cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Atlantic Expert zubní kartáček Ultra Soft, 1 ks
Atlantic®
Atlantic Expert zubní kartáček Ultra Soft, 1 ks
Kód: 1904908
Kód dod.: 896507
EAN: 8594035001450
 
39.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kartáček na zuby Atlantic expert 6580 ultra měkký. Speciální tvar hlavy umožňuje dokonalé a snadné čištění i v těžko dostupných místech.
AKCE
-17%Sleva
Coraga fixační krém pro svěží dech, 40 g
Corega
Coraga fixační krém pro svěží dech, 40 g
Kód: 61737
Kód dod.: 900017
EAN: 5054563214157
 
99.90 Kč
119.90 Kč
2 497.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Corega Svěží Extra Silný – fixační krém pro pevné držení zubní náhrady.
AKCE
Schwarzkopf Gliss After Sun vlasový olej, 75 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Schwarzkopf Gliss After Sun vlasový olej, 75 ml
Kód: 2600584
Kód dod.: 855202
EAN: 9000101623338
 
139 Kč
1 853.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vlasový olej vyživuje a obnovuje žíznivé letní vlasy.
AKCE
Meridol Complete Care Soft zubní kartáček
Meridol®
Meridol Complete Care Soft zubní kartáček
Kód: 2600933
Kód dod.: 895044
EAN: 8718951485051
 
101 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní kartáček Meridol Complete Care Soft poskytuje šetrné, ale důkladné čištění zubů i dásní a pomáhá udržet zdravý úsměv.
Colgate Twister design zubní kartáček 4-pack
Colgate®
Colgate Twister design zubní kartáček 4-pack
Kód: 2600923
Kód dod.: 895036
EAN: 8718951500488
 
99.90 Kč
24.98Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jeho speciálně navržená zakřivená vlákna dokonale kopírují kontury vašich zubů, což zajišťuje důkladné a jemné čistění povrchu zubní skloviny. Proniká hluboko mezi zuby a efektivně odstraňuje plak a nečistoty i podél linie dásní.
Elmex Expert Precision Sensitive zubní kartáčky pro citlivé zuby, 2 ks
Elmex®
Elmex Expert Precision Sensitive zubní kartáčky pro citlivé zuby, 2 ks
Kód: 2602068
Kód dod.: 897052
EAN: 8718951760790
 
144.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elmex Expert Precision Sensitive zubní kartáčky jsou určeny pro šetrné čištění citlivých zubů.
Nordics Premium Soft jednosvazkový zubní kartáček, červený 1 kus
Nordics
Nordics Premium Soft jednosvazkový zubní kartáček, červený 1 kus
Kód: 2602804
Kód dod.: 895262
EAN: 3800501908075
 
79.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nordics Premium Soft jednosvazkový zubní kartáček v červené barvě je speciální kartáček určený pro detailní a přesné dočišťování zubů.
Nordics Premium Soft zubní kartáček měkký 6580, modrý 1 kus
Nordics
Nordics Premium Soft zubní kartáček měkký 6580, modrý 1 kus
Kód: 2602794
Kód dod.: 895252
EAN: 3800500324500
 
79.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nordics Premium Soft 6580 je měkký zubní kartáček určený pro šetrné a zároveň důkladné čištění zubů i dásní.
Nordics Premium Silk 12000 Ultra Soft White zubní kartáček, 1 ks
Nordics
Nordics Premium Silk 12000 Ultra Soft White zubní kartáček, 1 ks
Kód: 2602793
Kód dod.: 895251
EAN: 3800500324128
 
89.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nordics Premium Silk 12000 Ultra Soft White zubní kartáček s 12 000 ultra jemnými vlákny šetrně čistí zuby a dásně bez podráždění.
AKCE
-4%Sleva
Nivea Men Sensitive sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Men Sensitive sprchový gel, 500 ml
Kód: 2204136
Kód dod.: 797072
EAN: 9005800286570
 
124.90 Kč
129.90 Kč
249.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Soustřeďte se na péči, která je určena přesně pro vás. Zvolte šetrné složení s obsahem bambusového mléka, které jemně čistí a zároveň zklidňuje.
AKCE
-13%Sleva
Mitia for Men Diamond sprchový gel, 400 ml
Tomil® Mitia
Mitia for Men Diamond sprchový gel, 400 ml
Kód: 45723
Kód dod.: 797002
EAN: 8595025809483
 
34.90 Kč
39.90 Kč
87.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Obsahuje speciální „cool complex“ s chladivými účinky a díky svěží vůni a bohaté pěně se sprchování stává skutečným požitkem.
Nivea Men Sensitive sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Sensitive sprchový gel, 250 ml
Kód: 75279
Kód dod.: 797068
EAN: 4005808782581
 
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zvolte šetrné složení s obsahem bambusového mléka, které jemně čistí a zároveň zklidňuje. Hodí se k použití na tvář, tělo i vlasy. Po každém sprchování pocítíte příval nové energie.
Authentic Airmen Raw Spice sprchový gel & šampon, 400 ml
Tomil® Authentic toya® Aroma
Authentic Airmen Raw Spice sprchový gel & šampon, 400 ml
Kód: 2007210
Kód dod.: 787103
EAN: 8595025834546
100%
54.90 Kč
137.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel a šampón 2 v 1 s autentickou vůní směsi syrového koření z tropických oblastí. Exotická kořeněná vůně osvěží a na dlouho dodá sílu a energii.
AXE sprchový gel Dark Temptation, 250 ml
Axe®
AXE sprchový gel Dark Temptation, 250 ml
Kód: 2104568
Kód dod.: 797082
EAN: 8710447276570
 
