cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Garnier Color Naturals barva na vlasy, tmavá blond 6
Garnier
Garnier Color Naturals barva na vlasy, tmavá blond 6
Kód: 2500198
Kód dod.: 870147
EAN: 3600542601542
 
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyživující barva na vlasy s dvojí ochranou pro vyživené vlasy a sytou barvu.
Pe-po větruodolný zapalovač, mix barev
Severochema Pe-Po®
Pe-po větruodolný zapalovač, mix barev
Kód: 2208988
Kód dod.: 990248
EAN: 8595009289584
100%
54.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Plnitelný metalický zapalovač s větruodolným plamenem.
Kuchyňská chňapka s magnetem, mix barev
Clanax®
Kuchyňská chňapka s magnetem, mix barev
Kód: 60454
Kód dod.: 0220978
EAN: 8590786229785
100%
29.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kuchyňská chňapka teflon, různé motivy a barvy 17 x 26 cm 1 kus, Kuchyňská chňapka teflon. Odolná proti vysokým teplotám.
Parex smetáček a lopatka, mix barev
Parex
Parex smetáček a lopatka, mix barev
Kód: 2602200
Kód dod.: 575441
EAN: 8699971798126
 
52.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parex smetáček a lopatka usnadňují rychlý úklid drobných nečistot v domácnosti.
L'oreal Paris Préférence barva na vlasy, intenzivní sytá hnědá 4.15
L'Oréal Paris
L'oreal Paris Préférence barva na vlasy, intenzivní sytá hnědá 4.15
Kód: 67461
Kód dod.: 870636
EAN: 3600010013389
 
224.90 Kč
3 748.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bohatá zářivá permanentní barva na vlasy, které nebledne až po dobu 8 týdnů.
REMAL Fasáda akrylátová fasádní barva bílá 1 kg
REMAL
REMAL Fasáda akrylátová fasádní barva bílá 1 kg
Kód: 2503603
Kód dod.: 416199
EAN: 8591235036985
 
132 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je omyvatelná, prodyšná, výborně kryjící a odolává povětrnostním vlivům. Používá se pro nátěry vápenocementových omítek, zdiva, betonových panelů, panelů z lehčených hmot, břízolitu, dřevotřísky apod.
REMAL Fasáda akrylátová fasádní barva bílá 4 kg
REMAL
REMAL Fasáda akrylátová fasádní barva bílá 4 kg
Kód: 2504604
Kód dod.: 416201
EAN: 8591235066159
 
449 Kč
112.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je omyvatelná, prodyšná, výborně kryjící a odolává povětrnostním vlivům. Používá se pro nátěry vápenocementových omítek, zdiva, betonových panelů, panelů z lehčených hmot, břízolitu, dřevotřísky apod.
Hostagrund 2v1 S2160 kovářská barva, 375 ml
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 kovářská barva, 375 ml
Kód: 2504130
Kód dod.: 328500
EAN: 8591235039085
 
239 Kč
637.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva je především určena k dekorativním nátěrům kovářských výrobků, kde se vyžaduje atraktivní „kovaný“ vzhled.
-3%Sleva
Proxim Konkor 500 asfaltový antikorozní lak, 950 g
Proxim
Proxim Konkor 500 asfaltový antikorozní lak, 950 g
Kód: 2502725
Kód dod.: 303152
EAN: 8594019360788
 
209 Kč
215 Kč
220Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nátěr kovových předmětů a konstrukcí pro vnější prostředí, např. jako antikorozní ochrana rzí narušeného ocelového pletiva, spodků karoserií automobilů apod. Zásadně nevyžaduje základní nátěr.
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín tmavě hnědá 3
Garnier
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín tmavě hnědá 3
Kód: 48914
Kód dod.: 870150
EAN: 3600540632852
100%
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivně pečující barva na vlasy obsahující přírodní olivový olej, který proniká hluboko do struktury vlasů, a tak během barvení zároveň o vlasy pečuje. Závěrečná péče je také obohacená o olivový olej, který poskytuje vlasům ochranu i po nabarvení.
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín světlá blond 8
Garnier
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín světlá blond 8
Kód: 2500201
Kód dod.: 870153
EAN: 3600540632890
 
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivně pečující barva na vlasy obsahující přírodní olivový olej, který proniká hluboko do struktury vlasů, a tak během barvení zároveň o vlasy pečuje. Závěrečná péče je také obohacená o olivový olej, který poskytuje vlasům ochranu i po nabarvení.
Syoss Barva na vlasy chladná tmavá blond 6_46, 50ml
Henkel Syoss
Syoss Barva na vlasy chladná tmavá blond 6_46, 50ml
Kód: 2508181
Kód dod.: 870321
EAN: 9000101741377
 
149.90 Kč
2 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Permanentní barva na vlasy Syoss Cool Color 6-46 Chladná tmavá blond - Permanentní barva na vlasy s efektem proti žlutým tónům a až 100% krytím šedin.
AKCE
-8%Sleva
Eternal In Stop malířská izolační barva na skvrny, 1 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal In Stop malířská izolační barva na skvrny, 1 kg
Kód: 2502804
Kód dod.: 404980
EAN: 8590892113275
 
