cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
L'oreal Paris Préférence barva na vlasy, Virginie, světlá hnědá 5.3
L'Oréal Paris
L'oreal Paris Préférence barva na vlasy, Virginie, světlá hnědá 5.3
Kód: 2001890
Kód dod.: 870624
EAN: 3600523923632
 
224.90 Kč
3 748.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bohatá zářivá permanentní barva na vlasy, které nebledne až po dobu 8 týdnů.
Garnier Color Naturals barva na vlasy, ledová tmavě hnědá 3.12
Garnier
Garnier Color Naturals barva na vlasy, ledová tmavě hnědá 3.12
Kód: 2104867
Kód dod.: 870179
EAN: 3600542334877
 
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyživující barva na vlasy s dvojí ochranou pro vyživené vlasy a sytou barvu.
AKCE
-7%Sleva
REMAL Color malířská barva na zeď 530 Máta, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color malířská barva na zeď 530 Máta, 5 + 1 kg
Kód: 2505047
Kód dod.: 401325
EAN: 8591235083101
 
395 Kč
423 Kč
65.83Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelná natónovaná malířská barva s příjemnou vůní v atraktivních odstínech.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 9010 bílá lesk, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 9010 bílá lesk, 400 ml
Kód: 2501894
Kód dod.: 107001
EAN: 4009506099101
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bílá lesk ral 9010 univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
truckZdarma
Betex s2852 2v1 základní i vrchní barva na bazény 0440 tmavě modrá, 9 kg
Betex
Betex s2852 2v1 základní i vrchní barva na bazény 0440 tmavě modrá, 9 kg
Kód: 2504145
Kód dod.: 242129
EAN: 8591235040005
 
3 859 Kč
428.78Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva se používá jako penetrační i vrchní nátěr a je určena k nátěrům betonových podkladů, zdiva a omítek vystavených účinkům vody, vodním parám nebo vysoké relativní vlhkosti.
AKCE
-13%Sleva
Bisil Thermo žáruvzdorná barva 700 °C, stříbrná, 80 g
Bisil
Bisil Thermo žáruvzdorná barva 700 °C, stříbrná, 80 g
Kód: 2500184
Kód dod.: 243016
EAN: 8590518389084
 
99.90 Kč
115 Kč
1 248.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochraně ocelových a litinových povrchů vystavených cyklickému tepelnému namáhání. Používá se k ochranným nátěrům krbů, kouřovodů, parního potrubí, motorů, výměníků tepla, slunečních kolektorů.
Tlumex Plast Plus antikorozní barva na auto a podvozek, černá, 0,9 kg
Detecha®
Tlumex Plast Plus antikorozní barva na auto a podvozek, černá, 0,9 kg
Kód: 2504196
Kód dod.: 301201
EAN: 8595002319332
 
265 Kč
294.44Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce odolný asfaltový antikorozní nátěr s izolačními a tlumícími vlastnostmi. Nátěr je tixotropní, trvale elastický, za vyšších teplot mírně lepivý. Odolává vodě, povětrnostním vlivům, UV záření a účinkům veškerých posypových materiálů.
HETLINE LF BÁZE A 12 KG
HETLINE LF BÁZE A 12 KG
Kód: 2503425
Kód dod.: 405207
EAN: 8594002533915
 
1 125 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Probazen Chlorinátor plovoucí dávkovač na tablety, malý
Probazen
Probazen Chlorinátor plovoucí dávkovač na tablety, malý
Kód: 2505061
Kód dod.: 676426
EAN: 8594019367169
 
96.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Plovoucí dávkovač bazénové chemie je určený pro 1 tabletu. Zajišťuje průběžné dávkování dezinfekčních a multifunkčních tablet bazénové chemie.
AKCE
REMAL Fasáda akrylátová fasádní barva bílá 15 kg
REMAL
REMAL Fasáda akrylátová fasádní barva bílá 15 kg
Kód: 2501346
Kód dod.: 416205
EAN: 8591235036336
 
1 249 Kč
83.27Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je omyvatelná, prodyšná, výborně kryjící a odolává povětrnostním vlivům. Používá se pro nátěry vápenocementových omítek, zdiva, betonových panelů, panelů z lehčených hmot, břízolitu, dřevotřísky apod.
REMAL Fasáda akrylátová fasádní barva bílá 7,5 kg
REMAL
REMAL Fasáda akrylátová fasádní barva bílá 7,5 kg
Kód: 2503602
Kód dod.: 416202
EAN: 8591235036329
 
745 Kč
99.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je omyvatelná, prodyšná, výborně kryjící a odolává povětrnostním vlivům. Používá se pro nátěry vápenocementových omítek, zdiva, betonových panelů, panelů z lehčených hmot, břízolitu, dřevotřísky apod.
got2b lak na vlasy Volumania (4), 300 ml
Henkel Schwarzkopf Got2b™
got2b lak na vlasy Volumania (4), 300 ml
Kód: 46667
 
