cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Primacol Decorative Moonlight dekorativní barva s efektem měsíční záře, zlatá, 1 l
Primacol
Primacol Decorative Moonlight dekorativní barva s efektem měsíční záře, zlatá, 1 l
Kód: 2506203
Kód dod.: 404107
EAN: 5906725257635
 
995 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moonlight je dekorativní interiérová vrchní barva, která se po osvětlení mění tisícem lesklých částeček v odstínech zlata (zlatý základ) nebo stříbra (stříbrný základ).
AKCE
-12%Sleva
Detecha Izoban barva na beton, RAL 1001 béžová, 5 kg
Detecha® Izoban
Detecha Izoban barva na beton, RAL 1001 béžová, 5 kg
Kód: 2503696
Kód dod.: 301403
EAN: 8595002319455
 
939 Kč
1 065 Kč
187.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na beton. 100% voděodolná, odolává olejům, roztokům solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobě motorové naftě. Mechanicky odolná. Snáší trvalé tepelné zatížení do +50 °C.
AKCE
Nivea Volume & Hold, lak na vlasy, 250 ml
Nivea®
Nivea Volume & Hold, lak na vlasy, 250 ml
Kód: 13230
Kód dod.: 860130
EAN: 9005800223957
100%
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte vlasům pořádný objem! Se správným lakem snadno vytvoříte nadýchaný účes hodný hollywoodské hvězdy. Fixaci bez slepení a vysušení vám zajistí: NIVEA Lak na vlasy Volume & Hold.
AKCE
Wellaflex lak na vlasy Extra extra strong (4), 250 ml
Wella®
Wellaflex lak na vlasy Extra extra strong (4), 250 ml
Kód: 13154
Kód dod.: 860536
EAN: 4056800114061
 
69.90 Kč
279.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Wellaflex lak na vlasy Extra Strong vaše vlasy zpevní až po dobu 24 hodin, zachovává jejich hebkost, nevysušuje je a lze jej velmi snadno vyčesat.
AKCE
Wellaflex lak na vlasy Ultra Strong (5), 250 ml
Wella®
Wellaflex lak na vlasy Ultra Strong (5), 250 ml
Kód: 13172
Kód dod.: 860533
EAN: 4056800114047
 
69.90 Kč
279.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak na vlasy Wella Wellaflex Flexible Ultra Strong zafixuje váš účes po dlouhou dobu a zajistí tak maximální kontrolu nad vašimi vlasy.
AKCE
Wellaflex lak na vlasy Strong Hold (3), 250 ml
Wella®
Wellaflex lak na vlasy Strong Hold (3), 250 ml
Kód: 74237
Kód dod.: 860539
EAN: 4056800195619
 
69.90 Kč
279.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Wellaflex Sensitive lak na vlasy pro silné zpevnění je zcela bez parfmeace a díky tomu je jeho složení velmi šetrné k pokožce hlavy.
Betex S2131 2v1 základní i vrchní barva na beton 0510 zelená, 2 kg
Betex
Betex S2131 2v1 základní i vrchní barva na beton 0510 zelená, 2 kg
Kód: 2504684
Kód dod.: 301324
EAN: 8591235071221
 
595 Kč
297.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K matných nátěrů pro vnitřní i venkovní použití, např. podlahy sklepů, garáží, teras, balkónů, zídky, sloupky apod. Výrobek má vysokou odlonost vůči povětrnosti.
Biopol Laksil Mat univerzální bezbarvý lak pod vodu, 700 g
Biopol Paints
Biopol Laksil Mat univerzální bezbarvý lak pod vodu, 700 g
Kód: 2503167
Kód dod.: 243286
EAN: 8590518333070
 
472 Kč
674.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen k vodotěsným nátěrům stěn vodních nádrží, silážních jímek a plaveckých bazénů, pro povrchovou úpravu ocelových konstr. a eternitových střech.
AKCE
-6%Sleva
got2b Glued 4 Brows & Edges gel na obočí a baby vlásky 2v1,16 ml
Henkel Schwarzkopf Got2b™
got2b Glued 4 Brows & Edges gel na obočí a baby vlásky 2v1,16 ml
Kód: 2507357
Kód dod.: 981446
EAN: 9000101733358
 
174 Kč
184.90 Kč
10 875Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rychleschnoucí transparentní gel 2v1 pro úpravu obočí a krátkých vlásků.
L'Oréal Cool Silver barva na vlasy Perleťová bílá
L'Oréal Paris
L'Oréal Cool Silver barva na vlasy Perleťová bílá
Kód: 2507813
Kód dod.: 870648
EAN: 3600524194802
 
