cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Artdeco Volume Sensation Mascara řasenka pro větší objem řas 01 Black 15 ml
Artdeco
Artdeco Volume Sensation Mascara řasenka pro větší objem řas 01 Black 15 ml
Kód: 2103159
Kód dod.: 2074.1
EAN: 4052136007466
 
464 Kč
30 933.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Řasenka Volume Sensation Mascara disponuje mimořádně velkým kartáčkem, jenž řasám propůjčuje nepřehl
Essence Without Limits objemová a prodlužující řasenka 02 Brown 13 ml
Essence
Essence Without Limits objemová a prodlužující řasenka 02 Brown 13 ml
Kód: 2306907
 
EAN: 4059729421425
 
97 Kč
7 461.54Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Inovativní a flexibilní elastomerový kartáček hnědé řasenky lash WITHOUT LIMITS EXTREME LENGTHENING
Essence Super Peptide lesk na rty 01 Peptacular 10 ml
Essence
Essence Super Peptide lesk na rty 01 Peptacular 10 ml
Kód: 2405742
 
EAN: 4059729490667
 
77 Kč
7 700Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lesk na rty The Super Peptide od essence zajistí vašim rtům okamžitou dávku hydratace. Potěší mléčno
-9%Sleva
Artdeco Soft Eye Liner Waterproof tužka na oči 48 Midnight 1,2 g
Artdeco
Artdeco Soft Eye Liner Waterproof tužka na oči 48 Midnight 1,2 g
Kód: 2500550
Kód dod.: 221.48
EAN: 4052136276053
 
218 Kč
239 Kč
218 000Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hledáte-li precizní, voděodolné linky s dlouhou výdrží, je tužka na oči Soft Eye Liner Waterproof od
AKCE
-5%Sleva
Milit Cleaner sklo a okna 750 ml
Milit
Milit Cleaner sklo a okna 750 ml
Kód: 2508288
Kód dod.: 700564
EAN: 8594221200407
 
38 Kč
39.90 Kč
50.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Milit Cleaner Sklo a okna je čisticí prostředek navržený speciálně pro efektivní údržbu skleněných ploch v domácnosti.
Felce Azzurra čistič na okna a lesklé povrchy Casa Vetri, 750 ml
Felce Azzurra
Felce Azzurra čistič na okna a lesklé povrchy Casa Vetri, 750 ml
Kód: 2505699
Kód dod.: 785710
EAN: 8001280001741
 
74.90 Kč
99.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinně odstraní nečistoty, nezanechává šmouhy a zanechá krásnou vůni typickou pro Felce Azzurra. Složení respektuje životní prostředí, protože obsahuje originální přírodní složky. Dermatologicky testováno. Dovoz Itálie.
Essence tužka na obočí Micro Precise 01 Cool Blonde, 0,05 g
Essence
Essence tužka na obočí Micro Precise 01 Cool Blonde, 0,05 g
Kód: 2601718
Kód dod.: ES583277
EAN: 4059729583277
 
58 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dosáhněte bezchybného vzhledu svého obočí díky precizní tužce Micro Precise v odstínu 01 Cool Blonde
Essence tužka na obočí Micro Precise 02 Taupe, 0,05 g
Essence
Essence tužka na obočí Micro Precise 02 Taupe, 0,05 g
Kód: 2601719
Kód dod.: ES583284
EAN: 4059729583284
 
58 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přesná tužka na obočí Micro Precise 02 Taupe – pro perfektně tvarované a přirozeně husté obočí. S t
Elegance Exotic pěna do koupele, 2 l
Elegance
Elegance Exotic pěna do koupele, 2 l
Kód: 80093
Kód dod.: 805009
EAN: 5997514343424
98%
59.90 Kč
29.95Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní pěna do koupele s příjemnou exotickou vůní.
Končící produkty
Artdeco Blusher pudrová tvářenka 48 Carmine Red Blush 5 g
Artdeco
Artdeco Blusher pudrová tvářenka 48 Carmine Red Blush 5 g
Kód: 87439
Kód dod.: 330.48
EAN: 4019674330487
 
273 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte svému líčení svěží a zdravý nádech, vytvářejte si libovolné barevné kombinace pomocí našeho
-9%Sleva
Nivea Men Sensitive pěna na holení, 200 ml
Nivea®
Nivea Men Sensitive pěna na holení, 200 ml
Kód: 09272
Kód dod.: 880041
EAN: 4005808310715
 
99.90 Kč
109.90 Kč
499.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Heřmánek, vitamin E a extrakt z hamamelisu se postarají o zklidnění oholené tváře. Hamamelis tlumí pocit pálení a svědění, pomáhá uzavírat a hojit rány a má protizánětlivé účinky.
Alpa Windsor pěna na holení, 200 ml
ALPA® Windsor®
Alpa Windsor pěna na holení, 200 ml
Kód: 53749
Kód dod.: 880080
EAN: 8594001778522
100%
54.90 Kč
274.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pěna na holení s obsahem aloe vera.
Sensodyne zubní nit expandující, 30 m
Sensodyne
Sensodyne zubní nit expandující, 30 m
Kód: 33110
Kód dod.: 899020
EAN: 5000347084065
 
