cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Polykar Dřevo dvousložkový tmel na dřevo, brousitelný, 500 g
Polykar
Polykar Dřevo dvousložkový tmel na dřevo, brousitelný, 500 g
Kód: 2502898
Kód dod.: 512352
EAN: 8594007010817
 
359 Kč
718Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální tmel s vysokým obsahem dřevní moučky pro tmelení masivu, dřevotřísky, laťovky a veškerých výrobků ze dřeva. Pružný, houževnatý a objemově stálý (pracuje se dřevem), nepropadá se.
Pattex FT 101 lepící tmel šedý 280ml
Henkel Pattex®
Pattex FT 101 lepící tmel šedý 280ml
Kód: 2506359
Kód dod.: 501890
EAN: 9000101151817
 
212 Kč
757.14Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
PATTEX FT 101 je víceúčelový, elastický lepicí tmel určený pro použití v interiéru i exteriéru, založený na technologii Flextec. Vhodný pro lepení a tmelení všech druhů spár.
PATTEX Sanitární silikon, transparentní, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Sanitární silikon, transparentní, 280 ml
Kód: 2602673
Kód dod.: 518962
EAN: 9000101164855
 
129 Kč
460.71Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex sanitární silikon transparentní je silikonový tmel do koupelen a kuchyní s vysokou odolností proti vlhkosti a plísním.
Končící produkty
Artdeco Blusher pudrová tvářenka 44 Red Orange Blush 5 g
Artdeco
Artdeco Blusher pudrová tvářenka 44 Red Orange Blush 5 g
Kód: 87438
Kód dod.: 330.44
EAN: 4019674330449
 
273 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte svému líčení zdravě vypadající barvu na tvářích a sestavte si vlastní kombinaci odstínů přes
-60%Sleva
Essence Camouflage + Matte korektor 210, 8 ml
Essence
Essence Camouflage + Matte korektor 210, 8 ml
Kód: 2502432
Kód dod.: ES518040
EAN: 4059729518040
 
29.90 Kč
75 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Korektor Camouflage + Matte 210 od Essence spojuje tekutou, lehkou konzistenci s vysokým krytím a př
LAVON na skla a leské povrchy, 500 ml
Lavon
LAVON na skla a leské povrchy, 500 ml
Kód: 2501712
Kód dod.: 705159
EAN: 8594187141271
 
44.90 Kč
89.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální čistič s alkoholem na skla a všechny omyvatelné povrchy.
Vileda Microfibre hadřík na okna 1 ks
Vileda®
Vileda Microfibre hadřík na okna 1 ks
Kód: 2505147
Kód dod.: 588682
EAN: 4003790006296
 
49.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
+30 % mikrovláken pro podporu čistícího účinku a delší životnost hadříku.
Ceresit CS25 sanitární silikon, transparentní, 280 ml
Henkel Ceresit
Ceresit CS25 sanitární silikon, transparentní, 280 ml
Kód: 63076
Kód dod.: 519430
EAN: 8691451080400
100%
265 Kč
946.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen pro vyplnění dilatačních a spojovacích spár mezi keramickými obklady a dlažbou v rozích nebo ve styku stěn, podlah a k usazování zařizovacích předmětů v sanitární oblasti.
Uniflex akrylátový švédský tmel 800 g
Uniflex®
Uniflex akrylátový švédský tmel 800 g
Kód: 2507872
Kód dod.: 511337
EAN: 8591235100846
 
118 Kč
147.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Profesionální řešení pro dokonalé spáry.
Lukopren N 1522 univerzální kaučuk pasta 1 kg + katalyzátor N, 30 g + pipeta
Lukopren
Lukopren N 1522 univerzální kaučuk pasta 1 kg + katalyzátor N, 30 g + pipeta
Kód: 2502909
Kód dod.: 518010
EAN: 8594019560249
 
929 Kč
930 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Slouží k výrobě forem, do nichž lze odlévat syntetické pryskyřice, sádru, vosk, beton. Dále se používá k výrobě rozebíratelných těsnění a přírubových těsnění, k zalévání v elektrotechnice apod.
Den Braven Maxi trubičková nízkoexpanzní montážní pěna, 500 ml
Den Braven
Den Braven Maxi trubičková nízkoexpanzní montážní pěna, 500 ml
Kód: 2504397
Kód dod.: 516947
EAN: 8595100127884
 
172 Kč
344Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro vyplňování spár při montáži okenních rámů a dveřních zárubní, izolace potrubních systémů a k utěsňování průchodů ve stěnách. Výplně dřevěných obkladů stěn, izolace a zateplování střešních konstrukcí.
Polykar Vlákno dvousložkový tmel pro kov a sklolaminát, 500 g
Polykar
Polykar Vlákno dvousložkový tmel pro kov a sklolaminát, 500 g
Kód: 2502897
Kód dod.: 512342
EAN: 8594007010619
 
329 Kč
658Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tmel s vysokým obsahem skelného vlákna (6 mm), umožňující vytvořit velmi pevnou, skelnými vlákny svázanou vrstvu tmelu, kterou lze podle potřeby brousit.
PATTEX GreenQ - trubičková EKO pěna, 500 ml
Henkel Pattex®
PATTEX GreenQ - trubičková EKO pěna, 500 ml
Kód: 2507603
Kód dod.: 516883
EAN: 9000101134209
 
