cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Sidolux čistič na okna a rámy s Ylang Ylang, 1 l
LAKMA Sidolux
Sidolux čistič na okna a rámy s Ylang Ylang, 1 l
Kód: 2407128
Kód dod.: 705263
EAN: 5902986213533
 
89.90 Kč
89.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sidolux Marseille Ylang Ylang – čisticí prostředek na okna a rámy s exotickou vůní květů Ylang Ylang.
Uniflex olejový sklenářský tmel, přetíratelný, 1 kg
Uniflex®
Uniflex olejový sklenářský tmel, přetíratelný, 1 kg
Kód: 2500049
Kód dod.: 515122
EAN: 8591235075830
 
77.90 Kč
77.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sklenářský tmel pro opravu drobných nerovností, zasychá do 24 hodin a je přetíratelný po 14 dnech. K utěsnění, upevňování tabulkových skel do dřevěných a kovových rámů.
-3%Sleva
Lazurol akrylátový tmel na dřevo v tubě, buk, 320 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo v tubě, buk, 320 g
Kód: 2504889
Kód dod.: 511199
EAN: 8591235076493
 
89.90 Kč
92.90 Kč
280.94Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
Ceresit CS25 sanitární silikon, antracit, 280 ml
Henkel Ceresit
Ceresit CS25 sanitární silikon, antracit, 280 ml
Kód: 2507958
Kód dod.: 519442
EAN: 8691451080882
 
265 Kč
946.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen pro vyplnění dilatačních a spojovacích spár mezi keramickými obklady a dlažbou v rozích nebo ve styku stěn, podlah a k usazování zařizovacích předmětů v sanitární oblasti.
Uniflex PES-TMEL jemný tmel na kov, ocel, kámen, beton a dřevo, 200 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL jemný tmel na kov, ocel, kámen, beton a dřevo, 200 g
Kód: 2504547
Kód dod.: 512210
EAN: 8591235062687
 
139 Kč
695Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
UNIFLEX, tmel či lepidlo určené na tmelení středních a větších nerovností, vynikající přilnavost na většině povrchů, především na kov, ocel, kámen, beton, dřevo atd., přetíratelný, pro vnitřní i venkovní použití.​
Profil montážní pěna, trubičková, 750 ml
Soudal
Profil montážní pěna, trubičková, 750 ml
Kód: 2503062
Kód dod.: 516907
EAN: 5411183033351
 
145 Kč
193.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Celoroční jednosložková rozpínavá montážní pěna připravena k okamžitému použití prostřednictvím trubičkového aplikátoru.
Polykar Vlákno dvousložkový tmel pro kov a sklolaminát, 150 g
Polykar
Polykar Vlákno dvousložkový tmel pro kov a sklolaminát, 150 g
Kód: 2503072
Kód dod.: 512340
EAN: 8594007010640
 
155 Kč
1 033.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tmel s vysokým obsahem skelného vlákna (6 mm), umožňující vytvořit velmi pevnou, skelnými vlákny svázanou vrstvu tmelu, kterou lze podle potřeby brousit.
Jubin Akrilin disperzní akrylátový tmel na dřevo, smrk, 750 g
Jub
Jubin Akrilin disperzní akrylátový tmel na dřevo, smrk, 750 g
Kód: 2502884
Kód dod.: 511181
EAN: 3831000204016
 
93.90 Kč
125.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určený pro kvalitní opravy povrchových vad (prasklin, škrábanců, prohlubní a rýh) masivního dřeva, dýhovaných nebo nedýhovaných dřevotřískových desek, apod. před jejich konečnou povrchovou úpravou.
Het akrylový tmel na sádrokarton, zdivo a omítky, 800 g
Het
Het akrylový tmel na sádrokarton, zdivo a omítky, 800 g
Kód: 2503218
Kód dod.: 511273
EAN: 8594002535056
 
129 Kč
161.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K plošnému vyrovnání stěn (omítek, zdiva, panelů, sádrokartonu apod.) v interiérech. Tmel se nedoporučuje ke spárování.
Stachema Eprosin T-30 epoxidový tmel na opravy karoserií + tvrdidlo, 900 g
Stachema
Stachema Eprosin T-30 epoxidový tmel na opravy karoserií + tvrdidlo, 900 g
Kód: 2502902
Kód dod.: 512653
EAN: 8594024090922
 
309 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K opravě zkorodovaných prahů automobilů se zachováním pevnosti. K zatmelování a lepení kovů, betonu, keramiky, skla, sklolaminátů, polystyrenu, dřeva, dřevovláknitých desek, v modelářství apod.
Ceresit CS25 sanitární silikon, silver, 280 ml
Henkel Ceresit
Ceresit CS25 sanitární silikon, silver, 280 ml
Kód: 2506883
Kód dod.: 519437
EAN: 8691451080875
 
