cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Soudal klempířský tmel polyuretanový, šedý, 310 ml
Soudal
Soudal klempířský tmel polyuretanový, šedý, 310 ml
Kód: 2503436
Kód dod.: 519174
EAN: 5411183040885
 
185 Kč
660.71Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Polyuretanový tmel použití na veškeré těsnění a lepení dilatačních a vibračních spojů ve stavebnictví a strojírenství, těsnění a lepení kovových konstrukcí, dilatační spáry průmyslových podlah...
AKCE
-11%Sleva
Ceys Aguastop hydroizolační tmel šedý, 300 ml
Ceys®
Ceys Aguastop hydroizolační tmel šedý, 300 ml
Kód: 2601418
Kód dod.: 502968
EAN: 8411519928068
 
168 Kč
189 Kč
560Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
AGUA STOP S OKAMŽITÝM ÚČINKEM je hydroizolační tmel, který vyřeší problémy s filtracemi a prosakováním vody způsobenými vznikem prasklin trhlin a otvorů.
Ceys Stop Plísni sanitární silikon, transparentní, 280 ml
Ceys®
Ceys Stop Plísni sanitární silikon, transparentní, 280 ml
Kód: 2601417
Kód dod.: 503086
EAN: 8411519755466
 
165 Kč
589.29Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čisté spáry natrvalo. Špičkový silikon pro koupelny a kuchyně, unikátní díky kombinaci dvou jedinečných vlastností.
-9%Sleva
Nivea Men Sensitive pěna na holení, 200 ml
Nivea®
Nivea Men Sensitive pěna na holení, 200 ml
Kód: 09272
Kód dod.: 880041
EAN: 4005808310715
 
99.90 Kč
109.90 Kč
499.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Heřmánek, vitamin E a extrakt z hamamelisu se postarají o zklidnění oholené tváře. Hamamelis tlumí pocit pálení a svědění, pomáhá uzavírat a hojit rány a má protizánětlivé účinky.
Alpa Windsor pěna na holení, 200 ml
ALPA® Windsor®
Alpa Windsor pěna na holení, 200 ml
Kód: 53749
Kód dod.: 05791
EAN: 8594001778522
100%
54.90 Kč
274.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pěna na holení s obsahem aloe vera.
Sensodyne zubní nit expandující, 30 m
Sensodyne
Sensodyne zubní nit expandující, 30 m
Kód: 33110
Kód dod.: 899020
EAN: 5000347084065
 
100 Kč
3.33Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemně voskovaná stlačená vlákna jsou uzpůsobena ke snadnému zavedení do mezizubních prostor, kde dochází k expanzi jejich objemu, a tím k důkladnému vyčištění.
Končící produkty
Artdeco Blusher pudrová tvářenka 48 Carmine Red Blush 5 g
Artdeco
Artdeco Blusher pudrová tvářenka 48 Carmine Red Blush 5 g
Kód: 87439
Kód dod.: 330.48
EAN: 4019674330487
 
273 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte svému líčení svěží a zdravý nádech, vytvářejte si libovolné barevné kombinace pomocí našeho
Elegance Exotic pěna do koupele, 2 l
Elegance
Elegance Exotic pěna do koupele, 2 l
Kód: 80093
Kód dod.: 805009
EAN: 5997514343424
98%
59.90 Kč
29.95Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní pěna do koupele s příjemnou exotickou vůní.
-7%Sleva
Naturalis pěnivá koupel - Ginseng Energy 1000 ml
Naturalis
Naturalis pěnivá koupel - Ginseng Energy 1000 ml
Kód: 2508870
Kód dod.: 805012
EAN: 8596048012539
90%
64.90 Kč
69.90 Kč
64.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Naturalis pěna do koupele Ginseng Energy osvěžující pěna s ženšenem, která jemně čistí pokožku a dodává pocit energie.
Končící produkty
Artdeco Blusher pudrová tvářenka 44 Red Orange Blush 5 g
Artdeco
Artdeco Blusher pudrová tvářenka 44 Red Orange Blush 5 g
Kód: 87438
Kód dod.: 330.44
EAN: 4019674330449
 
273 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte svému líčení zdravě vypadající barvu na tvářích a sestavte si vlastní kombinaci odstínů přes
-60%Sleva
Essence Camouflage + Matte korektor 210, 8 ml
Essence
Essence Camouflage + Matte korektor 210, 8 ml
Kód: 2502432
Kód dod.: ES518040
EAN: 4059729518040
 
29.90 Kč
75 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Korektor Camouflage + Matte 210 od Essence spojuje tekutou, lehkou konzistenci s vysokým krytím a př
Gillette Sensitive pěna na holení, 300 ml
Gillette®
Gillette Sensitive pěna na holení, 300 ml
Kód: 09340
Kód dod.: 880159
EAN: 7702018617234
99%
79.90 Kč
399.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Díky své krémové konzistenci se snadno roztírá po pokožce. Pěna na holení Gillette Sensitive zanechává pokožku obličeje svěží, hydratovanou a dá jí potřebnou ochranu.
Končící produkty
Artdeco Light Luminious Foundation lehký rozjasňující make-up 31 Golden Tan 25 ml
Artdeco
Artdeco Light Luminious Foundation lehký rozjasňující make-up 31 Golden Tan 25 ml
Kód: 2204338
Kód dod.: 4825.31
EAN: 4052136160741
 