127 Kč
254Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
PATTEX GreenQ je ekologická trubičková PU pěna z recyklovaných materiálů s nízkou post-expanzí, výbornou tepelnou izolací a vysokou přilnavostí ke stavebním podkladům.
Epolex 350 g/m² laminovací skelná tkanina, 2 m²
Epolex
Epolex 350 g/m² laminovací skelná tkanina, 2 m²
Kód: 2504852
Kód dod.: 502756
EAN: 8591235075021
 
214 Kč
107Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Epolex laminovací skelná tkanina se používá ve spojení s pryskyřicí EPOLEX k opravám laminátových předmětů. Skelné tkaniny se spolu s polyesterovými pryskyřicemi používají pro laminování.
-9%Sleva
Uniflex olejový sklenářský tmel, přetíratelný, 6 kg
Uniflex®
Uniflex olejový sklenářský tmel, přetíratelný, 6 kg
Kód: 2504873
Kód dod.: 515133
EAN: 8591235075892
 
352 Kč
385 Kč
58.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sklenářský tmel pro opravu drobných nerovností, zasychá do 24 hodin a je přetíratelný po 14 dnech. K utěsnění, upevňování tabulkových skel do dřevěných a kovových rámů.
Den Braven Debbex Combo pěna pro trubičku i pistoli 2v1, 750 ml
Den Braven
Den Braven Debbex Combo pěna pro trubičku i pistoli 2v1, 750 ml
Kód: 2507497
Kód dod.: 516956
EAN: 8595100179678
 
167 Kč
222.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Profesionální jednosložková montážní a konstrukční polyuretanová pěna.
Ceresit CS25 sanitární silikon, coal, 280 ml
Henkel Ceresit
Ceresit CS25 sanitární silikon, coal, 280 ml
Kód: 2506896
Kód dod.: 519459
EAN: 9000100978439
 
265 Kč
946.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen pro vyplnění dilatačních a spojovacích spár mezi keramickými obklady a dlažbou v rozích nebo ve styku stěn, podlah a k usazování zařizovacích předmětů v sanitární oblasti.
Epolex Polyester 109 + iniciátor, polyesterová pryskyřice, 1 kg
Epolex
Epolex Polyester 109 + iniciátor, polyesterová pryskyřice, 1 kg
Kód: 2504854
Kód dod.: 502777
EAN: 8591235075090
 
355 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se k výrobě technického laminátu, opravám laminovaných předmětů (např. lodí, sportovních potřeb, kapotáží, autodílů) a k výrobě deskových konglomerátů z přírodního a umělého kamene.
Končící produkty
-12%Sleva
Catrice Gel Affair lak na nehty 012 Easy Peasy Lemon Squeezy 10,5 ml
Catrice
Catrice Gel Affair lak na nehty 012 Easy Peasy Lemon Squeezy 10,5 ml
Kód: 2500117
 
EAN: 4059729516213
 
25.40 Kč
29 Kč
2 309.09Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte perfektně upravené nehty díky gelovému laku na nehty Gel Affair od značky Catrice, se který
AKCE
-5%Sleva
Uniflex akrylátový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, 800 g
Uniflex®
Uniflex akrylátový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, 800 g
Kód: 2500647
Kód dod.: 511342
EAN: 8591235056853
 
99.90 Kč
105 Kč
124.88Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K drobným opravám zdiva, sádrokartónu a dřeva v interiéru i exteriéru. Tmelení středních a větších nerovností.
AKCE
-5%Sleva
Uniflex akrylátový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, 400 g
Uniflex®
Uniflex akrylátový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, 400 g
Kód: 2500646
Kód dod.: 511340
EAN: 8591235056822
 
57.90 Kč
60.90 Kč
144.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K drobným opravám zdiva, sádrokartónu a dřeva v interiéru i exteriéru. Tmelení středních a větších nerovností.
Ceresit CS25 sanitární silikon, toffi, 280 ml
Henkel Ceresit
Ceresit CS25 sanitární silikon, toffi, 280 ml
Kód: 2507962
Kód dod.: 519451
EAN: 4015000414340
 
265 Kč
946.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen pro vyplnění dilatačních a spojovacích spár mezi keramickými obklady a dlažbou v rozích nebo ve styku stěn, podlah a k usazování zařizovacích předmětů v sanitární oblasti.
PATTEX PU pěna GreenQ EKO, 750ml nízkoexpanzní, pistolová
PATTEX PU pěna GreenQ EKO, 750ml nízkoexpanzní, pistolová
Kód: 2508093
Kód dod.: 516885
EAN: 9000101147858
 
159 Kč
212Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
​Pattex GreenQ PU ECO pěna je ekologická polyuretanová pěna určená pro aplikaci pomocí pistole. Balení obsahuje 750 ml pěny.
AKCE
Soudal střešní bitumenový tmel, černý, 300 ml
Soudal
Soudal střešní bitumenový tmel, černý, 300 ml
Kód: 2502922
Kód dod.: 519156
EAN: 5411183006164
 
84.90 Kč
283Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bitumenový tmel ideální pro těsnění a opravy na střechách. Vhodný pro těsnění spojů nebo opravy trhlin asfaltových střešních krytin, tmelení spojů mezi odvodňovacími a střešními prvky.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.