cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-9%Sleva
Ceys Super Epoxi Kov epoxidový tmel na kov, 47 g
Ceys®
Ceys Super Epoxi Kov epoxidový tmel na kov, 47 g
Kód: 2503195
Kód dod.: 502956
EAN: 8411519360226
 
209 Kč
229 Kč
4 446.81Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra odolný, snadno tvarovatelný, speciálně určený pro spojování, těsnění, výplně a obnovu všech typů kovů (železo, ocel, měď, mosaz, bronz, hliník a všechny typy slitin).
Jubin Akrilin disperzní akrylátový tmel na dřevo, dub, 750 g
Jub
Jubin Akrilin disperzní akrylátový tmel na dřevo, dub, 750 g
Kód: 2502883
Kód dod.: 511180
EAN: 3831000204030
 
93.90 Kč
125.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určený pro kvalitní opravy povrchových vad (prasklin, škrábanců, prohlubní a rýh) masivního dřeva, dýhovaných nebo nedýhovaných dřevotřískových desek, apod. před jejich konečnou povrchovou úpravou.
TANGIT Uni-Lock, 20m
Henkel
TANGIT Uni-Lock, 20m
Kód: 2507629
Kód dod.: 502520
EAN: 9000101129830
 
109 Kč
5.45Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
TANGIT Uni-Lock – Spolehlivé těsnící vlákno na závity.
AKCE
-11%Sleva
Ceys Aguastop hydroizolační tmel šedý, 300 ml
Ceys®
Ceys Aguastop hydroizolační tmel šedý, 300 ml
Kód: 2601418
Kód dod.: 502968
EAN: 8411519928068
 
168 Kč
189 Kč
560Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
AGUA STOP S OKAMŽITÝM ÚČINKEM je hydroizolační tmel, který vyřeší problémy s filtracemi a prosakováním vody způsobenými vznikem prasklin trhlin a otvorů.
Ceys Stop Plísni sanitární silikon, transparentní, 280 ml
Ceys®
Ceys Stop Plísni sanitární silikon, transparentní, 280 ml
Kód: 2601417
Kód dod.: 503086
EAN: 8411519755466
 
165 Kč
589.29Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čisté spáry natrvalo. Špičkový silikon pro koupelny a kuchyně, unikátní díky kombinaci dvou jedinečných vlastností.
LAVON na skla a leské povrchy, 500 ml
Lavon
LAVON na skla a leské povrchy, 500 ml
Kód: 2501712
Kód dod.: 705159
EAN: 8594187141271
 
44.90 Kč
89.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální čistič s alkoholem na skla a všechny omyvatelné povrchy.
Vileda Microfibre hadřík na okna 1 ks
Vileda®
Vileda Microfibre hadřík na okna 1 ks
Kód: 2505147
Kód dod.: 588682
EAN: 4003790006296
 
49.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
+30 % mikrovláken pro podporu čistícího účinku a delší životnost hadříku.
Ceresit CS 16 transparentní neutrální silikon, 280 ml
Henkel Ceresit
Ceresit CS 16 transparentní neutrální silikon, 280 ml
Kód: 2505428
Kód dod.: 519415
EAN: 4740008501357
 
182 Kč
650Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednosložkový neutrální alkoxy silikonový tmel.
-9%Sleva
Epolex 109 iniciátor k polyesteru, tužidlo do polyesterových tmelů, 15 g
Epolex
Epolex 109 iniciátor k polyesteru, tužidlo do polyesterových tmelů, 15 g
Kód: 2504849
Kód dod.: 502702
EAN: 8595030521394
 
38.90 Kč
42.90 Kč
2 593.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Iniciátor je důležitá složka k rozmíchání dvousložkových polyesterových pryskyřic. K výrobě a opravám laminátových předmětů (lodí, bazénů, autodoplňků).
-3%Sleva
Lazurol akrylátový tmel na dřevo v tubě, dub, 320 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo v tubě, dub, 320 g
Kód: 2504888
Kód dod.: 511196
EAN: 8591235076462
 
89.90 Kč
92.90 Kč
280.94Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
Uniflex štukový akrylový tmel, 400 g
Uniflex®
Uniflex štukový akrylový tmel, 400 g
Kód: 2504496
Kód dod.: 511356
EAN: 8591235056976
 
60.90 Kč
152.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na většinu povrchů na kov, ocel, kámen, beton, dřevo atd., přetíratelný, pro vnitřní i venkovní použití.
Končící produkty
-12%Sleva
Catrice Gel Affair lak na nehty 033 You're The Lime To My Tequila 10,5 ml
Catrice
Catrice Gel Affair lak na nehty 033 You're The Lime To My Tequila 10,5 ml
Kód: 2500118
 
EAN: 4059729516428
 
25.40 Kč
29 Kč
2 309.09Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte perfektně upravené nehty díky gelovému laku Catrice Gel Affair, jenž zajistí dlouhou výdrž
PATTEX Bitumenový střešní tmel, černý, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Bitumenový střešní tmel, černý, 280 ml
Kód: 2506362
Kód dod.: 519154
EAN: 9000100913072
 
139 Kč
496.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex Bitumenový střešní tmel je odolná a pružná těsnicí hmota pro opravy střech, základů a izolací, která spolehlivě odolá vlhkosti, UV záření i mechanickému zatížení.
-3%Sleva
Uniflex tmel na sádrokarton brousitelný, 800 g
Uniflex®
Uniflex tmel na sádrokarton brousitelný, 800 g
Kód: 2504498
Kód dod.: 511362
EAN: 8591235057034
 
