkou na obočí essence microblading 04 Dark
Artdeco All In One řasenka 01 Black 10 ml
Artdeco
Artdeco All In One řasenka 01 Black 10 ml
Kód: 87032
Kód dod.: 202.01
EAN: 4019674202012
 
465 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhodobá řasenka bez parfemace Umožňuje dokonalý styling vašich řas Získají maximální objem Opt
Essence Superlast 24h voděodolná tužka na obočí 20 Brown 0,31 g
Essence
Essence Superlast 24h voděodolná tužka na obočí 20 Brown 0,31 g
Kód: 1706568
Kód dod.: ES262032
EAN: 4251232262032
100%
54 Kč
54Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krémová a otočná tužka na obočí zvýrazní tvé obočí. S integrovaným ořezávátkem a silikonovým kartáčk
Artdeco Brow Duo tužka na obočí s pěnovým aplikátorem 28 Gold Taupe 0,3 g
Artdeco
Artdeco Brow Duo tužka na obočí s pěnovým aplikátorem 28 Gold Taupe 0,3 g
Kód: 1801950
Kód dod.: 283.28
EAN: 4052136064827
 
629 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pouze ve dvou krocích poskytne aplikátor Brow Duo Powder & Liner moderní vzhled obočí. Vysouv
-3%Sleva
Essence Kajal Pencil kajalová tužka na oči 30 Classic Blue 1 g
Essence
Essence Kajal Pencil kajalová tužka na oči 30 Classic Blue 1 g
Kód: 2101429
 
EAN: 4059729307583
 
29 Kč
29.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kajalová tužka essence zajistí dlouhotrvající perfektní líčení i uhrančivý pohled! Zásluhou jemné, k
Artdeco Volume Sensation Mascara řasenka pro větší objem řas 01 Black 15 ml
Artdeco
Artdeco Volume Sensation Mascara řasenka pro větší objem řas 01 Black 15 ml
Kód: 2103159
Kód dod.: 2074.1
EAN: 4052136007466
 
464 Kč
30 933.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Řasenka Volume Sensation Mascara disponuje mimořádně velkým kartáčkem, jenž řasám propůjčuje nepřehl
AKCE
iO Splendo čistič na tvrdé povrchy Univerzální, 750 ml
Io
iO Splendo čistič na tvrdé povrchy Univerzální, 750 ml
Kód: 2307035
Kód dod.: 700498
EAN: 8056646091799
100%
42.90 Kč
57.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čisticí prostředek IO SPLENDO UNIVERZÁL s alkoholem na okna, zrcadla, lustry, kachličky, plasty, laminátový nábytek je váš nezbytný pomocník při úklidu oken a skleněných povrchů. Vyčistí špínu a dodá žádoucí lesk beze šmouh. Vhodný i na LCD a LED.
-6%Sleva
Essence Kajal tužka na oči 08 Teddy 1 g
Essence
Essence Kajal tužka na oči 08 Teddy 1 g
Kód: 58568
Kód dod.: ES270459
EAN: 4250035270459
 
29 Kč
31 Kč
29 000Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Značka essence přichází na toto jaro s kajalovou tužkou, jež dodá výraznou dávku barvy a lesku. Mode
-7%Sleva
Koh-i-noor tužka konturovací, černá, balení 12 ks
Koh-i-Noor
Koh-i-noor tužka konturovací, černá, balení 12 ks
Kód: 14512
Kód dod.: 830004
EAN: 8593539004301
84%
14.90 Kč
16 Kč
14 900Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Klasická konturovací tužka Kohinoor ještě z dob našich babiček.
Essence Super Peptide lesk na rty 01 Peptacular 10 ml
Essence
Essence Super Peptide lesk na rty 01 Peptacular 10 ml
Kód: 2405742
 
EAN: 4059729490667
 
77 Kč
7 700Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lesk na rty The Super Peptide od essence zajistí vašim rtům okamžitou dávku hydratace. Potěší mléčno
-9%Sleva
Artdeco Soft Eye Liner Waterproof tužka na oči 48 Midnight 1,2 g
Artdeco
Artdeco Soft Eye Liner Waterproof tužka na oči 48 Midnight 1,2 g
Kód: 2500550
Kód dod.: 221.48
EAN: 4052136276053
 
