cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-24%Sleva
Palette Color Shampoo barva na vlasy 4-0 Tmavě hnědá, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Palette Color Shampoo barva na vlasy 4-0 Tmavě hnědá, 50 ml
Kód: 2600023
Kód dod.: 875027
EAN: 9000101735017
 
79.90 Kč
104.90 Kč
1 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šetrná polopermanentní barva na vlasy s pečující formulí bez amoniaku, která vašim vlasům dodá intenzivní odstín a krásný lesk – a zároveň je během barvení ošetří.
Garnier Color Naturals barva na vlasy, teplý jantar 6.41
Garnier
Garnier Color Naturals barva na vlasy, teplý jantar 6.41
Kód: 2402608
Kód dod.: 870144
EAN: 3600542601566
 
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyživující barva na vlasy s dvojí ochranou pro vyživené vlasy a sytou barvu.
Garnier Color Naturals barva na vlasy, velmi světlá blond 9.1
Garnier
Garnier Color Naturals barva na vlasy, velmi světlá blond 9.1
Kód: 1802875
Kód dod.: 870139
EAN: 3600540176622
 
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyživující barva na vlasy s dvojí ochranou pro vyživené vlasy a sytou barvu.
Garnier Color Naturals barva na vlasy, přirozená popelavá blond 7.1
Garnier
Garnier Color Naturals barva na vlasy, přirozená popelavá blond 7.1
Kód: 2500200
Kód dod.: 870143
EAN: 3600542601511
 
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyživující barva na vlasy s dvojí ochranou pro vyživené vlasy a sytou barvu.
-7%Sleva
Essence mini lak na nehty JUICY FRUITY 15, 5 ml
Essence
Essence mini lak na nehty JUICY FRUITY 15, 5 ml
Kód: 2601997
Kód dod.: ES585370
EAN: 4059729585370
 
27 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte svým nehtům svěží letní nádech s essence JUICY FRUITY Mini Nail Polish 15. Tento mini lak v
Kuchyňská chňapka s magnetem, mix barev
Clanax®
Kuchyňská chňapka s magnetem, mix barev
Kód: 60454
Kód dod.: 960543
EAN: 8590786229785
100%
29.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kuchyňská chňapka teflon, různé motivy a barvy 17 x 26 cm 1 kus, Kuchyňská chňapka teflon. Odolná proti vysokým teplotám.
Pe-po větruodolný zapalovač, mix barev
Severochema Pe-Po®
Pe-po větruodolný zapalovač, mix barev
Kód: 2208988
Kód dod.: 990248
EAN: 8595009289584
100%
54.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Plnitelný metalický zapalovač s větruodolným plamenem.
Parex smetáček a lopatka, mix barev
Parex
Parex smetáček a lopatka, mix barev
Kód: 2602200
Kód dod.: 575441
EAN: 8699971798126
 
52.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parex smetáček a lopatka usnadňují rychlý úklid drobných nečistot v domácnosti.
AKCE
-8%Sleva
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 810 šípkově růžová, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 810 šípkově růžová, 3,2 kg
Kód: 2504789
Kód dod.: 401605
EAN: 8591235073133
 
499 Kč
545 Kč
155.94Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Omyvatelná barva na zeď se sametově matným vzhledem, výbornou kryvostí a otěruvzdorností. Omyvatelná barva k malování stěn i stropů v interiéru na štukové, sádrokartonové a jiné podklady.
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0610 světle žlutá, 800 g
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0610 světle žlutá, 800 g
Kód: 2503386
Kód dod.: 432370
EAN: 8591235029338
 
91.90 Kč
114.88Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
AKCE
-8%Sleva
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 500 jarní zelená, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 500 jarní zelená, 3,2 kg
Kód: 2504782
Kód dod.: 401563
EAN: 8591235073034
 
499 Kč
545 Kč
155.94Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Omyvatelná barva na zeď se sametově matným vzhledem, výbornou kryvostí a otěruvzdorností. Omyvatelná barva k malování stěn i stropů v interiéru na štukové, sádrokartonové a jiné podklady.
AKCE
-8%Sleva
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 620 letní žlutá, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 620 letní žlutá, 3,2 kg
Kód: 2504787
Kód dod.: 401593
EAN: 8591235073096
 
499 Kč
545 Kč
155.94Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Omyvatelná barva na zeď se sametově matným vzhledem, výbornou kryvostí a otěruvzdorností. Omyvatelná barva k malování stěn i stropů v interiéru na štukové, sádrokartonové a jiné podklady.
AKCE
-8%Sleva
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 820 korálově červená, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 820 korálově červená, 3,2 kg
Kód: 2504790
Kód dod.: 401611
EAN: 8591235073157
 
499 Kč
545 Kč
155.94Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Omyvatelná barva na zeď se sametově matným vzhledem, výbornou kryvostí a otěruvzdorností. Omyvatelná barva k malování stěn i stropů v interiéru na štukové, sádrokartonové a jiné podklady.
AKCE
-71%Sleva
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 820 korálově červená, 250 g
REMAL
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 820 korálově červená, 250 g
Kód: 2600175
Kód dod.: 401608
EAN: 8591235073164
 