58.90 Kč
60.90 Kč
73.63Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Brousitelný jednosložkový tmel pro vyplnění spár mezi deskami sádrokartonu. Tmel je vhodný jen pro interiér. Tmel se aplikuje špachtlí nebo nerezovým hladítkem.
Uniflex PES-TMEL ALU tmel na pozink a lehké kovy, 500 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL ALU tmel na pozink a lehké kovy, 500 g
Kód: 2504550
Kód dod.: 512220
EAN: 8591235062779
 
229 Kč
458Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
UNIFLEX, tmel či lepidlo určené na tmelení středních a větších nerovností, vynikající přilnavost na většině povrchů, především na kov, ocel, kámen, beton, dřevo atd., přetíratelný, pro vnitřní i venkovní použití.​
PATTEX GreenQ EKO PU pěna 750 ml – nízkoexpanzní trubičková pěna
Henkel Pattex®
PATTEX GreenQ EKO PU pěna 750 ml – nízkoexpanzní trubičková pěna
Kód: 2506373
Kód dod.: 516884
EAN: 9000101133066
 
155 Kč
206.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex GreenQ EKO je jednosložková polyuretanová pěna vyrobená s 30% podílem recyklovaných materiálů, což z ní činí ekologickou volbu pro stavební a montážní práce. Díky nízkoexpanzním vlastnostem je ideální pro přesné aplikace, jako je montáž okenní
Uniflex PES-TMEL vlákno tmel se skelným vláken, 200 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL vlákno tmel se skelným vláken, 200 g
Kód: 2504551
Kód dod.: 512230
EAN: 8591235062809
 
144 Kč
720Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
UNIFLEX, tmel či lepidlo určené na tmelení středních a větších nerovností, vynikající přilnavost na většině povrchů, především na kov, ocel, kámen, beton, dřevo atd., přetíratelný, pro vnitřní i venkovní použití.​
Soudal Butyrub jednosložkový tmel, šedý, 600 ml
Soudal
Soudal Butyrub jednosložkový tmel, šedý, 600 ml
Kód: 2502904
Kód dod.: 516250
EAN: 5411183008496
 
145 Kč
241.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce kvalitní, plastický, jednosložkový tmel na bázi polybutenu. Velmi dobrá aplikovatelnost a snadná použitelnost, zůstává trvale plastický, na povrchu vytváří hladkou elastickou slupku, přetíratelný po 24 hodinách.
Epolex 1200/324 epoxidová pryskyřice + Epolex P11 tužidlo, 500 g
Epolex
Epolex 1200/324 epoxidová pryskyřice + Epolex P11 tužidlo, 500 g
Kód: 2504847
Kód dod.: 502717
EAN: 8591235074895
 
336 Kč
672Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K přípravě lepících kompozic, stěrkových hmot a tmelu. K lepení kovu, skla, keramiky, porcelánu, dřeva, betonu apod. Před aplikací nesmí být kompozice zřeďována přídavkem jakéhokoliv ředidla nebo rozpouštědla!
-1%Sleva
Soudal montážní pěna, rozpínavá, trubičková, 300 ml
Soudal montážní pěna, rozpínavá, trubičková, 300 ml
Kód: 2502905
Kód dod.: 516919
EAN: 5411183012813
 
105 Kč
106 Kč
350Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro montáž rámů oken a dveří, vyplňování dutin, tmelení a vyplňování otvorů v konstrukci střech, tvorba zvukově izolační vrstvy, montáž a tmelení rámů oken a dveří, spojování izolačních materiálů a konstrukce střech, nanášení zvukově izolační vrstvy
-5%Sleva
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, jilm, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, jilm, 250 g
Kód: 2504864
Kód dod.: 511245
EAN: 8591235075533
 
59.90 Kč
62.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
Het Ditmel S stěrkový tmel, 1,5 kg
Het
Het Ditmel S stěrkový tmel, 1,5 kg
Kód: 2503417
Kód dod.: 517102
EAN: 8594002535568
 
91.90 Kč
61.27Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Stěrkový tmel pro plošné nanášení v interiérech k velkoplošnému vyrovnávání stěn (omítek, zdiva, panelů, sádrokartonu apod.) v interiérech.
Ceys Univerzální silikon, transparentní, 280 ml
Ceys®
Ceys Univerzální silikon, transparentní, 280 ml
Kód: 2505643
Kód dod.: 503087
EAN: 8411519212259
 
122 Kč
435.71Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální transparentní silikon utěsňuje a vyplňuje praskliny a spáry a zdokonaluje celkový vzhled. Brání proti průnikům vody a vlhkosti a chrání proti plísni.
Mako Iniciátor pasta k PE tmelu, tužidlo, červená, 8 g
Mako color
Mako Iniciátor pasta k PE tmelu, tužidlo, červená, 8 g
Kód: 2504661
Kód dod.: 512017
EAN: 8592884002314
 
43.90 Kč
44 Kč
5 487.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
DBPO pasta - červená PE iniciátor - tužidlo do polyesterových tmelů. Reakční iniciátor pro vytvrzení polyesterových tmelů. Tužidlo do polyesterových tmelů, tužidlo do akrylových plničů, tužidlo do klarlaku, tužidlo do akrylových barev.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.