cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín tmavě hnědá 3
Garnier
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín tmavě hnědá 3
Kód: 48914
Kód dod.: 870150
EAN: 3600540632852
100%
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivně pečující barva na vlasy obsahující přírodní olivový olej, který proniká hluboko do struktury vlasů, a tak během barvení zároveň o vlasy pečuje. Závěrečná péče je také obohacená o olivový olej, který poskytuje vlasům ochranu i po nabarvení.
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín světlá blond 8
Garnier
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín světlá blond 8
Kód: 2500201
Kód dod.: 870153
EAN: 3600540632890
 
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivně pečující barva na vlasy obsahující přírodní olivový olej, který proniká hluboko do struktury vlasů, a tak během barvení zároveň o vlasy pečuje. Závěrečná péče je také obohacená o olivový olej, který poskytuje vlasům ochranu i po nabarvení.
Syoss Barva na vlasy chladná tmavá blond 6_46, 50ml
Henkel Syoss
Syoss Barva na vlasy chladná tmavá blond 6_46, 50ml
Kód: 2508181
Kód dod.: 870321
EAN: 9000101741377
 
149.90 Kč
2 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Permanentní barva na vlasy Syoss Cool Color 6-46 Chladná tmavá blond - Permanentní barva na vlasy s efektem proti žlutým tónům a až 100% krytím šedin.
Druchema Stříbřenka žáruvzdorná barva na kamna, 100 g
Druchema
Druchema Stříbřenka žáruvzdorná barva na kamna, 100 g
Kód: 04207
Kód dod.: 11850022
EAN: 8594825003220
 
44.90 Kč
449Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Slouží k nátěrům kamen, topných těles a kouřových rour. Po zaschnutí a vypálení vznikne světlý, stříbřitě šedý matný povlak. Stříbřenka je nehořlavá a netoxická.
Barva na lajnování V2021 pro sportovní značení, 10 kg
REMAL
Barva na lajnování V2021 pro sportovní značení, 10 kg
Kód: 2504527
Kód dod.: 370602
EAN: 8591235061376
 
565 Kč
56.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na lajnování je určena pro značení čar na venkovních hřištích a sportovních plochách. Pro značení čar na sportovních plochách v exteriérech.
-7%Sleva
Essence mini lak na nehty JUICY FRUITY 15, 5 ml
Essence
Essence mini lak na nehty JUICY FRUITY 15, 5 ml
Kód: 2601997
Kód dod.: ES585370
EAN: 4059729585370
 
27 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte svým nehtům svěží letní nádech s essence JUICY FRUITY Mini Nail Polish 15. Tento mini lak v
-3%Sleva
Proxim Konkor 500 asfaltový antikorozní lak, 950 g
Proxim
Proxim Konkor 500 asfaltový antikorozní lak, 950 g
Kód: 2502725
Kód dod.: 303152
EAN: 8594019360788
 
209 Kč
215 Kč
220Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nátěr kovových předmětů a konstrukcí pro vnější prostředí, např. jako antikorozní ochrana rzí narušeného ocelového pletiva, spodků karoserií automobilů apod. Zásadně nevyžaduje základní nátěr.
Hostagrund 2v1 S2160 kovářská barva, 375 ml
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 kovářská barva, 375 ml
Kód: 2504130
Kód dod.: 328500
EAN: 8591235039085
 
239 Kč
637.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva je především určena k dekorativním nátěrům kovářských výrobků, kde se vyžaduje atraktivní „kovaný“ vzhled.
Kuchyňská chňapka s magnetem, mix barev
Clanax®
Kuchyňská chňapka s magnetem, mix barev
Kód: 60454
Kód dod.: 0220978
EAN: 8590786229785
100%
29.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kuchyňská chňapka teflon, různé motivy a barvy 17 x 26 cm 1 kus, Kuchyňská chňapka teflon. Odolná proti vysokým teplotám.
Pe-po větruodolný zapalovač, mix barev
Severochema Pe-Po®
Pe-po větruodolný zapalovač, mix barev
Kód: 2208988
Kód dod.: 990248
EAN: 8595009289584
100%
54.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Plnitelný metalický zapalovač s větruodolným plamenem.
Parex smetáček a lopatka, mix barev
Parex
Parex smetáček a lopatka, mix barev
Kód: 2602200
Kód dod.: 575441
EAN: 8699971798126
 
52.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parex smetáček a lopatka usnadňují rychlý úklid drobných nečistot v domácnosti.
Wellaflex lak na vlasy Shiny Hold (5), 250 ml
Wella®
Wellaflex lak na vlasy Shiny Hold (5), 250 ml
Kód: 43358
Kód dod.: 860531
EAN: 4056800640065
 
