cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Garnier Color Naturals barva na vlasy, teplý jantar 6.41
Garnier
Garnier Color Naturals barva na vlasy, teplý jantar 6.41
Kód: 2402608
Kód dod.: 870144
EAN: 3600542601566
 
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyživující barva na vlasy s dvojí ochranou pro vyživené vlasy a sytou barvu.
L'oreal Paris Préférence barva na vlasy, světlý kaštan 6.35
L'Oréal Paris
L'oreal Paris Préférence barva na vlasy, světlý kaštan 6.35
Kód: 12756
Kód dod.: 870633
EAN: 3600010014898
 
224.90 Kč
3 748.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bohatá zářivá permanentní barva na vlasy, které nebledne až po dobu 8 týdnů.
Garnier Color Naturals barva na vlasy, přirozená blond 7
Garnier
Garnier Color Naturals barva na vlasy, přirozená blond 7
Kód: 2500199
Kód dod.: 870142
EAN: 3600542601504
 
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyživující barva na vlasy s dvojí ochranou pro vyživené vlasy a sytou barvu.
Schwarzkopf Palette Deluxe barva na vlasy, čokoládová 3-65 (750)
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Deluxe barva na vlasy, čokoládová 3-65 (750)
Kód: 2506100
Kód dod.: 870083
EAN: 3838824176932
 
149.90 Kč
2 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Permanentní olejová pečující barva na vlasy nabízí luxusní sytý a dlouhotrvající barevný výsledek a dokonalé krytí šedin.
REMAL Color malířská barva na zeď 730 meruňka, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color malířská barva na zeď 730 meruňka, 5 + 1 kg
Kód: 2505049
Kód dod.: 401343
EAN: 8591235083125
 
423 Kč
70.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelná natónovaná malířská barva s příjemnou vůní v atraktivních odstínech.
Primacol Decorative Moonlight dekorativní barva s efektem měsíční záře, zlatá, 1 l
Primacol
Primacol Decorative Moonlight dekorativní barva s efektem měsíční záře, zlatá, 1 l
Kód: 2506203
Kód dod.: 404107
EAN: 5906725257635
 
995 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moonlight je dekorativní interiérová vrchní barva, která se po osvětlení mění tisícem lesklých částeček v odstínech zlata (zlatý základ) nebo stříbra (stříbrný základ).
BAKRYLEX LAK UNIVERZÁL V1302 MAT  2,5  KG
Bakrylex
BAKRYLEX LAK UNIVERZÁL V1302 MAT 2,5 KG
Kód: 2601665
Kód dod.: 388166
EAN: 8591235106244
 
945 Kč
378Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
BAKRYLEX LAK UNIVERZÁL V1302 LESK 2,5  KG
Bakrylex
BAKRYLEX LAK UNIVERZÁL V1302 LESK 2,5 KG
Kód: 2601663
Kód dod.: 388161
EAN: 8591235106220
 
827 Kč
330.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0281 tmavě hnědá, 4 kg
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0281 tmavě hnědá, 4 kg
Kód: 2503352
Kód dod.: 431814
EAN: 8591235028935
 
307 Kč
76.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 500 jarní zelená, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 500 jarní zelená, 3,2 kg
Kód: 2504782
Kód dod.: 401563
EAN: 8591235073034
 
545 Kč
170.31Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Omyvatelná barva na zeď se sametově matným vzhledem, výbornou kryvostí a otěruvzdorností. Omyvatelná barva k malování stěn i stropů v interiéru na štukové, sádrokartonové a jiné podklady.
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 820 korálově červená, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 820 korálově červená, 3,2 kg
Kód: 2504790
Kód dod.: 401611
EAN: 8591235073157
 
545 Kč
170.31Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Omyvatelná barva na zeď se sametově matným vzhledem, výbornou kryvostí a otěruvzdorností. Omyvatelná barva k malování stěn i stropů v interiéru na štukové, sádrokartonové a jiné podklady.
AKCE
-71%Sleva
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 820 korálově červená, 250 g
REMAL
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 820 korálově červená, 250 g
Kód: 2600175
Kód dod.: 401608
EAN: 8591235073164
 
19 Kč
64.90 Kč
76Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Omyvatelná barva na zeď se sametově matným vzhledem, výbornou kryvostí a otěruvzdorností. Omyvatelná barva k malování stěn i stropů v interiéru na štukové, sádrokartonové a jiné podklady.
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 620 letní žlutá, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 620 letní žlutá, 3,2 kg
Kód: 2504787
Kód dod.: 401593
EAN: 8591235073096
 
