cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Elmex Expert Precision Sensitive zubní kartáčky pro citlivé zuby, 2 ks
Elmex®
Elmex Expert Precision Sensitive zubní kartáčky pro citlivé zuby, 2 ks
Kód: 2602068
Kód dod.: 897052
EAN: 8718951760790
 
144.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elmex Expert Precision Sensitive zubní kartáčky jsou určeny pro šetrné čištění citlivých zubů.
Nordics Premium Soft jednosvazkový zubní kartáček, červený 1 kus
Nordics
Nordics Premium Soft jednosvazkový zubní kartáček, červený 1 kus
Kód: 2602804
Kód dod.: 895262
EAN: 3800501908075
 
79.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nordics Premium Soft jednosvazkový zubní kartáček v červené barvě je speciální kartáček určený pro detailní a přesné dočišťování zubů.
Nordics Premium Soft zubní kartáček měkký 6580, modrý 1 kus
Nordics
Nordics Premium Soft zubní kartáček měkký 6580, modrý 1 kus
Kód: 2602794
Kód dod.: 895252
EAN: 3800500324500
 
79.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nordics Premium Soft 6580 je měkký zubní kartáček určený pro šetrné a zároveň důkladné čištění zubů i dásní.
Nordics Premium Silk 12000 Ultra Soft White zubní kartáček, 1 ks
Nordics
Nordics Premium Silk 12000 Ultra Soft White zubní kartáček, 1 ks
Kód: 2602793
Kód dod.: 895251
EAN: 3800500324128
 
89.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nordics Premium Silk 12000 Ultra Soft White zubní kartáček s 12 000 ultra jemnými vlákny šetrně čistí zuby a dásně bez podráždění.
Authentic Airmen Ice Clove sprchový gel & šampon, 400 ml
Tomil® Authentic toya® Aroma
Authentic Airmen Ice Clove sprchový gel & šampon, 400 ml
Kód: 2007211
Kód dod.: 787102
EAN: 8595025834553
100%
54.90 Kč
137.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel a šampón 2 v 1 s autentickou chladivě ledovou vůní čerstvě mletého hřebíčku ve směsi koření zaručeně povzbudí a osvěží.
Authentic Airmen Wild Leaf sprchový gel & šampon, 400 ml
Tomil® Authentic toya® Aroma
Authentic Airmen Wild Leaf sprchový gel & šampon, 400 ml
Kód: 2007213
Kód dod.: 787100
EAN: 8595025834577
100%
54.90 Kč
137.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel a šampón 2 v 1 s autentickou vůní listů divokého himalájského dřeva je specifickou výraznou, ale zároveň zklidňující vůni pro opravdové muže.
AXE sprchový gel Africa, 250 ml
Axe®
AXE sprchový gel Africa, 250 ml
Kód: 2104569
Kód dod.: 797080
EAN: 8710447279793
 
54.90 Kč
219.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pánský sprchový gel AXE AFRICA s citrusovo jantarovým aroma zanechává pokožku svěží a vláčnou. S hřejivou, náruživou a kořeněnou vůní plnou tajemství.
AKCE
-13%Sleva
Mitia for Men Speed Energy sprchový gel, 400 ml
Tomil® Mitia
Mitia for Men Speed Energy sprchový gel, 400 ml
Kód: 97806
Kód dod.: 797006
EAN: 8595025827753
 
34.90 Kč
39.90 Kč
87.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Obsahuje speciální „cool complex“ s chladivými účinky a díky svěží vůni a bohaté pěně se sprchování stává skutečným požitkem.
Indulona SOS Ochranná krém na ruce, 75 ml
Indulona®
Indulona SOS Ochranná krém na ruce, 75 ml
Kód: 2307984
Kód dod.: 820035
EAN: 8592297009672
 
49.90 Kč
665.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Indulona SOS je hydratační a regenerační krém s účinně chrání pokožku ruk před poškozením vnějšími vlivy. Krém podporuje regeneraci suché a popraskané pokožky a přináší ji okamžitou úlevu.
Indulona Měsíčková nechtíková krém na ruce, 75 ml
Indulona®
Indulona Měsíčková nechtíková krém na ruce, 75 ml
Kód: 2309548
Kód dod.: 820034
EAN: 8592297009689
 
49.90 Kč
665.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Indulona Měsíčková je regeneračně – hydratační krém se zvláčňujícím efektem pro normální a citlivou pokožku obohacený výtažkem z měsíčku lékařského a glycerinem pokožku zvláčňuje, zjemňuje a vyhlazuje.
Indulona krém na ruce pro muže, 75 ml
Indulona®
Indulona krém na ruce pro muže, 75 ml
Kód: 2400433
Kód dod.: 820037
EAN: 8592297009665
 
