cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Soudal CG-ECO2 vytlačovací ruční pistole na kartuše, rámová
Soudal
Soudal CG-ECO2 vytlačovací ruční pistole na kartuše, rámová
Kód: 2505019
Kód dod.: 519948
EAN: 5902869460375
 
109 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro aplikaci vytlačování tmelů nebo lepidel z kartuší. Okamžitá použitelnost, jednoduchá obsluha.
AKCE
-7%Sleva
Sidolux čistič na okna a rámy s levandulí, 1 l
LAKMA Sidolux
Sidolux čistič na okna a rámy s levandulí, 1 l
Kód: 2407127
Kód dod.: 705262
EAN: 5902986214127
 
84 Kč
89.90 Kč
84Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sidolux Marseille s levandulí – čisticí přípravek na okna a rámy se svěží levandulovou vůní.
Sidolux čistič na okna a rámy s Ylang Ylang, 1 l
LAKMA Sidolux
Sidolux čistič na okna a rámy s Ylang Ylang, 1 l
Kód: 2407128
Kód dod.: 705263
EAN: 5902986213533
 
89.90 Kč
89.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sidolux Marseille Ylang Ylang – čisticí prostředek na okna a rámy s exotickou vůní květů Ylang Ylang.
Uniflex olejový sklenářský tmel, přetíratelný, 1 kg
Uniflex®
Uniflex olejový sklenářský tmel, přetíratelný, 1 kg
Kód: 2500049
Kód dod.: 515122
EAN: 8591235075830
 
77.90 Kč
77.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sklenářský tmel pro opravu drobných nerovností, zasychá do 24 hodin a je přetíratelný po 14 dnech. K utěsnění, upevňování tabulkových skel do dřevěných a kovových rámů.
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, ořech, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, ořech, 250 g
Kód: 2504869
Kód dod.: 511250
EAN: 8591235075748
 
59.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
PATTEX Sanitární silikon, transparentní, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Sanitární silikon, transparentní, 280 ml
Kód: 2602673
Kód dod.: 518962
EAN: 9000101164855
 
129 Kč
460.71Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex sanitární silikon transparentní je silikonový tmel do koupelen a kuchyní s vysokou odolností proti vlhkosti a plísním.
-1%Sleva
Ceresit CS25 sanitární silikon, manhattan, 280 ml
Henkel Ceresit
Ceresit CS25 sanitární silikon, manhattan, 280 ml
Kód: 2507948
Kód dod.: 519435
EAN: 8691451080424
 
236 Kč
239 Kč
842.86Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen pro vyplnění dilatačních a spojovacích spár mezi keramickými obklady a dlažbou v rozích nebo ve styku stěn, podlah a k usazování zařizovacích předmětů v sanitární oblasti.
Distyk univerzální silikon, transparetní, 310 ml
Distyk®
Distyk univerzální silikon, transparetní, 310 ml
Kód: 2503568
Kód dod.: 519021
EAN: 8595100110381
 
129 Kč
460.71Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odolný vůči UV záření, vodě a teplotám od -30 °C až do + 120 °C. Výborná přilnavost k mnoha porézním a neporézním materiálům.
Polykar Nový Rapid univerzální dvousložkový tmel, 500 g
Polykar
Polykar Nový Rapid univerzální dvousložkový tmel, 500 g
Kód: 2502888
Kód dod.: 512302
EAN: 8594007010510
 
295 Kč
590Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro tmelení středních a větších nerovností. Určený pro běžný podklad včetně litiny, hliníku, zinku a sklolaminátu. Dobře aplikovatelný a lehce brousitelný, bez pórů, použitelný i na vyrovnávání nerovností dřeva (tvrdší druhy), laminátu, betonu apod.
Stachema Eprosin T-30 epoxidový tmel na opravy karoserií + tvrdidlo, 400 g
Stachema
Stachema Eprosin T-30 epoxidový tmel na opravy karoserií + tvrdidlo, 400 g
Kód: 2502901
Kód dod.: 512651
EAN: 8594024090939
 
215 Kč
216 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K opravě zkorodovaných prahů automobilů se zachováním pevnosti. K zatmelování a lepení kovů, betonu, keramiky, skla, sklolaminátů, polystyrenu, dřeva, dřevovláknitých desek, v modelářství apod.
PATTEX Kamnářský tmel, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Kamnářský tmel, 280 ml
Kód: 2506366
Kód dod.: 503154
EAN: 9000101150933
 
162 Kč
578.57Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
PATTEX Kamnářský tmel je jednosložkový tmel na anorganické bázi s tepelnou odolností až do 1 200°C (krátkodobě 1 500°C). Je určený na tmelení a opravy prasklin u kamen, bojlerů, krbů, trub, komínů, pecí, varných kotlů, výfukových rour a grilů.
Soudal náhradní aplikátor na kartuše, 5 ks
Soudal
Soudal náhradní aplikátor na kartuše, 5 ks
Kód: 2502931
Kód dod.: 519987
EAN: 5411183012479
 