436 Kč
17 440Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Poskytuje ochranu před modrým světlem, které má za následek stárnutí pokožky. Vizuálně zjemňuje vrás
Elegance Atlantic pěna do koupele, 2 l
Elegance
Elegance Atlantic pěna do koupele, 2 l
Kód: 80094
Kód dod.: 805010
EAN: 5997514344421
100%
59.90 Kč
29.95Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní pěna do koupele s příjemnou exotickou vůní atlantiku. Český výrobek.
Elegance Lesní pěna do koupele, 2 l
Elegance
Elegance Lesní pěna do koupele, 2 l
Kód: 80095
Kód dod.: 805008
EAN: 8594045541809
88%
59.90 Kč
29.95Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní pěna do koupele s příjemnou lesní vůní.
Essence Lashes To Impress umělé řasy 03 Half Lashes 1 pár
Essence
Essence Lashes To Impress umělé řasy 03 Half Lashes 1 pár
Kód: 88741
Kód dod.: ES543061
EAN: 4250947543061
 
68 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nové umělé řasy nanes k vnějšímu koutku oka. Poloviční řasy ti dodají přirozený efekt kočičích očí a
Sidolux Professional čistič na ploché obrazovky, 200 ml
LAKMA Sidolux
Sidolux Professional čistič na ploché obrazovky, 200 ml
Kód: 92008
Kód dod.: 705315
EAN: 5902986201462
 
84.90 Kč
424.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dokonale čistí ploché obrazovky, monitory, laptopy, palmtopy, netbooky, smartphony, touchpady, obrazovky přístrojů GPS, skenery a jiné skleněné povrchy
Spokar dentální nit voskovaná, 50 metrů
Spokar®
Spokar dentální nit voskovaná, 50 metrů
Kód: 56288
Kód dod.: 896520
EAN: 8593534341623
 
59.90 Kč
1.2Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Spokar dentální nit voskovaná pro čištění mezizubních prostorů. Zabraňuje vzniku zubního povlaku, který způsobuje zaněty a onemocnění dásní. Délka 50 metrů. Dentální nit má voskovaný povrch.
Končící produkty
-3%Sleva
Essence Foundation make-up v tyčince 340 10 g
Essence
Essence Foundation make-up v tyčince 340 10 g
Kód: 2500430
 
EAN: 4059729517838
 
29 Kč
29.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dosáhněte bezchybného podkladu s make-upem Foundation od essence. Tento make-up v tyčince vám umožní
Tesori d'Oriente pěna do koupele Forest Ritual 500 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente pěna do koupele Forest Ritual 500 ml
Kód: 2508803
Kód dod.: 795364
EAN: 8008970054247
 
129.90 Kč
259.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tesori d’Oriente Forest Ritual pěna do koupele s esencemi borovice a cedru pro uvolnění těla i mysli.
Gillette Holicí pěna Original 250 ml
Gillette®
Gillette Holicí pěna Original 250 ml
Kód: 2601063
Kód dod.: 880165
EAN: 8006530159203
 
79.90 Kč
319.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pěna na holení poskytuje bohatou ochrannou pěnu, usnadňuje kluznost břitvy a přispívá k příjemnému pocitu po holení.
Stopset žluté lepové desky na pilatky, 25 × 10 cm, 5 ks
Stopset
Stopset žluté lepové desky na pilatky, 25 × 10 cm, 5 ks
Kód: 52814
Kód dod.: 674914
EAN: 8594003332128
100%
62.90 Kč
12.58Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Žluté lepové desky jsou určeny k odchytu škodlivého létajícího hmyzu (molice, smutnice, vrtule, létavá imaga mšic atd.)
-4%Sleva
Artdeco Lash Booster Volumizing Base báze pod řasenku pro větší objem a péči transparentní 10 ml
Artdeco
Artdeco Lash Booster Volumizing Base báze pod řasenku pro větší objem a péči transparentní 10 ml
Kód: 87034
Kód dod.: 20001
EAN: 4019674200018
 
382 Kč
399 Kč
38 200Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Luxusní vyživující podkladová báze pod řasenku, jež obsahuje minerály spolu s extrakty z mořských řa
Parex čistící a leštící utěrka na sklo 1 kus
Parex
Parex čistící a leštící utěrka na sklo 1 kus
Kód: 2602744
Kód dod.: 588232
EAN: 8699971790069
 
27.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parex čistící a leštící utěrka na sklo (1 ks) je speciální mikrovláknová utěrka určená pro dokonalé čištění skleněných ploch bez šmouh a vláken.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.