218 Kč
239 Kč
218 000Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hledáte-li precizní, voděodolné linky s dlouhou výdrží, je tužka na oči Soft Eye Liner Waterproof od
-2%Sleva
Epolex 1200/324 epoxidová pryskyřice + Epolex P11 tužidlo, 10 kg
Epolex
Epolex 1200/324 epoxidová pryskyřice + Epolex P11 tužidlo, 10 kg
Kód: 2504846
Kód dod.: 502726
EAN: 8595030512071
 
4 900 Kč
4 985 Kč
490Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Epolex epoxidová pryskyřice 1200/371 + tuždlo Epolex P11 univerzální typ epoxidové pryskyřice pro přípravu lepících kompozicí, stěrkových hmot a tmelů. Součástí balení je tužidlo P11.
Mako Iniciátor pasta k PE tmelu, tužidlo, červená, 40 g
Mako color
Mako Iniciátor pasta k PE tmelu, tužidlo, červená, 40 g
Kód: 2504659
Kód dod.: 512023
EAN: 8592884002352
 
61.90 Kč
62 Kč
1 547.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
DBPO pasta - červená PE iniciátor - tužidlo do polyesterových tmelů. Reakční iniciátor pro vytvrzení polyesterových tmelů. Tužidlo do polyesterových tmelů, tužidlo do akrylových plničů, tužidlo do klarlaku, tužidlo do akrylových barev.
Soudal Cox vytlačovací skeletová pistole na kartuše, rámová
Soudal
Soudal Cox vytlačovací skeletová pistole na kartuše, rámová
Kód: 2503390
Kód dod.: 519962
EAN: 8595152105540
 
319 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pistole rámová COX je vysoce kvalitní skeletová pistole určená pro profesionály i kutily. Vhodná pro všechny typy výrobků v balení do 310 ml.
Ceresit TS 61 trubičková PU montážní pěna, 500 ml
Henkel Ceresit
Ceresit TS 61 trubičková PU montážní pěna, 500 ml
Kód: 2505429
Kód dod.: 516802
EAN: 4740008200106
 
155 Kč
310Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednosložková trubičková polyuretanová pěna Ceresit TS 61 pro montáž okenních a dveřních rámů, vyplňování dutin, utěsňování otvorů ve střešních konstrukcích a dalších.
-5%Sleva
Uniflex latexový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, v tubě, 300 g
Uniflex®
Uniflex latexový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, v tubě, 300 g
Kód: 2504870
Kód dod.: 511352
EAN: 8591235075779
 
89.90 Kč
94.90 Kč
299.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se k vyrovnávání drobných nerovností a prasklin sten (omítek, zdiva, panelu, dřevotřísek, dřeva, sádrokartonu apod.) a spárování statických prasklin jak v interiérech, tak i v exteriérech. Tmel se aplikuje špachtlí nebo stěrkou.
PATTEX Sklo a akvária, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Sklo a akvária, 280 ml
Kód: 2506368
Kód dod.: 519318
EAN: 9000101146851
 
169 Kč
603.57Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex Sklo a akvária je vodotěsný silikonový tmel pro pevné a elastické spoje skla, ideální pro stavbu a opravy akvárií i dalších skleněných konstrukcí.
Ceys Neutrální silikon, transparentní, 280 ml
Ceys®
Ceys Neutrální silikon, transparentní, 280 ml
Kód: 2505663
Kód dod.: 503094
EAN: 8411135505292
 
152 Kč
542.86Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce kvalitní a trvanlivý neutrální transparentní silikon, který těsní všechny druhy materiálů včetně stavebních materiálů pro interiér i exteriér již po 2 hodinách.
Pattex Směšovač k chemické kotvě 5 ks
Henkel Pattex®
Pattex Směšovač k chemické kotvě 5 ks
Kód: 2506873
Kód dod.: 519979
EAN: 4006863863000
 
123 Kč
24.6Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Směšovače jsou speciálně navržené plasticové trysky pro použití s chemickými kotvami Pattex.
Max Color plnič základový antikorozní, béžová, 400 ml
Mako color
Max Color plnič základový antikorozní, béžová, 400 ml
Kód: 2503673
Kód dod.: 100107
EAN: 4029534642438
 
232 Kč
580Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na všechny podklady předpřipravené max color základem (auto řada) při opravných lakovacích pracích,poskytne vynikající výsledek při použití následných nástřiků na bázi umělých pryskyřic, akrylových laků nebo dvouvrstvých metalických laků.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.