cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-1%Sleva
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 8/0 světlá blond, 110 ml
Wella®
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 8/0 světlá blond, 110 ml
Kód: 12515
Kód dod.: 860576
EAN: 4056800895342
100%
64 Kč
64.90 Kč
1 280Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
100% intenzivní barva zvenku a zdravé a silné vlasy zevnitř. Hluboce vyživující kúra uzavírá vlasovou kutikulu pro optimální lesk a hebkost. Hydratační kúra s atraktivní květinovou vůní - bohaté bílé květy na dřevitém podkladu, vytváří hladký povrch
AKCE
-1%Sleva
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 4/0 středně hnědá, 110 ml
Wella®
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 4/0 středně hnědá, 110 ml
Kód: 12491
Kód dod.: 860575
EAN: 4056800895229
100%
64 Kč
64.90 Kč
1 280Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
100% intenzivní barva zvenku a zdravé a silné vlasy zevnitř. Hluboce vyživující kúra uzavírá vlasovou kutikulu pro optimální lesk a hebkost. Hydratační kúra s atraktivní květinovou vůní - bohaté bílé květy na dřevitém podkladu, vytváří hladký povrch
Syoss Oleo Intense barvy na vlasy, 9-10 zářivě plavý 50 ml
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense barvy na vlasy, 9-10 zářivě plavý 50 ml
Kód: 72918
Kód dod.: 870352
EAN: 9000100814379
 
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Oleo Intense je permanentní barva na vlasy bez amoniaku, která využívá technologii s pečujícími oleji pro intenzivní, dlouhotrvající barevný výsledek.
Garnier Color Naturals barva na vlasy, sytá čokoládová 5.15
Garnier
Garnier Color Naturals barva na vlasy, sytá čokoládová 5.15
Kód: 2402606
Kód dod.: 870148
EAN: 3600542601559
 
104.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyživující barva na vlasy s dvojí ochranou pro vyživené vlasy a sytou barvu.
-7%Sleva
Essence mini lak na nehty JUICY FRUITY 15, 5 ml
Essence
Essence mini lak na nehty JUICY FRUITY 15, 5 ml
Kód: 2601997
Kód dod.: ES585370
EAN: 4059729585370
 
27 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte svým nehtům svěží letní nádech s essence JUICY FRUITY Mini Nail Polish 15. Tento mini lak v
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0731 cihlová červeň, 800 g
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0731 cihlová červeň, 800 g
Kód: 2503357
Kód dod.: 431832
EAN: 8591235028805
 
99.90 Kč
124.88Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0847 tmavě červená, 800 g
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0847 tmavě červená, 800 g
Kód: 2503359
Kód dod.: 431836
EAN: 8591235028829
 
125 Kč
156.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
Detecha Izoban barva na beton, RAL 1001 béžová, 5 kg
Detecha® Izoban
Detecha Izoban barva na beton, RAL 1001 béžová, 5 kg
Kód: 2503696
Kód dod.: 301403
EAN: 8595002319455
 
1 065 Kč
213Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na beton. 100% voděodolná, odolává olejům, roztokům solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobě motorové naftě. Mechanicky odolná. Snáší trvalé tepelné zatížení do +50 °C.
Schwarzkopf Palette Deluxe barva na vlasy, čokoládová 3-65 (750)
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Deluxe barva na vlasy, čokoládová 3-65 (750)
Kód: 2506100
Kód dod.: 870083
EAN: 3838824176932
 
149.90 Kč
2 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Permanentní olejová pečující barva na vlasy nabízí luxusní sytý a dlouhotrvající barevný výsledek a dokonalé krytí šedin.
L'oreal Paris Préférence barva na vlasy, světlý kaštan 6.35
L'Oréal Paris
L'oreal Paris Préférence barva na vlasy, světlý kaštan 6.35
Kód: 12756
Kód dod.: 870633
EAN: 3600010014898
 
224.90 Kč
3 748.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bohatá zářivá permanentní barva na vlasy, které nebledne až po dobu 8 týdnů.
Garnier Color Naturals barva na vlasy, přirozená blond 7
Garnier
Garnier Color Naturals barva na vlasy, přirozená blond 7
Kód: 2500199
Kód dod.: 870142
EAN: 3600542601504
 
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyživující barva na vlasy s dvojí ochranou pro vyživené vlasy a sytou barvu.
Betex S2131 2v1 základní i vrchní barva na beton 0510 zelená, 2 kg
Betex
Betex S2131 2v1 základní i vrchní barva na beton 0510 zelená, 2 kg
Kód: 2504684
Kód dod.: 301324
EAN: 8591235071221
 
595 Kč
297.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K matných nátěrů pro vnitřní i venkovní použití, např. podlahy sklepů, garáží, teras, balkónů, zídky, sloupky apod. Výrobek má vysokou odlonost vůči povětrnosti.
AKCE
-5%Sleva
Nivea Extra Strong lak na vlasy, 250 ml
Nivea®
Nivea Extra Strong lak na vlasy, 250 ml
Kód: 13224
Kód dod.: 860135
EAN: 9005800223384
 
