cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 5002 námořní modrá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 5002 námořní modrá, 400 ml
Kód: 2503471
Kód dod.: 107025
EAN: 4009506095028
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 6029 zelená máta, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 6029 zelená máta, 400 ml
Kód: 2503554
Kód dod.: 107065
EAN: 4009506096292
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
L'oreal Paris Préférence barva na vlasy, intenzivní sytá hnědá 4.15
L'Oréal Paris
L'oreal Paris Préférence barva na vlasy, intenzivní sytá hnědá 4.15
Kód: 67461
Kód dod.: 870636
EAN: 3600010013389
 
224.90 Kč
3 748.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bohatá zářivá permanentní barva na vlasy, které nebledne až po dobu 8 týdnů.
AKCE
-8%Sleva
Eternal In Stop malířská izolační barva na skvrny, 1 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal In Stop malířská izolační barva na skvrny, 1 kg
Kód: 2502804
Kód dod.: 404980
EAN: 8590892113275
 
289 Kč
315 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se k základním nátěrům, kterými lze zabránit průniku nikotinových skvrn v silně zakouřených místnostech do nové malby. Dále se dají tímto nátěrem izolovat skvrny po starých válečkových malbách, skvrny po zatékání, rzi, mastnotě atd...
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0464 modrá, 700 g
Bisil
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0464 modrá, 700 g
Kód: 2502683
Kód dod.: 242922
EAN: 8590518347077
 
379 Kč
541.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Email se zvýšenou odolností vůči UV záření ,který je určen k vodotěsným nátěrům, stěn vodních nádrží, silážních jímek a plaveckých bazénů, též pro povrchovou úpravu ocelových konstrukcí a eternitových střech.
AKCE
-15%Sleva
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0101 šedá, 3,5 kg
Bisil
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0101 šedá, 3,5 kg
Kód: 2502682
Kód dod.: 242918
EAN: 8590518342355
 
1 467 Kč
1 729 Kč
419.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Email se zvýšenou odolností vůči UV záření ,který je určen k vodotěsným nátěrům, stěn vodních nádrží, silážních jímek a plaveckých bazénů, též pro povrchovou úpravu ocelových konstrukcí a eternitových střech.
AKCE
-10%Sleva
Motip Ralley základ pod barvy, šedý, 600 ml
Motip
Motip Ralley základ pod barvy, šedý, 600 ml
Kód: 2506628
Kód dod.: 105418
EAN: 8711347236152
 
209 Kč
232 Kč
348.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Motip Ralley šedý základ je ideální podklad použitelný jako plnič a jako podpora přilnavosti mezi povrchem a konečným nátěrem.
Garnier Color Naturals barva na vlasy, teplý jantar 6.41
Garnier
Garnier Color Naturals barva na vlasy, teplý jantar 6.41
Kód: 2402608
Kód dod.: 870144
EAN: 3600542601566
 
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyživující barva na vlasy s dvojí ochranou pro vyživené vlasy a sytou barvu.
Garnier Color Naturals barva na vlasy, velmi světlá blond 9.1
Garnier
Garnier Color Naturals barva na vlasy, velmi světlá blond 9.1
Kód: 1802875
Kód dod.: 870139
EAN: 3600540176622
 
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyživující barva na vlasy s dvojí ochranou pro vyživené vlasy a sytou barvu.
Garnier Color Naturals barva na vlasy, přirozená popelavá blond 7.1
Garnier
Garnier Color Naturals barva na vlasy, přirozená popelavá blond 7.1
Kód: 2500200
Kód dod.: 870143
EAN: 3600542601511
 
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyživující barva na vlasy s dvojí ochranou pro vyživené vlasy a sytou barvu.
-3%Sleva
Proxim Konkor 500 asfaltový antikorozní lak, 950 g
Proxim
Proxim Konkor 500 asfaltový antikorozní lak, 950 g
Kód: 2502725
Kód dod.: 303152
EAN: 8594019360788
 
209 Kč
215 Kč
220Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nátěr kovových předmětů a konstrukcí pro vnější prostředí, např. jako antikorozní ochrana rzí narušeného ocelového pletiva, spodků karoserií automobilů apod. Zásadně nevyžaduje základní nátěr.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 3002 karmínová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 3002 karmínová, 400 ml
Kód: 2503470
Kód dod.: 107021
EAN: 4009506093024
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 810 šípkově růžová, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 810 šípkově růžová, 3,2 kg
Kód: 2504789
Kód dod.: 401605
EAN: 8591235073133
 
545 Kč
170.31Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Omyvatelná barva na zeď se sametově matným vzhledem, výbornou kryvostí a otěruvzdorností. Omyvatelná barva k malování stěn i stropů v interiéru na štukové, sádrokartonové a jiné podklady.
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0610 světle žlutá, 800 g
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0610 světle žlutá, 800 g
Kód: 2503386
Kód dod.: 432370
EAN: 8591235029338
 