289 Kč
315 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se k základním nátěrům, kterými lze zabránit průniku nikotinových skvrn v silně zakouřených místnostech do nové malby. Dále se dají tímto nátěrem izolovat skvrny po starých válečkových malbách, skvrny po zatékání, rzi, mastnotě atd...
-5%Sleva
Epoxyban epoxidová barva na podlahy, pro extrémní zátěž, RAL 7045 šedá, 2,5 kg
Detecha®
Epoxyban epoxidová barva na podlahy, pro extrémní zátěž, RAL 7045 šedá, 2,5 kg
Kód: 2506222
Kód dod.: 359190
EAN: 8595002322844
 
1 465 Kč
1 535 Kč
586Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní syntetická dvousložková epoxidová nátěrová hmota na beton určená k nátěrům betonových podlah s velmi vysokou mechanickou zátěží.
Detecha Izoban barva na beton, RAL 1001 béžová, 2 kg
Detecha® Izoban
Detecha Izoban barva na beton, RAL 1001 béžová, 2 kg
Kód: 2503695
Kód dod.: 301401
EAN: 8595002319448
 
475 Kč
237.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na beton. 100% voděodolná, odolává olejům, roztokům solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobě motorové naftě. Mechanicky odolná. Snáší trvalé tepelné zatížení do +50 °C.
-4%Sleva
Epoxyban epoxidová barva na podlahy, pro extrémní zátěž, RAL 7045 šedá, 5 kg
Detecha®
Epoxyban epoxidová barva na podlahy, pro extrémní zátěž, RAL 7045 šedá, 5 kg
Kód: 2504284
Kód dod.: 359192
EAN: 8595002322851
 
2 645 Kč
2 769 Kč
529Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní syntetická dvousložková epoxidová nátěrová hmota na beton určená k nátěrům betonových podlah s velmi vysokou mechanickou zátěží.
AKCE
-7%Sleva
Betex S2131 2v1 základní i vrchní barva na beton 0110 šedá, 5 kg
Betex
Betex S2131 2v1 základní i vrchní barva na beton 0110 šedá, 5 kg
Kód: 2504682
Kód dod.: 301306
EAN: 8591235039481
100%
1 099 Kč
1 179 Kč
219.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K matných nátěrů pro vnitřní i venkovní použití, např. podlahy sklepů, garáží, teras, balkónů, zídky, sloupky apod. Výrobek má vysokou odlonost vůči povětrnosti.
AKCE
-7%Sleva
Betex S2131 2v1 základní i vrchní barva na beton 0110 šedá, 2 kg
Betex
Betex S2131 2v1 základní i vrchní barva na beton 0110 šedá, 2 kg
Kód: 2504681
Kód dod.: 301304
EAN: 8591235071245
 
529 Kč
569 Kč
264.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K matných nátěrů pro vnitřní i venkovní použití, např. podlahy sklepů, garáží, teras, balkónů, zídky, sloupky apod. Výrobek má vysokou odlonost vůči povětrnosti.
Renolast asfaltohliníková barva na střechu, 3 kg
Renolast
Renolast asfaltohliníková barva na střechu, 3 kg
Kód: 2502702
Kód dod.: 301113
EAN: 8585000101282
 
1 050 Kč
350Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se jako reflexní izolační nátěrová látka na povrchovou úpravu střešní krytiny na bázi bitumenů a plechu, na nátěry zdiva, betonu, dřeva a některých plastických látek, kde se kromě izolačního a konzervačního účinku požaduje i odrážení sluneční
L'oreal Paris Préférence Vivid Colors barva na vlasy, Smokey Grey 9.112
L'Oréal Paris
L'oreal Paris Préférence Vivid Colors barva na vlasy, Smokey Grey 9.112
Kód: 2507774
Kód dod.: 870616
EAN: 3600524015497
 
224.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zářivá nevšední permanentní barva na vlasy pro velmi intenzivní, lesklý a výrazný výsledek.
Wellaflex lak na vlasy Shiny Hold (5), 250 ml
Wella®
Wellaflex lak na vlasy Shiny Hold (5), 250 ml
Kód: 43358
Kód dod.: 860531
EAN: 4056800640065
 
89.90 Kč
359.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Wellaflex Shiny hold lak na vlasy pro ultra silné zpevnění dodá vlasům zářivý lesk již po prvním použití a výrazně je zpevní. navíc obsahuje složky, které odráží světlo.
Wellaflex lak na vlasy Brilliant Color (3), 250 ml
Wella®
Wellaflex lak na vlasy Brilliant Color (3), 250 ml
Kód: 13160
Kód dod.: 860535
EAN: 4056800738359
80%
89.90 Kč
359.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak na vlasy Wella Wellaflex Brilliant Color zafixuje váš účes po dlouhou dobu a zajistí tak maximální kontrolu nad vašimi vlasy.
Wellaflex lak na vlasy Extra Strong (4), 250 ml
Wella®
Wellaflex lak na vlasy Extra Strong (4), 250 ml
Kód: 45121
Kód dod.: 860530
EAN: 4056800674305
93%
89.90 Kč
359.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Wellaflex 2nd Day Volume Lak na vlasy pro extra silné zpevnění s technologií FlexActive™ vám zajistí přirozený, flexibilní účes, který vydrží.
AKCE
-5%Sleva
Nivea Haarspray Ultra Strong, lak na vlasy, 250 ml
Nivea®
Nivea Haarspray Ultra Strong, lak na vlasy, 250 ml
Kód: 2502021
Kód dod.: 860139
EAN: 4005808260188
 
99.90 Kč
104.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Posiluje vlasy po celé jejich délce. Zajistí až 24hodinovou fixaci účesu. Pečuje o vlasy a nevysušuje je. Chrání vlasy a snadno se vyčesává.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.