cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, palisandr, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, palisandr, 250 g
Kód: 2504867
Kód dod.: 511248
EAN: 8591235075656
 
59.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
CERESIT TS 63, Nízkoexpanzní pistolová pěna, 750ml
Henkel Ceresit
CERESIT TS 63, Nízkoexpanzní pistolová pěna, 750ml
Kód: 2506482
Kód dod.: 516809
EAN: 4740008200762
 
195 Kč
260Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
CERESIT TS 63 je profesionální montážní polyuretanová pěna s nízkou expanzí, určená pro přesné a efektivní vyplňování spár, dutin a montáž stavebních prvků.
-5%Sleva
Uniflex latexový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, 400 g
Uniflex®
Uniflex latexový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, 400 g
Kód: 2504494
Kód dod.: 511348
EAN: 8591235056914
 
60.90 Kč
63.90 Kč
152.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se k vyrovnávání drobných nerovností a prasklin sten (omítek, zdiva, panelu, dřevotřísek, dřeva, sádrokartonu apod.) a spárování statických prasklin jak v interiérech, tak i v exteriérech. Tmel se aplikuje špachtlí nebo stěrkou.
Ceys SellaFlex polyuretanový tmel pro pohyblivé spáry, šedý, 310 ml
Ceys®
Ceys SellaFlex polyuretanový tmel pro pohyblivé spáry, šedý, 310 ml
Kód: 2506932
Kód dod.: 503110
EAN: 8411519211023
 
179 Kč
577.42Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Těsní a lepí praskliny a velmi pohyblivé spáry. Polyuretanový tmel se středním modulem a schopností jak utěsnit trhliny a velmi pohyblivé spáry, tak přilepit všechny druhy materiálů.
AKCE
PATTEX Sanitární silikon Premium, transparentní, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Sanitární silikon Premium, transparentní, 280 ml
Kód: 2602675
Kód dod.: 518983
EAN: 9000101165234
 
145 Kč
517.86Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex sanitární silikon Premium transparentní nabízí dlouhodobou ochranu proti plísním a vysokou odolnost ve vlhkém prostředí.
PATTEX Univerzální silikon, transparentní, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Univerzální silikon, transparentní, 280 ml
Kód: 2602671
Kód dod.: 518975
EAN: 9000101164893
 
129 Kč
460.71Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex univerzální silikon transparentní je pružný silikonový tmel pro univerzální použití v interiéru i exteriéru.
-12%Sleva
PATTEX Sanitární silikon Premium, manhattan, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Sanitární silikon Premium, manhattan, 280 ml
Kód: 2602676
Kód dod.: 518985
EAN: 9000101165197
 
128 Kč
145 Kč
457.14Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex sanitární silikon Premium Manhattan je pružný silikonový tmel pro sanitární oblasti s vysokou odolností proti vlhkosti a plísním.
Končící produkty
Artdeco Blusher pudrová tvářenka 44 Red Orange Blush 5 g
Artdeco
Artdeco Blusher pudrová tvářenka 44 Red Orange Blush 5 g
Kód: 87438
Kód dod.: 330.44
EAN: 4019674330449
 
273 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte svému líčení zdravě vypadající barvu na tvářích a sestavte si vlastní kombinaci odstínů přes
-60%Sleva
Essence Camouflage + Matte korektor 210, 8 ml
Essence
Essence Camouflage + Matte korektor 210, 8 ml
Kód: 2502432
Kód dod.: ES518040
EAN: 4059729518040
 
29.90 Kč
75 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Korektor Camouflage + Matte 210 od Essence spojuje tekutou, lehkou konzistenci s vysokým krytím a př
Elegance Atlantic pěna do koupele, 2 l
Elegance
Elegance Atlantic pěna do koupele, 2 l
Kód: 80094
Kód dod.: 805010
EAN: 5997514344421
100%
59.90 Kč
29.95Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní pěna do koupele s příjemnou exotickou vůní atlantiku. Český výrobek.
Elegance Lesní pěna do koupele, 2 l
Elegance
Elegance Lesní pěna do koupele, 2 l
Kód: 80095
Kód dod.: 805008
EAN: 8594045541809
88%
59.90 Kč
29.95Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní pěna do koupele s příjemnou lesní vůní.
Essence Lashes To Impress umělé řasy 03 Half Lashes 1 pár
Essence
Essence Lashes To Impress umělé řasy 03 Half Lashes 1 pár
Kód: 88741
Kód dod.: ES543061
EAN: 4250947543061
 
68 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nové umělé řasy nanes k vnějšímu koutku oka. Poloviční řasy ti dodají přirozený efekt kočičích očí a
Sidolux Professional čistič na ploché obrazovky, 200 ml
LAKMA Sidolux
Sidolux Professional čistič na ploché obrazovky, 200 ml
Kód: 92008
Kód dod.: 705315
EAN: 5902986201462
 