44.90 Kč
45 Kč
8.98Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní aplikátor na kartuše 310ml pro výměnu nebo přizpůsobení v případě tmelení rozdílně širokých spár. Seříznutím aplikační špičky lze upravit průměr výtlačného otvoru.
Profil montážní pěna, trubičková, 500 ml
Soudal
Profil montážní pěna, trubičková, 500 ml
Kód: 2503061
Kód dod.: 516905
EAN: 5411183033344
 
129 Kč
258Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Celoroční jednosložková rozpínavá montážní pěna připravena k okamžitému použití prostřednictvím trubičkového aplikátoru.
Jub Jubolin Classic vyrovnávací tmel na zdivo, 3 kg
Jub
Jub Jubolin Classic vyrovnávací tmel na zdivo, 3 kg
Kód: 2502908
Kód dod.: 517110
EAN: 3831000206355
 
126 Kč
42Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pastovitý stěrkový tmel určený pro jemné vyrovnávání vnitřních stěnových a stropních povrchů.
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, mahagon, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, mahagon, 250 g
Kód: 2504865
Kód dod.: 511246
EAN: 8591235075564
 
59.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
Den Braven protipožární pěna pistolová 750 ml
Den Braven
Den Braven protipožární pěna pistolová 750 ml
Kód: 2508818
Kód dod.: 516950
EAN: 8595100140456
 
275 Kč
333.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Den Braven protipožární pěna pistolová 750 ml je vysoce účinný těsnicí materiál určený k ochraně stavebních konstrukcí proti šíření ohně a kouře.
AKCE
-7%Sleva
PATTEX WHITETEQ - pistolová PU pěna 750 ml
Henkel Pattex®
PATTEX WHITETEQ - pistolová PU pěna 750 ml
Kód: 2508732
Kód dod.: 516823
EAN: 9000101158755
 
188 Kč
203 Kč
250.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
PATTEX WHITETEQ je PU pěna s charakteristickou ledově bílou barvu, vynikající strukturou až 10krát vyšší odolnost vůči UV záření.
Jubin Akrilin disperzní akrylátový tmel na dřevo, buk, 750 g
Jub
Jubin Akrilin disperzní akrylátový tmel na dřevo, buk, 750 g
Kód: 2502882
Kód dod.: 511179
EAN: 3831000204023
 
93.90 Kč
125.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určený pro kvalitní opravy povrchových vad (prasklin, škrábanců, prohlubní a rýh) masivního dřeva, dýhovaných nebo nedýhovaných dřevotřískových desek, apod. před jejich konečnou povrchovou úpravou.
Polykar Dřevo dvousložkový tmel na dřevo, brousitelný, 500 g
Polykar
Polykar Dřevo dvousložkový tmel na dřevo, brousitelný, 500 g
Kód: 2502898
Kód dod.: 512352
EAN: 8594007010817
 
359 Kč
718Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální tmel s vysokým obsahem dřevní moučky pro tmelení masivu, dřevotřísky, laťovky a veškerých výrobků ze dřeva. Pružný, houževnatý a objemově stálý (pracuje se dřevem), nepropadá se.
Pattex FT 101 lepící tmel šedý 280ml
Henkel Pattex®
Pattex FT 101 lepící tmel šedý 280ml
Kód: 2506359
Kód dod.: 501890
EAN: 9000101151817
 
212 Kč
757.14Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
PATTEX FT 101 je víceúčelový, elastický lepicí tmel určený pro použití v interiéru i exteriéru, založený na technologii Flextec. Vhodný pro lepení a tmelení všech druhů spár.
TANGIT Uni-Lock, 20m
Henkel
TANGIT Uni-Lock, 20m
Kód: 2507629
Kód dod.: 502520
EAN: 9000101129830
 
109 Kč
5.45Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
TANGIT Uni-Lock – Spolehlivé těsnící vlákno na závity.
Uniflex šlehaný tmel, 250 ml
Uniflex®
Uniflex šlehaný tmel, 250 ml
Kód: 2504499
Kód dod.: 511366
EAN: 8591235057065
 
103 Kč
412Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šlehaný superlehký tmel, který v mnoha případech nahrazuje sádru. Vhodný pro interiér. Je přetíratelný, nestéká, nepraská, nesmršťuje se. Velmi dobře se uhlazuje a je brousitelný. Odolává působení vody a má velmi dobrou přilnavost k podkladu.
-8%Sleva
Ceys Total Tech univerzální lepidlo a tmel, šedý, 290 ml
Ceys®
Ceys Total Tech univerzální lepidlo a tmel, šedý, 290 ml
Kód: 2505143
Kód dod.: 502980
EAN: 8411519772203
 
245 Kč
265 Kč
844.83Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ceys Total Tech lepí, tmelí a opravuje jakýkoliv materiál v interiéru i exteriéru, dokonce i pod vodou.
Soudal sanitární silikon, transparentní, 280 ml
Soudal
Soudal sanitární silikon, transparentní, 280 ml
Kód: 2502919
Kód dod.: 519130
EAN: 5411183008229
 
139 Kč
496.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čirý sanitární acetátový silikonový tmel určený k těsnění spár vystavených zvýšenému působení vlhkosti v prostorách jako jsou koupelny, toalety, kuchyně apod.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.