cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-11%Sleva
Het Fasadin fasádní barva s jemným zrnem, bílá, 15 + 3 kg
Het
Het Fasadin fasádní barva s jemným zrnem, bílá, 15 + 3 kg
Kód: 2503166
Kód dod.: 415512
EAN: 8594002534226
 
1 667 Kč
1 875 Kč
92.61Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fasádní barva k venkovním nátěrům vápenných, vápenocementových a břízolitových omítek, omítek s akrylátovým pojivem, zdiva, k dekoračním nátěrům svislých betonových konstrukcí apod.
Garnier Color Naturals barva na vlasy, tmavá blond 6
Garnier
Garnier Color Naturals barva na vlasy, tmavá blond 6
Kód: 2500198
Kód dod.: 870147
EAN: 3600542601542
 
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyživující barva na vlasy s dvojí ochranou pro vyživené vlasy a sytou barvu.
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0551 zelená, 800 g
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0551 zelená, 800 g
Kód: 62959
 
EAN: 8591235028867
 
178 Kč
222.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
AKCE
-7%Sleva
REMAL Color malířská barva na zeď 190 tmavě šedá, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color malířská barva na zeď 190 tmavě šedá, 5 + 1 kg
Kód: 2505254
Kód dod.: 401167
EAN: 8591235091472
 
395 Kč
423 Kč
65.83Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelná natónovaná malířská barva s příjemnou vůní v atraktivních odstínech.
L'oreal Paris Préférence barva na vlasy, velmi světlá blond duhová 102
L'Oréal Paris
L'oreal Paris Préférence barva na vlasy, velmi světlá blond duhová 102
Kód: 53447
Kód dod.: 870627
EAN: 3600521434772
80%
224.90 Kč
3 748.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bohatá zářivá permanentní barva na vlasy, které nebledne až po dobu 8 týdnů.
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0281 tmavě hnědá, 4 kg
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0281 tmavě hnědá, 4 kg
Kód: 2503352
Kód dod.: 431814
EAN: 8591235028935
 
307 Kč
76.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
Betex s2852 2v1 základní i vrchní barva na bazény 0440 tmavě modrá, 4 kg
Betex
Betex s2852 2v1 základní i vrchní barva na bazény 0440 tmavě modrá, 4 kg
Kód: 2504144
Kód dod.: 242126
EAN: 8591235039993
 
1 799 Kč
449.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva se používá jako penetrační i vrchní nátěr a je určena k nátěrům betonových podkladů, zdiva a omítek vystavených účinkům vody, vodním parám nebo vysoké relativní vlhkosti.
REMAL Fasáda akrylátová fasádní barva bílá 1 kg
REMAL
REMAL Fasáda akrylátová fasádní barva bílá 1 kg
Kód: 2503603
Kód dod.: 416199
EAN: 8591235036985
 
132 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je omyvatelná, prodyšná, výborně kryjící a odolává povětrnostním vlivům. Používá se pro nátěry vápenocementových omítek, zdiva, betonových panelů, panelů z lehčených hmot, břízolitu, dřevotřísky apod.
REMAL Fasáda akrylátová fasádní barva bílá 4 kg
REMAL
REMAL Fasáda akrylátová fasádní barva bílá 4 kg
Kód: 2504604
Kód dod.: 416201
EAN: 8591235066159
 
449 Kč
112.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je omyvatelná, prodyšná, výborně kryjící a odolává povětrnostním vlivům. Používá se pro nátěry vápenocementových omítek, zdiva, betonových panelů, panelů z lehčených hmot, břízolitu, dřevotřísky apod.
got2b Glued 4 Brows & Edges gel na obočí a baby vlásky 2v1,16 ml
Henkel Schwarzkopf Got2b™
got2b Glued 4 Brows & Edges gel na obočí a baby vlásky 2v1,16 ml
Kód: 2507357
Kód dod.: 981446
EAN: 9000101733358
 
184.90 Kč
11 556.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rychleschnoucí transparentní gel 2v1 pro úpravu obočí a krátkých vlásků.
-5%Sleva
Epoxyban epoxidová barva na podlahy, pro extrémní zátěž, RAL 7045 šedá, 2,5 kg
Detecha®
Epoxyban epoxidová barva na podlahy, pro extrémní zátěž, RAL 7045 šedá, 2,5 kg
Kód: 2506222
Kód dod.: 359190
EAN: 8595002322844
 
1 465 Kč
1 535 Kč
586Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní syntetická dvousložková epoxidová nátěrová hmota na beton určená k nátěrům betonových podlah s velmi vysokou mechanickou zátěží.
Detecha Izoban barva na beton, RAL 1001 béžová, 2 kg
Detecha® Izoban
Detecha Izoban barva na beton, RAL 1001 béžová, 2 kg
Kód: 2503695
Kód dod.: 301401
EAN: 8595002319448
 
475 Kč
237.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na beton. 100% voděodolná, odolává olejům, roztokům solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobě motorové naftě. Mechanicky odolná. Snáší trvalé tepelné zatížení do +50 °C.
-4%Sleva
Epoxyban epoxidová barva na podlahy, pro extrémní zátěž, RAL 7045 šedá, 5 kg
Detecha®
Epoxyban epoxidová barva na podlahy, pro extrémní zátěž, RAL 7045 šedá, 5 kg
Kód: 2504284
Kód dod.: 359192
EAN: 8595002322851
 
