cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-1%Sleva
Bilak A 0000 lesk disperzní lak na dřevo, transparentní, 0,7 kg
Bilak
Bilak A 0000 lesk disperzní lak na dřevo, transparentní, 0,7 kg
Kód: 2503361
Kód dod.: 183920
EAN: 8590518311078
 
192 Kč
193 Kč
274.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní vodou ředitelný transparentní lak s širokým uživatelským zaměřením. Využívá se jak k lazurovacím nátěrům, tak k vytváření souvislých ochranných povlaků...
Jubin Akrilin disperzní akrylátový tmel na dřevo, bílý, 750 g
Jub
Jubin Akrilin disperzní akrylátový tmel na dřevo, bílý, 750 g
Kód: 2502881
Kód dod.: 511178
EAN: 3831000200698
 
93.90 Kč
125.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tmel na dřevo pro opravy povrchových vad masivního dřeva, dýhovaných nebo nedýhovaných dřevotřískových desek, apod. před jejich konečnou povrchovou úpravou.
Lazurol S1002 mat, lak na kov a dřevo, bezbarvý, 750 ml
Lazurol
Lazurol S1002 mat, lak na kov a dřevo, bezbarvý, 750 ml
Kód: 2503820
Kód dod.: 243117
EAN: 8595073020199
 
289 Kč
385.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním transparentním nátěrům dřeva, dřevovláknitých desek a kovů, např. dřevěných obložení stěn a stropů, kovových doplňků, dřevěných a kovových zábradlí v interiérech a exteriérech.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 4550 modř návěstní, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 4550 modř návěstní, 600 ml
Kód: 2503847
Kód dod.: 192984
EAN: 8595073013757
 
262 Kč
436.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 4400 modř světlá, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 4400 modř světlá, 375 ml
Kód: 2503912
Kód dod.: 192838
EAN: 8595073020830
 
157 Kč
418.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6003 slonová kost, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6003 slonová kost, 750 ml
Kód: 2500635
Kód dod.: 194832
EAN: 8595073021189
 
312 Kč
416Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 4550 modř návěstní, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 4550 modř návěstní, 750 ml
Kód: 2500629
Kód dod.: 192989
EAN: 8595073020885
 
312 Kč
416Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2880 kaštanově hnědá, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2880 kaštanově hnědá, 4 l
Kód: 2503916
Kód dod.: 199596
EAN: 8595073020786
 
1 319 Kč
329.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1110 šeď světlá, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1110 šeď světlá, 600 ml
Kód: 2503842
Kód dod.: 190724
EAN: 8595073013672
 
207 Kč
345Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1100 šeď střední, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1100 šeď střední, 375 ml
Kód: 2503884
Kód dod.: 190679
EAN: 8595073020564
 
157 Kč
418.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
-31%Sleva
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1010 šeď pastelová, 9 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1010 šeď pastelová, 9 l
Kód: 2600131
Kód dod.: 198311
EAN: 8595073020557
 
2 257 Kč
3 255 Kč
250.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 8300 červeň višňová, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 8300 červeň višňová, 600 ml
Kód: 2503824
Kód dod.: 197004
EAN: 8595073026214
 
332 Kč
553.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0823 růžová světlá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0823 růžová světlá, 700 g
Kód: 2504721
Kód dod.: 355908
EAN: 8592474072789
 
373 Kč
532.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Matná univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton.
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0240 tmavě hnědá, 0,3 kg
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0240 tmavě hnědá, 0,3 kg
Kód: 2505466
Kód dod.: 355953
EAN: 8592474101250
 
161 Kč
536.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lesklá univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton. Nejčastější úpravy dveří, zárubní, zábradlí, obkladů, zahradního nábytku, plechových střech apod.
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0413 modrá blankytná, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0413 modrá blankytná, 700 g
Kód: 2504720
Kód dod.: 355843
EAN: 8592474072772
 
333 Kč
475.71Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Matná univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton.
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0230 středně hnědá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0230 středně hnědá, 700 g
Kód: 2503999
Kód dod.: 355950
EAN: 8592474018824
 
299 Kč
427.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lesklá univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton. Nejčastější úpravy dveří, zárubní, zábradlí, obkladů, zahradního nábytku, plechových střech apod.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5400 zeleň tmavá, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5400 zeleň tmavá, 600 ml
Kód: 2503849
Kód dod.: 194364
EAN: 8595073013818
 
229 Kč
381.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6201 chromová žluť, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6201 chromová žluť, 750 ml
Kód: 2503804
Kód dod.: 195330
EAN: 8595073021288
 
402 Kč
536Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2430 čokoládová hnědá, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2430 čokoládová hnědá, 4 l
Kód: 2503888
Kód dod.: 199543
EAN: 8595073020748
 
1 319 Kč
329.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5300 zeleň střední, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5300 zeleň střední, 4 l
Kód: 2503941
Kód dod.: 202160
EAN: 8595073021059
 
1 502 Kč
375.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2430 čokoládově hnědá, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2430 čokoládově hnědá, 375 ml
Kód: 2503922
Kód dod.: 191536
EAN: 8595073020724
 
157 Kč
418.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1100 šeď střední, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1100 šeď střední, 600 ml
Kód: 2503841
Kód dod.: 190684
EAN: 8595073013665
 
229 Kč
381.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6003 slonová kost, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6003 slonová kost, 600 ml
Kód: 2503851
Kód dod.: 194828
EAN: 8595073013849
 
262 Kč
436.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5300 zeleň střední, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5300 zeleň střední, 375 ml
Kód: 2503944
Kód dod.: 194157
EAN: 8595073021035
 
177 Kč
472Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.