49.90 Kč
665.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Indulona krém na ruce pro muže s rychlým vstřebáváním s obsahem olivového oleje. Namáhané pokožce dodává intenzivní hydrataci, regeneraci a ochranu. Dobře se vstřebává a přináší okamžitou úlevu od pocitu suchých rukou.
Indulona Profi Original ochranný krém, 100 g
Indulona®
Indulona Profi Original ochranný krém, 100 g
Kód: 92806
Kód dod.: 820073
EAN: 8586017550629
99%
44.90 Kč
449Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Každodenní ošetření namáhané pokožky a ochrana před dráždivými látkami. Udržuje přirozenou ochrannou vrstvu na kůži, dodává pružnost a pevnost, neobsahuje konzervační látky ani jiné alergeny, 47 % složení tvoří přírodní vazelína.
AKCE
-5%Sleva
Hlubna Vegalona krém na ruce s jitrocelovým extraktem, 100 ml
Hlubna - Vega
Hlubna Vegalona krém na ruce s jitrocelovým extraktem, 100 ml
Kód: 1905932
Kód dod.: 820079
EAN: 8594003015106
97%
19 Kč
19.90 Kč
190Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krém na ruce vhodný k ochraně a ošetření pokožky.
Ziaja Hedvábné proteiny a provitamín B5 krém na ruce 100 ml
Ziaja
Ziaja Hedvábné proteiny a provitamín B5 krém na ruce 100 ml
Kód: 2508365
Kód dod.: 820303
EAN: 5901887028932
 
39.90 Kč
399Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte svým rukám dokonalou péči s Ziaja krémem na ruce s hedvábnými proteiny a provitamínem B5.
Nivea Q10 Anti-Age Care krém na ruce, 100 ml
Nivea®
Nivea Q10 Anti-Age Care krém na ruce, 100 ml
Kód: 2504442
Kód dod.: 820135
EAN: 4005808748280
 
114.90 Kč
1 149Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
I na pokožce rukou je vidět váš věk. Předcházejte prvním příznakům jejího stárnutí díky koenzymu Q10 a kombinaci UVA a UVB filtrů - NIVEA Omlazující krém na ruce Q10 plus.
Essence balzám na nehty JUICY NAIL 10, 12,8 ml
Essence
Essence balzám na nehty JUICY NAIL 10, 12,8 ml
Kód: 2601947
Kód dod.: ES585394
EAN: 4059729585394
 
68 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pečujte o své nehty každý den s balzámem na nehty essence JUICY NAIL v odstínu pastelové růžové. Pří
Rochova sůl do koupele speciál, 200 g
Drutep - Rochova sůl
Rochova sůl do koupele speciál, 200 g
Kód: 15094
Kód dod.: 807070
EAN: 8594003600173
100%
46.90 Kč
234.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro koupel nohou a vanové lázně. Rochova sůl speciál svým obsahem přírodních jehličnatých silic a alkalických uhličitanů zpříjemňuje koupel, osvěžuje, odstraňuje únavu a vydatně změkčuje vodu.
Essence Lash And Brow gelová řasenka čirá 9 ml
Essence
Essence Lash And Brow gelová řasenka čirá 9 ml
Kód: 69121
Kód dod.: ES271180
EAN: 4250035271180
 
53 Kč
5 888.89Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gelová řasenka na řasy a obočí Essence zkrotí i neposedné a neupravené obočí a dodá mu perfektní, up
Alpa Pedik antiperspirant sprej na nohy, 150 ml
ALPA® Pedik
Alpa Pedik antiperspirant sprej na nohy, 150 ml
Kód: 2105559
Kód dod.: 837998
EAN: 8595605202833
 
82.90 Kč
552.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tento rychleschnoucí sprej je určen k dennímu ošetření nohou. Obsahuje chlorohydrát hliníku, nejúčinnější látku s antiperspiračním účinkem, a to v koncentraci, která zabezpečí dlouhodobou účinnost. Výrazné omezení pocení a zápachu nohou!
-8%Sleva
Hansaplast Silver Active, sprej na nohy, 150 ml
Hansaplast
Hansaplast Silver Active, sprej na nohy, 150 ml
Kód: 2504770
Kód dod.: 838061
EAN: 9005800245249
 
134.90 Kč
145.90 Kč
899.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hansaplast sprej na nohy SILVER ACTIVE zaručuje aktivní ochranu proti potu, díky obsahu iontů stříbra. Sprej je bez alkoholu, má příjemnou a svěží vůni.
Alpa Francovka Arnika lihový bylinný roztok 60 ml
ALPA®
Alpa Francovka Arnika lihový bylinný roztok 60 ml
Kód: 2504516
Kód dod.: 829007
EAN: 85929739
90%
32.90 Kč
548.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tradiční český bylinný roztok s obsahem arnikového extraktu určený k zevnímu použití.
-1%Sleva
Sabrina Carpenter tělový sprej Lemon Pie 236 ml
SABRINA CARPENTER
Sabrina Carpenter tělový sprej Lemon Pie 236 ml
Kód: 2602259
Kód dod.: 835335
EAN: 810023679127
 
237 Kč
239.90 Kč
1 004.24Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sweet Tooth Lemon Pie Body Mist je sladký citrusový tělový sprej s vůní citronového koláče, vanilky a šlehačky.
Persil kapsle 4v1 Universal 40 ks
Henkel Persil
Persil kapsle 4v1 Universal 40 ks
Kód: 2407201
Kód dod.: 716164
EAN: 9000101801255
 
439.90 Kč
11Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výkonná čtyřkomorová gelová kapsle hloubkově čistí prádlo a zanechává pračku hygienicky svěží. Šetří energii díky praní při nízkých teplotách od 20 °C.
Persil Deep Clean 4in1 kapsle na praní Universal, 60 ks
Henkel Persil
Persil Deep Clean 4in1 kapsle na praní Universal, 60 ks
Kód: 2502000
Kód dod.: 716172
EAN: 9000101830910
 
559.90 Kč
9.33Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Persil Deep Clean 4in1 kapsle jsou inovativní prací kapsle určené pro efektivní a šetrné praní bílého i barevného prádla.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.