91.90 Kč
114.88Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 620 letní žlutá, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 620 letní žlutá, 3,2 kg
Kód: 2504787
Kód dod.: 401593
EAN: 8591235073096
 
545 Kč
170.31Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Omyvatelná barva na zeď se sametově matným vzhledem, výbornou kryvostí a otěruvzdorností. Omyvatelná barva k malování stěn i stropů v interiéru na štukové, sádrokartonové a jiné podklady.
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 500 jarní zelená, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 500 jarní zelená, 3,2 kg
Kód: 2504782
Kód dod.: 401563
EAN: 8591235073034
 
545 Kč
170.31Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Omyvatelná barva na zeď se sametově matným vzhledem, výbornou kryvostí a otěruvzdorností. Omyvatelná barva k malování stěn i stropů v interiéru na štukové, sádrokartonové a jiné podklady.
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 820 korálově červená, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 820 korálově červená, 3,2 kg
Kód: 2504790
Kód dod.: 401611
EAN: 8591235073157
 
545 Kč
170.31Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Omyvatelná barva na zeď se sametově matným vzhledem, výbornou kryvostí a otěruvzdorností. Omyvatelná barva k malování stěn i stropů v interiéru na štukové, sádrokartonové a jiné podklady.
AKCE
-71%Sleva
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 820 korálově červená, 250 g
REMAL
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 820 korálově červená, 250 g
Kód: 2600175
Kód dod.: 401608
EAN: 8591235073164
 
19 Kč
64.90 Kč
76Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Omyvatelná barva na zeď se sametově matným vzhledem, výbornou kryvostí a otěruvzdorností. Omyvatelná barva k malování stěn i stropů v interiéru na štukové, sádrokartonové a jiné podklady.
AKCE
-1%Sleva
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 9/1 extra popelavá blond, 110 ml
Wella®
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 9/1 extra popelavá blond, 110 ml
Kód: 12523
Kód dod.: 860582
EAN: 4056800895380
100%
64 Kč
64.90 Kč
1 280Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
100% intenzivní barva zvenku a zdravé a silné vlasy zevnitř. Hluboce vyživující kúra uzavírá vlasovou kutikulu pro optimální lesk a hebkost. Hydratační kúra s atraktivní květinovou vůní - bohaté bílé květy na dřevitém podkladu, vytváří hladký povrch
AKCE
-1%Sleva
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 9/0 ultra světlá blond, 110 ml
Wella®
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 9/0 ultra světlá blond, 110 ml
Kód: 12521
Kód dod.: 860579
EAN: 4056800895373
100%
64 Kč
64.90 Kč
1 280Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
100% intenzivní barva zvenku a zdravé a silné vlasy zevnitř. Hluboce vyživující kúra uzavírá vlasovou kutikulu pro optimální lesk a hebkost. Hydratační kúra s atraktivní květinovou vůní - bohaté bílé květy na dřevitém podkladu, vytváří hladký povrch
AKCE
-1%Sleva
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 10/0 extra světlá blond, 110 ml
Wella®
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 10/0 extra světlá blond, 110 ml
Kód: 12527
Kód dod.: 860581
EAN: 4056800895403
98%
64 Kč
64.90 Kč
1 280Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
100% intenzivní barva zvenku a zdravé a silné vlasy zevnitř. Hluboce vyživující kúra uzavírá vlasovou kutikulu pro optimální lesk a hebkost. Hydratační kúra s atraktivní květinovou vůní - bohaté bílé květy na dřevitém podkladu, vytváří hladký povrch
L'oreal Paris Préférence barva na vlasy, mahagonovo-čokoládová 5.25
L'Oréal Paris
L'oreal Paris Préférence barva na vlasy, mahagonovo-čokoládová 5.25
Kód: 12750
Kód dod.: 870632
EAN: 3600010013396
100%
224.90 Kč
3 748.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bohatá zářivá permanentní barva na vlasy, které nebledne až po dobu 8 týdnů.
AKCE
REMAL Fasáda akrylátová fasádní barva bílá 15 kg
REMAL
REMAL Fasáda akrylátová fasádní barva bílá 15 kg
Kód: 2501346
Kód dod.: 416205
EAN: 8591235036336
 
1 249 Kč
83.27Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je omyvatelná, prodyšná, výborně kryjící a odolává povětrnostním vlivům. Používá se pro nátěry vápenocementových omítek, zdiva, betonových panelů, panelů z lehčených hmot, břízolitu, dřevotřísky apod.
REMAL Fasáda akrylátová fasádní barva bílá 7,5 kg
REMAL
REMAL Fasáda akrylátová fasádní barva bílá 7,5 kg
Kód: 2503602
Kód dod.: 416202
EAN: 8591235036329
 
745 Kč
99.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je omyvatelná, prodyšná, výborně kryjící a odolává povětrnostním vlivům. Používá se pro nátěry vápenocementových omítek, zdiva, betonových panelů, panelů z lehčených hmot, břízolitu, dřevotřísky apod.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.