265 Kč
946.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen pro vyplnění dilatačních a spojovacích spár mezi keramickými obklady a dlažbou v rozích nebo ve styku stěn, podlah a k usazování zařizovacích předmětů v sanitární oblasti.
Lukopren S 6410 akvaristický tmel, transparentní, 25 ml
Lukopren
Lukopren S 6410 akvaristický tmel, transparentní, 25 ml
Kód: 2503040
Kód dod.: 518310
EAN: 8594019561963
 
86.90 Kč
3 476Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysokomodulový kyselý typ, vykazuje vysokou pevnost spoje. Určen k pružnému lepení materiálů sklo-sklo, keramika, smalt.
AKCE
-11%Sleva
Ceys Total Tech univerzální lepidlo a tmel, transparentní, 290 ml
Ceyc
Ceys Total Tech univerzální lepidlo a tmel, transparentní, 290 ml
Kód: 2505142
Kód dod.: 502982
EAN: 8411519772265
 
219 Kč
245 Kč
755.17Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ceys Total Tech lepí, tmelí a opravuje jakýkoliv materiál v interiéru i exteriéru, dokonce i pod vodou.
Max Color stříkací tmel ve spreji šedý, 150 ml
Mako color
Max Color stříkací tmel ve spreji šedý, 150 ml
Kód: 2504584
Kód dod.: 100117
EAN: 4015962109841
 
135 Kč
900Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Max color stříkací tmel sprej na všechny podklady jako je staré lakování, hliník, železo, ocel atd. Vhodný jako ideální prostředek mezi polyesterovým tmelem a konečnou barvou.
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, teak, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, teak, 250 g
Kód: 2504861
Kód dod.: 511242
EAN: 8591235075380
 
59.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
Soudal CG-ECO2 vytlačovací ruční pistole na kartuše, rámová
Soudal
Soudal CG-ECO2 vytlačovací ruční pistole na kartuše, rámová
Kód: 2505019
Kód dod.: 519948
EAN: 5902869460375
 
109 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro aplikaci vytlačování tmelů nebo lepidel z kartuší. Okamžitá použitelnost, jednoduchá obsluha.
PATTEX Sanitární silikon, transparentní, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Sanitární silikon, transparentní, 280 ml
Kód: 2602673
Kód dod.: 518962
EAN: 9000101164855
 
129 Kč
460.71Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex sanitární silikon transparentní je silikonový tmel do koupelen a kuchyní s vysokou odolností proti vlhkosti a plísním.
Ceresit CS25 sanitární silikon, transparentní, 280 ml
Henkel Ceresit
Ceresit CS25 sanitární silikon, transparentní, 280 ml
Kód: 63076
Kód dod.: 519430
EAN: 8691451080400
100%
265 Kč
946.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen pro vyplnění dilatačních a spojovacích spár mezi keramickými obklady a dlažbou v rozích nebo ve styku stěn, podlah a k usazování zařizovacích předmětů v sanitární oblasti.
Het Ditmel S stěrkový tmel, 7 kg
Het
Het Ditmel S stěrkový tmel, 7 kg
Kód: 2503334
Kód dod.: 517112
EAN: 8594002535575
 
305 Kč
43.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Stěrkový tmel pro plošné nanášení v interiérech k velkoplošnému vyrovnávání stěn (omítek, zdiva, panelů, sádrokartonu apod.) v interiérech.
Het akrylový tmel na sádrokarton, zdivo a omítky, 1,6 kg
Het
Het akrylový tmel na sádrokarton, zdivo a omítky, 1,6 kg
Kód: 2503219
Kód dod.: 511275
EAN: 8594002535063
 
211 Kč
131.88Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K plošnému vyrovnání stěn (omítek, zdiva, panelů, sádrokartonu apod.) v interiérech. Tmel se nedoporučuje ke spárování.
Uniflex štukový akrylový tmel, 800 g
Uniflex®
Uniflex štukový akrylový tmel, 800 g
Kód: 2504502
Kód dod.: 511358
EAN: 8591235057003
 
106 Kč
132.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na většinu povrchů na kov, ocel, kámen, beton, dřevo atd., přetíratelný, pro vnitřní i venkovní použití.
-3%Sleva
Lazurol akrylátový tmel na dřevo v tubě, ořech, 320 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo v tubě, ořech, 320 g
Kód: 2504890
Kód dod.: 511202
EAN: 8591235076523
 
89.90 Kč
92.90 Kč
280.94Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
PATTEX Náhradní aplikační špičky na kartuše, 5 ks
Henkel Pattex®
PATTEX Náhradní aplikační špičky na kartuše, 5 ks
Kód: 2506488
Kód dod.: 519983
EAN: 4015000421805
 
41.90 Kč
8.38Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sada náhradních aplikačních špiček je praktickým doplňkem pro každého, kdo pravidelně pracuje s tmelicími nebo lepicími materiály v kartuších.
-3%Sleva
Lazurol akrylátový tmel na dřevo v tubě, smrk, 320 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo v tubě, smrk, 320 g
Kód: 2504887
Kód dod.: 511193
EAN: 8591235076431
 
89.90 Kč
92.90 Kč
280.94Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.