2 645 Kč
2 769 Kč
529Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní syntetická dvousložková epoxidová nátěrová hmota na beton určená k nátěrům betonových podlah s velmi vysokou mechanickou zátěží.
Garnier Color Naturals barva na vlasy, sytá čokoládová 5.15
Garnier
Garnier Color Naturals barva na vlasy, sytá čokoládová 5.15
Kód: 2402606
Kód dod.: 870148
EAN: 3600542601559
 
104.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyživující barva na vlasy s dvojí ochranou pro vyživené vlasy a sytou barvu.
AKCE
-7%Sleva
Betex S2131 2v1 základní i vrchní barva na beton 0110 šedá, 5 kg
Betex
Betex S2131 2v1 základní i vrchní barva na beton 0110 šedá, 5 kg
Kód: 2504682
Kód dod.: 301306
EAN: 8591235039481
100%
1 099 Kč
1 179 Kč
219.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K matných nátěrů pro vnitřní i venkovní použití, např. podlahy sklepů, garáží, teras, balkónů, zídky, sloupky apod. Výrobek má vysokou odlonost vůči povětrnosti.
AKCE
-7%Sleva
Betex S2131 2v1 základní i vrchní barva na beton 0110 šedá, 2 kg
Betex
Betex S2131 2v1 základní i vrchní barva na beton 0110 šedá, 2 kg
Kód: 2504681
Kód dod.: 301304
EAN: 8591235071245
 
529 Kč
569 Kč
264.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K matných nátěrů pro vnitřní i venkovní použití, např. podlahy sklepů, garáží, teras, balkónů, zídky, sloupky apod. Výrobek má vysokou odlonost vůči povětrnosti.
Renolast asfaltohliníková barva na střechu, 3 kg
Renolast
Renolast asfaltohliníková barva na střechu, 3 kg
Kód: 2502702
Kód dod.: 301113
EAN: 8585000101282
 
1 050 Kč
350Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se jako reflexní izolační nátěrová látka na povrchovou úpravu střešní krytiny na bázi bitumenů a plechu, na nátěry zdiva, betonu, dřeva a některých plastických látek, kde se kromě izolačního a konzervačního účinku požaduje i odrážení sluneční
L'Oréal Cool Silver barva na vlasy Perleťová bílá
L'Oréal Paris
L'Oréal Cool Silver barva na vlasy Perleťová bílá
Kód: 2507813
Kód dod.: 870648
EAN: 3600524194802
 
209.90 Kč
209.9Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
L'Oréal Cool Silver barva na vlasy Perleťová bílá pomáhá dosáhnout světlého odstínu s jemným perleťovým efektem.
AKCE
Nivea Volume & Hold, lak na vlasy, 250 ml
Nivea®
Nivea Volume & Hold, lak na vlasy, 250 ml
Kód: 13230
Kód dod.: 860130
EAN: 9005800223957
100%
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte vlasům pořádný objem! Se správným lakem snadno vytvoříte nadýchaný účes hodný hollywoodské hvězdy. Fixaci bez slepení a vysušení vám zajistí: NIVEA Lak na vlasy Volume & Hold.
Wellaflex lak na vlasy Extra extra strong (4), 250 ml
Wella®
Wellaflex lak na vlasy Extra extra strong (4), 250 ml
Kód: 13154
Kód dod.: 860536
EAN: 4056800114061
 
89.90 Kč
359.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Wellaflex lak na vlasy Extra Strong vaše vlasy zpevní až po dobu 24 hodin, zachovává jejich hebkost, nevysušuje je a lze jej velmi snadno vyčesat.
Wellaflex lak na vlasy Ultra Strong (5), 250 ml
Wella®
Wellaflex lak na vlasy Ultra Strong (5), 250 ml
Kód: 13172
Kód dod.: 860533
EAN: 4056800114047
 
89.90 Kč
359.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak na vlasy Wella Wellaflex Flexible Ultra Strong zafixuje váš účes po dlouhou dobu a zajistí tak maximální kontrolu nad vašimi vlasy.
Wellaflex lak na vlasy Strong Hold (3), 250 ml
Wella®
Wellaflex lak na vlasy Strong Hold (3), 250 ml
Kód: 74237
Kód dod.: 860539
EAN: 4056800195619
 
89.90 Kč
359.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Wellaflex Sensitive lak na vlasy pro silné zpevnění je zcela bez parfmeace a díky tomu je jeho složení velmi šetrné k pokožce hlavy.
Biopol Laksil Mat univerzální bezbarvý lak pod vodu, 700 g
Biopol Paints
Biopol Laksil Mat univerzální bezbarvý lak pod vodu, 700 g
Kód: 2503167
Kód dod.: 243286
EAN: 8590518333070
 
472 Kč
674.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen k vodotěsným nátěrům stěn vodních nádrží, silážních jímek a plaveckých bazénů, pro povrchovou úpravu ocelových konstr. a eternitových střech.
AKCE
-5%Sleva
Nivea Extra Strong lak na vlasy, 250 ml
Nivea®
Nivea Extra Strong lak na vlasy, 250 ml
Kód: 13224
Kód dod.: 860135
EAN: 9005800223384
 
99.90 Kč
104.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zafixujte účes lakem, který o vlasy jemně pečuje. Dokonalý styling zajistí až na 24 hodin. Bez vysušení. Dopřejte si prvotřídní vlasovou péči - NIVEA Lak na vlasy Extra Strong.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.