cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Ceresit CS25 sanitární silikon, graphite, 280 ml
Henkel Ceresit
Ceresit CS25 sanitární silikon, graphite, 280 ml
Kód: 2507964
Kód dod.: 519455
EAN: 4015000411097
 
265 Kč
946.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen pro vyplnění dilatačních a spojovacích spár mezi keramickými obklady a dlažbou v rozích nebo ve styku stěn, podlah a k usazování zařizovacích předmětů v sanitární oblasti.
Max Color Rapid plnič ve spreji, základový a plnící nástřik, šedý, 400 ml
Mako color
Max Color Rapid plnič ve spreji, základový a plnící nástřik, šedý, 400 ml
Kód: 2503674
Kód dod.: 100108
EAN: 4029534642445
 
315 Kč
787.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jako základový a plnící nástřik, může být použit bez základního nástřiku, za normálních okolností přestříkatelný všemi běžnými lakovacími systémy, také 2K a vodouředitelnými, bez nutnosti mezibroušení.
Het šlehaný lehčený tmel, 250 ml
Het
Het šlehaný lehčený tmel, 250 ml
Kód: 2503961
Kód dod.: 511330
EAN: 8594002539238
 
112 Kč
448Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální extra lehká vyplňovací hmota k tmelení spár, prasklin a vyrovnávání podkladů (minerální a sádrové omítky, betonové panely, zdivo, sádrokarton) v interiéru i exteriéru, lokální opravy děr, vyplňování a zarovnávání přímých i úhlových spár
Polykar Nový Rapid univerzální dvousložkový tmel, 1 kg
Polykar
Polykar Nový Rapid univerzální dvousložkový tmel, 1 kg
Kód: 2503548
Kód dod.: 512304
EAN: 8594007010572
 
409 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro tmelení středních a větších nerovností. Určený pro běžný podklad včetně litiny, hliníku, zinku a sklolaminátu. Dobře aplikovatelný a lehce brousitelný, bez pórů, použitelný i na vyrovnávání nerovností dřeva (tvrdší druhy), laminátu, betonu apod.
Uniflex šlehaný tmel, 1 l
Uniflex®
Uniflex šlehaný tmel, 1 l
Kód: 2504501
Kód dod.: 511370
EAN: 8591235057126
 
283 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šlehaný superlehký tmel, který v mnoha případech nahrazuje sádru. Vhodný pro interiér. Je přetíratelný, nestéká, nepraská, nesmršťuje se. Velmi dobře se uhlazuje a je brousitelný. Odolává působení vody a má velmi dobrou přilnavost k podkladu.
Het akrylový tmel na sádrokarton, zdivo a omítky, 400 g
Het
Het akrylový tmel na sádrokarton, zdivo a omítky, 400 g
Kód: 2503217
Kód dod.: 511271
EAN: 8594002535049
 
71.90 Kč
179.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K plošnému vyrovnání stěn (omítek, zdiva, panelů, sádrokartonu apod.) v interiérech. Tmel se nedoporučuje ke spárování.
Soudal sanitární silikon neutrální, transparentní, 280 ml
Soudal
Soudal sanitární silikon neutrální, transparentní, 280 ml
Kód: 2502926
Kód dod.: 519173
EAN: 5411183030084
 
155 Kč
553.57Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čirý neutrální silikonový tmel bez octového zápachu pro těsnění spár v prostředí se zvýšenou vlhkostí nebo sanitárních místnostech.
LAVON na skla a leské povrchy, 500 ml
Lavon
LAVON na skla a leské povrchy, 500 ml
Kód: 2501712
Kód dod.: 705159
EAN: 8594187141271
 
44.90 Kč
89.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální čistič s alkoholem na skla a všechny omyvatelné povrchy.
Vileda Microfibre hadřík na okna 1 ks
Vileda®
Vileda Microfibre hadřík na okna 1 ks
Kód: 2505147
Kód dod.: 588682
EAN: 4003790006296
 
49.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
+30 % mikrovláken pro podporu čistícího účinku a delší životnost hadříku.
Stopset žluté lepové desky na pilatky, 25 × 10 cm, 5 ks
Stopset
Stopset žluté lepové desky na pilatky, 25 × 10 cm, 5 ks
Kód: 52814
Kód dod.: 674914
EAN: 8594003332128
100%
62.90 Kč
12.58Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Žluté lepové desky jsou určeny k odchytu škodlivého létajícího hmyzu (molice, smutnice, vrtule, létavá imaga mšic atd.)
-4%Sleva
Artdeco Lash Booster Volumizing Base báze pod řasenku pro větší objem a péči transparentní 10 ml
Artdeco
Artdeco Lash Booster Volumizing Base báze pod řasenku pro větší objem a péči transparentní 10 ml
Kód: 87034
Kód dod.: 20001
EAN: 4019674200018
 
382 Kč
399 Kč
38 200Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Luxusní vyživující podkladová báze pod řasenku, jež obsahuje minerály spolu s extrakty z mořských řa
Parex čistící a leštící utěrka na sklo 1 kus
Parex
Parex čistící a leštící utěrka na sklo 1 kus
Kód: 2602744
Kód dod.: 588232
EAN: 8699971790069
 