54.90 Kč
219.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pánský sprchový gel AXE DARK TEMPTATION s vůní čokolády, se žlutým a červeným pepřem zanechává pokožku svěží a vláčnou.
Adidas Dynamic Pulse 3v1 sprchový gel na tělo, vlasy a pleť pro muže 250 ml
Adidas®
Adidas Dynamic Pulse 3v1 sprchový gel na tělo, vlasy a pleť pro muže 250 ml
Kód: 2300955
Kód dod.: 905653
EAN: 3616304240515
 
49.90 Kč
199.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dejte svému tělu, vlasům i pleti pořádnou dávku svěžesti a energie.
Adidas After Sport 3v1 sprchový gel na tělo, vlasy a pleť pro muže 250 ml
Adidas®
Adidas After Sport 3v1 sprchový gel na tělo, vlasy a pleť pro muže 250 ml
Kód: 2300953
Kód dod.: 905651
EAN: 3616304240430
 
49.90 Kč
199.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemně a šetrně čistí pokožku celého těla, obličej i vlasy a dodává potřebnou hydrataci. Svěží a dynamická vůně probudí vaše smysly.
AKCE
-15%Sleva
Radox Men Feel Energized 2v1 sprchový gel a šampon pro muže 450 ml
Radox
Radox Men Feel Energized 2v1 sprchový gel a šampon pro muže 450 ml
Kód: 2601336
Kód dod.: 795449
EAN: 8720181587641
 
46.90 Kč
54.90 Kč
104.22Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Radox Feel Energised 2v1 je sprchový gel a šampon pro muže v jednom praktickém balení, který přináší osvěžující a chladivý sprchový zážitek.
Indulona Original ochranný krém na ruce, 75 ml
Indulona®
Indulona Original ochranný krém na ruce, 75 ml
Kód: 2309550
Kód dod.: 820033
EAN: 8592297009702
100%
49.90 Kč
665.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Indulona Original je regenerační, ochranný a promašťující krém na ruce určený pro každodenní péči o vysušenou a popraskanou pokožku. Pokožce dodává pružnost, pevnost, přirozenou vláčnost a obnovuje bariérové funkce kůže.
Indulona krém na ruce Zklidňující zázrak, 50 ml
Indulona®
Indulona krém na ruce Zklidňující zázrak, 50 ml
Kód: 2400434
Kód dod.: 820029
EAN: 8592297010104
100%
49.90 Kč
998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Indulona krém na ruce zklidňující zázrak byl speciálně vyvinutý tak, aby poskytl okamžitý komfort suchým rukám. Efektivně hydratuje a zklidňuje pokožku a poskytuje jí dlouhotrvající ochranu.
-7%Sleva
Nivea Soothing Care zklidňující krém na ruce, 100 ml
Nivea®
Nivea Soothing Care zklidňující krém na ruce, 100 ml
Kód: 2504971
Kód dod.: 820119
EAN: 9005800398815
 
69.90 Kč
74.90 Kč
932Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ruce jsou vaší vizitkou. Pečujte o ně! Zklidňující složení s aloe vera dlouhodobě pečuje o suché ruce, zanechává je hebké a připravené k pohlazení: NIVEA Zklidňující krém na ruce.
-5%Sleva
Nivea Intensive Care krém na ruce, 100 ml
Nivea®
Nivea Intensive Care krém na ruce, 100 ml
Kód: 2504896
Kód dod.: 820120
EAN: 42417774
 
104.90 Kč
109.90 Kč
1 049Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sametově hebký dotek máte na dosah ruky! Dopřejte pokožce svých rukou výjimečnou péči a intenzivní výživu po celých 24 hodin. Vyzkoušejte - NIVEA Krém na ruce Intensive Care.
Glysolid krém na ruce Classica, tuba 100 ml
Glysolid
Glysolid krém na ruce Classica, tuba 100 ml
Kód: 2501942
Kód dod.: 794675
EAN: 8720181399411
 
74.90 Kč
749Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Glysolid krém na ruce Classica z itálie je bohatý pečující balzám na ruce se zvláčňujícími oleji a 38% glycerinu pro okamžitý pocit hebkosti a hydratace, když jsou vaše ruce suché a unavené.
-9%Sleva
Kalyp D-panthenol krém na ruce, 100 ml
Kalyp
Kalyp D-panthenol krém na ruce, 100 ml
Kód: 2505276
Kód dod.: 820141
EAN: 8595011909180
 
19.90 Kč
21.90 Kč
199Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemný krém na ruce s delikátní vůní. Je určen pro denní ošetření namáhané pokožky rukou.
Kalyp D-panthenol krém na ruce, 100 ml
Kalyp
Kalyp D-panthenol krém na ruce, 100 ml
Kód: 2506106
Kód dod.: 820141
EAN: 8595011909180
 
22 Kč
220Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemný krém na ruce s delikátní vůní. Je určen pro denní ošetření namáhané pokožky rukou.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.