cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Renolast asfaltohliníková barva na střechu, 3 kg
Renolast
Renolast asfaltohliníková barva na střechu, 3 kg
Kód: 2502702
Kód dod.: 301113
EAN: 8585000101282
 
1 050 Kč
350Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se jako reflexní izolační nátěrová látka na povrchovou úpravu střešní krytiny na bázi bitumenů a plechu, na nátěry zdiva, betonu, dřeva a některých plastických látek, kde se kromě izolačního a konzervačního účinku požaduje i odrážení sluneční
Linteo Baby dětské vatové tyčinky, 65 ks
Linteo®
Linteo Baby dětské vatové tyčinky, 65 ks
Kód: 2505712
Kód dod.: 904051
EAN: 8595686302316
 
29.90 Kč
0.46Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vatové tyčinky Linteo Baby jsou speciálně navrženy pro dětská ouška. Díky pevnému návinu jsou i pro nejmenší děti bezpečná. Jedno balení obsahuje 65 ks vatových tyčinek, které jsou uložené v praktickém boxu.
Betex s2852 2v1 základní i vrchní barva na bazény 0440 tmavě modrá, 4 kg
Betex
Betex s2852 2v1 základní i vrchní barva na bazény 0440 tmavě modrá, 4 kg
Kód: 2504144
Kód dod.: 242126
EAN: 8591235039993
 
1 799 Kč
449.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva se používá jako penetrační i vrchní nátěr a je určena k nátěrům betonových podkladů, zdiva a omítek vystavených účinkům vody, vodním parám nebo vysoké relativní vlhkosti.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 6002 zelená listová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 6002 zelená listová, 400 ml
Kód: 2503561
Kód dod.: 107034
EAN: 4009506096025
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 5012 světle modrá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 5012 světle modrá, 400 ml
Kód: 2503473
Kód dod.: 107029
EAN: 4009506095127
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 1018 žlutá zinková, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 1018 žlutá zinková, 400 ml
Kód: 2503610
Kód dod.: 107014
EAN: 4009506091181
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 7032 tmavě šedá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 7032 tmavě šedá, 400 ml
Kód: 2503475
Kód dod.: 107041
EAN: 4009506097329
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 7035 šedá světlá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 7035 šedá světlá, 400 ml
Kód: 2501891
Kód dod.: 107048
EAN: 4009506097350
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 5017 modrá dopravní, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 5017 modrá dopravní, 400 ml
Kód: 2501886
Kód dod.: 107062
EAN: 4009506095172
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 8011 hnědá oříšková, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 8011 hnědá oříšková, 400 ml
Kód: 2503476
Kód dod.: 107043
EAN: 4009506098111
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
Hostagrund 2v1 S2160 kovářská barva, 375 ml
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 kovářská barva, 375 ml
Kód: 2504130
Kód dod.: 328500
EAN: 8591235039085
 
239 Kč
637.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva je především určena k dekorativním nátěrům kovářských výrobků, kde se vyžaduje atraktivní „kovaný“ vzhled.
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0281 tmavě hnědá, 4 kg
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0281 tmavě hnědá, 4 kg
Kód: 2503352
Kód dod.: 431814
EAN: 8591235028935
 
307 Kč
76.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
L'oreal Paris Préférence barva na vlasy, velmi světlá blond duhová 102
L'Oréal Paris
L'oreal Paris Préférence barva na vlasy, velmi světlá blond duhová 102
Kód: 53447
Kód dod.: 870627
EAN: 3600521434772
80%
224.90 Kč
3 748.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bohatá zářivá permanentní barva na vlasy, které nebledne až po dobu 8 týdnů.
L'oreal Paris Préférence barva na vlasy, Virginie, světlá hnědá 5.3
L'Oréal Paris
L'oreal Paris Préférence barva na vlasy, Virginie, světlá hnědá 5.3
Kód: 2001890
Kód dod.: 870624
EAN: 3600523923632
 
224.90 Kč
3 748.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bohatá zářivá permanentní barva na vlasy, které nebledne až po dobu 8 týdnů.
Garnier Color Naturals barva na vlasy, ledová tmavě hnědá 3.12
Garnier
Garnier Color Naturals barva na vlasy, ledová tmavě hnědá 3.12
Kód: 2104867
Kód dod.: 870179
EAN: 3600542334877
 
