cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-2%Sleva
PATTEX Tepelně odolný silikon červený, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Tepelně odolný silikon červený, 280 ml
Kód: 2506364
Kód dod.: 503152
EAN: 9000101150391
 
175 Kč
179 Kč
625Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
PATTEX Tepelně odolný tmel je speciální tmel, který po vytvrzení odolává teplotám od -65°C do +260°C (krátkodobě až do +315°C).
Uniflex PES-TMEL vlákno tmel se skelným vláken, 500 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL vlákno tmel se skelným vláken, 500 g
Kód: 2504552
Kód dod.: 512232
EAN: 8591235062830
 
203 Kč
406Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
UNIFLEX, tmel či lepidlo určené na tmelení středních a větších nerovností, vynikající přilnavost na většině povrchů, především na kov, ocel, kámen, beton, dřevo atd., přetíratelný, pro vnitřní i venkovní použití.​
Het šlehaný lehčený tmel, 1 l
Het
Het šlehaný lehčený tmel, 1 l
Kód: 2503963
Kód dod.: 511334
EAN: 8594002539283
 
319 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální extra lehká vyplňovací hmota k tmelení spár, prasklin a vyrovnávání podkladů (minerální a sádrové omítky, betonové panely, zdivo, sádrokarton) v interiéru i exteriéru, lokální opravy děr, vyplňování a zarovnávání přímých i úhlových spár
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, buk, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, buk, 250 g
Kód: 2504862
Kód dod.: 511243
EAN: 8591235075410
 
59.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, palisandr, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, palisandr, 250 g
Kód: 2504867
Kód dod.: 511248
EAN: 8591235075656
 
59.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
CERESIT TS 63, Nízkoexpanzní pistolová pěna, 750ml
Henkel Ceresit
CERESIT TS 63, Nízkoexpanzní pistolová pěna, 750ml
Kód: 2506482
Kód dod.: 516809
EAN: 4740008200762
 
195 Kč
260Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
CERESIT TS 63 je profesionální montážní polyuretanová pěna s nízkou expanzí, určená pro přesné a efektivní vyplňování spár, dutin a montáž stavebních prvků.
-5%Sleva
Uniflex latexový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, 400 g
Uniflex®
Uniflex latexový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, 400 g
Kód: 2504494
Kód dod.: 511348
EAN: 8591235056914
 
60.90 Kč
63.90 Kč
152.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se k vyrovnávání drobných nerovností a prasklin sten (omítek, zdiva, panelu, dřevotřísek, dřeva, sádrokartonu apod.) a spárování statických prasklin jak v interiérech, tak i v exteriérech. Tmel se aplikuje špachtlí nebo stěrkou.
Ceys SellaFlex polyuretanový tmel pro pohyblivé spáry, šedý, 310 ml
Ceys®
Ceys SellaFlex polyuretanový tmel pro pohyblivé spáry, šedý, 310 ml
Kód: 2506932
Kód dod.: 503110
EAN: 8411519211023
 
179 Kč
577.42Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Těsní a lepí praskliny a velmi pohyblivé spáry. Polyuretanový tmel se středním modulem a schopností jak utěsnit trhliny a velmi pohyblivé spáry, tak přilepit všechny druhy materiálů.
AKCE
PATTEX Sanitární silikon Premium, transparentní, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Sanitární silikon Premium, transparentní, 280 ml
Kód: 2602675
Kód dod.: 518983
EAN: 9000101165234
 
145 Kč
517.86Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex sanitární silikon Premium transparentní nabízí dlouhodobou ochranu proti plísním a vysokou odolnost ve vlhkém prostředí.
PATTEX Univerzální silikon, transparentní, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Univerzální silikon, transparentní, 280 ml
Kód: 2602671
Kód dod.: 518975
EAN: 9000101164893
 
129 Kč
460.71Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex univerzální silikon transparentní je pružný silikonový tmel pro univerzální použití v interiéru i exteriéru.
-12%Sleva
PATTEX Sanitární silikon Premium, manhattan, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Sanitární silikon Premium, manhattan, 280 ml
Kód: 2602676
Kód dod.: 518985
EAN: 9000101165197
 
128 Kč
145 Kč
457.14Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex sanitární silikon Premium Manhattan je pružný silikonový tmel pro sanitární oblasti s vysokou odolností proti vlhkosti a plísním.
Stopset žluté lepové desky na pilatky, 25 × 10 cm, 5 ks
Stopset
Stopset žluté lepové desky na pilatky, 25 × 10 cm, 5 ks
Kód: 52814
Kód dod.: 674914
EAN: 8594003332128
100%
62.90 Kč
12.58Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Žluté lepové desky jsou určeny k odchytu škodlivého létajícího hmyzu (molice, smutnice, vrtule, létavá imaga mšic atd.)
-4%Sleva
Artdeco Lash Booster Volumizing Base báze pod řasenku pro větší objem a péči transparentní 10 ml
Artdeco
Artdeco Lash Booster Volumizing Base báze pod řasenku pro větší objem a péči transparentní 10 ml
Kód: 87034
Kód dod.: 20001
EAN: 4019674200018
 
