cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-15%Sleva
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0454 tmavě modrá, 3,5 kg
Bisil
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0454 tmavě modrá, 3,5 kg
Kód: 2502686
Kód dod.: 242929
EAN: 8590518327352
 
1 473 Kč
1 739 Kč
420.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Email se zvýšenou odolností vůči UV záření ,který je určen k vodotěsným nátěrům, stěn vodních nádrží, silážních jímek a plaveckých bazénů, též pro povrchovou úpravu ocelových konstrukcí a eternitových střech.
AKCE
-17%Sleva
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0530 tmavě zelený, 700 g
Bisil
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0530 tmavě zelený, 700 g
Kód: 2502687
Kód dod.: 242939
EAN: 8590518320070
 
316 Kč
379 Kč
451.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Email se zvýšenou odolností vůči UV záření ,který je určen k vodotěsným nátěrům, stěn vodních nádrží, silážních jímek a plaveckých bazénů, též pro povrchovou úpravu ocelových konstrukcí a eternitových střech.
Palette Color Shampoo barva na vlasy 4-0 Tmavě hnědá, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Palette Color Shampoo barva na vlasy 4-0 Tmavě hnědá, 50 ml
Kód: 2600023
Kód dod.: 875027
EAN: 9000101735017
 
104.90 Kč
2 098Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šetrná polopermanentní barva na vlasy s pečující formulí bez amoniaku, která vašim vlasům dodá intenzivní odstín a krásný lesk – a zároveň je během barvení ošetří.
AKCE
-1%Sleva
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 6/45 Red Passion, 110 ml
Wella®
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 6/45 Red Passion, 110 ml
Kód: 2301706
 
EAN: 4064666715117
90%
64 Kč
64.90 Kč
1 280Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
100% intenzivní barva zvenku a zdravé a silné vlasy zevnitř. Hluboce vyživující kúra uzavírá vlasovou kutikulu pro optimální lesk a hebkost. Hydratační kúra s atraktivní květinovou vůní - bohaté bílé květy na dřevitém podkladu, vytváří hladký povrch
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme barva na vlasy, Světlý Popelavě Plavý 8-21
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme barva na vlasy, Světlý Popelavě Plavý 8-21
Kód: 2304929
Kód dod.: 869980
EAN: 9000101677607
 
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Složení s vysoce intenzivními pigmenty proniká hluboko do vlasů a ukotvuje v nich barvu pro ochranu proti vyblednutí. Výsledkem je tak dlouhotrvající intenzita barvy po několik týdnů a 100% krytí šedin.
AKCE
-1%Sleva
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 7/17 studená čokoláda, 110 ml
Wella®
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 7/17 studená čokoláda, 110 ml
Kód: 2301707
Kód dod.: 860572
EAN: 4064666715162
 
64 Kč
64.90 Kč
1 280Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
100% intenzivní barva zvenku a zdravé a silné vlasy zevnitř. Hluboce vyživující kúra uzavírá vlasovou kutikulu pro optimální lesk a hebkost. Hydratační kúra s atraktivní květinovou vůní - bohaté bílé květy na dřevitém podkladu, vytváří hladký povrch
AKCE
-1%Sleva
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 8/0 světlá blond, 110 ml
Wella®
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 8/0 světlá blond, 110 ml
Kód: 12515
Kód dod.: 860576
EAN: 4056800895342
100%
64 Kč
64.90 Kč
1 280Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
100% intenzivní barva zvenku a zdravé a silné vlasy zevnitř. Hluboce vyživující kúra uzavírá vlasovou kutikulu pro optimální lesk a hebkost. Hydratační kúra s atraktivní květinovou vůní - bohaté bílé květy na dřevitém podkladu, vytváří hladký povrch
AKCE
-1%Sleva
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 4/0 středně hnědá, 110 ml
Wella®
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 4/0 středně hnědá, 110 ml
Kód: 12491
Kód dod.: 860575
EAN: 4056800895229
100%
64 Kč
64.90 Kč
1 280Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
100% intenzivní barva zvenku a zdravé a silné vlasy zevnitř. Hluboce vyživující kúra uzavírá vlasovou kutikulu pro optimální lesk a hebkost. Hydratační kúra s atraktivní květinovou vůní - bohaté bílé květy na dřevitém podkladu, vytváří hladký povrch
Syoss Oleo Intense barvy na vlasy, 9-10 zářivě plavý 50 ml
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense barvy na vlasy, 9-10 zářivě plavý 50 ml
Kód: 72918
Kód dod.: 870352
EAN: 9000100814379
 