84.90 Kč
424.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dokonale čistí ploché obrazovky, monitory, laptopy, palmtopy, netbooky, smartphony, touchpady, obrazovky přístrojů GPS, skenery a jiné skleněné povrchy
Gillette Sensitive pěna na holení, 300 ml
Gillette®
Gillette Sensitive pěna na holení, 300 ml
Kód: 09340
Kód dod.: 880159
EAN: 7702018617234
99%
79.90 Kč
399.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Díky své krémové konzistenci se snadno roztírá po pokožce. Pěna na holení Gillette Sensitive zanechává pokožku obličeje svěží, hydratovanou a dá jí potřebnou ochranu.
Spokar dentální nit voskovaná, 50 metrů
Spokar®
Spokar dentální nit voskovaná, 50 metrů
Kód: 56288
Kód dod.: 896520
EAN: 8593534341623
 
59.90 Kč
1.2Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Spokar dentální nit voskovaná pro čištění mezizubních prostorů. Zabraňuje vzniku zubního povlaku, který způsobuje zaněty a onemocnění dásní. Délka 50 metrů. Dentální nit má voskovaný povrch.
Končící produkty
Artdeco Light Luminious Foundation lehký rozjasňující make-up 31 Golden Tan 25 ml
Artdeco
Artdeco Light Luminious Foundation lehký rozjasňující make-up 31 Golden Tan 25 ml
Kód: 2204338
Kód dod.: 4825.31
EAN: 4052136160741
 
436 Kč
17 440Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Poskytuje ochranu před modrým světlem, které má za následek stárnutí pokožky. Vizuálně zjemňuje vrás
Končící produkty
-3%Sleva
Essence Foundation make-up v tyčince 340 10 g
Essence
Essence Foundation make-up v tyčince 340 10 g
Kód: 2500430
 
EAN: 4059729517838
 
29 Kč
29.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dosáhněte bezchybného podkladu s make-upem Foundation od essence. Tento make-up v tyčince vám umožní
Tesori d'Oriente pěna do koupele Forest Ritual 500 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente pěna do koupele Forest Ritual 500 ml
Kód: 2508803
Kód dod.: 795364
EAN: 8008970054247
 
129.90 Kč
259.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tesori d’Oriente Forest Ritual pěna do koupele s esencemi borovice a cedru pro uvolnění těla i mysli.
Gillette Holicí pěna Original 250 ml
Gillette®
Gillette Holicí pěna Original 250 ml
Kód: 2601063
Kód dod.: 880165
EAN: 8006530159203
 
79.90 Kč
319.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pěna na holení poskytuje bohatou ochrannou pěnu, usnadňuje kluznost břitvy a přispívá k příjemnému pocitu po holení.
AKCE
-7%Sleva
Sidolux čistič na okna a rámy s levandulí, 1 l
LAKMA Sidolux
Sidolux čistič na okna a rámy s levandulí, 1 l
Kód: 2407127
Kód dod.: 705262
EAN: 5902986214127
 
84 Kč
89.90 Kč
84Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sidolux Marseille s levandulí – čisticí přípravek na okna a rámy se svěží levandulovou vůní.
Sidolux čistič na okna a rámy s Ylang Ylang, 1 l
LAKMA Sidolux
Sidolux čistič na okna a rámy s Ylang Ylang, 1 l
Kód: 2407128
Kód dod.: 705263
EAN: 5902986213533
 
89.90 Kč
89.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sidolux Marseille Ylang Ylang – čisticí prostředek na okna a rámy s exotickou vůní květů Ylang Ylang.
Uniflex olejový sklenářský tmel, přetíratelný, 1 kg
Uniflex®
Uniflex olejový sklenářský tmel, přetíratelný, 1 kg
Kód: 2500049
Kód dod.: 515122
EAN: 8591235075830
 
77.90 Kč
77.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sklenářský tmel pro opravu drobných nerovností, zasychá do 24 hodin a je přetíratelný po 14 dnech. K utěsnění, upevňování tabulkových skel do dřevěných a kovových rámů.
Distyk univerzální silikon, transparetní, 310 ml
Distyk®
Distyk univerzální silikon, transparetní, 310 ml
Kód: 2503568
Kód dod.: 519021
EAN: 8595100110381
 
129 Kč
460.71Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odolný vůči UV záření, vodě a teplotám od -30 °C až do + 120 °C. Výborná přilnavost k mnoha porézním a neporézním materiálům.
Polykar Nový Rapid univerzální dvousložkový tmel, 500 g
Polykar
Polykar Nový Rapid univerzální dvousložkový tmel, 500 g
Kód: 2502888
Kód dod.: 512302
EAN: 8594007010510
 
295 Kč
590Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro tmelení středních a větších nerovností. Určený pro běžný podklad včetně litiny, hliníku, zinku a sklolaminátu. Dobře aplikovatelný a lehce brousitelný, bez pórů, použitelný i na vyrovnávání nerovností dřeva (tvrdší druhy), laminátu, betonu apod.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.