382 Kč
399 Kč
38 200Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Luxusní vyživující podkladová báze pod řasenku, jež obsahuje minerály spolu s extrakty z mořských řa
Parex čistící a leštící utěrka na sklo 1 kus
Parex
Parex čistící a leštící utěrka na sklo 1 kus
Kód: 2602744
Kód dod.: 588232
EAN: 8699971790069
 
27.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parex čistící a leštící utěrka na sklo (1 ks) je speciální mikrovláknová utěrka určená pro dokonalé čištění skleněných ploch bez šmouh a vláken.
AKCE
-10%Sleva
Ceys Total Tech voděodolné lepidlo a tmel, transparentní, 125 g
Ceys®
Ceys Total Tech voděodolné lepidlo a tmel, transparentní, 125 g
Kód: 2504450
Kód dod.: 502989
EAN: 8411519772425
 
149 Kč
165 Kč
1 192Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je vhodný na sklenářské práce, truhlářské práce, instalace světlíků, nepropustné spáry a dilatační spáry, trhliny a praskliny, sprchové závěsy, luxfery, sendvičové desky a izolace, kovové a plastové části, karavany a lodě.
Ceresit CS25 sanitární silikon, transparentní, 280 ml
Henkel Ceresit
Ceresit CS25 sanitární silikon, transparentní, 280 ml
Kód: 63076
Kód dod.: 519430
EAN: 8691451080400
100%
265 Kč
946.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen pro vyplnění dilatačních a spojovacích spár mezi keramickými obklady a dlažbou v rozích nebo ve styku stěn, podlah a k usazování zařizovacích předmětů v sanitární oblasti.
Končící produkty
-12%Sleva
Catrice Gel Affair lak na nehty 012 Easy Peasy Lemon Squeezy 10,5 ml
Catrice
Catrice Gel Affair lak na nehty 012 Easy Peasy Lemon Squeezy 10,5 ml
Kód: 2500117
 
EAN: 4059729516213
 
25.40 Kč
29 Kč
2 309.09Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte perfektně upravené nehty díky gelovému laku na nehty Gel Affair od značky Catrice, se který
AKCE
-5%Sleva
Uniflex akrylátový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, 800 g
Uniflex®
Uniflex akrylátový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, 800 g
Kód: 2500647
Kód dod.: 511342
EAN: 8591235056853
 
99.90 Kč
105 Kč
124.88Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K drobným opravám zdiva, sádrokartónu a dřeva v interiéru i exteriéru. Tmelení středních a větších nerovností.
AKCE
-5%Sleva
Uniflex akrylátový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, 400 g
Uniflex®
Uniflex akrylátový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, 400 g
Kód: 2500646
Kód dod.: 511340
EAN: 8591235056822
 
57.90 Kč
60.90 Kč
144.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K drobným opravám zdiva, sádrokartónu a dřeva v interiéru i exteriéru. Tmelení středních a větších nerovností.
Uniflex akrylátový švédský tmel 800 g
Uniflex®
Uniflex akrylátový švédský tmel 800 g
Kód: 2507872
Kód dod.: 511337
EAN: 8591235100846
 
118 Kč
147.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Profesionální řešení pro dokonalé spáry.
Lukopren N 1522 univerzální kaučuk pasta 1 kg + katalyzátor N, 30 g + pipeta
Lukopren
Lukopren N 1522 univerzální kaučuk pasta 1 kg + katalyzátor N, 30 g + pipeta
Kód: 2502909
Kód dod.: 518010
EAN: 8594019560249
 
929 Kč
930 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Slouží k výrobě forem, do nichž lze odlévat syntetické pryskyřice, sádru, vosk, beton. Dále se používá k výrobě rozebíratelných těsnění a přírubových těsnění, k zalévání v elektrotechnice apod.
Den Braven Maxi trubičková nízkoexpanzní montážní pěna, 500 ml
Den Braven
Den Braven Maxi trubičková nízkoexpanzní montážní pěna, 500 ml
Kód: 2504397
Kód dod.: 516947
EAN: 8595100127884
 
172 Kč
344Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro vyplňování spár při montáži okenních rámů a dveřních zárubní, izolace potrubních systémů a k utěsňování průchodů ve stěnách. Výplně dřevěných obkladů stěn, izolace a zateplování střešních konstrukcí.
Polykar Vlákno dvousložkový tmel pro kov a sklolaminát, 500 g
Polykar
Polykar Vlákno dvousložkový tmel pro kov a sklolaminát, 500 g
Kód: 2502897
Kód dod.: 512342
EAN: 8594007010619
 
329 Kč
658Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tmel s vysokým obsahem skelného vlákna (6 mm), umožňující vytvořit velmi pevnou, skelnými vlákny svázanou vrstvu tmelu, kterou lze podle potřeby brousit.
PATTEX GreenQ - trubičková EKO pěna, 500 ml
Henkel Pattex®
PATTEX GreenQ - trubičková EKO pěna, 500 ml
Kód: 2507603
Kód dod.: 516883
EAN: 9000101134209
 
127 Kč
254Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
PATTEX GreenQ je ekologická trubičková PU pěna z recyklovaných materiálů s nízkou post-expanzí, výbornou tepelnou izolací a vysokou přilnavostí ke stavebním podkladům.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.