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Oleo Intense je permanentní barva na vlasy bez amoniaku, která využívá technologii s pečujícími oleji pro intenzivní, dlouhotrvající barevný výsledek.
Schwarzkopf Palette Deluxe barva na vlasy, čokoládová 3-65 (750)
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Deluxe barva na vlasy, čokoládová 3-65 (750)
Kód: 2506100
Kód dod.: 870083
EAN: 3838824176932
 
149.90 Kč
2 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Permanentní olejová pečující barva na vlasy nabízí luxusní sytý a dlouhotrvající barevný výsledek a dokonalé krytí šedin.
L'oreal Paris Préférence barva na vlasy, světlý kaštan 6.35
L'Oréal Paris
L'oreal Paris Préférence barva na vlasy, světlý kaštan 6.35
Kód: 12756
Kód dod.: 870633
EAN: 3600010014898
 
224.90 Kč
3 748.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bohatá zářivá permanentní barva na vlasy, které nebledne až po dobu 8 týdnů.
Garnier Color Naturals barva na vlasy, přirozená blond 7
Garnier
Garnier Color Naturals barva na vlasy, přirozená blond 7
Kód: 2500199
Kód dod.: 870142
EAN: 3600542601504
 
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyživující barva na vlasy s dvojí ochranou pro vyživené vlasy a sytou barvu.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 3000 ohnivá červená, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 3000 ohnivá červená, 400 ml
Kód: 2503468
Kód dod.: 107017
EAN: 4009506093000
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 3001 signální červená, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 3001 signální červená, 400 ml
Kód: 2503469
Kód dod.: 107019
EAN: 4009506093017
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 1021 žlutá hořčičná, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 1021 žlutá hořčičná, 400 ml
Kód: 2503466
Kód dod.: 107011
EAN: 4009506091211
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 2004 čistě oranžová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 2004 čistě oranžová, 400 ml
Kód: 2501664
Kód dod.: 107059
EAN: 4009506092041
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 8017 hnědá čokoládová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 8017 hnědá čokoládová, 400 ml
Kód: 2501892
Kód dod.: 107045
EAN: 4009506098173
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 9005 černý lesk, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 9005 černý lesk, 400 ml
Kód: 2501893
Kód dod.: 107005
EAN: 4009506099057
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Černý lesk ral 9005 univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 6005 zelená mechová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 6005 zelená mechová, 400 ml
Kód: 2501888
Kód dod.: 107035
EAN: 4009506096056
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká.
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0731 cihlová červeň, 800 g
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0731 cihlová červeň, 800 g
Kód: 2503357
Kód dod.: 431832
EAN: 8591235028805
 
99.90 Kč
124.88Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0847 tmavě červená, 800 g
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0847 tmavě červená, 800 g
Kód: 2503359
Kód dod.: 431836
EAN: 8591235028829
 
125 Kč
156.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
-7%Sleva
Essence mini lak na nehty JUICY FRUITY 15, 5 ml
Essence
Essence mini lak na nehty JUICY FRUITY 15, 5 ml
Kód: 2601997
Kód dod.: ES585370
EAN: 4059729585370
 
27 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte svým nehtům svěží letní nádech s essence JUICY FRUITY Mini Nail Polish 15. Tento mini lak v
Detecha Izoban barva na beton, RAL 1001 béžová, 5 kg
Detecha® Izoban
Detecha Izoban barva na beton, RAL 1001 béžová, 5 kg
Kód: 2503696
Kód dod.: 301403
EAN: 8595002319455
 
1 065 Kč
213Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na beton. 100% voděodolná, odolává olejům, roztokům solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobě motorové naftě. Mechanicky odolná. Snáší trvalé tepelné zatížení do +50 °C.
Betex S2131 2v1 základní i vrchní barva na beton 0510 zelená, 2 kg
Betex
Betex S2131 2v1 základní i vrchní barva na beton 0510 zelená, 2 kg
Kód: 2504684
Kód dod.: 301324
EAN: 8591235071221
 
595 Kč
297.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K matných nátěrů pro vnitřní i venkovní použití, např. podlahy sklepů, garáží, teras, balkónů, zídky, sloupky apod. Výrobek má vysokou odlonost vůči povětrnosti.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.