545 Kč
170.31Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Omyvatelná barva na zeď se sametově matným vzhledem, výbornou kryvostí a otěruvzdorností. Omyvatelná barva k malování stěn i stropů v interiéru na štukové, sádrokartonové a jiné podklady.
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 810 šípkově růžová, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 810 šípkově růžová, 3,2 kg
Kód: 2504789
Kód dod.: 401605
EAN: 8591235073133
 
545 Kč
170.31Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Omyvatelná barva na zeď se sametově matným vzhledem, výbornou kryvostí a otěruvzdorností. Omyvatelná barva k malování stěn i stropů v interiéru na štukové, sádrokartonové a jiné podklady.
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0610 světle žlutá, 800 g
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0610 světle žlutá, 800 g
Kód: 2503386
Kód dod.: 432370
EAN: 8591235029338
 
91.90 Kč
114.88Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0731 cihlová červeň, 800 g
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0731 cihlová červeň, 800 g
Kód: 2503357
Kód dod.: 431832
EAN: 8591235028805
 
99.90 Kč
124.88Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0847 tmavě červená, 800 g
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0847 tmavě červená, 800 g
Kód: 2503359
Kód dod.: 431836
EAN: 8591235028829
 
125 Kč
156.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
Eternal In Stop malířská izolační barva na skvrny, 1 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal In Stop malířská izolační barva na skvrny, 1 kg
Kód: 2502804
Kód dod.: 404980
EAN: 8590892113275
 
315 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se k základním nátěrům, kterými lze zabránit průniku nikotinových skvrn v silně zakouřených místnostech do nové malby. Dále se dají tímto nátěrem izolovat skvrny po starých válečkových malbách, skvrny po zatékání, rzi, mastnotě atd...
Garnier Color Naturals barva na vlasy, sytá čokoládová 5.15
Garnier
Garnier Color Naturals barva na vlasy, sytá čokoládová 5.15
Kód: 2402606
Kód dod.: 870148
EAN: 3600542601559
 
104.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyživující barva na vlasy s dvojí ochranou pro vyživené vlasy a sytou barvu.
AKCE
-15%Sleva
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0454 tmavě modrá, 3,5 kg
Bisil
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0454 tmavě modrá, 3,5 kg
Kód: 2502686
Kód dod.: 242929
EAN: 8590518327352
 
1 473 Kč
1 739 Kč
420.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Email se zvýšenou odolností vůči UV záření ,který je určen k vodotěsným nátěrům, stěn vodních nádrží, silážních jímek a plaveckých bazénů, též pro povrchovou úpravu ocelových konstrukcí a eternitových střech.
AKCE
-17%Sleva
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0530 tmavě zelený, 700 g
Bisil
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0530 tmavě zelený, 700 g
Kód: 2502687
Kód dod.: 242939
EAN: 8590518320070
 
316 Kč
379 Kč
451.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Email se zvýšenou odolností vůči UV záření ,který je určen k vodotěsným nátěrům, stěn vodních nádrží, silážních jímek a plaveckých bazénů, též pro povrchovou úpravu ocelových konstrukcí a eternitových střech.
REMAL Fasáda akrylátová fasádní barva bílá 15 kg
REMAL
REMAL Fasáda akrylátová fasádní barva bílá 15 kg
Kód: 2501346
Kód dod.: 416205
EAN: 8591235036336
 
1 379 Kč
91.93Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je omyvatelná, prodyšná, výborně kryjící a odolává povětrnostním vlivům. Používá se pro nátěry vápenocementových omítek, zdiva, betonových panelů, panelů z lehčených hmot, břízolitu, dřevotřísky apod.
REMAL Fasáda akrylátová fasádní barva bílá 7,5 kg
REMAL
REMAL Fasáda akrylátová fasádní barva bílá 7,5 kg
Kód: 2503602
Kód dod.: 416202
EAN: 8591235036329
 
745 Kč
99.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je omyvatelná, prodyšná, výborně kryjící a odolává povětrnostním vlivům. Používá se pro nátěry vápenocementových omítek, zdiva, betonových panelů, panelů z lehčených hmot, břízolitu, dřevotřísky apod.
Renolast asfaltohliníková barva na střechu, 16 kg
Renolast
Renolast asfaltohliníková barva na střechu, 16 kg
Kód: 2503319
Kód dod.: 301120
EAN: 8585000101527
 
4 500 Kč
281.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se jako reflexní izolační nátěrová látka na povrchovou úpravu střešní krytiny na bázi bitumenů a plechu, na nátěry zdiva, betonu, dřeva a některých plastických látek, kde se kromě izolačního a konzervačního účinku požaduje i odrážení sluneční
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.