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyživující barva na vlasy s dvojí ochranou pro vyživené vlasy a sytou barvu.
Garnier Color Naturals barva na vlasy, sytá čokoládová 5.15
Garnier
Garnier Color Naturals barva na vlasy, sytá čokoládová 5.15
Kód: 2402606
Kód dod.: 870148
EAN: 3600542601559
 
104.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyživující barva na vlasy s dvojí ochranou pro vyživené vlasy a sytou barvu.
L'oreal Paris Préférence Vivid Colors barva na vlasy, Smokey Grey 9.112
L'Oréal Paris
L'oreal Paris Préférence Vivid Colors barva na vlasy, Smokey Grey 9.112
Kód: 2507774
Kód dod.: 870616
EAN: 3600524015497
 
224.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zářivá nevšední permanentní barva na vlasy pro velmi intenzivní, lesklý a výrazný výsledek.
AKCE
-7%Sleva
REMAL Color malířská barva na zeď 530 Máta, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color malířská barva na zeď 530 Máta, 5 + 1 kg
Kód: 2505047
Kód dod.: 401325
EAN: 8591235083101
 
395 Kč
423 Kč
65.83Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelná natónovaná malířská barva s příjemnou vůní v atraktivních odstínech.
truckZdarma
Betex s2852 2v1 základní i vrchní barva na bazény 0440 tmavě modrá, 9 kg
Betex
Betex s2852 2v1 základní i vrchní barva na bazény 0440 tmavě modrá, 9 kg
Kód: 2504145
Kód dod.: 242129
EAN: 8591235040005
 
3 859 Kč
428.78Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva se používá jako penetrační i vrchní nátěr a je určena k nátěrům betonových podkladů, zdiva a omítek vystavených účinkům vody, vodním parám nebo vysoké relativní vlhkosti.
Syoss Barva na vlasy chladná tmavá blond 6_46, 50ml
Henkel Syoss
Syoss Barva na vlasy chladná tmavá blond 6_46, 50ml
Kód: 2508181
Kód dod.: 870321
EAN: 9000101741377
 
149.90 Kč
2 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Permanentní barva na vlasy Syoss Cool Color 6-46 Chladná tmavá blond - Permanentní barva na vlasy s efektem proti žlutým tónům a až 100% krytím šedin.
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín tmavě hnědá 3
Garnier
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín tmavě hnědá 3
Kód: 48914
Kód dod.: 870150
EAN: 3600540632852
100%
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivně pečující barva na vlasy obsahující přírodní olivový olej, který proniká hluboko do struktury vlasů, a tak během barvení zároveň o vlasy pečuje. Závěrečná péče je také obohacená o olivový olej, který poskytuje vlasům ochranu i po nabarvení.
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín světlá blond 8
Garnier
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín světlá blond 8
Kód: 2500201
Kód dod.: 870153
EAN: 3600540632890
 
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivně pečující barva na vlasy obsahující přírodní olivový olej, který proniká hluboko do struktury vlasů, a tak během barvení zároveň o vlasy pečuje. Závěrečná péče je také obohacená o olivový olej, který poskytuje vlasům ochranu i po nabarvení.
Pronto 5v1, mýdlový čistič na dřevo, čistí a obnovuje lesk dřeva, na všechny dřevěné povrchy, 750 ml
Pronto®
Pronto 5v1, mýdlový čistič na dřevo, čistí a obnovuje lesk dřeva, na všechny dřevěné povrchy, 750 ml
Kód: 03974
Kód dod.: 702012
EAN: 5000204190403
 
124.90 Kč
166.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pronto 5v1 je účinný pomocník při úklidu dřevěných podlah. Pronto čistí a obnovuje lesk dřeva pokaždé když utíráte prach.
Wellaflex lak na vlasy Strong Hold (3), 250 ml
Wella®
Wellaflex lak na vlasy Strong Hold (3), 250 ml
Kód: 74237
Kód dod.: 860539
EAN: 4056800195619
 
89.90 Kč
359.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Wellaflex Sensitive lak na vlasy pro silné zpevnění je zcela bez parfmeace a díky tomu je jeho složení velmi šetrné k pokožce hlavy.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.