100 Kč
3.33Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemně voskovaná stlačená vlákna jsou uzpůsobena ke snadnému zavedení do mezizubních prostor, kde dochází k expanzi jejich objemu, a tím k důkladnému vyčištění.
-7%Sleva
Naturalis pěnivá koupel - Ginseng Energy 1000 ml
Naturalis
Naturalis pěnivá koupel - Ginseng Energy 1000 ml
Kód: 2508870
Kód dod.: 805012
EAN: 8596048012539
90%
64.90 Kč
69.90 Kč
64.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Naturalis pěna do koupele Ginseng Energy osvěžující pěna s ženšenem, která jemně čistí pokožku a dodává pocit energie.
Uniflex olejový sklenářský tmel, přetíratelný, 500 g
Uniflex®
Uniflex olejový sklenářský tmel, přetíratelný, 500 g
Kód: 2500048
Kód dod.: 515111
EAN: 8591235075915
 
46.90 Kč
93.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sklenářský tmel pro opravu drobných nerovností, zasychá do 24 hodin a je přetíratelný po 14 dnech. K utěsnění, upevňování tabulkových skel do dřevěných a kovových rámů.
Končící produkty
-58%Sleva
Abella Kleště na řasy Lux 11 cm 1 kus
AbellA®
Abella Kleště na řasy Lux 11 cm 1 kus
Kód: 31657
Kód dod.: 0100261
EAN: 8590786102613
73%
8.30 Kč
19.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kleštičky určené k natočení a dotvarování řas. S tímto nástrojem bezstarostně a bezpečně vytvoříte k
Mako míchadlo na tmely a stěrky, 5 kg, 60 mm
Mako color
Mako míchadlo na tmely a stěrky, 5 kg, 60 mm
Kód: 2503394
Kód dod.: 568094
EAN: 4002168829666
 
139 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mako color míchadlo na barvu, tmely a stěrky, pro míchací práce. Vhodné na 5 kg. Šířka 60 mm.
Soudal Gasket Seal tmel na motory do 285 °C, červený, 310 ml
Soudal
Soudal Gasket Seal tmel na motory do 285 °C, červený, 310 ml
Kód: 2502927
Kód dod.: 519215
EAN: 5411183041905
 
245 Kč
790.32Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Těsnění většiny částí motorů (mimo svodů výfuků a těsnění hlav válců), těsnění spojů čerpadel, kompresorů a topných zařízení, vhodný i pro těsnění často rozebíraných spojů.
Profil montážní pěna, nízkoexpanzní, trubičková, 750 ml
Soudal
Profil montážní pěna, nízkoexpanzní, trubičková, 750 ml
Kód: 2504838
Kód dod.: 516910
EAN: 5411183137479
 
169 Kč
225.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nízkoexpanzní trubičková montážní pěna splňuje nejnáročnější požadavky maximální výtěžnosti a malé expanze, kvalitní a pravidelné struktury, flexibilním použitím, vysokým útlumem hluku a pohlcováním vibrací, výborná přilnavost.
-5%Sleva
Uniflex akrylátový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, tuba, 300 g
Uniflex®
Uniflex akrylátový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, tuba, 300 g
Kód: 2504857
Kód dod.: 511345
EAN: 8591235075205
 
89.90 Kč
94.90 Kč
299.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K drobným opravám zdiva, sádrokartónu a dřeva v interiéru i exteriéru. Tmelení středních a větších nerovností.
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, dub, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, dub, 250 g
Kód: 2504863
Kód dod.: 511244
EAN: 8591235075472
 
59.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
-9%Sleva
Ceys Super Epoxi Kov epoxidový tmel na kov, 47 g
Ceys®
Ceys Super Epoxi Kov epoxidový tmel na kov, 47 g
Kód: 2503195
Kód dod.: 502956
EAN: 8411519360226
 
209 Kč
229 Kč
4 446.81Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra odolný, snadno tvarovatelný, speciálně určený pro spojování, těsnění, výplně a obnovu všech typů kovů (železo, ocel, měď, mosaz, bronz, hliník a všechny typy slitin).
Jubin Akrilin disperzní akrylátový tmel na dřevo, dub, 750 g
Jub
Jubin Akrilin disperzní akrylátový tmel na dřevo, dub, 750 g
Kód: 2502883
Kód dod.: 511180
EAN: 3831000204030
 
93.90 Kč
125.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určený pro kvalitní opravy povrchových vad (prasklin, škrábanců, prohlubní a rýh) masivního dřeva, dýhovaných nebo nedýhovaných dřevotřískových desek, apod. před jejich konečnou povrchovou úpravou.
Mako Iniciátor pasta k PE tmelu, tužidlo, červená, 40 g
Mako color
Mako Iniciátor pasta k PE tmelu, tužidlo, červená, 40 g
Kód: 2504659
Kód dod.: 512023
EAN: 8592884002352
 
61.90 Kč
62 Kč
1 547.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
DBPO pasta - červená PE iniciátor - tužidlo do polyesterových tmelů. Reakční iniciátor pro vytvrzení polyesterových tmelů. Tužidlo do polyesterových tmelů, tužidlo do akrylových plničů, tužidlo do klarlaku, tužidlo do akrylových barev.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.