27.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parex čistící a leštící utěrka na sklo (1 ks) je speciální mikrovláknová utěrka určená pro dokonalé čištění skleněných ploch bez šmouh a vláken.
Elegance Exotic pěna do koupele, 2 l
Elegance
Elegance Exotic pěna do koupele, 2 l
Kód: 80093
Kód dod.: 805009
EAN: 5997514343424
98%
59.90 Kč
29.95Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní pěna do koupele s příjemnou exotickou vůní.
Končící produkty
Artdeco Blusher pudrová tvářenka 48 Carmine Red Blush 5 g
Artdeco
Artdeco Blusher pudrová tvářenka 48 Carmine Red Blush 5 g
Kód: 87439
Kód dod.: 330.48
EAN: 4019674330487
 
273 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte svému líčení svěží a zdravý nádech, vytvářejte si libovolné barevné kombinace pomocí našeho
-9%Sleva
Nivea Men Sensitive pěna na holení, 200 ml
Nivea®
Nivea Men Sensitive pěna na holení, 200 ml
Kód: 09272
Kód dod.: 880041
EAN: 4005808310715
 
99.90 Kč
109.90 Kč
499.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Heřmánek, vitamin E a extrakt z hamamelisu se postarají o zklidnění oholené tváře. Hamamelis tlumí pocit pálení a svědění, pomáhá uzavírat a hojit rány a má protizánětlivé účinky.
Alpa Windsor pěna na holení, 200 ml
ALPA® Windsor®
Alpa Windsor pěna na holení, 200 ml
Kód: 53749
Kód dod.: 880080
EAN: 8594001778522
100%
54.90 Kč
274.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pěna na holení s obsahem aloe vera.
Sensodyne zubní nit expandující, 30 m
Sensodyne
Sensodyne zubní nit expandující, 30 m
Kód: 33110
Kód dod.: 899020
EAN: 5000347084065
 
100 Kč
3.33Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemně voskovaná stlačená vlákna jsou uzpůsobena ke snadnému zavedení do mezizubních prostor, kde dochází k expanzi jejich objemu, a tím k důkladnému vyčištění.
-7%Sleva
Naturalis pěnivá koupel - Ginseng Energy 1000 ml
Naturalis
Naturalis pěnivá koupel - Ginseng Energy 1000 ml
Kód: 2508870
Kód dod.: 805012
EAN: 8596048012539
90%
64.90 Kč
69.90 Kč
64.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Naturalis pěna do koupele Ginseng Energy osvěžující pěna s ženšenem, která jemně čistí pokožku a dodává pocit energie.
Končící produkty
Artdeco Blusher pudrová tvářenka 44 Red Orange Blush 5 g
Artdeco
Artdeco Blusher pudrová tvářenka 44 Red Orange Blush 5 g
Kód: 87438
Kód dod.: 330.44
EAN: 4019674330449
 
273 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte svému líčení zdravě vypadající barvu na tvářích a sestavte si vlastní kombinaci odstínů přes
-60%Sleva
Essence Camouflage + Matte korektor 210, 8 ml
Essence
Essence Camouflage + Matte korektor 210, 8 ml
Kód: 2502432
Kód dod.: ES518040
EAN: 4059729518040
 
29.90 Kč
75 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Korektor Camouflage + Matte 210 od Essence spojuje tekutou, lehkou konzistenci s vysokým krytím a př
Končící produkty
-38%Sleva
Astrid Sun Chladivá regenerační pěna po opalování, 150 ml
Astrid
Astrid Sun Chladivá regenerační pěna po opalování, 150 ml
Kód: 2500943
Kód dod.: 2500943
EAN: 8592297011040
 
73.30 Kč
119 Kč
488.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Chladivá regenerační pěna po opalování s vysokým obsahem D-panthenolu (10%) napomáhá zklidnit podrážděnou pokožku zejména po opalování. Poskytuje pocit chladivého osvěžení, hydratuje pokožku až po dobu 48 hodin.
Vileda Mikro Actifibre hadr na okna 32 x 34,5 cm, 1 kus
Vileda®
Vileda Mikro Actifibre hadr na okna 32 x 34,5 cm, 1 kus
Kód: 2602732
Kód dod.: 588716
EAN: 4023103266650
 
59.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vileda Mikro Actifibre na okna je moderní mikrohadřík určený pro efektivní čištění skleněných a lesklých povrchů bez šmouh a kapek.
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, ořech, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, ořech, 250 g
Kód: 2504869
Kód dod.: 511250
EAN: 8591235075748
 
59.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
AKCE
-7%Sleva
Sidolux čistič na okna a rámy s levandulí, 1 l
LAKMA Sidolux
Sidolux čistič na okna a rámy s levandulí, 1 l
Kód: 2407127
Kód dod.: 705262
EAN: 5902986214127
 
84 Kč
89.90 Kč
84Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sidolux Marseille s levandulí – čisticí přípravek na okna a rámy se svěží levandulovou vůní.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.