cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Palette Color Shampoo barva na vlasy 4-0 Tmavě hnědá, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Palette Color Shampoo barva na vlasy 4-0 Tmavě hnědá, 50 ml
Kód: 2600023
Kód dod.: 875027
EAN: 9000101735017
 
104.90 Kč
2 098Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šetrná polopermanentní barva na vlasy s pečující formulí bez amoniaku, která vašim vlasům dodá intenzivní odstín a krásný lesk – a zároveň je během barvení ošetří.
L'oreal Paris Préférence barva na vlasy, Virginie, světlá hnědá 5.3
L'Oréal Paris
L'oreal Paris Préférence barva na vlasy, Virginie, světlá hnědá 5.3
Kód: 2001890
Kód dod.: 870624
EAN: 3600523923632
 
224.90 Kč
3 748.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bohatá zářivá permanentní barva na vlasy, které nebledne až po dobu 8 týdnů.
Garnier Color Naturals barva na vlasy, ledová tmavě hnědá 3.12
Garnier
Garnier Color Naturals barva na vlasy, ledová tmavě hnědá 3.12
Kód: 2104867
Kód dod.: 870179
EAN: 3600542334877
 
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyživující barva na vlasy s dvojí ochranou pro vyživené vlasy a sytou barvu.
Garnier Color Naturals barva na vlasy, teplý jantar 6.41
Garnier
Garnier Color Naturals barva na vlasy, teplý jantar 6.41
Kód: 2402608
Kód dod.: 870144
EAN: 3600542601566
 
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyživující barva na vlasy s dvojí ochranou pro vyživené vlasy a sytou barvu.
Betex s2852 2v1 základní i vrchní barva na bazény 0440 tmavě modrá, 4 kg
Betex
Betex s2852 2v1 základní i vrchní barva na bazény 0440 tmavě modrá, 4 kg
Kód: 2504144
Kód dod.: 242126
EAN: 8591235039993
 
1 799 Kč
449.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva se používá jako penetrační i vrchní nátěr a je určena k nátěrům betonových podkladů, zdiva a omítek vystavených účinkům vody, vodním parám nebo vysoké relativní vlhkosti.
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 500 jarní zelená, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 500 jarní zelená, 3,2 kg
Kód: 2504782
Kód dod.: 401563
EAN: 8591235073034
 
545 Kč
170.31Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Omyvatelná barva na zeď se sametově matným vzhledem, výbornou kryvostí a otěruvzdorností. Omyvatelná barva k malování stěn i stropů v interiéru na štukové, sádrokartonové a jiné podklady.
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 620 letní žlutá, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 620 letní žlutá, 3,2 kg
Kód: 2504787
Kód dod.: 401593
EAN: 8591235073096
 
545 Kč
170.31Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Omyvatelná barva na zeď se sametově matným vzhledem, výbornou kryvostí a otěruvzdorností. Omyvatelná barva k malování stěn i stropů v interiéru na štukové, sádrokartonové a jiné podklady.
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 810 šípkově růžová, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 810 šípkově růžová, 3,2 kg
Kód: 2504789
Kód dod.: 401605
EAN: 8591235073133
 
545 Kč
170.31Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Omyvatelná barva na zeď se sametově matným vzhledem, výbornou kryvostí a otěruvzdorností. Omyvatelná barva k malování stěn i stropů v interiéru na štukové, sádrokartonové a jiné podklady.
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0610 světle žlutá, 800 g
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0610 světle žlutá, 800 g
Kód: 2503386
Kód dod.: 432370
EAN: 8591235029338
 
91.90 Kč
114.88Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 820 korálově červená, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 820 korálově červená, 3,2 kg
Kód: 2504790
Kód dod.: 401611
EAN: 8591235073157
 
545 Kč
170.31Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Omyvatelná barva na zeď se sametově matným vzhledem, výbornou kryvostí a otěruvzdorností. Omyvatelná barva k malování stěn i stropů v interiéru na štukové, sádrokartonové a jiné podklady.
AKCE
-71%Sleva
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 820 korálově červená, 250 g
REMAL
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 820 korálově červená, 250 g
Kód: 2600175
Kód dod.: 401608
EAN: 8591235073164
 
19 Kč
64.90 Kč
76Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Omyvatelná barva na zeď se sametově matným vzhledem, výbornou kryvostí a otěruvzdorností. Omyvatelná barva k malování stěn i stropů v interiéru na štukové, sádrokartonové a jiné podklady.
-7%Sleva
Essence mini lak na nehty JUICY FRUITY 15, 5 ml
Essence
Essence mini lak na nehty JUICY FRUITY 15, 5 ml
Kód: 2601997
Kód dod.: ES585370
EAN: 4059729585370
 