19 Kč
64.90 Kč
76Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Omyvatelná barva na zeď se sametově matným vzhledem, výbornou kryvostí a otěruvzdorností. Omyvatelná barva k malování stěn i stropů v interiéru na štukové, sádrokartonové a jiné podklady.
L'Oraál Paris Préférence barva na vlasy 5.0 světle hnědá
L'Oréal Paris
L'Oraál Paris Préférence barva na vlasy 5.0 světle hnědá
Kód: 2507346
Kód dod.: 870637
EAN: 3600524193799
 
224.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
L’Oréal Paris Préférence 5.0 Světle hnědá je permanentní barva na vlasy s bohatým, zářivým světle hnědým odstínem a dlouhotrvajícím leskem.
Het Klasik Premium malířská barva, 7+1 kg
Het
Het Klasik Premium malířská barva, 7+1 kg
Kód: 2506911
Kód dod.: 400371
EAN: 8595614514651
 
482 Kč
60.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce bílá interiérová malířská barva určená k nátěrům stěn a stropů, vápenných, vápenocementových, sádrovápenných a sádrových omítek, sádrokartonových, sádrovláknitých a dřevovláknitých desek a další.
Het Hetmal Standard malířská barva, 7+1 kg
Het
Het Hetmal Standard malířská barva, 7+1 kg
Kód: 2505487
Kód dod.: 400270
EAN: 8595614514699
 
282 Kč
35.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Klasický tekutý malířský nátěr, bílá barva na zeď k vnitřním nátěrům stěn a stropů (vápenných, vápenocementových omítek, zdiva, betonových panelů apod.).
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0464 modrá, 700 g
Bisil
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0464 modrá, 700 g
Kód: 2502683
Kód dod.: 242922
EAN: 8590518347077
 
379 Kč
541.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Email se zvýšenou odolností vůči UV záření ,který je určen k vodotěsným nátěrům, stěn vodních nádrží, silážních jímek a plaveckých bazénů, též pro povrchovou úpravu ocelových konstrukcí a eternitových střech.
AKCE
-15%Sleva
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0101 šedá, 3,5 kg
Bisil
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0101 šedá, 3,5 kg
Kód: 2502682
Kód dod.: 242918
EAN: 8590518342355
 
1 467 Kč
1 729 Kč
419.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Email se zvýšenou odolností vůči UV záření ,který je určen k vodotěsným nátěrům, stěn vodních nádrží, silážních jímek a plaveckých bazénů, též pro povrchovou úpravu ocelových konstrukcí a eternitových střech.
Betex s2852 2v1 základní i vrchní barva na bazény 0440 tmavě modrá, 4 kg
Betex
Betex s2852 2v1 základní i vrchní barva na bazény 0440 tmavě modrá, 4 kg
Kód: 2504144
Kód dod.: 242126
EAN: 8591235039993
 
1 799 Kč
449.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva se používá jako penetrační i vrchní nátěr a je určena k nátěrům betonových podkladů, zdiva a omítek vystavených účinkům vody, vodním parám nebo vysoké relativní vlhkosti.
AKCE
REMAL Fasáda akrylátová fasádní barva bílá 15 kg
REMAL
REMAL Fasáda akrylátová fasádní barva bílá 15 kg
Kód: 2501346
Kód dod.: 416205
EAN: 8591235036336
 
1 249 Kč
83.27Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je omyvatelná, prodyšná, výborně kryjící a odolává povětrnostním vlivům. Používá se pro nátěry vápenocementových omítek, zdiva, betonových panelů, panelů z lehčených hmot, břízolitu, dřevotřísky apod.
REMAL Fasáda akrylátová fasádní barva bílá 7,5 kg
REMAL
REMAL Fasáda akrylátová fasádní barva bílá 7,5 kg
Kód: 2503602
Kód dod.: 416202
EAN: 8591235036329
 
745 Kč
99.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je omyvatelná, prodyšná, výborně kryjící a odolává povětrnostním vlivům. Používá se pro nátěry vápenocementových omítek, zdiva, betonových panelů, panelů z lehčených hmot, břízolitu, dřevotřísky apod.
Motip Ralley základ pod barvy, šedý, 600 ml
Motip
Motip Ralley základ pod barvy, šedý, 600 ml
Kód: 2506628
Kód dod.: 105418
EAN: 8711347236152
 
232 Kč
386.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Motip Ralley šedý základ je ideální podklad použitelný jako plnič a jako podpora přilnavosti mezi povrchem a konečným nátěrem.
AKCE
-7%Sleva
REMAL Vinyl bílý mat omyvatelná barva na zeď 15 kg
REMAL
REMAL Vinyl bílý mat omyvatelná barva na zeď 15 kg
Kód: 2504800
Kód dod.: 401632
EAN: 8591235073751
 
1 759 Kč
1 885 Kč
117.27Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiový bílý malířský nátěr se sametově matným vzhledem, výbornou kryvostí a otěruvzdorností. Povrch je šetrně omyvatelný. Nátěr je určen k malování stěn i stropů v interiéru na štukové, sádrokartonové a jiné podklady.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.