99.90 Kč
104.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zafixujte účes lakem, který o vlasy jemně pečuje. Dokonalý styling zajistí až na 24 hodin. Bez vysušení. Dopřejte si prvotřídní vlasovou péči - NIVEA Lak na vlasy Extra Strong.
Het Klasik Premium malířská barva, 7+1 kg
Het
Het Klasik Premium malířská barva, 7+1 kg
Kód: 2506911
Kód dod.: 400371
EAN: 8595614514651
 
482 Kč
60.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce bílá interiérová malířská barva určená k nátěrům stěn a stropů, vápenných, vápenocementových, sádrovápenných a sádrových omítek, sádrokartonových, sádrovláknitých a dřevovláknitých desek a další.
L'Oraál Paris Préférence barva na vlasy 5.0 světle hnědá
L'Oréal Paris
L'Oraál Paris Préférence barva na vlasy 5.0 světle hnědá
Kód: 2507346
Kód dod.: 870637
EAN: 3600524193799
 
224.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
L’Oréal Paris Préférence 5.0 Světle hnědá je permanentní barva na vlasy s bohatým, zářivým světle hnědým odstínem a dlouhotrvajícím leskem.
AKCE
-7%Sleva
REMAL Color malířská barva na zeď 530 Máta, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color malířská barva na zeď 530 Máta, 5 + 1 kg
Kód: 2505047
Kód dod.: 401325
EAN: 8591235083101
 
395 Kč
423 Kč
65.83Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelná natónovaná malířská barva s příjemnou vůní v atraktivních odstínech.
Het Hetmal Standard malířská barva, 7+1 kg
Het
Het Hetmal Standard malířská barva, 7+1 kg
Kód: 2505487
Kód dod.: 400270
EAN: 8595614514699
 
282 Kč
35.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Klasický tekutý malířský nátěr, bílá barva na zeď k vnitřním nátěrům stěn a stropů (vápenných, vápenocementových omítek, zdiva, betonových panelů apod.).
Parex smetáček a lopatka, mix barev
Parex
Parex smetáček a lopatka, mix barev
Kód: 2602200
Kód dod.: 575441
EAN: 8699971798126
 
52.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parex smetáček a lopatka usnadňují rychlý úklid drobných nečistot v domácnosti.
Pe-po větruodolný zapalovač, mix barev
Severochema Pe-Po®
Pe-po větruodolný zapalovač, mix barev
Kód: 2208988
Kód dod.: 990248
EAN: 8595009289584
100%
54.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Plnitelný metalický zapalovač s větruodolným plamenem.
Kuchyňská chňapka s magnetem, mix barev
Clanax®
Kuchyňská chňapka s magnetem, mix barev
Kód: 60454
Kód dod.: 0220978
EAN: 8590786229785
100%
29.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kuchyňská chňapka teflon, různé motivy a barvy 17 x 26 cm 1 kus, Kuchyňská chňapka teflon. Odolná proti vysokým teplotám.
L'oreal Paris Préférence barva na vlasy, Virginie, světlá hnědá 5.3
L'Oréal Paris
L'oreal Paris Préférence barva na vlasy, Virginie, světlá hnědá 5.3
Kód: 2001890
Kód dod.: 870624
EAN: 3600523923632
 
224.90 Kč
3 748.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bohatá zářivá permanentní barva na vlasy, které nebledne až po dobu 8 týdnů.
Garnier Color Naturals barva na vlasy, ledová tmavě hnědá 3.12
Garnier
Garnier Color Naturals barva na vlasy, ledová tmavě hnědá 3.12
Kód: 2104867
Kód dod.: 870179
EAN: 3600542334877
 
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyživující barva na vlasy s dvojí ochranou pro vyživené vlasy a sytou barvu.
truckZdarma
Betex s2852 2v1 základní i vrchní barva na bazény 0440 tmavě modrá, 9 kg
Betex
Betex s2852 2v1 základní i vrchní barva na bazény 0440 tmavě modrá, 9 kg
Kód: 2504145
Kód dod.: 242129
EAN: 8591235040005
 
3 859 Kč
428.78Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva se používá jako penetrační i vrchní nátěr a je určena k nátěrům betonových podkladů, zdiva a omítek vystavených účinkům vody, vodním parám nebo vysoké relativní vlhkosti.
Hostagrund 2v1 S2160 kovářská barva, 375 ml
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 kovářská barva, 375 ml
Kód: 2504130
Kód dod.: 328500
EAN: 8591235039085
 
239 Kč
637.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva je především určena k dekorativním nátěrům kovářských výrobků, kde se vyžaduje atraktivní „kovaný“ vzhled.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.