27 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte svým nehtům svěží letní nádech s essence JUICY FRUITY Mini Nail Polish 15. Tento mini lak v
Kuchyňská chňapka s magnetem, mix barev
Clanax®
Kuchyňská chňapka s magnetem, mix barev
Kód: 60454
Kód dod.: 960543
EAN: 8590786229785
100%
29.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kuchyňská chňapka teflon, různé motivy a barvy 17 x 26 cm 1 kus, Kuchyňská chňapka teflon. Odolná proti vysokým teplotám.
Pe-po větruodolný zapalovač, mix barev
Severochema Pe-Po®
Pe-po větruodolný zapalovač, mix barev
Kód: 2208988
Kód dod.: 990248
EAN: 8595009289584
100%
54.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Plnitelný metalický zapalovač s větruodolným plamenem.
Parex smetáček a lopatka, mix barev
Parex
Parex smetáček a lopatka, mix barev
Kód: 2602200
Kód dod.: 575441
EAN: 8699971798126
 
52.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parex smetáček a lopatka usnadňují rychlý úklid drobných nečistot v domácnosti.
AKCE
-7%Sleva
REMAL Color malířská barva na zeď 530 Máta, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color malířská barva na zeď 530 Máta, 5 + 1 kg
Kód: 2505047
Kód dod.: 401325
EAN: 8591235083101
 
395 Kč
423 Kč
65.83Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelná natónovaná malířská barva s příjemnou vůní v atraktivních odstínech.
truckZdarma
Betex s2852 2v1 základní i vrchní barva na bazény 0440 tmavě modrá, 9 kg
Betex
Betex s2852 2v1 základní i vrchní barva na bazény 0440 tmavě modrá, 9 kg
Kód: 2504145
Kód dod.: 242129
EAN: 8591235040005
 
3 859 Kč
428.78Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva se používá jako penetrační i vrchní nátěr a je určena k nátěrům betonových podkladů, zdiva a omítek vystavených účinkům vody, vodním parám nebo vysoké relativní vlhkosti.
got2b lak na vlasy Volumania (4), 300 ml
Henkel Schwarzkopf Got2b™
got2b lak na vlasy Volumania (4), 300 ml
Kód: 46667
Kód dod.: 981399
EAN: 9000101040524
100%
184.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Got2b Volumania 24h objemový lak na vlasy - pro neuvěřitelný objem. Nafoukněte objem svého účesu do výšin! Got2b objemový lak na vlasy dodává objem od kořínků po konečky.
Pronto 5v1, mýdlový čistič na dřevo, čistí a obnovuje lesk dřeva, na všechny dřevěné povrchy, 750 ml
Pronto®
Pronto 5v1, mýdlový čistič na dřevo, čistí a obnovuje lesk dřeva, na všechny dřevěné povrchy, 750 ml
Kód: 03974
Kód dod.: 702012
EAN: 5000204190403
 
124.90 Kč
166.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pronto 5v1 je účinný pomocník při úklidu dřevěných podlah. Pronto čistí a obnovuje lesk dřeva pokaždé když utíráte prach.
L'Oraál Paris Préférence barva na vlasy 5.0 světle hnědá
L'Oréal Paris
L'Oraál Paris Préférence barva na vlasy 5.0 světle hnědá
Kód: 2507346
Kód dod.: 870637
EAN: 3600524193799
 
224.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
L’Oréal Paris Préférence 5.0 Světle hnědá je permanentní barva na vlasy s bohatým, zářivým světle hnědým odstínem a dlouhotrvajícím leskem.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 9010 bílá lesk, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 9010 bílá lesk, 400 ml
Kód: 2501894
Kód dod.: 107001
EAN: 4009506099101
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bílá lesk ral 9010 univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
Het Klasik Premium malířská barva, 7+1 kg
Het
Het Klasik Premium malířská barva, 7+1 kg
Kód: 2506911
Kód dod.: 400371
EAN: 8595614514651
 
482 Kč
60.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce bílá interiérová malířská barva určená k nátěrům stěn a stropů, vápenných, vápenocementových, sádrovápenných a sádrových omítek, sádrokartonových, sádrovláknitých a dřevovláknitých desek a další.
L'oreal Paris Préférence barva na vlasy, intenzivní sytá hnědá 4.15
L'Oréal Paris
L'oreal Paris Préférence barva na vlasy, intenzivní sytá hnědá 4.15
Kód: 67461
Kód dod.: 870636
EAN: 3600010013389
 
224.90 Kč
3 748.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bohatá zářivá permanentní barva na vlasy, které nebledne až po dobu 8 týdnů.
Het Hetmal Standard malířská barva, 7+1 kg
Het
Het Hetmal Standard malířská barva, 7+1 kg
Kód: 2505487
Kód dod.: 400270
EAN: 8595614514699
 
282 Kč
35.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Klasický tekutý malířský nátěr, bílá barva na zeď k vnitřním nátěrům stěn a stropů (vápenných, vápenocementových omítek, zdiva, betonových panelů apod.).
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.