89.90 Kč
359.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Wellaflex Shiny hold lak na vlasy pro ultra silné zpevnění dodá vlasům zářivý lesk již po prvním použití a výrazně je zpevní. navíc obsahuje složky, které odráží světlo.
Wellaflex lak na vlasy Brilliant Color (3), 250 ml
Wella®
Wellaflex lak na vlasy Brilliant Color (3), 250 ml
Kód: 13160
Kód dod.: 860535
EAN: 4056800738359
80%
89.90 Kč
359.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak na vlasy Wella Wellaflex Brilliant Color zafixuje váš účes po dlouhou dobu a zajistí tak maximální kontrolu nad vašimi vlasy.
Wellaflex lak na vlasy Extra Strong (4), 250 ml
Wella®
Wellaflex lak na vlasy Extra Strong (4), 250 ml
Kód: 45121
Kód dod.: 860530
EAN: 4056800674305
93%
89.90 Kč
359.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Wellaflex 2nd Day Volume Lak na vlasy pro extra silné zpevnění s technologií FlexActive™ vám zajistí přirozený, flexibilní účes, který vydrží.
AKCE
-5%Sleva
Nivea Haarspray Ultra Strong, lak na vlasy, 250 ml
Nivea®
Nivea Haarspray Ultra Strong, lak na vlasy, 250 ml
Kód: 2502021
Kód dod.: 860139
EAN: 4005808260188
 
99.90 Kč
104.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Posiluje vlasy po celé jejich délce. Zajistí až 24hodinovou fixaci účesu. Pečuje o vlasy a nevysušuje je. Chrání vlasy a snadno se vyčesává.
L'Oraál Paris Préférence barva na vlasy 5.0 světle hnědá
L'Oréal Paris
L'Oraál Paris Préférence barva na vlasy 5.0 světle hnědá
Kód: 2507346
Kód dod.: 870637
EAN: 3600524193799
 
224.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
L’Oréal Paris Préférence 5.0 Světle hnědá je permanentní barva na vlasy s bohatým, zářivým světle hnědým odstínem a dlouhotrvajícím leskem.
Het Klasik Premium malířská barva, 7+1 kg
Het
Het Klasik Premium malířská barva, 7+1 kg
Kód: 2506911
Kód dod.: 400371
EAN: 8595614514651
 
482 Kč
60.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce bílá interiérová malířská barva určená k nátěrům stěn a stropů, vápenných, vápenocementových, sádrovápenných a sádrových omítek, sádrokartonových, sádrovláknitých a dřevovláknitých desek a další.
Biopol Laksil Lesk univerzální bezbarvý lak pod vodu, 700 g
Biopol Paints
Biopol Laksil Lesk univerzální bezbarvý lak pod vodu, 700 g
Kód: 2502694
Kód dod.: 243296
EAN: 8590518331076
 
445 Kč
446 Kč
635.71Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen k vodotěsným nátěrům stěn vodních nádrží, silážních jímek a plaveckých bazénů, pro povrchovou úpravu ocelových konstr. a eternitových střech.
Het Hetmal Standard malířská barva, 7+1 kg
Het
Het Hetmal Standard malířská barva, 7+1 kg
Kód: 2505487
Kód dod.: 400270
EAN: 8595614514699
 
282 Kč
35.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Klasický tekutý malířský nátěr, bílá barva na zeď k vnitřním nátěrům stěn a stropů (vápenných, vápenocementových omítek, zdiva, betonových panelů apod.).
L'oreal Paris Préférence Vivid Colors barva na vlasy, Smokey Grey 9.112
L'Oréal Paris
L'oreal Paris Préférence Vivid Colors barva na vlasy, Smokey Grey 9.112
Kód: 2507774
Kód dod.: 870616
EAN: 3600524015497
 
224.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zářivá nevšední permanentní barva na vlasy pro velmi intenzivní, lesklý a výrazný výsledek.
AKCE
-1%Sleva
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 5/4 kaštanová, 110 ml
Wella®
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 5/4 kaštanová, 110 ml
Kód: 12495
Kód dod.: 860583
EAN: 4056800895243
99%
64 Kč
64.90 Kč
1 280Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
100% intenzivní barva zvenku a zdravé a silné vlasy zevnitř. Hluboce vyživující kúra uzavírá vlasovou kutikulu pro optimální lesk a hebkost. Hydratační kúra s atraktivní květinovou vůní - bohaté bílé květy na dřevitém podkladu, vytváří hladký povrch
AKCE
-1%Sleva
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 2/0 černá, 110 ml
Wella®
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 2/0 černá, 110 ml
Kód: 12483
Kód dod.: 860577
EAN: 4056800877614
 
64 Kč
64.90 Kč
1 280Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
100% intenzivní barva zvenku a zdravé a silné vlasy zevnitř. Hluboce vyživující kúra uzavírá vlasovou kutikulu pro optimální lesk a hebkost. Hydratační kúra s atraktivní květinovou vůní - bohaté bílé květy na dřevitém podkladu, vytváří hladký povrch
Syoss Oleo Intense dlouhotrvající olejová barva na vlasy, Tmavě Plavý 6-10
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense dlouhotrvající olejová barva na vlasy, Tmavě Plavý 6-10
Kód: 72914
Kód dod.: 1738057
EAN: 9000100814645
 
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na vlasy Syoss Oleo Intense s olejovou recepturou bez obsahu amoniaku poskytuje dlouhotrvající, šetrné barvení a profesionální krytí šedin.
Garnier Color Naturals barva na vlasy, přirozená extra světlá blond 9
Garnier
Garnier Color Naturals barva na vlasy, přirozená extra světlá blond 9
Kód: 2402602
Kód dod.: 870140
EAN: 3600542601573
 
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyživující barva na vlasy s dvojí ochranou pro vyživené vlasy a sytou barvu.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.