209.90 Kč
209.9Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
L'Oréal Cool Silver barva na vlasy Perleťová bílá pomáhá dosáhnout světlého odstínu s jemným perleťovým efektem.
BAKRYLEX LAK UNIVERZÁL V1302 LESK 2,5  KG
Bakrylex
BAKRYLEX LAK UNIVERZÁL V1302 LESK 2,5 KG
Kód: 2601663
Kód dod.: 388161
EAN: 8591235106220
 
827 Kč
330.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sanakryl Top hydroizolační barva na střechy, šedý, 25 kg
Sanakryl
Sanakryl Top hydroizolační barva na střechy, šedý, 25 kg
Kód: 2503076
Kód dod.: 355422
EAN: 8590892112032
 
4 249 Kč
169.96Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
hydroizolační stěrková hmota pro ochranu, opravy a sanace plochých střech z asfaltových pásů a střešní izolační PUR pěny.
AKCE
-15%Sleva
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0454 tmavě modrá, 3,5 kg
Bisil
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0454 tmavě modrá, 3,5 kg
Kód: 2502686
Kód dod.: 242929
EAN: 8590518327352
 
1 473 Kč
1 739 Kč
420.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Email se zvýšenou odolností vůči UV záření ,který je určen k vodotěsným nátěrům, stěn vodních nádrží, silážních jímek a plaveckých bazénů, též pro povrchovou úpravu ocelových konstrukcí a eternitových střech.
AKCE
-17%Sleva
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0530 tmavě zelený, 700 g
Bisil
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0530 tmavě zelený, 700 g
Kód: 2502687
Kód dod.: 242939
EAN: 8590518320070
 
316 Kč
379 Kč
451.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Email se zvýšenou odolností vůči UV záření ,který je určen k vodotěsným nátěrům, stěn vodních nádrží, silážních jímek a plaveckých bazénů, též pro povrchovou úpravu ocelových konstrukcí a eternitových střech.
AKCE
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 8017 hnědá čokoládová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 8017 hnědá čokoládová, 400 ml
Kód: 2501892
Kód dod.: 107045
EAN: 4009506098173
 
125 Kč
312.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
AKCE
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 9005 černý lesk, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 9005 černý lesk, 400 ml
Kód: 2501893
Kód dod.: 107005
EAN: 4009506099057
 
125 Kč
312.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Černý lesk ral 9005 univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
AKCE
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 6005 zelená mechová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 6005 zelená mechová, 400 ml
Kód: 2501888
Kód dod.: 107035
EAN: 4009506096056
 
125 Kč
312.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká.
AKCE
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 1021 žlutá hořčičná, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 1021 žlutá hořčičná, 400 ml
Kód: 2503466
Kód dod.: 107011
EAN: 4009506091211
 
125 Kč
312.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
AKCE
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 2004 čistě oranžová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 2004 čistě oranžová, 400 ml
Kód: 2501664
Kód dod.: 107059
EAN: 4009506092041
 
125 Kč
312.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
AKCE
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 3000 ohnivá červená, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 3000 ohnivá červená, 400 ml
Kód: 2503468
Kód dod.: 107017
EAN: 4009506093000
 
125 Kč
312.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
AKCE
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 3001 signální červená, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 3001 signální červená, 400 ml
Kód: 2503469
Kód dod.: 107019
EAN: 4009506093017
 
125 Kč
312.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
AKCE
-1%Sleva
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 5/0 světle hnědá, 110 ml
Wella®
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 5/0 světle hnědá, 110 ml
Kód: 56962
Kód dod.: 860574
EAN: 4056800877690
100%
64 Kč
64.90 Kč
1 280Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
100% intenzivní barva zvenku a zdravé a silné vlasy zevnitř. Hluboce vyživující kúra uzavírá vlasovou kutikulu pro optimální lesk a hebkost. Hydratační kúra s atraktivní květinovou vůní - bohaté bílé květy na dřevitém podkladu, vytváří hladký povrch
L'oreal Paris Préférence barva na vlasy, Oslo, velmi světlá popelavá blond 9.1
L'Oréal Paris
L'oreal Paris Préférence barva na vlasy, Oslo, velmi světlá popelavá blond 9.1
Kód: 2001889
Kód dod.: 870623
EAN: 3600523913442
100%
224.90 Kč
3 748.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bohatá zářivá permanentní barva na vlasy, které nebledne až po dobu 8 týdnů.
AKCE
-1%Sleva
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 6/0 tmavá blond, 110 ml
Wella®
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 6/0 tmavá blond, 110 ml
Kód: 2301704
Kód dod.: 860570
EAN: 4064666715155
 
64 Kč
64.90 Kč
1 280Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
100% intenzivní barva zvenku a zdravé a silné vlasy zevnitř. Hluboce vyživující kúra uzavírá vlasovou kutikulu pro optimální lesk a hebkost. Hydratační kúra s atraktivní květinovou vůní - bohaté bílé květy na dřevitém podkladu, vytváří hladký povrch
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.