EAN: 9000101040524
100%
184.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Got2b Volumania 24h objemový lak na vlasy - pro neuvěřitelný objem. Nafoukněte objem svého účesu do výšin! Got2b objemový lak na vlasy dodává objem od kořínků po konečky.
AKCE
-11%Sleva
Het Hetmal Plus malířská barva, 40 kg
Het
Het Hetmal Plus malířská barva, 40 kg
Kód: 2504671
Kód dod.: 400263
EAN: 8594002530136
 
1 340 Kč
1 505 Kč
33.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Interiérová disperzní bílá krycí barva s vysokou krycí schopností - doporučujeme pro komerční a obývací prostory, kanceláře, školy, chodby,průmyslové aplikace.
Alpa Lípa s vůní lípy lak na vlasy 150 ml
ALPA®
Alpa Lípa s vůní lípy lak na vlasy 150 ml
Kód: 56261
Kód dod.: 00216
EAN: 8594001778706
100%
56.90 Kč
379.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak na vlasy s lihovým základem a příjemnou vůní lípy. Poskytuje pevnou fixaci účesu a pomáhá předcházet předčasnému maštění vlasů. Vhodný pro všechny typy vlasů.
L'oreal Paris Préférence barva na vlasy, intenzivní sytá hnědá 4.15
L'Oréal Paris
L'oreal Paris Préférence barva na vlasy, intenzivní sytá hnědá 4.15
Kód: 67461
Kód dod.: 870636
EAN: 3600010013389
 
224.90 Kč
3 748.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bohatá zářivá permanentní barva na vlasy, které nebledne až po dobu 8 týdnů.
REMAL Vinyl bílý mat omyvatelná barva na zeď 15 kg
REMAL
REMAL Vinyl bílý mat omyvatelná barva na zeď 15 kg
Kód: 2504800
Kód dod.: 401632
EAN: 8591235073751
 
1 885 Kč
125.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiový bílý malířský nátěr se sametově matným vzhledem, výbornou kryvostí a otěruvzdorností. Povrch je šetrně omyvatelný. Nátěr je určen k malování stěn i stropů v interiéru na štukové, sádrokartonové a jiné podklady.
REMAL tónovací barva, 0200 hnědá, 1 kg
REMAL
REMAL tónovací barva, 0200 hnědá, 1 kg
Kód: 2503492
Kód dod.: 430930
EAN: 8591235030716
 
147 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
AKCE
-9%Sleva
REMAL tónovací barva, 0500 žlutozelená, 250 g
REMAL
REMAL tónovací barva, 0500 žlutozelená, 250 g
Kód: 2500219
Kód dod.: 430958
EAN: 8591235030501
 
38 Kč
41.90 Kč
152Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
AKCE
-9%Sleva
REMAL tónovací barva, 0200 hnědá, 250 g
REMAL
REMAL tónovací barva, 0200 hnědá, 250 g
Kód: 2500216
Kód dod.: 430926
EAN: 8591235030549
 
47 Kč
51.90 Kč
188Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
AKCE
-11%Sleva
Het Hetmal Standard malířská barva, 40 kg
Het
Het Hetmal Standard malířská barva, 40 kg
Kód: 2506473
Kód dod.: 400276
EAN: 8595614515788
 
1 024 Kč
1 149 Kč
25.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Klasický tekutý malířský nátěr, bílá barva na zeď k vnitřním nátěrům stěn a stropů (vápenných, vápenocementových omítek, zdiva, betonových panelů apod.).
REMAL tónovací barva, 0800 červená, 500 g
REMAL
REMAL tónovací barva, 0800 červená, 500 g
Kód: 2503482
Kód dod.: 430944
EAN: 8591235030600
 
95.90 Kč
191.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
REMAL tónovací barva, 0600 žlutá, 1 kg
REMAL
REMAL tónovací barva, 0600 žlutá, 1 kg
Kód: 2503498
Kód dod.: 430978
EAN: 8591235030693
 
89.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
REMAL tónovací barva, 0550 zelená, 1 kg
REMAL
REMAL tónovací barva, 0550 zelená, 1 kg
Kód: 2503489
Kód dod.: 430906
EAN: 8591235030761
 
98.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
Eternal Stabil protiskluzová barva na betonové podlahy a dlažbu, tmavě šedá, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal Stabil protiskluzová barva na betonové podlahy a dlažbu, tmavě šedá, 10 kg
Kód: 2502791
Kód dod.: 355406
EAN: 8590892112575
 
2 855 Kč
285.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen k povrchové úpravě betonových ploch, betonových dlaždic, betonové zámkové dlažby. Je vhodný k povrchové úpravě betonových podlah ve sklepech, schodištích, skladištích, výstavních prostorech apod.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.